Jump to content
wojtas

Silesian Elite Club - Ruda, Katowice ,Gliwice

Recommended Posts

To ja dołączę do klubu Katowice:), już niedługo stanie u mnie hegel h80 plus chario

@ kaaapa - No to zapowiada się ciekawie - witamy w klubie :)

@ Piopio - dzięki za zaproszenie - chętnie posłucham Twojego systemu, tymbardziej że Magnepanów jeszcze nie słyszałem. Ciekaw jestem jakie masz ustawienie - ja z moimi Loganami co jakiś czas jeżdże po pokoju i za każdym razem jest inaczej.

Mam jeszcze pytanie odnośnie AS2013 - jedziesz autem czy pociągiem? W razie czego miałbys 1 miejsce? U mnie sprawa jeszcze nie rozstrzygnięta ale w razie czego chętnie bym się z kimś zabrał. Oczywiście partycypuje w kosztach.

Pozdrawiam

Jadę autobusem ...

Proponuję spotkanie klubowiczów powiedzmy o 12.00 w sobotę gdzieś przy wejściu na wystawę w Sobieskim. Możemy pochodzić razem, pogadać i powymieniać się doświadczeniami.

Pure Power PC (PPA USB V2, LPS) + DAPHILE + WIMP HI-FI -> PCM -> DSD -> DAC Oppo BD-105D -> Musical Fidelity kW500 -> MAGNEPAN MG 1.7 + VELODYNE EQ-MAX10

Jadę autobusem ...

Proponuję spotkanie klubowiczów powiedzmy o 12.00 w sobotę gdzieś przy wejściu na wystawę w Sobieskim. Możemy pochodzić razem, pogadać i powymieniać się doświadczeniami.

Niestety musze zostawić auto żonie dlatego myslałem jeszcze o Intercity z Katowic, na miejscu jest ok 9:30 czyli w sam raz na dojście z dworca na miejsce. Jedzie dość szybko i chyba jednak bardziej komfortowo niż busem. Szkoda że Topolino jeszcze nie śmiga - znacznie ułatwiłoby to sprawe ;)

xavian

Hmm ja jade autem rano z żoną, bo chce wiedzieć na co pójdzie kasa ;) moge zabrać 2 osoby w drodze spowrotem do kato, chorzowa, tylko nie wiem o której skończymy zwiedzanie. Jak coś to na priv wymienimy się telefonami.

"John, I'm only dancing. She turns me on, but i'm only dancing. She turns me on, don't get me wrony. I'm only dancing,"

Czy spotykamy się w sobotę o 12 ?

Pure Power PC (PPA USB V2, LPS) + DAPHILE + WIMP HI-FI -> PCM -> DSD -> DAC Oppo BD-105D -> Musical Fidelity kW500 -> MAGNEPAN MG 1.7 + VELODYNE EQ-MAX10

Gynek ze Swietochlowic wito wszystkich ze swoimi INFINITY cappa 8,2 pyndzonymi koncowkom impulsowom (klasa D) a sterowanom przez pre lampowe

Edited by gyn

Guest intenser

Gynek ze Swietochlowic

ze Świonów się goda :D

ze Świonów się goda :D

nie goda a godo ;)

BTW. Witam z Zabrza chopy

Edited by Hanss

Ja, ciężko sie po śląsku pisze ;) co jedyn to lepij

Ruda Śląsko sie kłanio z Infinity Renaissance 90 i Reference 60 (ale coś musza sprzedać)

Ja, ciężko sie po śląsku pisze ;) co jedyn to lepij

Ruda Śląsko sie kłanio z Infinity Renaissance 90 i Reference 60 (ale coś musza sprzedać)

Niezła kolekcja :) nie wiedziałem że w Rudzie mamy takie rodzynki

Witamy w klubie!

Pozdrawiamy uczestnika Audioshow !

To jo dołączom do Wos, jo je z Paniówek pomiędzy Gliwicami a Mikołowem

Witamy serdecznie, po awatarze wiemy że masz projektor , ale nie wiemy na czym słuchasz... :)

Witamy serdecznie, po awatarze wiemy że masz projektor , ale nie wiemy na czym słuchasz... :)

Głównie słucham wysokiej jakości plików ( FLAC ) Więc zacznę od początku:

Laptop -> Beresford TC-7520 DAC -> wzmacniacz EL84 PP DIY -> Audionova illuminator -> Roth Oli 40

oraz słuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO 250ohm, mam je 1 dzień :) poprzednie to popularne CAL!

projektor: BENQ W710ST

No to tyle co do sprzętu który posiadam a w planie mam budowie wzmacniacza lampowego na lampie 6n13s który posłuży jako wzmacniacz słuchawkowy OTL oraz może i do zasilania kolumn.

To chyba tyle :)

Pozdrawiam

Głównie słucham wysokiej jakości plików ( FLAC ) Więc zacznę od początku:

Laptop -> Beresford TC-7520 DAC -> wzmacniacz EL84 PP DIY -> Audionova illuminator -> Roth Oli 40

oraz słuchawki Beyerdynamic DT 990 PRO 250ohm, mam je 1 dzień :) poprzednie to popularne CAL!

projektor: BENQ W710ST

No to tyle co do sprzętu który posiadam a w planie mam budowie wzmacniacza lampowego na lampie 6n13s który posłuży jako wzmacniacz słuchawkowy OTL oraz może i do zasilania kolumn.

To chyba tyle :)

Pozdrawiam

O jak fajnie że mamy w Ślaskim team-ie eksperta od lamp,

Napewno predzej czy później skorzystamy ! :)

CDC co głosnikami? Zapadła już decyzja?

Właśnie testuję ciekawą konstrukcję z Studia 16 Hertz, używka = bardzo tania, ale reprodukcja dźwięku robi wrażenie w połączeniu z lampą. Konstrukcja dwudrożna u góry eton na dole usher, jedyny mankament to na razie bas choć jeszcze nie do końca są ustawione a pokój nie przeszedł na razie nawet podstawowej adaptacji. Na jakiś czas sobie je zostawię i czekam na "okazję" :P może faktycznie te ATC kiedyś ;P

"John, I'm only dancing. She turns me on, but i'm only dancing. She turns me on, don't get me wrony. I'm only dancing,"

Właśnie testuję ciekawą konstrukcję z Studia 16 Hertz, używka = bardzo tania, ale reprodukcja dźwięku robi wrażenie w połączeniu z lampą. Konstrukcja dwudrożna u góry eton na dole usher, jedyny mankament to na razie bas choć jeszcze nie do końca są ustawione a pokój nie przeszedł na razie nawet podstawowej adaptacji. Na jakiś czas sobie je zostawię i czekam na "okazję" :P może faktycznie te ATC kiedyś ;P

Na kłopoty z basem polecam RELa :) a njlepiej parkę.

Atc tez mi sie b.podobały. Ta nowa seria jest do tego bardzo ładna.

:) jestem zacięty, tak jak Ci mówiłem kiedyś miałem suba ale za *** nie umiałem tego zgrać. Może faktycznie z RELem byłoby prościej. Na razie pokładam wiarę w akustykę, dodatkowo mam jeszcze możliwość pokombinowania lampkami z pre.

Witam Kolegów !

Czy ktoś jest chętny na odsłuch Auralic VEGA vs Lampizator level 4 vs M2TECH Young + Palmer ?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę ok 13.00

Po szczegóły proszę na priv.

Zapraszam i pozdrawiam

Jaki sprzęt towarzyszący? Mogę dorzucić m-dac + tomanek żeby usłyszeć tą przepaść :)

Będzimy testować na:

Wzmacniacz: Musical Fidelity kW500

DAC: M2TECH Young + PALMER, Lampizator level 4

Kolumny: Magnepan MG 1.7

Jako źródło robi PC-Audio z JRiver.

kable: Anticable, IC Audionova Starlight,

sub: Velodyne EQ-10MAX

Zapraszam z M-DAC - chętnie go posłucham.

Szczegóły na priv.

• Like 1

Witaj @Corleone!

@Piopio jeszcze raz dzięki za zaproszenie, Twoje "centrum sterowania światem" robi wrażenie i co ważniejsze przekłada się na dobre granie :) Szklaneczka dla Ciebie.

@Piopio jeszcze raz dzięki za zaproszenie, Twoje "centrum sterowania światem" robi wrażenie i co ważniejsze przekłada się na dobre granie :) Szklaneczka dla Ciebie.

Dzięki ! Cieszę się, że spotkanie nam się udało.

Dalej jestem pod wielkim wrażeniem wywołanym brzmieniem VEGI. Szkoda, że ją muszę odesłać ... ;-(

Ale kupuję sobie skarbonkę co by oszczędzać na nią ;-)

Hmm to musi być coś pokroju "wpłatomatu" bo z monetami nie wydolisz :P, ale faktycznie dac może być wart grzechu, czekam na używki o ile coś takiego się kiedyś pojawi :)

Tam od razu wyleci? Jak chodzi o kasę, zawsze można coś sprzedać, płucka, nerki i inne niepotrzebne elementy są podobno w cenie :P grunt układu słuchu nie ruszać

Z innej beczki. Panowie poszukuję płytki wydanej przez Teatr Muzyczny Roma z muzyką z musicalu Taniec Wampirów, macie może takie cudo w zbiorach? Nakład wyczerpany, rynek wtórny echo.

Edited by CDC

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.