Skocz do zawartości
IGNORED

Dobry odtwarzacz BR


piskle smoka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje dobrego BR. do 1500-1700zl.Oprocz filmow bede jeszcze CD odtwarzal i jakosc audio tezjest istotna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500-1700 to nie jest mała kasa, ale musisz zważyć, że odtwarzacze BD, nigdy nie bedą tak grały jak odtwarzacze CD w tych samych pieniądzach. Kupisz za to powiedzmy Transport Denona, ale musisz tu mieć bardzo dobry amplituner z jeszcze lepszym DAC'em (taki AMP to koszt 8-15 tys). Jeśli takiego nie masz to kup sobie DAC'a np. Arcama, albo Hegel'a i jakiś zwykły BD-Player. Oppo - świetne playery BD niestety są mega drogie, ale warte wydanej na nie kasy, choć założony budżet przekraczają dość mocno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham w sumie na Onkyo 1007 ,mam jeszcze

H/K970 ale nie jest podlaczony poniewaz roznica w dzwieku byla znikoma .I tak najwiecej sluchamy radia fm i internetowego oraz zrzuconych na dysk twardy CD.Proporcje to mniej wiecej 60/40 kino- muzyka.Z tym ,ze proporcje odnosza sie do jakosci. dzwieku w filmie i muzyce.Chwilowo filmy igladamy z PS3.Mam jeszcze Panasonica BDT 35 ale wyladowal u dzieci w pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz produkt z logo ONKYO Proffesional:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli miałbym zaproponować urządzenie, które będzie bardzo dobre pod względem obrazu a także oferuje jakość dźwięku na poziomie dobrego odtwarzacza CD (odtwarzacza w przedziałach cenowych około 2 tys. zł.), to zdecydowanie tylko Oppo BDP-103 (http://www.q21.pl/oppo-bdp-103.html). Jest to jednak niestety wyraźnie wyższy budżet, niż założyłeś.

W Twojej konfiguracji z amplitunerem Onkyo sugerowałbym odtwarzacz Yamaha BD-A1020 (http://www.q21.pl/yamaha-bd-a1020.html), który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować lub opcja druga, zakup odtwarzacza wyposażonego w dobry transport i niezły obraz np. Pioneer BDP-160 (http://www.q21.pl/pioneer-bdp-160.html) oraz dokupienie dobrego przetwornika cyfrowo/analogowego, odpowiedzialnego za uzyskanie wysokiej jakości dźwięku z płyt CD - proponuję w tej konfiguracji Asus Xonar Essence STU (http://www.q21.pl/asus-xonar-essence-stu.html). Urządzenie oprócz przetwarzania sygnału z odtwarzacza Blu-Ray, pozwala na podłączenie także innych źródeł dźwięku cyfrowego włącznie z komputerem za pośrednictwem przewodu USB, gwarantując wysoką jakość dźwięku.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań służę pomocą.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niższego pułapu to Panasonic BDT 500

 

natomiast z wyższego ( proponowanego przez Ciebie budżetu ) to Yamaha BD-A 1020

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również w tym zakresie cenowym polecam yamahę jednak zastanowiłbym się czy jednak nie warto trochę dołożyć i zainwestować w oppo 103, jest to odtwarzacz referencyjny pod każdym względem i do perfekcji brakuje mu tylko rozbudowanej ścieżki audio, chociaż audio w tym odtwarzaczu jest na najwyższym możliwym poziomie jaki znajdziemy BD w tej cenie, jakość wykonania, ilość obsługiwanych multimediów czy jakość obrazu w tym odtwarzaczu stanowią sporą przewagę nad yamahą, moim zdaniem warto dopłacić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pytanie odnosnie DAC'a.Zwrocilem uwage na AMC US24192 i w zwiazku z tym mam pytanie.Jak bede mial DAC t do niego bede musial podlaczyc np: BR, CD itd. i czy te poszczegolne elementy musza byc tez dobrej jakosci? Bo chodzi o to ze majatku tez niechce wydawac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość źródła też powinna być wysoka jednak nie jest ona już tak mocno zależna od ceny, kwestia jeszcze czy najlepszym sposobem nie byłoby kupić jednego uniwersalnego źródła będącego w stanie odczytać jak największą ilość formatów w jak najróżniejszy sposób (sieć domowa, nas, internet, dyski przenośne pendrive płyta cd, dvd, blue-ray itd.), oczywiście powinno mieć odpowiedniej jakości wyjścia cyfrowe (możliwość wypuszczenia formatów wysokiej rozdzielczości czyli 24 bit 192kHz, niski jitter, w przypadku posiadania tylko stereo powinien mieć również dobrej jakości downmix do stereo- daje to lepsze efekty w dobrze zrealizowanych filmach niż klasyczna ścieżka stereo).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slucham w sumie na Onkyo 1007

O ile dobrze rozumiem chodzi o ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) amplituner?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość źródła też powinna być wysoka jednak nie jest ona już tak mocno zależna od ceny, kwestia jeszcze czy najlepszym sposobem nie byłoby kupić jednego uniwersalnego źródła będącego w stanie odczytać jak największą ilość formatów w jak najróżniejszy sposób (sieć domowa, nas, internet, dyski przenośne pendrive płyta cd, dvd, blue-ray itd.), oczywiście powinno mieć odpowiedniej jakości wyjścia cyfrowe (możliwość wypuszczenia formatów wysokiej rozdzielczości czyli 24 bit 192kHz, niski jitter, w przypadku posiadania tylko stereo powinien mieć również dobrej jakości downmix do stereo- daje to lepsze efekty w dobrze zrealizowanych filmach niż klasyczna ścieżka stereo).

Taką drogę, po wielu różnych eksperymentach mniej lub bardziej udanych, ja wybrałem i jestem zadowolony (nawet bardzo). Niestety jest to drogie rozwiązanie to przyznaję, ale czasem warto poczekać i trochę dołożyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czasem warto poczekać i trochę dołożyć.

Dokładnie, lepiej kupić raz a dobrze, osobiście tak jak pisałem wcześniej polecam oppo 103, odtwarzacz który pod każdym względem jest co najmniej bardzo dobry a jeśli chodzi o możliwości multimedialne czy jakość obrazu to bezwzględnie rządzi nawet gdy porównamy wielokrotnie droższe urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lepiej kupić raz a dobrze, osobiście tak jak pisałem wcześniej polecam oppo 103, odtwarzacz który pod każdym względem jest co najmniej bardzo dobry a jeśli chodzi o możliwości multimedialne czy jakość obrazu to bezwzględnie rządzi nawet gdy porównamy wielokrotnie droższe urządzenia.

Ja wprawdzie wybrałem wyżej, ale to co napisałeś (o 103) jest całkowicie zgodne z moją aktualną wiedzą na temat tych odtwarzaczy.

Mieć możliwość obsługi kolumn aktywnych bezpośrednio z oddwarzacza - nieocenione !

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

103/105 zostały wykastrowane z wielu użytecznych funkcji - Cinavia, ISO, brak 124/96 SPDIF ... bandyctwo. :)

 

103 bezwzględnie rządzi nawet gdy porównamy wielokrotnie droższe urządzenia.

 

Podaj przykłady.

Wszystko jest zbudowane na 103, ale taki Panasonic nie ustępuje OPPO ani na krok ... król umiera. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinavia, ISO,

 

Brak iso to konsekwencja zastosowania cinavii jednak nie jest to wina oppo ale ogólego nakazu posiadania przez odtwarzacze blu-ray tych zabezpieczeń, mają je wszystkie odtwarzacze produkowane od początku roku 2013.

 

brak 124/96 SPDIF

 

Jeśli chodzi ci o 24bit/96kHz to można wypuścić i poprzez optyka i coaxiala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź proszę 24/96 + 24/192 po SPDIF.

Jaki firmware ? Skąd czerpiesz info, że to wypluwa - z DAC-a, czy z ekranu playera ?

Bo to, co on aktualnie czyta, nie jest równoważne z tym co wypluwa po SPDIF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki Panasonic

Jaki model?

Bo jesli chodzi ci o bdt500 to chyba nie porównywałeś ich bezpośrednio, panasonic w porównaniu do oppo jest jak plastikowa zabawka, oppo jest dużo lepiej wykonane, cięższe (ponad 2 razy) osiąga dużo lepsze wyniki w zakresie cyfrowej sekcji audio (dużo niższy jitter) ma również większą kulturę działania (bezgłośny napęd niezależnie od odtwarzanego materiału, szybkie działanie oprogramowania), panasonic nie radzi sobie tez tak dobrze z filmami blu-ray(włączona na stałe redukcja błędów która minimalnie rozmywa obraz- widac to przy bezpośrednim porównaniu), panasonic nie obsługuje również takiej ilości formatów (brak obsługi sacd czy dvd audio,), aspekt który ostatecznie świadczy o zwycięstwie oppo to wsparcie techniczne producenta, gdzie oppo regularnie dodaje nowe oprogramowanie opierając się na opiniach użytkowników przy jego tworzeniu, panasonic niestety działa tak jak większość gigantów branżowych czyli: wydajemy sprzęt, poprawiamy oprogramowanie dopiero wtedy gdy zaczyna się mocna krytyka, nie dodajemy żadnej funkcjonalności bo na tym możemy zarobić w przyszłych modelach.

 

Jaki firmware ? Skąd czerpiesz info, że to wypluwa - z DAC-a, czy z ekranu playera ?

 

Najnowszy firmware (oficjalny a nie beta), dac pokazuje informację o sygnale jaki wypluwa blu-ray(mam przetwornik buffalo 3 z twisted audio pear ze sterownikiem na arduino oraz wyświetlaczem 4x20), to jest tylko kwestia ustawień odtwarzacza i najnowszego softu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dotyczyła jedynie "Picture Quality" - inne możliwości, jak i budowę z grzeczności pomijam.

 

 

Napisz coś o 24/96 i 24/192 via SPDIF

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś o 24/96 i 24/192 via SPDIF

Z tego co widzę w danych producenta to oppo oficjalnie wypuszcza sygnał o maksymalnej jakości do 24bit 192k, ja mogę to tylko potwierdzić bo miałem z tym urządzeniem styczność, nie wiem co pisać więcej bo odtwarzacz wypuszczał domyślnie taki sygnał jaki dostawał więc nie widzę tu żadnego problemu, jeśli chodzi o możliwoci techniczne czy potwierdzenie jakości sekcji cyfrowej audio to odsyłam do testów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest to test modelu 105, jednak część cyfrowa w tym odtwarzaczu jest dokładnie taka sama jak w 103, na końcu strony masz test wyjść coax oraz toslink przy sygnale 24bit 96kHz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem obydwa odtwarzacze u siebie (103 i BD-A1020). Pomimo że mam ampli Yamahy z tej serii i wstępnie byłem zdecydowany na Yamahę to po 2 dniach porównań wybrałem Oppo.

Już w momencie wypakowania urządzenia widać że ma się do czynienia z produktem wyjątkowym. Nawet pilot i resztę gratów otrzymujemy w gustownym pudełku. Jakość wykonania urządzenia, wszystkie detale, instrukcja, pilot, intuicyjne menu - wszystko na korzyść Oppo. Porównania obrazu na projektorze full hd z lekką przewagą Oppo (lepsze kontury, czerń). Dźwięk z hdmi i coax na porównywalnym poziomie ale w sumie zbyt krótko porównywałem żeby coś więcej napisać. Ogólnie oba bardzo dobrze jeśli chodzi o audio w kinie domowym.

Moduł wi-fi działa ok. You Tube tylko z filmami hd czasem się zawiesza. Po kablu jest ok.

Jedynym małym mankamentem jest korzystanie z wyszukiwarki YouTube. Żeby wpisać interesujący nasz tytuł trzeba używać klawiatury ekranowej i ślamazarnie działającego pilota. Żeby wpisać dłuższy tytuł potrzeba 5 minut :)

Aż się prosi o jakąś aplikacje szybciej działającą. Mam taką na Androida (Oppo Remote) ale to nic innego jak pilot w telefonie.

 

W stereo obydwa playery oczywiście słabo.. (porównywałem z dzielonym dcs-em :)) , może z tanim cedekiem by się obronili.

 

Reasumując po roku użytkowania Oppo jestem bardzo zadowolony z obrazu i dźwięku KD. Stereo to już inna bajka..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałeś może do Oppo zewnętrznego DACa? A jeśli tak, to czy odnotowałeś poprawę w stereo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałeś może do Oppo zewnętrznego DACa? A jeśli tak, to czy odnotowałeś poprawę w stereo?

Podłączanie Oppo do zewnętrznego DAC-a jest mało sensowne. Jeżeli tak ktoś chce to łączyć to lepiej kupić tanie BD. Czy przypadkiem Oppo 103 nie ma DAC-a na ES9018 (Sabre 32) na pokładzie ?

Znalazłem. Pytanie nieaktualne. "Przetwornik DAC jest taki sam jak w BDP-93 - Cirrus Logic CS4382A (8-ch, 24-bit, 192 kHz)"

Sabre32 jest tylko w Oppo 105

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś zdania, że jakość napędu nie ma żadnego znaczenia przy połączeniu z dakiem?

Sabrinę ma 105-ka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś zdania, że jakość napędu nie ma żadnego znaczenia przy połączeniu z dakiem?

Sabrinę ma 105-ka

Dopóki gra to raczej nie, ale może ma ? W bardzo drogich odtwarzaczach często spotyka się tanie napędy. Było to tu na forum opisywane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki gra to raczej nie, ale może ma ?

I tu potworny błąd, sygnał cyfrowy tylko w założeniu jest doskonały, w praktyce jakość źrudła też ma bardzo duże znaczenie na jakość dźwięku, jest to kwestia precyzji ale co najważniejsze jiitera który powinien być jak najniższy a jego wysoki poziom potrafi bardzo mocno zdegradować jakość dźwięku.

 

Empirycznie poproszę i na jakim firmware .

 

Mam pisać wprost? Uruchomiłem pierwszy raz odtwarzacz po aktualizacji softu do wersji z 24 lipca 2013, bez jakichkolwiek zmian w ustawieniach (domyślnie wyjścia coax/optyczny są ustawione na bitstream) podłączyłem daca i to wszystko - działało od początku, sprawdzałem pliki 16/44.1, 16/48, 24/96 oraz 24/192.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.