Skocz do zawartości
IGNORED

co dokupic do nad 316


gaworinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chce kupic swoj pierwszy zestaw stereo i mam dylemat. Zakupilem wzm. Nad 316 i mysle nad kupnem kolumn uzywanych ok 1500. Rozmyslam nad monitor audio mr6 i kef iq5. Moj pokoj ok 20m kw. Slucham bardzo zroznicowanej muzyki rowniez radio i tv. Prosze o porade czy szukam w dobrym kierunku i co w co ostatecznie warto zainwestowac? Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR6 sobie odpuść, ostatnio porównywałem je bezpośredni oz nowymi Tannoyami V4i, odpadły w każdym rodzaju muzyki. Ciekawe uniwersalne glośniki to Heco metas XT 501.

Poczekaj jeszcze na opinie kolegow powinny Ci podrzucić kilka ciekawych propozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem podobnej muzyki, miałem podobny metraż. Poszukaj sobie Klipscha RF-52/62 lub coś z Paradigma. Podstawek nie bierz, na bank będzie Ci brakowało Bassu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawek nie bierz, na bank będzie Ci brakowało Bassu

Z tym bankiem, to nie byłbym taki pewien. Miałem u siebie na teście maleństwa Indiana Line Tesi 260. I zaskoczyła mnie ilość basu. Pokój mam ok. 19m² z otwartymi drzwiami do przedpokoju. A z większych podstawkowych Paradigm Monitor 3 też basu nie brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolumny nowe, to zwróciłbym Twoją uwagę na Indiana Line Nota 550 oraz najnowszą serię Roth Audio Oli RA3. Indiana Line są kolumnami o bardzo dobrym wypełnieniu, nisko schodzącym, miękkim basie. Roth Audio są szybsze, jaśniejsze, ostrzejsze. Wybór zależy od Twoich preferencji brzmieniowych.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za propozycje. Niestety lista się rozszerzyła, a nie zawężyła. Mogę prosić o wypowiedzi na temat głośników, które już zostały wymienione w tym temacie przez innych użytkowników? Oczywiście nowe propozycje też chętnie obejrzę. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.