Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 09-10.11.2013


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Elberoth,

Podpinam się pod pytanie kolegi w sprawie parkingów.

Gdzie koło Sobieskiego będzie można bezpiecznie i niedrogo zaparkować?

Jest objazd za Sobieskim. Kiedyś tam znaleźliśmy sporo miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2z8j.jpg

 

8ryt.jpg

 

uj4x.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooo! A co to na pierwszej fotce?

 

ps. może wiadomo czy Audiosystem pogra na jakiś fajnych Audio Physicach? może i Rouge Audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam nadzieję, że będzie można ich posłuchać a nie tylko obejrzeć.

 

 

Ta amplifikacja poradzi sobie z tymi głośnikami ?

 

 

Biorąc pod uwagę wiedzę Amerykańców na temat reszty Świata to i tak duży sukces :-)

 

Wiesz,kiedys kelner w restauracji w Cleveland doskonale wiedzial,gdzie jest nasz piekny kraj.Nie wygladal na studenta politologii,jezykow slowianskich czy np geografii.

Troche znam Holendrow-dla nich Polska to nadal 3ci swiat,nie chcieli nas w UE,chroniac swoje drobnomieszczanstwo,a za rogiem maja wiekszy problem-polksiezyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elbi co to za kolumny na pierwszym zdjęciu?

Kurcze, aż płakać mi się chcę, że nie mogę tam dziś być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elbi co to za kolumny na pierwszym zdjęciu?

Kurcze, aż płakać mi się chcę, że nie mogę tam dziś być.

 

Kolumny to Lawrance Audio Violin, trzeba przyznać że wyglądają zacnie, jeśli chodzi o elektronike to wydaje mi się że jest to Yba design, lecz to najniższy model tego producenta i połączenie z kolumnami które kosztują około 7500$ wydaje się być dziwne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w sali JBL'a – Krokus (Golden Tulip), tam gdzie rok temu grały Wilsony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia w sali JBL'a – Krokus (Golden Tulip), tam gdzie rok temu grały Wilsony.

 

W tym roku tez beda zapeenie ladne panie!!!

 

Zapewnie!!!ups

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki michalczar - ładnie wyglądają te kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki alton11 - ładnie wygląda ta pani.

 

Haha :P

 

kivlov - oj też zaczynam żałować że mnie nie będzie :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak myślisz, dlaczego co niektórzy robią kilka nawrotów w kierunku tych Pań :-)

stalem w kolejce do wejscia na pokaz JBL w tamtym roku i caly czas mialem opieke takiej wlasnie pani, abym sie nie nudzil,podobalo jej sie moje ubranie ,a mi jej nogi ha ha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

 

Zapraszamy do Hotelu Golden Tulip na prezentację Zeta Zero - sala Tulip 2.

 

Kolumny zasilane będą wzmacniaczami M6000 ACCUPHASE sterowanych preampem Accuphase C3800 jak i z najnowszym odtwarzaczem tej firmy DP-700. Jako drugi tor dźwiękowy także sterujący kolumny ZETA ZERO zagra legendarny wzmacniacz d'Agostino MOMENTUM a źródłem dźwięku będzie odtwarzacz AURENDER W20 wyposażony w rewelacyjne przetworniki dCS VIVALDI DAC. Całość prezentacji wyposażona będzie w specjalne wysoko prądowe i interconectorowe pasywne switch'e dzięki czemu będzie można natychmiast porównać obiektywnie walory dźwiękowe wszystkich alternatywnie zastosowanych tak wysokiej klasy komponentów.

 

 

 

W tym roku przygotowaliśmy również dla Państwa ciekawą prezentację wraz z p. Mieczysławem Stoch i Przemkiem Psikutą na którą zapraszamy w sobotę o godzinie 18 i w niedzielę ( godzinę jeszcze podamy)

 

zagra znakomity gramofon AVID Acutus SP, ramię SME IV, przewód do ramienia Cardas XLR, wkładka ZYX R1000 Airy 35 przedwzmacniacz gramofonowy Pulsare II przewód sygnałowy AVID SCT Black RCA.

 

Co się będzie działo?

 

Krótka historia historii fonografii na przykładach 78 rpm. mono - Columbia 33CX, HMV ALP,

Mercury Living Presence MG, Westminster WL, Decca LXT oraz stereo Columbia SAX, HMV ASD, Mercury Living Presence SR, Westminster WST, Decca SXL 2000 - 6000, 4 Phase stereo, PCM Denon. Chcemy też zaprezentować kilka przykładów płyt promocyjnych na białym lablu lub też płyt testowych z białym lablem jeszcze nie zapisanym. Są to egzemplarze, które były przeznaczane dla stacji radiowych, miały bowiem najlepszą jakość a to dlatego, że schodziły jako pierwsze z matrycy. Pokazać dynamikę na czerwonym winylu japońskim.

Dygresje na temat wytwórni, labli no i oczywiście na temat sztuki interpretacji uwiecznionych na płytach.

Na zakończenie kilka cennych wskazówek dla kolekcjonerów płyt gramofonowych.

 

 

53476830.jpg

 

Zapraszamy!

Jak dla mnie, najlepszy Polski projekt, z kulturą brzmienia, designem, największa chluba polskiego Hi-Endu na świecie.

Zaznaczam,... iż to jest moja opinia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pomieszczenie, ale dźwięk dla mnei nie był rok temu taki super, ale mojej drugiej połówce bardzo się podobało. Brakowało mi w takich wielkich kolumnach najniższego basu, ale to pewnie kwestia miejsca odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockport Atria + McIntosh + Transparent w hifi club - posluchac koniecznie w Bristolu.

Rowniez warto - Dynaudio Evidence Platinum z Ayonem i okablowaniem Acrolinka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nr.1 po dzisiaj: Lampizarory + TEE! tuby i Amare a więc polskie lampy. Marton też dawał z Esami.

Oczywiście efektownie u Audiofasta, Dynaudio Evidence, Rockport/Mcintoch, Sonus Faber Aida, odgrody Ardento i pare innych.

 

ps. te pylon naprawdę takie super!?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podobały Duevel. Dźwięk dochodził znikąd, a na pewno nie z kolumn : ) Dla mnie ładniej zagrały niż cebulki, nie ujmując niczego urokowi tych ostatnich. Rockporty jutro, ale to jak rozumiem gra z nową integrą MA8000. Już prawie się zasadziłem na 7000, a tu nowość jak filip po konopiach : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwa mniejsze hotele. McIntosh odjechał innym bardzo bardzo, ale to bardzo daleko. Takiego wypełnienia, dynamiki, barwy, stabilnego obrazu nie było absolutnie nigdzie indziej. Drugie miejsce to Ayon i Dynaudio. Szkoda, że Transrotor nie był referencyjny, ale na pewno jakiś wysoki model. Niestety 80% była grana z plików. Niestety to jeszcze nie to. Winyl górą. Potem w niektórych miejscach całkiem ciekawie. Jak zwykle mnie nie zachwycił AudioResearch z Wilsonami. Starałem się, słuchałem i nadal nie rozumiem co przyczyną, bo przecie wszystko to absolutny top. Podobnie było w obu pokojach Audiofast. Poprawnie, ale nie referencyjnie. Brakowało barwy i wypełnienia dźwięku pomimo, że to ponoć najlepsze lampy. W hotelu Kyriad zdecydowanie Zeta Zero. Czasem zbyt ostro, ale w sumie czytelnie, z dobrą sygnaturą i polotem. Za to co sąsiedzi zrobili z McIntoshem i Boenicke to już zagadka. Nieciekawe radyjko. Jadis znów nie chciał grać. Z tymi kolumnami. Pewnie kolumny Franka nie są złe, ale brakuje synergii z Jadis i wychodzi nijako. Z rzeczy dla ludzi Sound Eco brzmiało przyjaźnie. GrajAudio, czy jak się to nazywa, w tym roku przeciętnie (dwa lata temu było miło). Całkiem nieźle Mytek z kolumnami aktywnymi, jak dla mnie nr 2 w tym hotelu. Wracając do Bristolu Waszczyszyn poszedł w to co chyba łatwiej sprzedać i tym maluchom nie brakuje uroku, są dwa modele za 3000 i 5000. Grają naprawdę ok. RCM wypadł bardzo przyzwoicie - z gramofonem przyjemne granie. W tym roku ludzi jakby mniej i warunki były całkiem niezłe, żeby odsłuchać. Miła impreza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SVART - Rockporty są napędzane końcówkami McIntosh MC 2301.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli MA8000 tylko na wystawce stacjonarnej :-) Monobloki jeszcze bardziej mnie rozochociły, choć i tak pokoju nie miałbym ich gdzie postawić. Ledwo mieszczę to, co mam : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że Pylon bardzo ładnie zagrały, z czystym sumieniem mógłbym polecać je każdemu, nie tylko początkującemu w tej zabawie, po prostu wymiatały, ciekawe jakby zabrzmiały z elektroniką z wyższej półki, może lepiej nie sprawdzać :) W Amare też mogło się podobać, perfekcyjne wykonanie i design, ale najważniejsze soniczne wrażenia, przyjmne dla ucha. Lampizator zabrzmiał dla mnie jak jakieś hifi, może po prostu miałem za wysokie oczekiwania, a może po prostu ta całość nie zagrała. Może poszczególne urządzenia zestawione z inną elektroniką dadzą zamierzony efekt, tylko gdybanie, w każdym razie nic ciekawego, jak dla mnie. I jescze zapamiętam ten pokój gdzie grał STELDAC, w każdym razie jest postęp w stosunku do poprzednich konstrukcji, ale tutaj mamy zupełnie inny DAC na WM a nie na CS'ie, ale nie wiem czy ta cena ok.7000zł nie jest za wysoka w stosunku do możliwości. Takie moje spostrzeżenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.