Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 09-10.11.2013


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

A ja spotkałem taką miłą Panią, Pozdrawiam ją z tego miejsca serdecznie.

Miła, ale latka robią swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pomieszczenie, ale dźwięk dla mnei nie był rok temu taki super, ale mojej drugiej połówce bardzo się podobało. Brakowało mi w takich wielkich kolumnach najniższego basu, ale to pewnie kwestia miejsca odsłuchu.

W tym roku było podobnie nawet kino domowe nie miało tego kinowego basu :)

 

Elbi co to za kolumny na pierwszym zdjęciu?

Kurcze, aż płakać mi się chcę, że nie mogę tam dziś być.

 

Bas mocarny góra ok ale na średnicy kocyk :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ktoś dziś był, ale ciekawe było (tym razem praktyczne) seminarium guru od ustawień gramofonów, wkładek itp., Pana Waldemara. Na końcu zrobiło się sentymentalnie, ze wzruszeniem prowadzącego. Zrobiło to na mnie duże wrażenie. Strasznie pozytywny człowiek, z poczuciem humoru i jak się okazało Polak patriota : )

 

Szkoda tylko, że pomimo pytań na forum, organizator nie raczył wspomnieć, że na seminarium będą wcześniejsze zapisy (bileciki do pobrania). Pytałem, poszedłem na tzw. "przypał" i ...szczęśliwie jakoś wszedłem. W każdym razie słabo, a organizacja jeszcze ma dużo do poprawy. Nie znaczy jednak, że AS2013 mi się nie podobało. Podobało, tylko po Tulipie i Vp. zapał już opadał. W jeden dzień z sensem wszystko jest nie do zrobienia : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posluchac koniecznie w Bristolu.

Rowniez warto - Dynaudio Evidence Platinum z Ayonem i okablowaniem Acrolinka.

Braki na najniższym basie także brak kontroli, średnica osuszona nie wiem czym tu się podniecać?

 

Polecam w Bristolu : Wilson Alexia + AR 750 + MSB , jak dla mnie super , TAD nie zachwycił :(

 

A ja mam dokładnie odwrotne zdanie!

MSB poszatkował cale pasmo na atomowe części ale nie było później syntezy. Co do Tad-a to może nie

 

schodził z basem na sam dół ale miał bardzo dobrą jego artykulację! Ogólnie TAD grał z niesamowitym spokojem cyzelując każdy zapisany dźwięk i pozbawiając go cyfrowych nalotów słyszanych w skromniejszych systemach innych producentów. Być może dla niektórych mogło to sprawić wrażenie mniejszego zaangażowania w materiał odtwarzany. Moim zdaniem jako jedyny radził sobie dobrze z każdym rodzajem muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wison Audio SophiaIII+Audio Research-jak dla mnie najlepszy dżwięk,rozczarował McIntosh,Jadis,nieporozumienie to Utopie z Exposure.Monitorki Pylon,faktycznie duże zaskoczenie na plus.Dobrze grały Zigali,M2tech Vaughn,Burson.JBL z Levinsonem-podobało mi się.Wszedłem na chwilę do DIY-i równie szybko wyszedłem,nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nr.1 po dzisiaj: Lampizarory + TEE! tuby i Amare a więc polskie lampy. Marton też dawał z Esami.

Oczywiście efektownie u Audiofasta, Dynaudio Evidence, Rockport/Mcintoch, Sonus Faber Aida, odgrody Ardento i pare innych.

 

ps. te pylon naprawdę takie super!?

Amare były sympatyczne za to Esy zupełnie się z Martonem nie mogły dogadać robiły jeden wielki jazgot i tyle! Sonus Faber Aida to jakieś nieporozumienie mogą się jedynie jako mebel podobać ale podobno nie tylko o to chodzi w audio!

 

Mi się bardzo podobały Duevel. Dźwięk dochodził znikąd, a na pewno nie z kolumn : ) Dla mnie ładniej zagrały niż cebulki, nie ujmując niczego urokowi tych ostatnich.

 

Duevel przykładowo grały przestrzeń zupełnie inaczej, nie ma co ich konfrontować z MBL-em to zupełnie inny świat :)

Dla odmiany zarówno jedne jak i drugie kolumny nie są przeznaczone do każdego typu muzyki. Były wpadki na niektórych typach muzyki. Bardzo blado w wypadł np. Burmester z Harbethami, czy zawiniła tylko kabelkologia nie wiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczarował McIntosh,

 

tak,tak masz rację!!

Dla mnie to dżwiek wystawy bez żadnego podtekstu............poczytacie komentarzy po zakończeniu AS.........sami sie państwo przekonacie.

Natomiast biegun przeciwny to prezentacja w wykonaniu samego wlaściciela Audiofast-taki jakis koszmarek,a elementy toru b.dobre-więc co nie tak?

Niektórych elementów nie powinno sie łączyć zsuzamenn,albo jeden zły element toru psuje wszystko-kto tu winny jest-wiecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 20:15

Rockport Atria + McIntosh + Transparent w hifi club - posluchac koniecznie w Bristolu.

Rowniez warto - Dynaudio Evidence Platinum z Ayonem i okablowaniem Acrolinka.

Użytkownik marslo edytował ten post dziś, 20:15

 

Byłem, słyszałem...bajka. W pokoju z Dynaudio przez chwilę miałem zawahanie z powodu, moim zdaniem, nietrafionego kawałka. Kolejny pokazał klasę i możliwości sprzętu.

Jak dla mnie na dzień dzisiejszy pokój z Rockport jest najlepszy w kategorii "najdroższy' czyli od 100.000zł w górę. W kategorii do 100.000zł Audio Physic, przez godzinę Panowie nie mogli "wyprosić mnie" z pokoju,vnawet zawachali się czy nie oddać mi pilotów jak jeden z nich gdzieś sobie wychodził;-)

 

Napisano wczoraj, 19:02

Pokoj Pylon Audio - rewelacja!

Tanie, malutkie monitorki graja fenomenalnie.

Ja byłem świadkiem jak jeden z Panów z obsługi "uskarżał się" jak to już jest tą muzyką zmęczony i... podkręcił (o wiele za dużo) poziom głośności chcąc pochwalić się możliwościami sprzętu. Nie tędy droga. Ja ewakuowałem się już po ok 15sek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockport + Mac + Transparent genialne granie...Zdecydowanie deklasacja w każdym aspekcie nad pozostałością. Jednak można podać doskonały dźwięk w nieprzygotowanym pomieszczeniu.

Strach się bać, jakby ten zestaw zagrał w pomieszczeniu zaadaptowanym.

 

Ogólnie jest moda na wysokie ceny. Oferowanie monitora z 15cm przetwornikiem z 70kzł to istna kpina z klienta (raidho)

Waszczyszyn ma chyba kryzys wieku sredniego. To co on opowiada....Oj komedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem, byl tez tradycyjny smrodek czesci zwiedzajacych ale juz nie taki jak kiedys, zreszta i wrazenie ze ludzi jakby mniej nieco;)

ogolnie nic nie zachwycilo, Pylony graly w miare ale to tylko w kontekscie ceny, w miare podobalo mi sie z Epos+Creek i Audiophysic, Dynaudio tez niezle, Sonusy mnie lekko zawiodly.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe Pylony za niecałe 1500 rewelacja, produkty studio 16 Hz już nie trzeba zachwalać ale raczkujące impuls audio są bardzo dobre (przy tym żadnych tajemnic w pokoju przekrój jednej kolumny jak i zwrotki każdego ich modelu wraz ze specyfikacją i użytymi przetwornikami - to się chwali) 2,5 drożna kolumna na usherach - SUPER. Audiophisics - imo rewleacja (hiszpański żywy kawałeczek rozbujał po prostu salę, Audio Physic Classic 30 to w racjonaljen cenie jedna z lepszych propozycji na show, dynadaudio excite - tragedia, bardzo mnie zawiodły, naprawdę dużo było prezentowanych sprzętów za niższą kasę grających o NIEBO lepiej. Paradigmy - również porażka, chyba, że ktoś akceptuje dyskoteki.

Jeśli ktoś dziś nie maił okazji to polecam z czystym sercem Raidho D1 do odsłuchu w niedzielę - spora kasa ale kolumny grające niczym nieskprępowanym IMO naturalnym, niepompowanym dźwiękiem. Warto też odwiedzić JAG electronics przyznam, że nie spojrzałem na ceny ale grało co najmniej ciekawie:)).

Ze smutkiem stwierdzam, ze słychać było przewagę większych pomieszceń:( Co drugi mniejszy pokój pokazywał jak to pięknie basiwo może dudnić, i nie wiem czy nikt tego nie słyszał czy ludzie udawali, że tak ma być, czy po prostu to ignorowali bo już są do tego przyzwyczajeni na wystawach ( ja byłem pierwszy raz).

To tak w naprawdę ogromnym skrócie, pozdrawiam Damian.

 

 

P.S Zaznaczam, że zwiedziłem tylko hotel Sobieski i oceniam tylko zestawy, które nie dusiły się w tych pomieszczeniach. Niektóre konfiguracje w 15 metrach - cuda wianki i brak wyobraźni....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też tanie zestawy zagrały całkiem fajnie. Z droższych najbardziej podobał mi się pokój Jadis w Tulipie. A tak ubocznie, to miałem wrażenie jakby w tym roku było więcej ludzi niż w poprzednich latach. Czy mam rację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Sobieski: Audio Tekne w pok. Soun'Arte na 5-tym piętrze: muzyka klasyczna zabrzmiała wybitnie

Tulip: Jadis i koumny FS - mogę słuchać godzinami, odpoczynek od tego co grało w kilku sąsiednich salach

Bristol: pokój Audiofasta z Audio Research i Wilsonami, do tego jakieś ciężarki na drewnianych stojakach, które podobno zastępują klasyczną adaptację akustyczną

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadis i koumny FS - mogę słuchać godzinami,

 

W zeszłym roku duuuuuzo tańszy Jadis z monitorami Serblina zagrały o klasy lepiej.

Maki i Rockport absolutny top wystawy.

Dynaudio z Ayonem - nieporozumienie.

Wilson Alexia - pół dramat ale jeszcze nie tragedia ;)

Wilson Audio Sophia i Audio Research - bardzo dobrze mimo pomieszczenia raczej nie dla nich.

Focal z Exposure - kpina z Focala, jak można zrobić krzywdę tym wybitnym głośnikom

Zeta Zero i hiper elektronika totalny beznamiętny boombox za koszmarne pieniądze.

Słuchałem ZET-ów, mają potencjał na supr granie ale brak umiejętności zestawienia tych głośników z odpowiednia elektroniką dla nich czyni

pokaz karykaturalnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak,tak masz rację!!

Dla mnie to dżwiek wystawy bez żadnego podtekstu............poczytacie komentarzy po zakończeniu AS.........sami sie państwo przekonacie.

Natomiast biegun przeciwny to prezentacja w wykonaniu samego wlaściciela Audiofast-taki jakis koszmarek,a elementy toru b.dobre-więc co nie tak?

Niektórych elementów nie powinno sie łączyć zsuzamenn,albo jeden zły element toru psuje wszystko-kto tu winny jest-wiecie?

 

Zgoda, moim zdaniem winne bylo MSB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, najlepszy Polski projekt, z kulturą brzmienia, designem, największa chluba polskiego Hi-Endu na świecie.

Zaznaczam,... iż to jest moja opinia.

bardzo się cieszymy że się podobało ;)

Najlepsze pomieszczenie, ale dźwięk dla mnei nie był rok temu taki super, ale mojej drugiej połówce bardzo się podobało. Brakowało mi w takich wielkich kolumnach najniższego basu, ale to pewnie kwestia miejsca odsłuchu.

 

graliśmy ze środkowych Venus Satellite, nie są chyba aż tak wielkie?:]

 

Wczorajsza prezentacja Pana Przemka Psikuty, Mieczysława Stocha, i Michała Gogulskiego, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Nie jesteśmy pewni czy dzisiaj się uda zrobić jeszcze jedną prezentację ale walczymy o nią! ew godzinę podamy tutaj i na naszym facebooku :)

 

pozdrawiamy i zapraszamy do Tulip 2 ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAD zagrał w porządku. Raidho D1 warte posłuchania. SF Aida - nieporozumienie. Ogólnie większość pokoi w Sobieskim przebasowiona. Dużo lepiej w w Tulipie i Bristolu. Podobały mi sie szczególnie Gauder Akustik Arcona 80.

Miła impreza.

 

A prezentacja Przemka Psikuty z Kolegami Kolekcjonerami świetna, potwierdzam. Pokój Zeta Zero tez jeden z lepszych, choć moze trochę... za głośno?

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pozdrawiamy i zapraszamy do Tulip 2 ;]

 

Również pozdrawiam,bo Wasze kolumny są tylko ładne........(kwestia gustu)

Dziś święta niedziela jest............natomiast jutro proszę się zrobić na niebiesko.

Chciałbym jeszcze wiedzieć czym jest podyktowana tak wysoka cena Waszych kolumn.........bo wygląd to za mało(kwestia gustu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, moim zdaniem winne bylo MSB.

 

Co na to właściciele i użytkownicy MSB?

Chciałbym poczytać ich komentarzy...........z wielką niecierpliwością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAD zagrał w porządku. Raidho D1 warte posłuchania. SF Aida - nieporozumienie. Ogólnie większość pokoi w Sobieskim przebasowiona. Dużo lepiej w w Tulipie i Bristolu. Podobały mi sie szczególnie Gauder Akustik Arcona 80.

Miła impreza.

 

A prezentacja Przemka Psikuty z Kolegami Kolekcjonerami świetna, potwierdzam. Pokój Zeta Zero tez jeden z lepszych, choć moze trochę... za głośno?

Pozdr

 

na biężąco staramy się kontrolować głośność, sala jest dosyć duża i ciężko jest dotrzeć do każdego, staramy sie zresztą pytać gości czy taka głośność przy danym wykonawcy pasuje ;) Jak wiadomo , poziom głośności to również kwestia gustu, ale liczymy się z Twoją opinią!

 

pozdrawiamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equlibrium Ceramique na Accutonach.

 

Fantastycznie szybki dźwięk ale dość wypełniony dla wyczynowców ale nie tylko.

Szkoda tylko, że tak świetne głośniki nie były prezentowane z bardziej wyrafinowaną elektroniką.

Skromna prezentacja bez nadęcia i na luzie.

Kapitalny dźwięk z ogromnym potencjałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zingali Twenty 1.12 - bo naturalnie

Jadis - bo przyjemnie

ML + JBL- bo nie klinicznie a z wykopem i kulturalnie

Nie podzielam takiego zachwytu tym co było w Bristolu ale stare nagrania i płyty są fajniejsze niż "nowoczesne".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie koledzy o torze z wzm SET i do tego kolumnami wysokoskutecznymi,czy taki jakis byl na tej wystawie godny polecenia???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam rls, albedo?

Nie pamiętam jak buło u Albedo ale małe RLS nie rozwijały skrzydeł z Unitem. Z XS lub rok temu z Marantzem to było to.

 

i1hd.jpg

 

Te robiły imponujące wrażenie:

levw.jpg

 

A te jak grały!!!

i6uu.jpg

 

To musi być ciekawe:

jle6.jpg

 

Najcięższy głośnik wystawy. Ledwo utrzymałem jedną ręką, Totem:

k4xs.jpg

 

Ale trafo!! Zupę na tydzień można ugotować :):):)

ah7t.jpg

 

Czy Meridiany to dobre głośniki??

2vs0.jpg

 

cdn... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisano dziś, 08:23

 

Wyświetl postUżytkownik stary audiofil dnia 10.11.2013 - 00:39 napisał

 

 

tak,tak masz rację!!

Dla mnie to dżwiek wystawy bez żadnego podtekstu............poczytacie komentarzy po zakończeniu AS.........sami sie państwo przekonacie.

Natomiast biegun przeciwny to prezentacja w wykonaniu samego wlaściciela Audiofast-taki jakis koszmarek,a elementy toru b.dobre-więc co nie tak?

Niektórych elementów nie powinno sie łączyć zsuzamenn,albo jeden zły element toru psuje wszystko-kto tu winny jest-wiecie?

 

Zgoda, moim zdaniem winne bylo MSB.

 

 

Przede wszystkim bardzo złe ustawienie kolumn - zdecydowanie zbyt szerokie. Wyszła sucha estrada bez wypełnienia. Nie sądzę, żeby to była wina MSB. Ale samobój Audiofastu niezaprzeczalny.

 

Dużo lepiej wypadły Dynaudio z Ayonami (choć czuć, że przydałoby się jeszcze po metrze z boku kolumn, żeby więcej wyciągnąć). No i Macki z Rockportami - bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii do 100.000zł Audio Physic, przez godzinę Panowie nie mogli "wyprosić mnie" z pokoju

Fakt Audio Physic grały bardzo sympatycznie oczywiście głośnik basowy w bok od słuchacza to nie moja melodia i tutaj miałem mieszane odczucia.

 

 

 

Dużo lepiej wypadły Dynaudio z Ayonami (choć czuć, że przydałoby się jeszcze po metrze z boku kolumn, żeby więcej wyciągnąć).

No na parking przed Bristol trzeba było je wystawić; piszę tak bo miały bardzo dobre warunki+potężna adaptacja na ścianach!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na parking przed Bristol trzeba było je wystawić; piszę tak bo miały bardzo dobre warunki+potężna adaptacja na ścianach!

 

I dlatego zagrały dobrą barwą. Muzyka była tak dobrana, że góra prezentowała się świetnie. Ten dodatkowy metr po bokach przydałby się do uzyskania lepszej trójwymiarowości i zredukowania podbicia średniego basu. Adaptacja pomogła w barwie. Ale nie załatwi wszystkiego...

Jak ja byłem (sobota wieczorem) to grały naprawdę przyzwoicie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego zagrały dobrą barwą. Muzyka była tak dobrana, że góra prezentowała się świetnie. Ten dodatkowy metr po bokach przydałby się do uzyskania lepszej trójwymiarowości i zredukowania podbicia średniego basu. Adaptacja pomogła w barwie. Ale nie załatwi wszystkiego...

Jak ja byłem (sobota wieczorem) to grały naprawdę przyzwoicie.

 

Mam w nosie sprzęt który gra dobrze tylko górą! Średnica była taka sobie i basta! Wiem to np. z tego ze w swoich kolumnach mam 3"dynki a nie 5 calowe "bydlaki" które nie potrafią na średnicy odtworzyć dobrze niuansów. U mnie np. kobiece wokale są mokre prawdziwe bo jak wiemy człowiek składa się z wody a nie z piasku :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.