Skocz do zawartości
IGNORED

interkonekty do exposure 2010s+epos epic 5


lamerblamer

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

szukam ic do zestawu exposure 2010s-końcówka mocy,integra,cd. budżet:do 1000zł za parę. nowe lub używane.najlepiej 0.5 metra. rozważam albedo flat one, chord chameleon plus. Teraz mam wireworld eqiunox 6 ale dzwięk jest za ciemny. zależy mi na dynamice, otwartości dżwieku. czy ktoś ma propozycje/doświadczenia. z góry dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre bo Polskie - Audiomica Beryl. Najlepszy kabel jaki mi się trafił w ludzkiej cenie ( do 1 tys). Jest paru sprzedawców w Polsce. Najlepiej pożyczyć i posłuchać. Ja tak zrobiłem i już nie oddałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam w Twojej konfiguracji okablowanie Albedo, powinno się idealnie sprawdzić.

Zapraszam do wypożyczenia kabla w naszym salonie i testu w systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimber KS 1020, oczywiście używany. Powinieneś kupić 0,5m w okolicach 1.000zł, to jest inna półka niż powyższe propozycje.

Tyle, że nówka 1500, a spróbuj znaleźć używany. Warto doradzać coś co jest realnie dostępne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że nówka 1500, a spróbuj znaleźć używany. Warto doradzać coś co jest realnie dostępne.

dzięki. kolego jaro66,który także ma exposure polecił zrobienie interkonektu z 2 splecionych drutów silver gold Mundorfa na wtykach neutrika. podobno brzmi to lepiej niż kable za 4 tysie złotych. zobaczymy. dzięki za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.