Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki TV 42" FullHD do 1500 zl


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki z obecnie sprzedawanych, wprowadzonych w tym roku na rynek telewizorów 42" byłby dobrym wyborem w cenie do 1500 zł?

Zależy mi na FullHD i dobrze by było jakby była powłoka antyrefleksowa.

Nie jestem wielkim fanem telewizji ale jakis koncercik czy film to sobie od czasu do czasu oglądam więc więcej nie przeznaczę.

Nie zależy mi też na dodatkach typu lan, smarttv, itp.

Ja kupiłem za 1500zł 42'' Samsung 42F5000 i nawet nie wiedziałem, że on źle gra - byłem zadowolony.

Aż tu nagle się dowiaduję na forum, że mi smuży i nic nie widzę na nim :))

 

Wcześniej miałem Plasmę Samsung PS550B551 - Na swój czas to był dobry model. Obraz lepszy i bardziej naturalny. Jednak już nie chciałem plazmy, ponieważ:

1. Lusterko

2. Wkurw@ce powidoki

3. Zbyt dobra czerń - przez co widziałem jeszcze lepiej siebie w odbiciu i powidoki po napisach

4. Obraz i tak nie był płynny tylko był płynniejszy ( albo coś jest płynne albo nie jest - Płynny to jest obraz na CRT i nie ma co rwać włosów z głowy czy wybrać niepłynny czy może płynny inaczej - i tak gówno z tego jest)

 

W TV wyłączyłem te pseudo 100Hz poustawiałem trochę kolorki itp. Powłoka półmat się sprawdza. Siedząc na przeciw TV jest na prawdę dobrze. Smużenie jeśli występuje to jeszcze nie zwróciłem na to uwagi. Więc chyba tak nie jest takie duże :) Obraz typowy jak w LCD ( bo niby jaki ma być )

 

Najpierw miał być LED 50'' do 3000zł potem do 4000zł potem do 5000zł 60'' bo jednak filmy na 50'' to jeszcze nie kino - ale też się dowiedziałem, że za bardzo szału to nie ma. Więc kupiłem za 1500zł TV + używany BenQ W1000+ ekran i akcesoria i jeszcze mi kasa została. A mogłem wydać 7000zł i analizować ruch pixela

 

Piszę to w kontekście cytatu. Jeśli chcesz po prostu coś obejrzeć to nie ma co przeżywać, bo będziesz siedział wpatrzony jak gekon w muchę i analizował czy faktycznie jest 500Hz czy może 499. Wszystkie te TV grają dobrze i żaden nie gra nadzwyczaj wybitnie w swojej klasie do konkurencji. Dla mnie tak jak zresztą widzę dla ciebie liczy się czy będzie działał i czy jest używalny ( np. czy będzie coś widać w słońcu albo czy mogę iść do WC bez stresu czy aby na pewno nie zostawiłem pauzy na klatce z napisami )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aż tu nagle się dowiaduję na forum, że mi smuży i nic nie widzę na nim :)) Jednak już nie chciałem plazmy, ponieważ:

Ciekawe, a ja z kolei dowiaduję się od ciebie, że w swojej plazmie powinienem mieć powidoki na powidoku, że czerń w plazmie mam za czarną, i powinno mi to przeszkadzać no i obraz mam niezbyt płynny :-)

Interesujące !!!!

 

Miałem kiedyś TV Sony Trinitron (crt), na ówczesne czasy był to szał technologiczny. Ale po podłączeniu nowego TV zauważyłem, że obraz mi smuż jak cholera, klatkuje i jest totalna masakra. A tyle kasy na niego przecież wydałem. Na starym TV wszystko działało płynnie, obraz był niezły. Potem dopiero okazało się, że to nie wina Sony, a sygnał z kablówki miałem na niego zbyt słaby. Zmieniłem operatora i wszystko było już pięknie.

 

Trzeba było więc zająć się sygnałem a nie zmieniać TV :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Skoro powstała partia oświeconych ''Plasma Pany'' to musi być jakaś opozycja żeby się wam nie nudziło :))

 

Znaczy opozycja dla opozycji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Skoro powstała partia oświeconych ''Plasma Pany'' to musi być jakaś opozycja żeby się wam nie nudziło :))

 

Znaczy opozycja dla opozycji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem Plasmę Samsung PS550B551 - Na swój czas to był dobry model. Obraz lepszy i bardziej naturalny. Jednak już nie chciałem plazmy, ponieważ:

1. Lusterko

2. Wkurw@ce powidoki

3. Zbyt dobra czerń - przez co widziałem jeszcze lepiej siebie w odbiciu i powidoki po napisach

4. Obraz i tak nie był płynny tylko był płynniejszy ( albo coś jest płynne albo nie jest - Płynny to jest obraz na CRT i nie ma co rwać włosów z głowy czy wybrać niepłynny czy może płynny inaczej - i tak gówno z tego jest)

To w takim razie to raczej beznadziejny model plazmy a nie dobry, nawet jak na tamte czasy. wk***iające powidoki ? Ja nigdy, przy normalnym oglądaniu, nie widziałem ani na starej ani na nowej plaźmie powidoku. Wiem, że czasem były gdy podszedłem do ekranu i się wpatrywałem na jednolitym tle. Ale jak widziałeś te powidoki i do tego aż tak, że wk***iały, to jest dyskwalifikacja takiego tv, a nie żaden dobry model. Powidoki po napisach to na czarnym tle już w ogóle parodia. Ale cóż, Samsung i LG takie beznadziejne w tym kiedyś były (może i nadal są), to nie Panasonic. Lusterko ? Są lepsze modele z filtrem, gdzie na czerni nie widzisz swojego odbicia. Argument o za dobrej czerni jest absurdalny. A co do płynności na CRT to tu nie ma żadnej, jak zwykle z powodu sygnału, jest tylko czas reakcji błyskawiczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest. Skoro powstała partia oświeconych ''Plasma Pany'' to musi być jakaś opozycja żeby się wam nie nudziło :))

To na drugi raz wymyśl coś mądrzejszego, bo powidoki już jakoś nie straszą .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat: Faktycznie można to uznać opozycją dla opozycji :)

 

don111: na prawdę za bardzo przejmujesz się czyimś zdaniem na temat telewizora. Widać jesteś bardzo zżyty ze swoją plazmą :)) Ja mam swoją opinię i mam prawo opisać to co widziałem. Jeden Panasonic jeszcze wisi u mnie w salonie. Już leciwy (XII.2006) 42PX70B i nie opłaca się go pchać na allegro. Faktycznie ładnie ''świeci'' ale na tamten czas to była znacznie większa różnica do jakości LCD. Jeżeli chodzi o powłokę antyreflesową to Samsung ją posiadał i nie była gorsza od Panasonica ( modele 2010 ) bo porównywałem przed zakupem te firmy. Nie jesteście wybrańcami, którzy odkryli Panasonica choć się chyba wam tak wydaje. Powłoka była wtedy priorytetem gdyż kilka dni wcześniej kupiłem LG 50PQ200R, który po prostu był lustrem totalnym. Straciłem na nim chyba 300zł niby nie dużo ale za 1 dzień oglądania to była spora kwota. Były oczywiście plazmy za 8000. Panasonic był tylko w HDReady i jest u mojego znajomego - nie wiem jak powidoki bo mnie to już nie interesuje a jak bywałem u niego to nie pomyślałem o tym - ale odbijam się w nim tak samo jak w Samsungu. Oba są lepsze niż LG ale ... tylko lepsze. Argument o zbyt dobrej czerni był napisany z ironią. Płynność jest pojęciem określającym subiektywne wrażenie oceny optycznej obrazu i dotyczy również CRT. Ja oglądając TV widzę czy obraz jest ''płynny'' może ty widzisz czas reakcji matrycy nie wiem.

 

Na dzień dzisiejszy uważam, że najgorsze LCD nie smużą a płynność i naturalność obrazu jest kiepska nawet na tych wysokich modelach.

Plazmy się już nie wypalają ale powidoki jeszcze bywają + powłoka tylko dla bogatych. Obraz dużo naturalniejszy - O wiele bardziej mi odpowiada obraz z plazmy ale mimo wszystko się poddałem.

 

Poza tym aktualny wątek dotyczy TV za 1500zł - nie wiem o jakich plazmach ty mówisz - bo wygląda na to, że po prostu się nastroszyłeś z byle powodu.

 

Sittek - za chudy jeszcze jesteś, żeby oceniać czy kogoś wypowiedź jest głupia czy mądra. Trochę się tobie chyba pomyliło forum z domem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sittek - za chudy jeszcze jesteś, żeby oceniać czy kogoś wypowiedź jest głupia czy mądra. Trochę się tobie chyba pomyliło forum z domem.

Jak ja sobie teraz w życiu dam radę po takim ciosie? Chłopaku, musiałeś to zrobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazma Panasonic Model: P50GT60 Cena ponad 5000zł - Czy ten model ma już tą warstwę antyodblaskową czy jeszcze trzeba dopłacić do lepszego ?

3938e604.jpg

 

Panasonic P50ST50 - to chyba zeszłoroczny - z Polskiego forum HDTV nieostre bo z YouTube.

głęboka czerń i widać, że to lider:

18d9b023.jpg

Plazma 2009/2010 Samsung PS50B850 za ok 8000zł - ten już miał warstwę polepszoną do mojego:

bardzo głęboka czerń i jakość obrazu - co widać gołym okiem.

c834b5e2.jpg

podstawowy Samsung LED - z powłoką półmat - żarówka w ekran:

cd93a5bc.jpg

Samsung LED światło dzienne:

1972d030.jpg

plazma ma bdb obraz ale niestety. Nie każdy musi pierdzieć z wami w jedną tubkę. Co drugi post czytam

''jak TV to plazma a jak plazma to panasonic'' to już chyba lepiej sobie w sygnaturke to wpisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111: na prawdę za bardzo przejmujesz się czyimś zdaniem na temat telewizora. Widać jesteś bardzo zżyty ze swoją plazmą :)) Ja mam swoją opinię i mam prawo opisać to co widziałem.

Bardzo jestem zżyty, tak bardzo że aż kiedyś zmieniłem plazmę na LEDa :)

Dla mnie bez różnicy jaka technologia, liczy się obraz. Ogólnie sumując wady/zalety samego obrazu to preferuję plazmę.

Swoje zdanie jak najbardziej masz prawo mieć, tak samo jak ja swoje. Nic się tutaj nie zmienia w mojej ocenie. Twoje zdjęcia nie pokazują odbić jakie widzisz na co dzień w tv. Na starym PY8 ani na nowym ST60 nie widać takiego lustra jak na zdjęciu, żeby zwracały uwagę odbicia. Odbicia są dość skutecznie "rozmyte".

A jak masz okna za plecami to cóż, nigdy nie będzie w 100% dobrze.

Tutaj nawet matowy tv, choć dużo lepszy od szklanego, wygląda nienajlepiej. Na czarnych scenach, gdy oglądasz taki ekran pod lekkim kątem widzisz zamiast siebie... jasne rozmazane odbicie na matowej powierzchni. Miałem LCD zarówno mat jak i szklany (większe lustro od plazmy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena obrazu telewizora i całej technologii na podstawie zdjęć, nawiasem mówiąc wykonanych chyba telefonem komórkowym. Gratuluję obiektywnego podejścia do tematu. Widocznie Z3RO7OO również profesjonalnie ocenia zalety i wady sprzętu audio na podstawie dźwięku zasłyszanego w YouTube, a prezentowanego na przykład na laptopie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym zostało wykonane.

 

Zawsze lepsze to niż pisać "jak tv to plazma a jak plazma to panasonic" - to są twoje posty ''obiektywne''

 

Mogę wykonać zdjęcia Nikonem D7000 tego Samsunga to jest max co mogę zrobić - Jeśli wykonasz zdjęcia Tych Panasonic.

 

Skąd znowu wziąłeś teorię o ocenach audio na podst. YouTube - jakie masz ku temu podstawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez analogię.

 

Jako kontrargument dla plazmy wskazałeś zdjęcia i na ich podstawie stawiasz opinię o ich wadach. To jest manipulacja. W rzeczywistości nie jest tak źle, jak to opisujesz. Choćby na tym forum, ludzie oceniali jakość dźwięku i dany model sprzętu audio ( wzmacniacz, odtwarzacz CD) na podstawie tego co usłyszeli w głośnikach swojego komputera. Ty zrobiłeś to samo z plazmą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoje testy są profesjonalne to całe forum na pewno czeka - po co je dusisz w ukryciu. Pokaż te plazmy i sprzęty audio. 5000 postów chyba nie jest o dupie marynie.

Nie jest manipulacją pokazywanie wad.

 

Żeby nie być gołosłownym - zdjęcia pokazujące plazmę i jej uroki oraz rzekome moje opinie audio oparte o Youtube. Mam oczywiście pamiątki z innymi zabawkami ale nie mam na razie do nich dostępu. Wkleję może jeszcze.

1. przykładowe porównanie kolumienek - w jednych warunkach - oczywiście kolumny tak nie stały to tylko zdjęcie ''grupowe''

82f09f06.jpg

2. W tym samym pokoju - Klipsch ( jeszcze nie był urządzony stąd ten bajzel i kable powyciągane )

fa1e8e20.jpg

3. Inne pomieszczenie też zaraz po przeprowadzce ( światło z boku rozproszone przez firanki )

db7f7cb7.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor za 1500 zł .....to rzecz względna. Już podaje przykład;

3 lata temu kupiłem TV Toshiba Regza 40VL748 za 2600 zł.(na marginesie; bardzo dobry tv)

Było to najtaniej po przeglądnięciu całego "internetu....."

Po 2 miesiącach mój kolega kupił ten sam tv 200 zł taniej.....

W tym czasie w pewnym sklepie ten tv kosztował 3999!!! Nawet napisałem do nich maila wyśmiewając tę ofertę.

Dziś..... po 3 latach popatrzyłem z ciekawości a tu.....ten sam tv w innym sklepie kosztuje 3899!!!!!

Ja tego nie ogarniam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

db7f7cb7.jpg

Ja naprawdę nie wiem co chcesz tym zdjęciem udowodnić.

Jeśli chodzi o odbijanie światła to gdybyś postawił jakikolwiek wyświetlacz na stoliku (nawet CRT) sytuacja byłaby podobna.

 

Dodam jeszcze że mnie odbicia doprowadzają do szewskiej pasji, miałem nadzieje że nowe OLED-y będą wolne od tej wady - no cóż..., dali ciała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przykładowe porównanie kolumienek - w jednych warunkach - oczywiście kolumny tak nie stały to tylko zdjęcie ''grupowe''

82f09f06.jpg

 

Ładny portret.

 

 

 

 

fa1e8e20.jpg

No i tutaj jasne pomieszczenie a jest elegancko, chyba że usiądziesz tak aby widzieć okna w tv...

 

Na obecnych plazmach jest taki filtr że nic nie przeszkadza/odbija się poza jasnymi, dość punktowymi źródłami światła, reszta nie jest problemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek_Z : Gdybym postawił wyświetlacz matowy to sytuacja byłaby matowa - obojętnie czy Pasma , LED czy ŻELBET

A co tu udowadniać - Odbija się i tyle.

Nie chodzi o LED vs Plazma - Bo LCD też są produkowane z lustrem.

 

don111: cały problem w tym, że podróżowałem z tymi gratami do różnych mieszkań/pomieszczeń i nie mogę mieć zawsze idealnie. Dlatego dla niektórych ludzi są inne priorytety niż Plazma mimo jej zalet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepsze to niż pisać "jak tv to plazma a jak plazma to panasonic" - to są twoje posty ''obiektywne''

No niestety takie czasy, jeden producent się liczy gdy mówimy o jakości obrazu. Ewentualnie Samsung ale tylko najwyższe modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jakość to kwestia wymagań - mi jakość obrazu serii 5 bardzo odpowiadała - nie dlatego ją sprzedałem.

Co do bezawaryjności Panasonic to też jest mit - wszystko się może popsuć. Mi plazma panasonica padła - ale faktem jest, że przyjechał facet i wymienił panel na miejscu.

Więc obsługa serwisowa na 6ke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3RO7OO ten temat założyłeś żeby pogadać z innymi czy po to aby uzyskać odpowiedź na zadane pytanie?

A czy ty potrafisz czytać ? bo zaczynam wierzyć, że kolor włosów coś jednak ma wspólnego z niektórymi dysfunkcjami.

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych zdjęć co wstawiałeś wyżej - powiem ci szczerze że u siebie nie mam kompletnie żadnych problemów z odbiciami w tv a mam plazmę ST50. Nie wiem jak robili te zdjęcia, wyglądają jak by na chama chcieli coś uchwycić . Tu masz zdjęcie u mnie, robione w dzień, dodatkowo z zapalonym światłem. Zdjęcie nie dotyczy akurat TV tylko sprzedawanego subwoofera :)

 

9wi2.jpg

 

Zdjęcie robione pod kątem co dodatkowo sprzyja odbiciom , jak widzisz tragedii nie ma. Wszystkie zdjęcia plazm wstawiłeś z totalnie oświetlonymi oknami na wprost tv bądź z boku, na zdjęciu z LCD jakoś tak ciemnawo;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ciemnawo czy nie - po prostu takie znalazłem które mi się rzuciły w oczy na google. Ołtarzyk masz w kosmos :)

 

Jestem skłonny przyjąć, że tak wygląda ta plazma w normalnych warunkach jak u Ciebie.

 

Cały problem z tym, że wątek jest właściwie o telewizorze za 1500zł. Niestety odezwałem się żeby sobie po prostu leda kupił najtańszego z półki i nie przeżywał.

Bo obraz nie jest dobry za te pieniądze a nic nie wykombinuje zwalającego z nóg.

 

Autor powinien już dawno zamknąć ten wątek - bo tak można męczyć bułe do nowego roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołtarzyk masz w kosmos :)

 

Ale że niby co ?:)

 

Cały problem z tym, że wątek jest właściwie o telewizorze za 1500zł. Niestety odezwałem się żeby sobie po prostu leda kupił najtańszego z półki i nie przeżywał.

Bo obraz nie jest dobry za te pieniądze a nic nie wykombinuje zwalającego z nóg.

 

Ja wolałbym dorzucić kilka stówek i kupić plazmę. Obraz w LCD w tym przedziale cenowym jest delikatnie mówiąc straszny:/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym zostało wykonane.

 

Zawsze lepsze to niż pisać "jak tv to plazma a jak plazma to panasonic" - to są twoje posty ''obiektywne''

 

A po cholerę robić zdjęcia? Z jakiegoś durnego bloga cie wywalili, że nagle tutaj wklejasz jakieś przypadkowe foty sprzętu mówiące o niczym? Nic nowego tez nie wymyśliłeś, więc po co te wpisy? Niech sobie LED-a kupi. Kurde, normalnie - Porada Roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty potrafisz czytać ?

sorry pomyłka z mojej strony

 

bo zaczynam wierzyć, że kolor włosów coś jednak ma wspólnego z niektórymi dysfunkcjami.

nie bądź taki łatwowierny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.