Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 09-10.11.2013


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem padło postanowienie że śpię do oporu!

 

Zbudziłem się dziś rano o 5-tej zastanowiłem się po co? Przecież pociąg już dawno na Audio Show odjechał; następny będzie za jakiś rok.

 

Coś z tymi audiofilskimi zapędami pociągowymi jednak trzeba było zrobić!

 

Audio nie włączam bo było od piątku pod prądem tak że niby czysty prądzik cisza jak makiem nie co to teraz jakiś debil z polecenia radnych w sobotę drzewa wycina-na osiedlu huk paskudny (tak jak by tego nie można było zrobić w roboczym tygodniu)! Pozostałe towarzystwo śpi tak że za bardzo nie mam wyboru słuchawki i Schonberg "Pierrot lunaire op.21" na pierwszy ogień. Kurde nie klei się, nie klei! Pani się strasznie po niemiecku męczy ale zupełnie to do mnie nie przemawia; nie tylko jako polaka ;) 3/4 płyty zmęczone i szlus z odtwarzacza czasem nie muszę słuchać wszystkiego mimo miłych chęci :) Do napędu za tym już w zeszłym tygodniu słuchana płytka Keitha Jarreta "Somewhere" kurde faktycznie ten Jarret jakiś taki kiepskawy i kiepsko nagrany cóż po odsłuchaniu położyłem się obok ukochanej na mała drzemkę no cóż drzemka to nie była ale zawsze coś pogodniejszego niż Jarret ;)

Po jakimś czasie jednak starczyło tego polegiwania i skończyło się na śniadaniu. Jarret tym czasem czekał w napędzie, pomyślałem sobie przy kolejnej kanapce a co tam puszcze przez kolumny od ostatniego utworu-taka telewizja audio śniadaniowa :)

Kurcze jest muzyka jest fun co się stało czyżbym źle słyszał na "głoda" a może to jednak syndrom Audio Show; co Wy na to :D

 

Jarret leci od początku

 

Miłych wstawań życzę kolegom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega organizator, czemu się nie pochwali?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elberoth, to przystojny miły facet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

 

Ale fajny tekst. Strzelę coś podobnego. Ja też nie pojechałem na AS, bo jestem w innym klimacie, jestem zmęczony. Po za tym to nie moja bajka.

Dziś postanowiłem się wyspać. Wygoniłem dziatwę w tym celu wczoraj do babć i innych żeby mieć z rana trochę ciszy. Wstałem pół godziny temu i puściłem jedną z LP boxu - koncerty fortepianowe mozarta - to ten box

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapodałem parę utworów w tygodniu i nie zachwyciło mnie. Stare nagrania lata 60, kilka późniejszych. Ogólnie byłem nastawiony na większe nasycenie. Tymczasem troszkę zbyt tempo mi to zagrało.

Dziś rano puściłem z tego boksu coś od środka i poszedłem do innego pokoju. Gra mi wspaniale, prezentacja ogólna bardzo przekonywująca. Słychać wszystko, muzyka wygrywa. Nie, nie pójdę na fotel i nie będę analizować szczegółów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected]

 

Ale fajny tekst. Strzelę coś podobnego. Ja też nie pojechałem na AS, bo jestem w innym klimacie, jestem zmęczony. Po za tym to nie moja bajka.

Dziś postanowiłem się wyspać. Wygoniłem dziatwę w tym celu wczoraj do babć i innych żeby mieć z rana trochę ciszy. Wstałem pół godziny temu i puściłem jedną z LP boxu - koncerty fortepianowe mozarta - to ten box

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapodałem parę utworów w tygodniu i nie zachwyciło mnie. Stare nagrania lata 60, kilka późniejszych. Ogólnie byłem nastawiony na większe nasycenie. Tymczasem troszkę zbyt tempo mi to zagrało.

Dziś rano puściłem z tego boksu coś od środka i poszedłem do innego pokoju. Gra mi wspaniale, prezentacja ogólna bardzo przekonywująca. Słychać wszystko, muzyka wygrywa. Nie, nie pójdę na fotel i nie będę analizować szczegółów.

 

Tępo Ci zagrało?.............czy nie w tempo?................zdecyduj się-bo piszesz niezrozumiale.

Dorosły chłop a śpi do południa............strata czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zapraszam do lektury:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem padło postanowienie że śpię do oporu!

 

Zbudziłem się dziś rano o 5-tej zastanowiłem się po co? Przecież pociąg już dawno na Audio Show odjechał; następny będzie za jakiś rok.

 

Coś z tymi audiofilskimi zapędami pociągowymi jednak trzeba było zrobić!

 

Audio nie włączam bo było od piątku pod prądem tak że niby czysty prądzik cisza jak makiem nie co to teraz jakiś debil z polecenia radnych w sobotę drzewa wycina-na osiedlu huk paskudny (tak jak by tego nie można było zrobić w roboczym tygodniu)! Pozostałe towarzystwo śpi tak że za bardzo nie mam wyboru słuchawki i Schonberg "Pierrot lunaire op.21" na pierwszy ogień. Kurde nie klei się, nie klei! Pani się strasznie po niemiecku męczy ale zupełnie to do mnie nie przemawia; nie tylko jako polaka ;) 3/4 płyty zmęczone i szlus z odtwarzacza czasem nie muszę słuchać wszystkiego mimo miłych chęci :) Do napędu za tym już w zeszłym tygodniu słuchana płytka Keitha Jarreta "Somewhere" kurde faktycznie ten Jarret jakiś taki kiepskawy i kiepsko nagrany cóż po odsłuchaniu położyłem się obok ukochanej na mała drzemkę no cóż drzemka to nie była ale zawsze coś pogodniejszego niż Jarret ;)

Po jakimś czasie jednak starczyło tego polegiwania i skończyło się na śniadaniu. Jarret tym czasem czekał w napędzie, pomyślałem sobie przy kolejnej kanapce a co tam puszcze przez kolumny od ostatniego utworu-taka telewizja audio śniadaniowa :)

Kurcze jest muzyka jest fun co się stało czyżbym źle słyszał na "głoda" a może to jednak syndrom Audio Show; co Wy na to :D

 

Jarret leci od początku

 

Miłych wstawań życzę kolegom.

 

Pozostaje zatem czekać w przyszłym roku na pierwsze pokoje na AS gdzie podawać będą obiady ;) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Aleź kolego Azus...Jarek nie jest z branży audio. Jest do niej nawet dość krytycznie nastawiony. Zresztą ja teź a szczególnie po ostatnich nagrodach jakie po Audio Show przydzielił portal Highfidelity. Choć lubię opisy W.Pacuły wbrew wielu opiniom na forum to tym razem tą sytuacje uważam za kompromitację!!

 

odpowiem tutaj zeby nie mieszac watkow. Rzeczywiscie te nagrody sa conajmniej zastnawiajace. Np. Zeta zero - wiekszosc tu w watku nie zostawila na ich prezentacji suchej nitki a tu prosze nagroda za najlepszy dzwiek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

odpowiem tutaj zeby nie mieszac watkow. Rzeczywiscie te nagrody sa conajmniej zastnawiajace. Np. Zeta zero - wiekszosc tu w watku nie zostawila na ich prezentacji suchej nitki a tu prosze nagroda za najlepszy dzwiek...

 

Mnie się tradycyjnie nie podobało. Niskie tony wyrywały flaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie byłem na mcinthosu ponieważ nie lubie czekac w kolejce na czyjas laske i nie lubie sluchac muzyki która mi zapodają bo nie wiem jak jest nagrana. Najbardziej podobaly mi się jble, avalony i martin logany. Jak zwykle bylem na as 1 dzień wiec czasu było mało. Być może podobalo mi się dlatego bo sam mam levinsony, researcha i jble:-). Audio show było fajne, panie jeszcze fajniesze i za rok jak zwykle pojade ponownie. Może to oczywista oczywistość ale zawieszenie w przestrzeni instrumentow na martinie loganie jest obledne. Sluchalem i nie wierzyłem bo moje uszy nie potrafily zlokalizować zrodla wydobywania się dzwieku. Sluchajac tradycyjnych kolumn słyszymy skad wydobywa się dźwięk, tzn z jakiegoś punktu on dochodzi choć nie zawsze sobie z tego zdajemy sprawe a na martinach dzwieki sa zawieszone w przestrzeni, bajka. Duzym minusem było to ze jeśli ktoś podszedł do kolumn nawet z boku to wplywalo to bardzo słyszalnie na pogorszenie dzwieku. Na szczescie w domu raczej nikt nam nie spaceruje wokół sprzętu:-) Zeta zero tak jak poprzednio bardzo ale o to bardzo slabo. Mam wrazenie ze ludzie którzy prezentują te marke nie sa audiofilami(doświadczony audiofil dobralby sprzet towarzyszacy tak żeby ukryc wady kolumn. Gorzej jeśli jest to nie wykonalne) lub sa głusi. Pzdr

 

Witam, nie byłem na mcinthosu ponieważ nie lubie czekac w kolejce na czyjas laske i nie lubie sluchac muzyki która mi zapodają bo nie wiem jak jest nagrana. Najbardziej podobaly mi się jble, avalony i martin logany. Jak zwykle bylem na as 1 dzień wiec czasu było mało. Być może podobalo mi się dlatego bo sam mam levinsony, researcha i jble:-). Audio show było fajne, panie jeszcze fajniesze i za rok jak zwykle pojade ponownie. Może to oczywista oczywistość ale zawieszenie w przestrzeni instrumentow na martinie loganie jest obledne. Sluchalem i nie wierzyłem bo moje uszy nie potrafily zlokalizować zrodla wydobywania się dzwieku. Sluchajac tradycyjnych kolumn słyszymy skad wydobywa się dźwięk, tzn z jakiegoś punktu on dochodzi choć nie zawsze sobie z tego zdajemy sprawe a na martinach dzwieki sa zawieszone w przestrzeni, bajka. Duzym minusem było to ze jeśli ktoś podszedł do kolumn nawet z boku to wplywalo to bardzo słyszalnie na pogorszenie dzwieku. Na szczescie w domu raczej nikt nam nie spaceruje wokół sprzętu:-) Zeta zero tak jak poprzednio bardzo ale o to bardzo slabo. Mam wrazenie ze ludzie którzy prezentują te marke nie sa audiofilami(doświadczony audiofil dobralby sprzet towarzyszacy tak żeby ukryc wady kolumn. Gorzej jeśli jest to nie wykonalne) lub sa głusi. Acha i jeszcze esa. Bardzo lubie wlasciciela tej firmy i kilka razy z nim rozmawiałem. To bardzo przyjemny człowiek. Szkoda ze zawsze prezentuje swoje kolumny na jazie z lat 60ych etc, może celuje w klientów słuchających klasyki ale marketingowo robi sobie krzywdę. Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze ludzie którzy prezentują te marke nie sa audiofilami(doświadczony audiofil dobralby sprzet towarzyszacy tak żeby ukryc wady kolumn. Gorzej jeśli jest to nie wykonalne) lub sa głusi. Pzdr

 

Jak zawsze po każdym audioshow jest tyle opinii ilu słuchaczy! Nie rozumiemy po co nas Pan obraża - ludzie prezentujący to zarazem konstruktorzy, i zapewniam Pana że nie są głusi.

 

nas cieszą opinie magazynów i portali branżowych, a także dziesiątki wpisów w naszej księdze pamiątkowej, zwykłych ludzi, wizytujących AS a także naszych klientów - odciętych od tego jakże nasączonego zawiścią świata "doświadczonych audiofili" ( prosze rozwinąć to pojęcie bo strasznie nas to urzekło ) , które są dowodem na to jak im się podoba to co robimy.

 

BEST SOUND AUDIO SHOW 2013 - portal HighFidelity.pl

 

Potężny dźwięk o bardzo bogatej brzmieniowo charakterystyce; wszystko ogarniający, czysty, płynny i bez żadnej nienaturalności. Wspaniała wokaliza i wspaniałe zróżnicowanie głosów, melodyjność i siła spokoju. Potężny spektakl bez żadnego dziwaczenia, zarówno co do walorów scenicznych jak i samego brzmienia." - hifiphilosophy.com

 

"Piękno tych kolumn przyciąga wzrok tak samo jak ich zniewalający dźwięk." - infomusic.pl

 

 

Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.... dużo w tym roku było fajnego dźwięku na AS i też nie rozumiemy niektórych opinii nt firm konkurencyjnych, które są również atakowane. Wszystkim należy się szacunek za to co robią i ile serca wkładają w swoje projekty. Z pewnością każdy fan muzyki po każdym AS znajduje coś dla siebie, co jest wg niego samego najlepsze. Audio Show to fajna impreza i mamy wrażenie że chyba część osób zbyt poważnie do niej podchodzi ;) zawsze zapraszamy na odsłuchy do naszego salonu odsłuchowego.

 

pozdrawiamy serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeta to nie tak, ludzie przychodzą na AS po to żeby ich rzuciło na kolana żeby mieli jakiś niebotyczny cel, chcą być wstrząśnięci dogłębnie wrażeniami z odbioru a tu po prostu wychodzi proza życia np. ponad 90% sprzętów po prostu aż drapało uszy swoim jazgotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rzuciła na kolana jakość wysokich tonów w kolumnach Wilson Audio.Tak czystych i lekko płynących dźwięków jeszcze nie słyszałem.Niestety reszta pasma już nie była tak wybitna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za sugerowanie, ze ktoś jest głuchy. Nie chce nikogo obrazac. Dlaczego napisałem o zeta zero? Bo to bardzo drogie kolumny, fajnie zaprezentowane w swietnym klimacie i z fajna otoczka, milymi prezeterami a tu taki zonk. Otoz na tym audio show tak jak i na poprzednim slyszalem jak te kolumny "piszcza, piaszcza i sycza" tak jakby srednica była zle polaczona z gora. W efekcie każdy dźwięk był za wysoko pociagniety a przez to drazniacy, bez wypelnienia, za suchy a puszczanie samplerow uważam za idiotyzm bo na samplerze to szary nad wymiata. Nie oczekuje, ze każdy system na audio show mnie rozwali i usiade z wrazenia ale ta sytuacja (nie wiem czemu) rzuca mi się na uszy. Potega dzwieku bardzo mi się podobala ale tego srodka i góry nie mogę przelknac. A wracając do zbyt wygorowanych oczekiwan związanych z audio show to dodam ze gdybym ocenial dźwięk który oferują prezentowane zestawy i i pieniądze które trzeba wydac aby nabyc je nowe to uznałbym ze jestem, jesteśmy IDIOTAMI:-) Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie zszycia środka z górą podzieliłem się osobiście uwagami z p. Tomaszem - nie w tym roku. Jak widać nic się nie zmieniło, a problem jest.

 

Na pokazie prezentowany był, między innymi, utwór Gianluigi Trovesi "Animali in marcia" - proponuję z niego skorzystać do dostrojenia wypełnienia dolnego środka (wokal męski).

 

Pomimo tych uwag Zeta Zero i tak była systemem najbliższym realizmu live (Sobieski, Golden Tulip).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy parowaniu tego typu przetwornikach o różnej prędkości przekazywania impulsów zawsze będą problemy i wprawne ucho będzie to wyłapywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o prezentacje Zeta, to nie bylo zle, wlasciwie to byla dobra prezentacja. Byly pokoje gdzie gralo znacznie gorzej. Ale pomimo wszystko popracowalbym nad srednica w tych kolumnach, a moze elektronika jakas na to wplynela, nie wiem z czego to wyniklo, ale jest jej za duzo i jest zbyt ofensywna, cos tam na srodku jest nie tak, a srodek najwazniejszy jest jesli chodzi o muzyczny przekaz. Ale sumarycznie gratuluje produktu i zycze powodzenia! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie taki układ dwóch prędkości głośników się krzaczy przy odtwarzaniu dźwięków złożonych np. w nagraniu jednocześnie wokalu, harmonijki ustnej i gitary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak zawsze po każdym audioshow jest tyle opinii ilu słuchaczy! Nie rozumiemy po co nas Pan obraża - ludzie prezentujący to zarazem konstruktorzy, i zapewniam Pana że nie są głusi.

 

nas cieszą opinie magazynów i portali branżowych, a także dziesiątki wpisów w naszej księdze pamiątkowej, zwykłych ludzi, wizytujących AS a także naszych klientów - odciętych od tego jakże nasączonego zawiścią świata "doświadczonych audiofili" ( prosze rozwinąć to pojęcie bo strasznie nas to urzekło ) , które są dowodem na to jak im się podoba to co robimy.

 

BEST SOUND AUDIO SHOW 2013 - portal HighFidelity.pl

 

Potężny dźwięk o bardzo bogatej brzmieniowo charakterystyce; wszystko ogarniający, czysty, płynny i bez żadnej nienaturalności. Wspaniała wokaliza i wspaniałe zróżnicowanie głosów, melodyjność i siła spokoju. Potężny spektakl bez żadnego dziwaczenia, zarówno co do walorów scenicznych jak i samego brzmienia." - hifiphilosophy.com

 

"Piękno tych kolumn przyciąga wzrok tak samo jak ich zniewalający dźwięk." - infomusic.pl

 

 

Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje.... dużo w tym roku było fajnego dźwięku na AS i też nie rozumiemy niektórych opinii nt firm konkurencyjnych, które są również atakowane. Wszystkim należy się szacunek za to co robią i ile serca wkładają w swoje projekty. Z pewnością każdy fan muzyki po każdym AS znajduje coś dla siebie, co jest wg niego samego najlepsze. Audio Show to fajna impreza i mamy wrażenie że chyba część osób zbyt poważnie do niej podchodzi ;) zawsze zapraszamy na odsłuchy do naszego salonu odsłuchowego.

 

pozdrawiamy serdecznie

w przyszlym roku jak przyjade na AS do Warszawy to chetnie odwiedze wasz pokoj odsluchowy i uscisne kolejny raz reke wlascicielowi, ktory jest wzorem kultury,zeby wszyscy tacy byli przemili,najwazniejsze ze trzymacie ten sam swietny poziom,bo innym firmom nie udaje sie to co roku!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czasie nowa recenzja Zeta Zero, przeprowadzona w warunkach domowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło co się subiektywnie z Piotrem zgadzam Oslo z Ancient Audio również na Audio Show dobrze jak na takie małe kolumienki grały :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dedykuję w związku z powyższym linkiem zdjęcie Marji Stasiop-owi ciągle siedzi przy elektronice lub na forum i pewnie nie wie jak wygląda audiofilska kobieta :)

 

 

 

Myślę że Henk nie będzie zazdrosny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może kojarzy co za muzyka była puszczana w pokoju marki Raidho?

Pan Lars Kristensen prezentował sprzęt na szybkich i gęstych, instrumentalnych utworach, robiło wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

W Sobieskim w jednym z pokoi graly stare, dosyc spore monitory Rogersa, niestety nie udalo mi sie potpatrzec modelu ani nie pamietam kto je wystawial. Zna ktos z was tego wystawce lub wie o ktory model kolumn chodzi??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Rogersy wystawił MiP - grały zasilane lampowym wzmacniaczem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a źródłem był przenośny odtwarzacz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2651-0-02692700-1388606379_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.