Skocz do zawartości
IGNORED

Podatek audiowizualny - rolowania obywateli ciąg dalszy


jar1

Rekomendowane odpowiedzi

"Dotychczasowy abonament ma zastąpić tzw. opłata audiowizualna w wysokości 10 zł miesięcznie. Minister kultury Bogdan Zdrojewski rozważa dwa warianty jej ściągania. Pierwszy, najprostszy wariant zakłada, że taka opłata byłaby ściągana od każdego adresu, bez względu na to, czy to mieszkanie czy siedziba firmy."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Niech ci się człowieku nie wydaje, ze jak z czegoś nie chcesz korzystać, to za to nie zapłacisz. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o korzystanie. Ten debil poczytał sobie innego debila i wynalazł właśnie podatek pogłówny albo inny podymny

 

Dokładnie z tego powodu przejebała wybory idolka naszych niedorobionych prawiczków niejaka margaryna na taczkach - ją wywieźli.

 

Można wymyślać rożne opłaty na darmozjadów twierdząc ze oni maja misję. Ale ja na przykład po prostu nie chcę oglądać gówna w telewizorze czy czymkolwiek innym. Bez wzgledu na to czy gówno jest z TVP za abonament państwowy czy za prywatny.

 

Mam znacznie lepszy sposób finansowania telewizji. Opłata od kazdego programu. Głosujesz na program wysyłając smsa i dostajesz za niego dostęp do konkretnego "dzieła" - filmu, serialu, programu informacyjnego lub publicystycznego.

 

Oczywiście taka opłata nie przejdzie, bo nasza misyjna TVP jest zwykłym banerem reklamowym do zawieszania reklamowego szitu. A te całe programy to tylko wypełniacze mające przyciągnąć widownię reklam. Gdyby zrobili kupowanie konkretnych pozycji programowych to reklamodawcy od razu by się odwrócili bo czegoś co się da oglądać jest w tym telewizyjnym syfie co kot napłakał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Abonament za korzystanie z radia i telewizji płacić muszą obywatele 19 państw Unii Europejskiej (takie rozwiązanie stosują też Norwegowie i Szwajcarzy).

W Danii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii podobnie jak w Polsce – abonament jest odrębną opłatą.

W Grecji czy Portugalii płaci się go razem z opłatami za elektryczność, a jego pobieraniem zajmują się dostawcy energii.

We Francji natomiast, abonament płacony jest wraz z podatkiem katastralnym.

A jak wygląda kwestia ściągania owej opłaty i kontrolowania?

Nadawca publiczny w Danii ma do dyspozycji specjalne pojazdy posiadające aparaturę mogącą namierzyć odbiorniki, które nie zostały zarejestrowane w biurze DR (duńska telewizja publiczna). Za niepłacenie abonamentu można zostać ukaranym grzywną, a w skrajnych przypadkach sprawa może trafić na drogę sądową. Rezultat? Aktualnie około 92 proc. gospodarstw domowych w Danii płaci abonament. Duński abonament jest najwyższy w UE. Poza UE najwyższy jest szwajcarski. W Wielkiej Brytanii niepłacenie może mieć przykre konsekwencje podobnie jak w Danii, nawet karne.

 

Pytanie zasadnicze.

Dlaczego tylko w Polsce abonament (niezależnie od jego formy i sposobu ściągania) jest "rolowaniem" lub oszukiwaniem społeczeństwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że nasza TVP jest nędzna merytorycznie w porównaniu do choćby takiej BBC.

Oraz dlatego ze wszystkie wumienione Państwa UE są bogatsze o Polski i tam oprócz tego podatku na ichniejsze TV śiągane sa równiez podatki od najbogatszych a poziom zasiłów dla bezrobotnych kilkukrotnie przekracza poziom przeciętnych zarobków w Polsce.

 

W tamtych krajach za sciagane podatki coś ludzie dostają. W Polsce tylko opresje ściagania podatków od ludzi którzy w Anglii nie zapłaciliby nawet nawet funta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie zasadnicze.

Dlaczego tylko w Polsce abonament (niezależnie od jego formy i sposobu ściągania) jest "rolowaniem" lub oszukiwaniem społeczeństwa?

Dlatego że poziom telewizji publicznej, i w ogóle wszelkich nadawców koncesyjnych jest żałosny. Sam nie oglądam tego szitu od kilkunastu lat (jak TV to z głośnika mam słyszeć język angielski - takiej zasady się trzymam, polski tylko na internecie - youtube i podobne) i jak czasem u znajomych zerknę, utwierdzam się w tym postanowieniu jeszcze bardziej.

 

Przymusowy haracz na ich rzecz tylko dodatkowo zdemoralizuje tę bandę patałachów, więc jestem przeciw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonament za korzystanie z radia i telewizji płacić muszą obywatele 19 państw Unii Europejskiej (takie rozwiązanie stosują też Norwegowie i Szwajcarzy).

W Danii, Niemczech czy Wielkiej Brytanii podobnie jak w Polsce – abonament jest odrębną opłatą.

W Grecji czy Portugalii płaci się go razem z opłatami za elektryczność, a jego pobieraniem zajmują się dostawcy energii.

We Francji natomiast, abonament płacony jest wraz z podatkiem katastralnym.

A jak wygląda kwestia ściągania owej opłaty i kontrolowania?

Nadawca publiczny w Danii ma do dyspozycji specjalne pojazdy posiadające aparaturę mogącą namierzyć odbiorniki, które nie zostały zarejestrowane w biurze DR (duńska telewizja publiczna). Za niepłacenie abonamentu można zostać ukaranym grzywną, a w skrajnych przypadkach sprawa może trafić na drogę sądową. Rezultat? Aktualnie około 92 proc. gospodarstw domowych w Danii płaci abonament. Duński abonament jest najwyższy w UE. Poza UE najwyższy jest szwajcarski. W Wielkiej Brytanii niepłacenie może mieć przykre konsekwencje podobnie jak w Danii, nawet karne.

 

Pytanie zasadnicze.

Dlaczego tylko w Polsce abonament (niezależnie od jego formy i sposobu ściągania) jest "rolowaniem" lub oszukiwaniem społeczeństwa?

 

 

Rolowaniem w Polsce społeczeństwa są głodowe płace, przez to nie mamy na abonament. Jak mi dadzą średnią krajową z Dani to mogę płacić nawet razy dwa.

 

A jak mają już tą misję to niech pracują tam studenci dziennikarstwa a nie Listy, Kraski inne botoxkraki za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolowaniem w Polsce społeczeństwa są głodowe płace, przez to nie mamy na abonament. Jak mi dadzą średnią krajową z Dani to mogę płacić nawet razy dwa.

 

A jak mają już tą misję to niech pracują tam studenci dziennikarstwa a nie Listy, Kraski inne botoxkraki za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.

 

Centra handlowe pełne są opuchniętych z głodu Polaków, którzy z nosami przylepionymi do szyby sliniąc się i pojękując patrzą jak burżuję (ci co zarabiają 3000 zł) kupują wątrobiankę. A w Danii butelka piwa w pubie (0.3 l) kosztuje 16 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM, a w jaki sposób chcesz namierzyć odbiornik? ;-)

Dobre pytanie. A czy ci co mają odbiornik telewizyjny i nie odbierają żadnej stacji telewizyjnej, czy to za pomocą dekodera lub naziemnej, a oglądają odbiornik tylko z odtwarzaczem DVD, to też są zobowiązani uiścić abonament radiowo telewizyjny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby uzależnić płacenie tej kwoty od złożenia oświadczenia o oglądaniu lub nie oglądaniu telewizji, to szybko by się okazało, że telewizor posiada jakieś 5 procent ludności, a i to w większości inwalidzi wojenni zwolnienii z opłaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centra handlowe pełne są opuchniętych z głodu Polaków, którzy z nosami przylepionymi do szyby sliniąc się i pojękując patrzą jak burżuję (ci co zarabiają 3000 zł) kupują wątrobiankę. A w Danii butelka piwa w pubie (0.3 l) kosztuje 16 zł.

 

 

Przeciętne zarobki w Danii

Średnia pensja w Danii to ok 20-30 tys. koron duńskich netto miesięcznie, co w przeliczeniu na złotówki daje ponad 10 tysięcy złotych! Oczywiście mowa tu o wynagrodzeniach na niezbyt wyszukanych stanowiskach. Tyle zarobimy np. pracując w budownictwie, transporcie czy w zwykłej fabryce.

 

Wśród Duńskich pracodawców dużym poważaniem szczególnie spośród polaków cieszą się przedstawiciele takich zawodów jak: operator maszyn ciężkich, ślusarz, spawacz, tokarz, monter, hydraulik. Prawdziwą furorę na tutejszym rynku pracy robi natomiast Polski personel medyczny. Pielęgniarka, czy położna może bez problemu zarobić w Danii nawet 12 tysięcy złotych, otrzymując dodatkowo wsparcie w postaci mieszkania, i bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego.

 

Przykładowe zarobki w Danii:

pielęgniarka - ok. 2,500 euro

sekretarka - ok. 3700 euro

informatyk - ok. 3500 euro

sprzedawczyni - ok. 2400 euro

kasjerka - ok. 1900 euro

hydraulik - ok. 2800 euro

przedstawiciel handlowy - ok. 1900 euro

kierowca - ok. 2100 euro

lekarz - ok. 5000 euro

 

W Polsce to lekarz pewnie tylko tyle wyciągnie a porównując kasjerkę różnica x 5 a piwo podane przez Ciebie jako przykład x 2. W Polsce jak piszesz ktoś zarabia 3000 zł to jest już burżuj a w Danii zwykły robotnik ma 3-4 razy tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cadam

(Konto usunięte)

Gdyby uzależnić płacenie tej kwoty od złożenia oświadczenia o oglądaniu lub nie oglądaniu telewizji, to szybko by się okazało, że telewizor posiada jakieś 5 procent ludności, a i to w większości inwalidzi wojenni zwolnienii z opłaty.

 

I tak powinno być. Jeśli płacenie jest przymusowe to wtedy nie jest abonament tylko podatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Dlatego że nasza TVP jest nędzna merytorycznie w porównaniu do choćby takiej BBC.

Dlatego że poziom telewizji publicznej, i w ogóle wszelkich nadawców koncesyjnych jest żałosny.

Oczywiście, gdyby nagle dać wam najlepszą na świecie TV to zaraz by się okazało, że jest nędzna i niewarte tego, by płacić.

 

W Polsce tylko opresje ściagania podatków od ludzi którzy w Anglii nie zapłaciliby nawet nawet funta.

Przymusowy haracz na ich rzecz tylko dodatkowo zdemoralizuje tę bandę patałachów, więc jestem przeciw.

Jasne. Bo w Polsce to wszystkie podatki są okradaniem biednych Polaków, a dopiero jak zaczynają mieszkać za granicą, zaczynają uznawać podatki za rzecz normalną.

 

StaryM, a w jaki sposób chcesz namierzyć odbiornik? ;-)

Nie chcę. W ogóle mam to gdzieś. Zebrałem informacje z internetu, żeby pokazać, że w większości państw europejskich jest coś na kształt abonamentu TV.

Poza tym troszkę oglądałem TV nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach i są telewizje dużo bardziej do dupy niż polska.

Wcale nie jestem zwolennikiem abonamentu, ale zaczyna do szału doprowadzać mnie złodziejskie nastawienie Polaków, którzy wszelkie daniny na rzecz państwa uważają za okradanie ich biednych, a sami nic nie robią, tylko kombinują, jak wydymać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pytanie zasadnicze.

Dlaczego tylko w Polsce abonament (niezależnie od jego formy i sposobu ściągania) jest "rolowaniem" lub oszukiwaniem społeczeństwa?

Abonament to co innego niz podatek.

Za abonament i tak dodatkowo płacisz używając kablówki czy satelitki.

Ten podatek ma być naliczany od adresu mieszkalnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W takim razie polecam TV Trwam. Tam honoraria są dużo niższe - za Bóg zapłać. Dlaczego Polacy zawsze muszą rżnąć dziada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Ten podatek ma być naliczany od adresu mieszkalnego. <br />

Właściciele płacę podatki za własność, a ci co najmują to płacą to w czynszu, to ile razy mamy płacić za to samo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, gdyby nagle dać wam najlepszą na świecie TV to zaraz by się okazało, że jest nędzna i niewarte tego, by płacić.

Kanały typu Fox, AXN, Discovery, Nat Geo, BBC, History czy nawet Eurosport - wszystkie uważam za warte oglądania i płacenia za nie, ważne żeby dostępna była oryginalna wersja językowa. Polskich na tej liście nie ma, bo taki jest mój świadomy wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne. Bo w Polsce to wszystkie podatki są okradaniem biednych Polaków,

A k**wa może nie są??? W kraju gdzie na etat pracuje 4 z 16 milionów ludzi, a średnia płaca wynosi mniej niz w Anglii KWOTA WOLNA OD PODATKÓW.

To nie jest okradanie?

 

I dlatego te rzesze biedaków maja się zrzucać na misyjna TVP żeby po "europejsku" mogły zarabiać zatrudnione w niej "gwiazdy" od czytania z kartki. Tyle się im po prostu nie należy od biednego społeczeństwa bo nie są w niczym lepsi niz ci którzy maja na nich płacić. Jak są tacy zdolni niech idą do prywatnych TV i te im zapłacą dochodami z reklam, które TVP też zamieszcza mimo że zasilana parapodatkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cadam

(Konto usunięte)

W takim razie polecam TV Trwam. Tam honoraria są dużo niższe - za Bóg zapłać. Dlaczego Polacy zawsze muszą rżnąć dziada?

 

Przecież te wysoko opłacane z abonamentu "gwiazdy" nawet nie potrafią wyraźnie mówić, nie wspominając o jakości gniotów które produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma Trwam, Rydzyk, Kaczyński czy inne diabły do mojej niechęci oddawania komuś moich własnych pieniędzy. ? Im tez nie mam zamiaru niczego dawać.

Czy to, że ktoś się daje rolować ma oznaczać, ze ja też?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam TV Trwam. Tam honoraria są dużo niższe - za Bóg zapłać. Dlaczego Polacy zawsze muszą rżnąć dziada?

W tym wypadku to cwaniaczki za 92tys. rżną dziadów - z opłaty abonamentowej. A frajerzy tacy jak Ty jeszcze to usprawiedliwiają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Dlatego że poziom telewizji publicznej, i w ogóle wszelkich nadawców koncesyjnych jest żałosny. Sam nie oglądam tego szitu od kilkunastu lat<br />
<br />Kanały typu Fox, AXN, Discovery, Nat Geo, BBC, History czy nawet Eurosport - wszystkie uważam za warte oglądania i płacenia za nie<br />

Jedno trochę zaprzecza drugiemu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam TV Trwam. Tam honoraria są dużo niższe - za Bóg zapłać. Dlaczego Polacy zawsze muszą rżnąć dziada?

 

To nie o to chodzi.

Rzecz w tym, że za publiczne pieniądze wciska się ludziom faszystowską propagandę najgorszego sortu a nie programy faktycznie informacyjne.

Filmy marne, rozrywka - szambo, informacja - brak, tylko propaganda.

I za to Polak ma płacić, nawet jak tego nie ogląda???

To faktycznie - już lepsza TV Trwam. Utrzymuje się z DOBROWOLNYCH DATKÓW, nie z okradania milionów, by potem płacić propagandzistom po 100 tys zł za odcinek faszystowskiego chłamu.

 

z14768314Q.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno trochę zaprzecza drugiemu :)

OK - wyraziłem się nieprecyzyjnie. Chodziło mi o sytuację kiedy oferta programowa powstaje pod kuratelą KRRiTV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się jednak zastanowią niektórzy czy sowjego zdania nie zmienią, jeśli zmieni się opcja polityczna sprawująca władzę w naszym kraju. Czy tez nadal będa za opodatkowaniem lub przeciw jesli np. do władzy dojdzie PiS czy np. SLD?

I co wtedy robaczki? ;)

 

Jest podatek VAT od towarów i usług. Nie dość, ze się go zwiększa a nie obniża (jak obiecywano) to dokłada się kolejne (gdy się obiecywało, że się inne zlikwiduje). To jest rolowanie. Może są tacy, co to lubią - ja nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ci co mają odbiornik telewizyjny i nie odbierają żadnej stacji telewizyjnej, czy to za pomocą dekodera lub naziemnej, a oglądają odbiornik tylko z odtwarzaczem DVD, to też są zobowiązani uiścić abonament radiowo telewizyjny?

 

w UK nie. wypełniasz deklarację i z głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 20 lat nie posiadam telewizora. Nie interesuje mnie nic z tego co to medium ma do przekazania.

Jak trzeba będzie nowy podatek płacić - trudno, zapłacę.

 

Martwi mnie że robi się to kolejny wątek do rozpatrywania jacy to jesteśmy biedni, z szukaniem winnego i zupełnym niezrozumieniem genezy tego zjawiska. Ale trudno - taka już ułomność tego forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak słyszący kable, śmieszą mnie nie posiadający telewizora.

To takie wykluczenie na własną prośbę.

 

Nie widzę problemów aby telewizję publiczną zasilano z budżetu państwa?

Robi się jakieś jaja, na TV płacimy odrębny podatek, na służbę zdrowia podatki zbiera Owsiak,... itd...

Na co idą nasze podatki?

Bo jak wybuchnie jakaś wojna to zapewne Polki ponownie oddadzą swoją biżuterią na rzecz sił zbrojnych...

 

Jeden z problemów polskiej telewizji publicznej jest sama polska rzeczywistość. Powszechne partyjniactwo, zawłaszczanie wszystkiego; mediów w szczególności...

Jak w takich warunkach o obiektywizm?

Do tego pozostawianie mediów w rękach "gejowskiego" środowiska artystycznego powoduje wynaturzenia; niebotyczne zarobki "gwiazd". Takie gwiazdy można wynająć za ułamek ich kwoty z ulicy...

Ogólnie polskie media to syf.

 

Same zaś koncerny medialne rosną w siłę, bo w tym światowym burdelu koncentrujemy się na jakichś drobnostkach.

Zwracam uwagę, że owe koncerny pobierają podatki od każdego sprzedanego nośnika, nie ważne czy jest nagrany czy pusty...

I tak wszyscy nas rżną a niektórzy nawet podniesiony głos w sprawie traktują jako malkontenctwo... widać media już zrobiły im sieczkę z mózgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.