Skocz do zawartości
IGNORED

Przejściówka mini jack S/P DIF


mateusz92sc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początek napisze, że szukałem dużo w sieci i nie znalazłem interesujących mnie informacji. Chce podłączyć moje głośniki z mini jackiem do S/PDIF w karcie dźwiękowej. Dlaczego? Dlatego, ponieważ Dolby Digital Live mogę uzyskać tylko przez to wejście. Na wejściu do mini jacka Dolby Digital Live nie działa. Czy mogę tak podłączyć głośniki bez amplitunera? Czy istnieje taka przejściówka? Naprawdę się sporo naszukałem i nic nie znalazłem. Za każdą pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam takiej przejściówki ale...

nie wiesz przypadkiem gdzie mogę kupić przejściówkę do mojego samochodu na etylinę, tak abym mógł nalać do zbiornika olej napędowy i na nim jeździć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce podłączyć moje głośniki z mini jackiem do S/PDIF w karcie dźwiękowej. Dlaczego? Dlatego, ponieważ Dolby Digital Live mogę uzyskać tylko przez to wejście. Na wejściu do mini jacka Dolby Digital Live nie działa. Czy mogę tak podłączyć głośniki bez amplitunera? Czy istnieje taka przejściówka? Naprawdę się sporo naszukałem i nic nie znalazłem. Za każdą pomoc z góry dziękuje. Pozdrawiam.

 

Ja tu chyba czegoś nie rozumiem, chcesz podłączyć do głośników jeden wtyk mini jack i mieć 5.1? Dobrze zrozumiałem? A jak byś chciał to zrobić bez amplitunera? Przecież nawet jakby taka przejściówka była, to mini jack obsługuję tylko 2 kanały czyli lewy i prawy, więc jakim cudem (i to jeszcze bez amplitunera) chcesz osiągnąć dźwięk przestrzenny? Nie wiem, chciałeś poskręcać razem kable od przednich i tylnych głośników?

Po to właśnie wymyślono kabel optyczny TOSLINK i cyfrowy COAXIAL, żeby nie trzeba było podłączać kilku kabli tylko wystarczy jeden, ale trzeba mieć jeszcze takie wejście tam, gdzie taki kabel chcesz podłączyć np. amplituner czy chociażby głośniki komputerowe gdzie w subwooferze masz odpowiednie wejście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to sam nie wiem co chciałem osiągnąć. Próbowałem się oszukać chyba, że można mieć dobry dźwięk za niską kwotę. Ale jestem już zmęczony eksperymentowaniem z low endem i chyba kupie jakiś porządny zestaw z amplitunerem do około 5 tysięcy, bo nie ma sensu się męczyć i udawać, że jest dobrze jak jest nie dobrze :) Słyszałem takie zestawy, a nawet sporo droższe i wiem, że warto, ale zawsze były pilniejsze rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.