Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 09-10.11.2013


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zrób przebierkę - wywal po pierwsze wszystkie nieostre, po drugie podobne (identyczne) kadry - wtedy zejdziesz do około 70-90 zdjęć i da się je oglądać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pozwolicie to wrócę do rzeczy wartych posłuchania na tegorocznej wystawie :)

 

W tym roku Jadis planuje pokazanie kilku nowości. Pierwszą z nich będzie nowa integra i50 na lampach KT150. Drugą będzie transport CD (kategoria prawie już na wymarciu) - Caliope wraz z przetwornikiem D/A JS1MK4. Wszystko podłaczone do jubileuszowych końcówek mocy JA80 Anniversary na lampach KT120 z dedykowanym przedwzmacniaczem JP80MC Anniversary.

 

Uzupełnieniem elektroniki Jadis będą kolumny Ktema i Accordo zaprojektowane przez Franco Serblina.

 

Jeżeli TO nie jest interesujący system (Milimetr pewnie się tutaj zgodzi), to nie wiem co to jest :)

 

 

wi1z.jpg

Ta elektronika Jadis z kolumnami Franco Serblina to, moim zdaniem, najlepszy dźwięk wystawy. Do tych dobrych prezentacji /brzmień/ dodam jeszcze: Sounddeco+AVM, Naim all-in-one + PMC zaprezentowany przez Audiopunkt, monitory mało znanej firmy Extreo /+ staruteńki gramofon Dual /.To tak pokrótce, bardzo "na gorąco".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś również w Bristolu i byłem ciekawy Rockportów. Zagrały doprawdy imponująco, szacunek. Tym bardziej, że zestaw grał w sali bez jakiejkolwiek dodatkowej adaptacji akustycznej (lub jej nie zauważyłem). Ciekawe jak dają radę z ostrym graniem, bo od słodkiego pierdzenia jazzem i soft quasi popem z damskimi wokalami bolała mnie już głowa. Lubię taka muzykę, ale bez przesady, dobre to na rwanie panien, a samemu nie na dłużej. Rockporty świetnie pokazały się z drugim, bluesowym numerem. Doskonale. Jarret z Japończyka szklisty i zbyt sterylny jak dla mnie.

 

Po przejściu po Rockportach do kolejnego pokoju z Alexiami, jakoś nie chciało się ich słuchać, choć zestaw wyglądał imponująco i tylko wyglądał oraz szokował pewnie ceną. Bas lał się jak woda z przewróconego kubła, brak kontroli i to nie tylko moja obserwacja. No i dyskusja o ripowaniu płyt SACD za pomocą PLayStation 3 z WA i ARC przed oczami - bezcenne : )))

 

Dynki i Ayon - było najzzzzzzz : )

 

Nowe monitory Ancient - starsznie dudniło. Małe bardziej mi się podobały. Ale jeśli już przy takich gabarytach, to rzeczywiście, Pylony po sprawdzeniu wypadły zaskakująco wybitnie w tym przedziale, lepiej na pewno niż AA.

 

No i za mało porządnego rocka etc. na całej wystawie. W pokojach, gdzie grano taką muzykę, tam nie można się było dopchać, a rekordy chyba biły te, gdzie grała Metallica itp. Ale nie ma co ukrywać, Metallica lub podobne granie potrafi zniszczyć legendę wielu drogich klocków, więc wystawcy pewnie boją się zapodawać taką muzykę w obawie o porażkę. I straszno i smutno : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile konfiguracji słyszałeś(zakładam że tylko tą na AS), ale jak piszesz "modne"(co to znaczy)Sonido to nie przetworniki do maskowania, ale do pokazywania różnic w torze, płytach, etc...powiedział bym że są bardzo przeźroczyste.

 

Po co ten atak personalny?

 

W sumie doskonale Cię rozumiem żyjesz z wykonywania bud do Sonido ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Reimyo tak! ale bez kolumn :)

 

Magnepany lepiej wypadły od Loganów ale te drugie też się potrafiły rozkraczyć na niektórych nagraniach i nie była to młócka.

 

Magico też wypadły bardzo blado.

Rafaello a mógłbyś coś więcej o Magnepanach i Martinach Loganach.....dlaczego ML się rozkraczyły przy MG ?

Dodaj cościekawego o Magico.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaell

 

Proszę Cię, jaki atak?To raczej Ty mnie teraz atakujesz sugerując że nie jestem obiektywny. W sumie nie pierwszy raz masz jakieś boleści względem mojej osoby;-)

 

Słyszałem te przetworniki w wielu konfiguracjach, pomieszczeniach i różnych obudowach, i tylko dlatego wyraziłem swoją opinie. Zapewne nie są to zestawy dla każdego, ale warte są obiektywnego i dojrzałego przesłuchania. Wyrabianie sobie opini o produkcie tym czy jakimkolwiek po odsłuchach na tego typu imprezie jest błędne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodaj cościekawego o Magico.

Cuś:

Smutne kolumny som

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś coś więcej o Magnepanach i Martinach Loganach.....dlaczego ML się rozkraczyły przy MG ?

 

 

Mimo małej salki zagrały o dziwo sympatycznie ale tak jak pisałem nie każdy materiał muzyczny im służy i o dziwo nie chodzi tutaj o sekcję basową którą potraktowałem ulgowo.

 

Słucham ostatnio tak ok10 nowych płyt tygodniowo niektórych po parę razy Muzyka jest z bardzo różnych gatunków muzycznych tak że dla kolumn poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona-nie jadę na Audio Show żeby usłyszeć to samo co mam w domu :).

W słuchawkach jest łatwiej, teoretyzując; Klasyka R10,Rock z powerem Beyerdynamic 990, Jazz Grado GS1000, pop Ultrasone E8 i parę innych egzotycznych jeszcze słuchawek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuś:

Smutne kolumny som

 

Rafaello a mógłbyś coś więcej o Magnepanach i Martinach Loganach.....dlaczego ML się rozkraczyły przy MG ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,....a dystrybutorzy mówią coś innego, że pięknie grają.

Piszę tylko o tych co na AS, niech następnym razem podepną je sensowniej czy cuś! W sumie to fachowcy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem Sobieskiego i Tulipa...w tym drugim grało lepiej...widać przestronne i klimatyzowanie wnętrza robią swoje. W Sobieskim mimo dobrej organizacji i przyjemnej atmosfery nie udało mi się wiele dobrego posłuchać...w połowie pielgrzymki miałem chęć zakończyć zwiedzanie. Na szczęście po drodze trafiły się Magnepany i Logany i parę innych konstrukcji starających się zagrać z równym zaangażowaniem, więc szybko doładowałem energię i mogłem ruszyć dalej. Dźwięk w większości pokoi prezentował się podobnie, więc zwiedzanie nabrało tempa i mogłem udać się do drugiego hotelu. Ogólnie systemy miały problemy z basem, grały kawałki po swojemu nie wywołując przy tym emocji jak bym słuchał elektroniki...może tak właśnie grają najlepsze systemy?

 

W Tulipie słucham kolumn zeta w ogromnej sali i chwilami mam wrażenie że pomieszczenie jest pełne dźwięku granego przez żywe instrumenty rozmieszczone na dużej powierzchni...czyżby podłączyli wszystkie kolumny? Ale jednak nie...zdradliwy kawałek z mocniejszym tąpnięciem i jakby zabrakło mocy na basie...ja bym podłączył więcej kolumn w tak wielkim pomieszczeniu, a przynajmniej suba;) Od połowy krzeseł idąc w stronę kolumn dźwięk robił się naprawdę potężny i naładowany energią...niestety najlepsze miejsca były ciągle zajęte i nie bez powodu, a ja musiałem iść dalej.

 

Niedaleko znalazłem nieco mniejszą halę z ogromnymi kolumnami z gigantycznymi czerwonymi, a może nawet bordowymi tubami. Kolumny z łatwością radziły sobie z nagłośnieniem i zapewne miały jeszcze spory zapas. Nie wiem co o tym myśleć...pierwszy raz coś tak potężnego słyszałem, było mocno, czysto i trochę beznamiętnie zapewne z powodu akustyki, mimo tego ogromny potencjał.

 

Jadis...wiele klocków, piękne kolumny, dźwięk równy, wciągający i czarujący...skorzystałem z okazji i dałem się oczarować, ponieść muzyce , gdyby nie było Zet, Solutions i JBL nieopodal... W końcu JBL z Levinosnami, Cardasami. Mówiąc krótko to jest to o co mi chodziło. Naturalne granie, a raczej odtwarzanie płyt bez dodatków upiększających, dlatego ten właśnie system oceniam za całokształt jako najlepszy. Wystarczy podawać do odtwarzacza Levinsona dobre realizację, a niezależnie od gatunku można odlecieć w dane klimaty...po prostu ten system wydawał się nie bać żadnego gatunku spokojnie robiąc swoje, a ja mogłem zapomnieć o sprzęcie i być z muzyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nic mnie nie zatrzymało w tym pokoju na dłużej:

8dhc.jpg

 

Za to wczoraj pewnie długo trzymał mnie ten odtwarzacz:

75kc.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z głupia frant zagadałem do Marji i Henka z "6moons".

Przyjechali jak w zeszłym roku z nastawieniem na polski sprzęt.

No to możemy się spodziewać kolejnych recenzji PL AUDIO.

Pozdrawiam

Krzysiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zwrócił uwagę i może napisać kilka słów o prezentacji Lyngdorfa z elektroniczną korekcją akustyki i subami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

król jest tylko jeden JADIS i finał! dzwięk wystawy zdecydowanie wracałem trzy razy do tego pokoju i czar nadal trwał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Sobieski. Niestety najlepsze to, co potwornie drogie. Bardzo podobały się Magico z MBL. Sama elektronika to cennikowo 120k. Kable obawiam się to kolejne coś tam pewnie ok 40-50% tego. No ale grało wspaniale i to w małym pokoju. Przegląd planów, lokalizacja, dynamika. Wypełnienie dźwięków, no i barwa niewiarygodnie bogata, a to "zwykły" tranzystor. Jak bym się miał czepiać, to bas, który był bardzo zróżnicowany na samym dole już trochę niedomagał. Ale to drobnostka. Cena sytemu sytuuje niestety w rejonie trudno spełnialnych marzeń. Potem już lampa: świetnie spisał się JAG. System na 300b kosztował wraz z monitorami 11k i do muzyki akustycznej, małych składów etc. nie trzeba było Magico (nawiasem przypominają mi Rockporty). Wzmacaniczh na el34 o dziwo byl blisko brzmienia 300b. Potem o dziwo lampeczka ming-da ze Studio Hertz. To było za 7 tyś, ale grało po prostu rewelacyjnie. Też podzielam zachwyty na monitorkami Pylon - ale tu pojęcia nie mam ile kosztowała elektronika. Za to naim uniti z małymi RLS-ami zagrał co najmniej poprawnie. Facet z Isoteka dał świętną i przekonującą prezentację. Faktycznie wydobył z elektroniki Primare i głośników (ok 30k) coraz to nowe pokłady dźwięku. No ale jajko, czy kura. Bez tak przejrzystej elektroniki nie byłoby aż takich różnic. Fajnie grał tranzystor Onyx z kolumienkami, których nazwy już nie pamiętam, ale na tranzystorek naprawdę milutko. Miło było pogadać z facetem z Transrotora. Powiedział, że Polska to już drugi rynek po Niemczech. W ogóle powiedział, że Audioshow, to zaraz po Monachium druga wystawa. Był kurtuazyjnie miły i twierdził, że u nas są świetne koncerty muzyki jazzowej, klasycznej. Obok grały Avanrtgarde i bardzo przyzwoicie. Fajny pomysł, fajna funkcjonalność, coś jak Diavlet, tylko od razu są głośniki i o nic więcej się nie trzeba martwić. Szkoda, że nie ma jeszcze jednego dnia, bo te 6 godzin to zdecydowanie za mało, jak się siądzie i miło gra, tak jak u Pana z JAG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobieskim obok Studia 16Hertz podobało mi się w Decibelu i Q21 gdzie grały ATC 7-ki i 11-ki. generalnie uważam, że w małych pokoikach Sobieskiego rządziły dzisiaj monitory. Pierwszy raz byłem na AS i chciałem jak najwięcej zobaczyć, niestety nie da się ogarnąć wszystkiego w jeden dzień, a szkoda bo impreza naprawdę bardzo fajna. Gratulacje dla organizatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobieskim obok Studia 16Hertz podobało mi się w Decibelu i Q21 gdzie grały ATC 7-ki i 11-ki.

Studio 16Hertz robi fajne kolumny.

generalnie uważam, że w małych pokoikach Sobieskiego rządziły dzisiaj monitory

 

No cóż nie do końca :) rozczarowałem się prezentacją topowych monitorów Focala było bardzo źle i to ewidentnie po stronie źródła.

Nie rozumiem jak można tak nieprofesjonalnie jako sprzedawca podejść do prezentacji urządzenia?

 

Piszę o Focalach SM9

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w pokoju z kolumnami Dynaudio co za sprzęt -> jaka marka towarzysząca (wzmaki, cd, itd.) takie małe obudowy w kolorze chyba białym współpracowała?

pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Equlibrium Ceramique na Accutonach.

 

Fantastycznie szybki dźwięk ale dość wypełniony dla wyczynowców ale nie tylko.

Szkoda tylko, że tak świetne głośniki nie były prezentowane z bardziej wyrafinowaną elektroniką.

Skromna prezentacja bez nadęcia i na luzie.

Kapitalny dźwięk z ogromnym potencjałem.

Bo to z założenia miała być chyba prezentacja w stylu - jak najtaniej da się zagrać na Accutonach ;-) I udało się - taniutki Atoll i najtańsze na rynku kolumny na tych przetwornikach.

Dla porównania prezentacja Akkus Redwine na tych samych przetwornikach z elektroniką Audio Research kilka(naście?) razy droższą niż Atoll była niestety słaba.

A mi się najbardziej podobały:

- pokój DIY z kolumnami Misiomora i Twonka, ale TYLKO z elektroniką która grała w sobotę wieczorem (dla mnie sensacja!); z elektroniką z niedzielnego poranka już było średniawo...

- prezentacja IsoTeka ( miły prezenter pokazał co znaczy "czysty prąd" i to było bez ściemy słychać)

- MBL

- Raidho z Jeffem (tylko dlaczego te monitorki takie drogie?)

- białe monitorki ze zwrotnicą w standach(nazwy nie pomnę...) w Jplay.eu (jeszcze droższe od Raidho?)

- Lampizator (a jednak! jak byłem 1raz to było hifijowo, ale za drugim trafiłem widocznie w repertuar bo noga sama chodziła!)

- Logany, które zagrały całkiem wciągająco nawet na procesorze do kina domowego Anthem

- Advance Acoustic z Audiovectorem (o dziwo, przypadkiem trafiłem - bardzo miły system za małe pieniądze)

- zestaw ATC

 

Tym razem rozczarował Abyss, Audio Note, TAD, Zeta Zero (obawiam się, że ani frontend Accuphase ani dCS nie są właściwymi partnerami dla tych skądinąd świetnych kolumn)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, w pokoju z kolumnami Dynaudio co za sprzęt -> jaka marka towarzysząca (wzmaki, cd, itd.) takie małe obudowy w kolorze chyba białym współpracowała?

pzdr.

 

Węgierski Heed Audio - jak dla mnie szału nie zrobił w tym zestawieniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Tak z głupia frant zagadałem do Marji i Henka z "6moons".

Przyjechali jak w zeszłym roku z nastawieniem na polski sprzęt.

No to możemy się spodziewać kolejnych recenzji PL AUDIO.

Pozdrawiam

Krzysiek

 

Marja i Henk dostaną m.in. na testy monitory Sveda Audio

Za dźwięk tegorocznej wystawy uznałem McIntosha z Rockportami, nawet ta zielona "łuna" mi nie przeszkadzała ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

McIntosh z Rockportami to dobra przestrzeń, duża scena, świetna góra i niezła średnica. Byłoby super, gdyby nie dudnienie na basie. Przesiadałem się kilka razy, żeby stwierdzić, czy to nie jest akurat pechowe miejsce. Niestety, bas sobie hulał do woli. Nie miałem okazji usiąść na środku w pierwszym rzędzie, być może tam było lepiej. Pomieszczenie nie było zaadaptowane akustycznie, więc właściwie nie można mieć pretensji do sprzętu. Szkoda jednak, że przy takiej cenie zestawu, nie zastosowano ustrojstw. Berylowy SS bardzo mi się spodobał, trudno mi jednak oceniać całość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poison

 

Te biale monitory z pokoju Jplay'a to Kaiser Acoustics , model Chiara , ok 15 tys euro . Graly z eletkronika Auralic , tylko pliki ze serwera Jplay i z firmowym trnaportem.

Jak wczesniej pisalem byl to dla mnie drugi dzwiek Sobieskiego, a najlepszy na wystawie pod wzgledem cena/jakosc.

 

 

Ktos pytal o model Lyndgorf Steinway - bylem na prezentacji wszedlem zudmiony wielkoscia i potega dzwieku z drobnych monitorkow. Kompletny system za ok 75 k pln z 2 subami, eletronika i korektorem akustyki. Jako kino domowe - rewelacja, do stereo za te pieniadze mozna bylo znalezc lepszy dzwiek.

Generalnie system dla ludzi , ktorzy chce miec stereo i kino w jednym i sa poczatkujacymi audifilami z kasa.

Taki lepszy B&O, za to z adufiofilska klasa.

 

J.Jerry- te czerwone tuby z Tulipa to byly Cessaro z eletronika Soulution i Accoustics Arts , gramiak chyba od Brinkmana.

Dla mnie byl to drugi dzwiek Tulipa- imponowala dynamika , transparencja i kontur, brakowala nieco wypelnienia , czuc bylo wielki potencjal. Wyglad kolumn w kontekscie ich wysokiej ceny ( ok 70 k euro ) malo atrakcyjny.

 

Moim zdaniem Jadis + Ktema graly gorzej, niz w ubieglym roku monitory z integra Jadis i z pewnoscia nie byl to dzwiek wystawy.

JBL + Marc Levinson oraz Zeta Zero - pierwsze dwa miejsca w grupie dzwieku estradowego. To nie to czego szukaja audiofile, choc jak widac sa tacy , ktorym to odpowiadalo. Pan Tomasz Rogula jak zwykle bardzo mily.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zingali to było granie . W tym roku zresztą można było usłyszeć wiele dobrych Tubowych głośników to cieszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.