Skocz do zawartości
IGNORED

Dune HD Smart H1 napisy. Problem.


Gummo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

... po długiej przerwie nowych jak i starych forumowiczów.

 

Jakiś czas temu zakupiłem Dune H1. W sumie po za pewnymi małymi niedogodnościami jestem zadowolony. Nie umiem jednak uruchomić ważnej dla mnie funkcji, która przeważyła o zakupie Dune. Nie umiem odtworzyć ISO DVD (bądź struktury DVD) z zewnętrznymi napisami SRT. Próbowałem na wiele sposobów ale nic nie wychodzi. Poniżej opiszę pokrótce moje boje.

 

Dune zakupiłem z firmware 11xxxxxxxxxx. Jedną z pierwszych rzeczy było zaktualizowanie do 121018_0846. Problem pozostał nierozwiązany. Powróciłem do paru wersji starszego softu, dalej to samo, bez zmian. Finalnie zainstalowałem ponownie 121018_0846.

 

Nazwy plików i katalogów są takie same. Czyli katalog FILM zawiera pliki film.iso oraz film.srt.

 

W ustawieniach Konfiguracja ---> Odtwarzanie ---> Napisy mam:

 

Włącz napisy jako domyślne dla DVD : Nie

Uruchamiać domyślne napisy dla filmów : Tylko wewnętrzne

Domyślne napisy dla filmó : Zewnętrzne

Szybkie przełączanie pomiędzy napisami : Nie

 

Próbowałem już różnych ustawien ale efekt jest zawsze ten sam. Mogę wybrać pomiędzy napisami wbudowanymi w DVD albo ich wyłączeniem.

 

Czytając różne fora nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć. Spotkałem się z wpisami, że Dune nie oferuje tej funkcji, że oferuje, że coś trzeba wcisnąć, wybrać opcję itp.

 

Czy ktoś mający Dune lub znający temat mógłby wytłumaczyć jak sobie poradzić z problemem. Mi się powoli kończą pomysły.

 

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wpleść tak w locie napisów do formatu BD i DVD w dune, szczerze to nie znam odtwarzacza, który by miał taką opcję, gdzie wyczytałeś te rewelacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby na konkurencyjnym forum HDTV Pxxxxx. Dużo jest wpisów potwierdzających tą funkcję (jutro mogę poszukać). KMplayer na HTPC też potrafi ale jest niestabilny. Na zakup Dune zdecydowałem się przede wszystkim z tego powodu. Dużo jest DVD i Blu-ray niedostępnych w Polsce, a filmy naprawdę warto obejrzeć. Wiem, że inne media player'y posiadają tę funkcję ale podobno nie są tak dopracowane jak Dune.

 

Jeśli nie Dune może ktoś ma inny sposób na DVD iso i BD iso oraz struktury katalogów + zewnętrzne napisy srt. Może być HTPC, może być inny player. Większość moich ulubionych filmów nie jest dostępne w Polsce. Wolę też mieć płytę na półce a film odtwarzać z dysku twardego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam iXtreamer Media Player i normalnie łyka zewnętrzne napisy srt dodane prze zemnie , ponad to mogę zmieniać kolor i rodzaj czcionki oraz rozmiar. Poczytaj o nim. Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.