Skocz do zawartości
IGNORED

Silesian Elite Club - Ruda, Katowice ,Gliwice


wojtas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja dołączę do klubu Katowice:), już niedługo stanie u mnie hegel h80 plus chario

 

@ kaaapa - No to zapowiada się ciekawie - witamy w klubie :)

 

@ Piopio - dzięki za zaproszenie - chętnie posłucham Twojego systemu, tymbardziej że Magnepanów jeszcze nie słyszałem. Ciekaw jestem jakie masz ustawienie - ja z moimi Loganami co jakiś czas jeżdże po pokoju i za każdym razem jest inaczej.

Mam jeszcze pytanie odnośnie AS2013 - jedziesz autem czy pociągiem? W razie czego miałbys 1 miejsce? U mnie sprawa jeszcze nie rozstrzygnięta ale w razie czego chętnie bym się z kimś zabrał. Oczywiście partycypuje w kosztach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę autobusem ...

Proponuję spotkanie klubowiczów powiedzmy o 12.00 w sobotę gdzieś przy wejściu na wystawę w Sobieskim. Możemy pochodzić razem, pogadać i powymieniać się doświadczeniami.

Niestety musze zostawić auto żonie dlatego myslałem jeszcze o Intercity z Katowic, na miejscu jest ok 9:30 czyli w sam raz na dojście z dworca na miejsce. Jedzie dość szybko i chyba jednak bardziej komfortowo niż busem. Szkoda że Topolino jeszcze nie śmiga - znacznie ułatwiłoby to sprawe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie, po awatarze wiemy że masz projektor , ale nie wiemy na czym słuchasz... :)

 

Głównie słucham wysokiej jakości plików ( FLAC ) Więc zacznę od początku:

Laptop -> Beresford TC-7520 DAC -> wzmacniacz EL84 PP DIY -> Audionova illuminator -> Roth Oli 40

oraz słuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO 250ohm, mam je 1 dzień :) poprzednie to popularne CAL!

projektor: BENQ W710ST

 

No to tyle co do sprzętu który posiadam a w planie mam budowie wzmacniacza lampowego na lampie 6n13s który posłuży jako wzmacniacz słuchawkowy OTL oraz może i do zasilania kolumn.

 

To chyba tyle :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie słucham wysokiej jakości plików ( FLAC ) Więc zacznę od początku:

Laptop -> Beresford TC-7520 DAC -> wzmacniacz EL84 PP DIY -> Audionova illuminator -> Roth Oli 40

oraz słuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO 250ohm, mam je 1 dzień :) poprzednie to popularne CAL!

projektor: BENQ W710ST

 

No to tyle co do sprzętu który posiadam a w planie mam budowie wzmacniacza lampowego na lampie 6n13s który posłuży jako wzmacniacz słuchawkowy OTL oraz może i do zasilania kolumn.

 

To chyba tyle :)

Pozdrawiam

 

O jak fajnie że mamy w Ślaskim team-ie eksperta od lamp,

Napewno predzej czy później skorzystamy ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDC co głosnikami? Zapadła już decyzja?

Właśnie testuję ciekawą konstrukcję z Studia 16 Hertz, używka = bardzo tania, ale reprodukcja dźwięku robi wrażenie w połączeniu z lampą. Konstrukcja dwudrożna u góry eton na dole usher, jedyny mankament to na razie bas choć jeszcze nie do końca są ustawione a pokój nie przeszedł na razie nawet podstawowej adaptacji. Na jakiś czas sobie je zostawię i czekam na "okazję" :P może faktycznie te ATC kiedyś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuję ciekawą konstrukcję z Studia 16 Hertz, używka = bardzo tania, ale reprodukcja dźwięku robi wrażenie w połączeniu z lampą. Konstrukcja dwudrożna u góry eton na dole usher, jedyny mankament to na razie bas choć jeszcze nie do końca są ustawione a pokój nie przeszedł na razie nawet podstawowej adaptacji. Na jakiś czas sobie je zostawię i czekam na "okazję" :P może faktycznie te ATC kiedyś ;P

Na kłopoty z basem polecam RELa :) a njlepiej parkę.

Atc tez mi sie b.podobały. Ta nowa seria jest do tego bardzo ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Będzimy testować na:

 

Wzmacniacz: Musical Fidelity kW500

DAC: M2TECH Young + PALMER, Lampizator level 4

Kolumny: Magnepan MG 1.7

Jako źródło robi PC-Audio z JRiver.

kable: Anticable, IC Audionova Starlight,

sub: Velodyne EQ-10MAX

 

Zapraszam z M-DAC - chętnie go posłucham.

Szczegóły na priv.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piopio jeszcze raz dzięki za zaproszenie, Twoje "centrum sterowania światem" robi wrażenie i co ważniejsze przekłada się na dobre granie :) Szklaneczka dla Ciebie.

Dzięki ! Cieszę się, że spotkanie nam się udało.

Dalej jestem pod wielkim wrażeniem wywołanym brzmieniem VEGI. Szkoda, że ją muszę odesłać ... ;-(

Ale kupuję sobie skarbonkę co by oszczędzać na nią ;-)

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu wyleci? Jak chodzi o kasę, zawsze można coś sprzedać, płucka, nerki i inne niepotrzebne elementy są podobno w cenie :P grunt układu słuchu nie ruszać

 

Z innej beczki. Panowie poszukuję płytki wydanej przez Teatr Muzyczny Roma z muzyką z musicalu Taniec Wampirów, macie może takie cudo w zbiorach? Nakład wyczerpany, rynek wtórny echo.

Edytowane przez CDC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.