Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 09-10.11.2013


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

OK a co z Harbethem?

 

Darły ryja to zaraz odszedłem nawet nie patrzyłem na konfigurację. znacznie lepiej wypadły w tej salce Vividy i jeszcze lepiej MBL-e. Tak że nie wiem czy to nie robota takiego młodziaka który ten sprzęt spinał. U MBL-a szef go też musztrował bo nie chciał od razu odpalić.

Szefowi oczywiście podziękowania puszczał na MBL-u płytki widzów nawet jedną z niekończacą się opowieścią (kompozytor nie wiedział w którym miejscu zakończyć i tak parę razy jak już miało być zakonczenie to rozwijał temat w innym kierunku) dał radę posłuchać 10 minut

 

Dzięki Int:)swoją drogą wyobraź sobie,że drugi miesiąc walczę z ustawieniem, cały czas mimo,że jest wspaniale mam wrażenie,że nie trafiłem jeszcze w punkt:)

 

Piszesz o kolumnach jak o kobiecie czy aby na pewno o tym samym punkcie? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panienki w tym pokoju ciekawsze wizualnie niż sam dźwięk z owych luf.

Popieram w całej rozciągłości, jakoś dzwiękiem nie urzekły. A co dopiero im do genialności. Pomijam tu śmieszny, a wręcz szpecący każdy pokój, w którym się je postawi ich wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Darły ryja to zaraz odszedłem nawet nie patrzyłem na konfigurację. znacznie lepiej wypadły w tej salce Vividy i jeszcze lepiej MBL-e. Tak że nie wiem czy to nie robota takiego młodziaka który ten sprzęt spinał. U MBL-a szef go też musztrował bo nie chciał od razu odpalić.

Szefowi oczywiście podziękowania puszczał na MBL-u płytki widzów nawet jedną z niekończacą się opowieścią (kompozytor nie wiedział w którym miejscu zakończyć i tak parę razy jak już miało być zakonczenie to rozwijał temat w innym kierunku) dał radę posłuchać 10 minut

 

 

 

Piszesz o kolumnach jak o kobiecie czy aby na pewno o tym samym punkcie? ;)

:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grało coś z Harbeths?jeśli tak to co , z czym i jak?

 

Model 30.1 grał z lampą, zdaje się KT88. O niebo lepiej niż 40.1 z Burmesterem - specjalnie czekałem w sobotę do wieczora, zająłem dobre miejsce i wyszedłem po 2-gim utworze, zabrzmiało jak sprzęt w kilkunastu innych pokojach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Model 30.1 grał z lampą, zdaje się KT88. O niebo lepiej niż 40.1 z Burmesterem - specjalnie czekałem w sobotę do wieczora, zająłem dobre miejsce i wyszedłem po 2-gim utworze, zabrzmiało jak sprzęt w kilkunastu innych pokojach.

OK dzięki, jestem ciekaw czy Audio System mógłby np.w przyszłym roku zaprosić Shawa na Show:)Może Alan wzorem Douga z Naima przeprowadziłby jakieś seminarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Trochę moich przemyśleń z AS A.D. 2013 – tym razem byłem w niedzielę, i pomimo że brakowało tych 2 godzin aby posłuchać wszystko co sobie zaplanowałem, to plus tego dnia był taki, że zdecydowanie było mniej ludzi niż w sobotę.

 

Moje subiektywne oceny z poszczególnych hoteli:

Bristol:

Nr 1 i nie tylko tego hotelu ale i wystawy to Rockport z McIntosh – dla mnie deklasacja !!! Dla takich chwil warto na AS przyjechać. Szkoda, że tak krótko i tylko z „drapaka”. Jestem ciekaw jak ten zestaw by wypadł z CD / plikami oraz na rockowym graniu. Przede wszystkim zaskoczył mnie pozytywnie McIntosh. Jak do tej pory to McIntosh’a słuchałem tylko na AS i raz u kolegi (były to jakieś monobloki tranowe chyba 1000 podłączone do SF Amati - kabli nie pamiętam). Niestety na wcześniejszych AS i u kolegi ta elektronika po prostu muliła. Teraz wie,m że Maki też potrafią fantastycznie grać. Cała magia w umiejętności zestawienia elementów.

Sobieski:

Nr 1 dla mnie i chyba nr 2 wystawy to zestaw Reimyo. W tym roku zdecydowanie zestaw zagrał lepiej niż poprzednie edycje. Pewnie to zasługa nowego DAC i kabli sieciowych, może lepszego ustawienia i adaptacji pokoju. Zdecydowanie w tym roku mi się to granie podobało, z jednym „małym” ale, mianowicie elektronika jest wybitna (tu nie trzeba nikogo przekonywać), ale mam wrażenie, że kolumny Bravo ograniczają ten zestaw. Wiemy, że Japończycy twierdzą, że to najlepsze zestawienie, ale pewnie by się zdziwili, jakby trochę poeksperymentować i podłączyć coś innego. Pewnie na AS się tego nie dowiemy … obowiązki dystrybutora nie pozwolą pokazania innej konfiguracji, ale i tak duży plus za tegoroczną prezentację nawet z Bravo.

Golden Tulip:

Nr 1 dla mnie to tuby Cessaro z eletroniką Soulution i Accoustics Arts. Do tej pory tuby (głównie AA) kojarzyły mi się z bardzo mocno przerysowanymi instrumentami, ich nienaturalnym rozmiarem. Zawsze dynamika był prawie perfekcyjna ale było tego za dużo. Ten zestaw Cessaro / Solution i Accoustics Arts zagrał na bardzo wysokim poziomie. Nie patrzę na ceny bo one były koszmarne, ale było dużo frajdy podczas słuchania tych tub.

 

Pozostałe pozytywne jak zawsze subiektywne wrażenia:

1. Zeta Zero – znakomite granie, trochę jak zawsze głośno, ale są to świetne głośniki skrojone do koncertowego grania w domu, no i ten niesamowity właściciel Tomasz Rogula … wielka przyjemność.

2. Pylon Audio – za takie pieniądze, nic tylko kupować do małych saloników. Wielki pozytyw.

3. TAD – pięknie, choć w zeszłym roku było lepiej !!!

4. Graj-End – w tym roku bardzo pozytywne wrażenia. Była i dynamika, powietrze, wybrzmienia instrumentów. W zeszłym wyszedłem po 10 sek. – wtedy nie mogłem tego bezbarwnego dźwięku słuchać.

 

Słabsze prezentacje:

1. Wilson Audio Alexia z Audio Research i MSB – nie wiem co się stało, ale nie było tej legendarnej synergii jaka powstaje z połączenia Wilsonów z AR. Było poprawnie, ale zdecydowanie więcej oczekiwałem od tak topowego zestawu. Dla mnie już lepiej grały WA Sophia z AR.

2. Dynaudio z Ayon – tu też brakowało rozmachu, słychać było kompresję w dźwięku. Góra dla mnie była jazgotliwa. Pewnie to przez brak wygrzania tych kolumn, szkoda bo zapowiadało się ciekawie.

3. Focal – w tym roku już znacznie lepiej niż rok temu, ale nadal to granie, które nie wciąga tak jak powinno.

 

Porażka AS:

Odniosę się tylko do jednej prezentacji. Niestety topowe Sonus Faber Aida to koszmarek dźwiękowy!!! Wykonanie nie ma sobie równych, ale od takich kolumn wymaga się aby grały bez kompresji, z rozmachem, dynamiką, powietrzem, itd. To wszystko było, ale jak za bardzo grubym kocem … i chyba wygrzanie kolumn tu nic nie da. Byłem na sali, kiedy prowadzący prezentację Pan zapytał słuchaczy smutnym głosem, czy rzeczywiście w tym graniu brak dynamiki? Kilka chwil wcześniej, ktoś mu powiedział prosto w oczy bez ogródek, że to jest granie bez życia, itd. Niestety tych kolumn nie da się słuchać, szkoda na nie czasu.

Może dożyję AS na którym Sonusy zagrają tak, że ciary pójdą po ciele …

 

Pozdrawiam

Artur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Z tego co slyszalem to najlepszy dzwiek wystawy - zestaw Jadis oraz Audio Tekne. Zestaw Jadis-a zagral przepieknie w poteznym klimatem jak i atmosfera, moj testowy fortepian z plyty Stereophila przeszedl najpiekniej wlasnie na tym systemie. Audio Tekne tez piekne a moze nawet lepsze granie niz z Jadisa ale tylko z analoga (sluchalem tego zestawu okolo 1h) glownie z analoga - cos przepieknego i chcialoby sie miec taki dzwiek w domu, wokale rewelacyjne (nie slyszalem lepszych ze sprzetu) instrumenty tez bardzo naturalne i ma sie wrazenie ze jest sie wewnatrz. To jednak sluchanie systemu z CD to duzo nizsza liga dzwiekowa, ale to wynika najpewniej z grania muzyki ze zwyklego Maranzta (dziwna sprawa, w systemie za tyle kasiory).

 

Bardzo dobra muzyka poplynela tez w Bristolu z systemu Wilson Audio - Wzmak potezny lampowy Audio Resererch - MSB platinium. Prawde mowiac zdziwilem sie ze MSB platinium moze jednak zaoferowac bardzo poprawny atrakcyjny i jednak wysoce muzyczny dzwiek. To jednak odtwarzanie tesowego mojego nagrania ze Stereophila owszem pokazalo klase ale niestety dla mnie jak i dla kolegi z ktorym sluchalem tego zestawu pewne klawisze poginely gdzies w tle, ale sumarycznie nie bylo zle. Mysle ze jakosc, system mial uzalezniona od lampowych koncowek mocy ktore zrobily bardzo dobra robote w tym systemie.

 

Ladny dzwiek poplynal tez z pokoju Jplay-a system gral z plikow ( to jednak co dziwne nie mozna bylo grac ani ze swojej plyty ani ze swojego pliku) musialem wiec sluchac to co serwowala kuchnia. ;) Dzwiek przede wszystkim bardzo bardzo cieply, dobrze zagral kontrabas, bardzo dobrze zagraly tez wszelkie instrumenty perkusyjne wokale tez byly dobre, ale calosciowo to jednak dzwiek spowolniony i jednak brakowalo mi sporo powietrza - ktore jest na duzo drozszych systemach. To jednak cena zestawu usprawiedliwia te mankamenty. W kazdym badz razie mowienie ze z plikow gra technicznie czy tez ostrawo nie ma w tym wypadku tutaj zadnego zastosowania.

 

Dzwiek dosc dobry chociaz sporo zbyt jasny barwowo, byl w pokoju Zeta-zero. Najbardziej zdziwil mnie fakt porownania ktorego dokonywalem w locie przelacznikiem pomiedzy wzmacniaczami firmowymi cyfrowkami Zeta oraz wzmakiem Dagostiono. Zdecydowanie preferowalem wzmaki cyfrowe (przynajmniej tak na koniec testu oznajmil sam konstruktor, zreszta bardzo przemily pan) co mnie zaskoczylo! Wzmak Dagostino gral z wyraznym nalotem, jakby cyfrowym ( co dziwne) to samo potwierdzil kolega ktory rowniez uczesticzyl w tej prezentacji. Dziwne skad ten nalot cyfrowy na wzmacniaczu analogowym...?

 

Dobrze zagralo tez na dole w Sobieskim na systemie Vivid audio - Constelation audio (wzmak) oraz DAC Trinity, slychac klase tego DAC-a ( sluchalem tego systemu okolo 2h) i dziwi troche zapuszczanie muzyki ze zwyklego laptopa przez zwykly kabel USB to jednak pomimo tego ewidenentego bledu ( moim zdaniem) nie bylo slychac komputera i plynela tam prawdziwa muzyka dosc dobrze wypelniona, wlasciwie bylo slychac klase tego systemu ale chyba cos blokowalo ten system zeby zagral jeszcze duzo, duzo lepiej (takie mialem wrazenie) Nie wiem czy przetwarzanie C/A jest na poziomie lepszym anizeli caly set Vivaldiego (czym chwali sie sam konstruktor) ale raczej mam powazne watpliwosci sluchajac testowego swojego fortepianu byly jednak braki w powietrzu i lotnosci klawiszy.

 

Dzwiek wysoce niepoprawny na wystawie to moim zdaniem numer jeden system Levinsona z JBL-em - szarosc dnia tak bym to ujal.Oraz prezentacja MBL-a - porazka pod kazdym wzgledem.

 

Pozdr. StasioP

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta Zero - nie wiem jak się tym można podniecać, no dobra sam się podniecałem (kiedyś :))

TAD nigdy nie zajął mi czasu na dłużej, dlaczego, nie wiem :)

Graj-Endy w końcu zagrały bo rok temu to kpina - o ceny nie pytam.

Wilsony hmm, jakoś nie mogły się przełamać. Alexie suche, estradowe, nijakie - a z jaką elektroniką! Sophie za jasne dla mnie czego obsługujący ie zauważali i mówili że u nich jest OK!? Jednak w niedziele pod wieczór dało się z nimi dość sympatycznie porozmawiać (m.in. o doborze wzmaczniacza i wogle toru!) . Przed końcem udało ni się ich zmusić do pokatowania jednych i drugich Metallicą i się nie powiem, spodobało :) Tak wiem cena/jakość = nie tego.

Jeszcze raz napiszę że fajnie u Lampizatora, mimo wad było obiecująco. Szkoda że ceny b. wysokie.

A Jadis/Ktema też się podobał. Może 80-ki tak grają (kiedyś grały ze starymi Guarneri podobnie). Chociaż to jak grało rok temu to jakby zaprzeczenie Jadisa było, oczywiście na plus co zresztą sam prowadzący przytaknął.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem bardzo dobry dzwiek poplynal z pokoju TAD-a uwazam ten system za jeden z najlepszych sluchajac go juz 3 raz. Bardzo dobry dzwiek!!!

 

Reimyo - troche jednak sie rozczarowalem, ale zle tez nie bylo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem bardzo dobry dzwiek poplynal z pokoju TAD-a uwazam ten system za jeden z najlepszych sluchajac go juz 3 raz. Bardzo dobry dzwiek!!!

 

 

Reimyo - troche jednak sie rozczarowalem, ale zle tez nie bylo.

 

No widzę nie jestem sam w twierdzeniu że TAD grał bardzo dobrze.

 

Co do Reimyo to kolumny im przeszkadzały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju audiofastu z WIlsonami Alexia grał jakiś nowy, podobno szwajcarski serwer o wdzięcznej nazwie "Beast". Czy ktoś z Kolegów wie cóż to takiego ?

PS. Musa do lamusa ?

Ponad 3 dychy z tego co pamiętam. Obok/za prowadzącym stał sobie też odkryty. W środku 2 x ssd 'extreme coś tam', soth-emy i inne. Widok na płytę główną był całkowicie zasłonięty. Gościu mówił że Musa to jego autorski odtwarzacz a ten Request to zupełnie skończony produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
. W HiFi Clubie - jesteś o 13:20 proponują wstęp o 15:30. A sal odsłuchowych W Bristolu na palcach jednej ręki. Hifi Club ogłaszam mistrzem świata w zniechęcaniu potencjalnych klientów. Jakby w Monachium czy Berlinie tak traktowano klientów to dawno poszliby z torbami. U nas zyskują na wątpliwej elitarności.

 

 

 

Te godziny przez Pana wyłuszczone...........to jakiś koszmarek.

Gdy chcemy komuś dowalić-to czasem sorry nie wychodzi.

Takich pierdół już dawno nie czytałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze Amati świetnie dawały z monoblokami X600 w klasyce, szybkie i szczegółowe brzmienie. Legendarne Extremme z Sonic Frontiers Power 2 - taki klub że hej! Electra Amator 1, Minima Amator też legendy.

Teraz to popatrzę na fornir i idę dalej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artuku, dobry wpis. W sumie przekonałeś mnie. Myślę że w Sobieskim Reymio zagrało najlepiej. Od razu świeżość, liniowość i realizm bez napinania się.

 

Również podobnie myślę że TAD w tamtym roku był bardziej referencyjny z dużych kolumn. Niestety było umpa umpa na basie.

 

Dynaudio z Ayon - pierwszy raz w życiu usłyszałem puzon jak w realu. Dosłownie nie mogłem wyjść, także się nie zgodzę, a dodam że mam setki godzin z takimi instrumentami na żywo w realu za sobą. Brak rozmachu i pewne upakowanie może jest charakterystyczne dla Dynaudio?

 

Zeta zero - słabo. Jak widzę wstęgi to wychodzę. Od razu czuję brak dynamiki na górze i średnicy i nic tego do tej pory nie zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę wstęgi to wychodzę. Od razu czuję brak dynamiki na górze i średnicy i nic tego do tej pory nie zmieniło.

Cos w tym jest co mowisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju wystawowym Hi Fi Klubu zauważyłem, że wszystkie nowe wzmacniacze McIntosh-a mają wejścia USB to i też zaimplementowane wewnątrz przetworniki D/A. No to pewnie niedługo dowiemy się jak grają z plików.

 

BTW

Najładniejsze hostessy były w pokoju Fonica. Grało też przyjemnie.

Pozdrawiam

Krzysiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Boenicke grały fantastycznie mimo, że z Macami ;-)

Dla mnie był to najlepiej grający system w Tulipie i jeden z 5 najlepiej grających na tegorocznym Audio Show.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa chciałaby podziękować za tegoroczne AS ;) Było bardzo miło jak co roku, frekwencja dopisała i jak co roku mamy kilkadziesiąt więcej wpisów do naszej księgi pamiątkowej , która jest dowodem na to że nasz projekt idzie w dobrą stronę! ;) Dziękujemy naszym partnerom , Michałowi Gogulskiemu, Przemkowi Psikucie i Mieczysławowi Stoch za świętną prezentację w sobotę!

 

p.s możemy się również pochwalić że graliśmy wczoraj chyba najdłużej ;) ludzie nie chcieli opuścić naszej sali do ok. 19:20. Niebawem na naszym facebooku i stronie internetowej ukaże się spora fotorelacja z naszej prezentacji!

 

pozdrawiamy!

 

Ale ci ludzie z foto to nie z godz. 19:20.Byłem na sali o ok. 17 tej w niedzielę i z 10-15 osób siedziało.Muza grała bardzo dobrze,ale szału nie było.

 

 

Dla mnie top wystawy 2013 to Rockport Atria + McIntosh.

Może akurat dlatego,że udało mi się usiąść na kanapie po środku :)

Myślałem,że głośna klima zepsuje prezentację,ale nie było jej słychać podczas grania,a winko to bardzo miły gest w stronę publiki.

Może ktoś wie jaki model SS był na górze w Rockportach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dwa razy wrzucał fotek. Zestaw dla ubogich.

Link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artuku, dobry wpis. W sumie przekonałeś mnie. Myślę że w Sobieskim Reymio zagrało najlepiej. Od razu świeżość, liniowość i realizm bez napinania się.

 

Również podobnie myślę że TAD w tamtym roku był bardziej referencyjny z dużych kolumn. Niestety było umpa umpa na basie.

 

Dynaudio z Ayon - pierwszy raz w życiu usłyszałem puzon jak w realu. Dosłownie nie mogłem wyjść, także się nie zgodzę, a dodam że mam setki godzin z takimi instrumentami na żywo w realu za sobą. Brak rozmachu i pewne upakowanie może jest charakterystyczne dla Dynaudio?

 

Zeta zero - słabo. Jak widzę wstęgi to wychodzę. Od razu czuję brak dynamiki na górze i średnicy i nic tego do tej pory nie zmieniło.

 

Przy mnie gość po prezentacji jazzu ze swojej płyty stwierdził,że mało dynamicznie zagrało i zgonił grzecznie i dyplomatycznie na winę grania ze źródła Accu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle nie miałem czasu nic posłuchać :(

 

To powiedziawszy, z tych kilku nielicznych pokoi, w których mogłem posiedzieć choć chwilę, w pamięci mi zostało:

 

- Audio Tekne

- LampizatOr

- Boenicke

- Amare / Bodnar

- GrajPudła (100x lepiej niż rok temu - wreszcie usłyszałem że faktycznie jest w tym jakaś ciekawa idea)

 

Jak widać same małe/mało znane firmy, ale tez te bardziej znane albo miałem u siebie, albo już dobrze znam albo w każdej chwili mogę pożyczyć, więc jakoś trzeba było reglamentować dostępny czas.

 

PS. Ktoś pytał o serwer który stał w pokoju audiofast - jest to gotowy odtwarzacz (z wyjściem analogowym), a więc raczej konkurencja dla Linna/Lumina, niż Musy/Aurendera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- GrajPudła (100x lepiej niż rok temu - wreszcie usłyszałem że faktycznie jest w tym jakaś ciekawa idea)

W tamtym roku tez bylo slychac ze te glosniki maja potencjal, ale nie maja dobrej elektroniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs z dzieciństwa dotyczący kolumn, o których statystycznie najwiecej mówi się po AS 2013, czyli...

 

Znajdź szczegóły (oprócz koloru obudowy), którymi różnią się dwie kolumny na zdjęciu - różnych producentów :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.