Jump to content
IGNORED

Głośniki i opcjonalnie karta dzwiekowa - pomoc w wyborze

bluewolf

Recommended Posts

Witam,

aktualnie korzystam ze zintegrowanej karty Realteka ALC271X w laptopie oraz głośników na wieży LG F262, 2x10W;

zainteresowały mnie MC-HF60 lecz cena mocno mnie zaskoczyła - z ok 300 zł (z tego co wyczytałem) do ponad 400, i jest praktycznie taka sama jak solo6c;

czy cena tych głośników spadnie w najbliższym czasie?

przypadł mi do gustu wygląd MC, a może jakość dźwięku w solo jest tego warta?

do tego zestawu planowałem dokupić xonar u1 na usb;

czy jest warty zakupu?

Mam zamiar używać ich do gier i muzyki (od hip-hopu do dubstepu, nie słucham metalu), bardziej zależy mi na jakości brzmienia niż mocy, glosniki ustawie na biurku, lecz wyczytałem, ze w przypadku niektórych będzie potrzeba ustawienia ich dalej;

Bardzo zależy mi na dobrym zakupie, prosiłbym o sugestie, porady, pytajcie o co trzeba, jestem dość elastyczny jeśli chodzi o cenę i rodzaj głośników:)

Z góry dzięki

Jeśli ta Twoja integra nie szumi i nie jest jakaś specjalnie tragiczna to tego U1 bym odpuścił. Jeśli koniecznie ma być zewnętrzna karta to raczej popatrzyłbym na Audiotrak Cube. Nie mniej - tak jak pisałem, lepiej wydać więcej na głośniki jeśli budżet jest limitowany a integra daje radę.

bluewolf jeśli szukasz dobrej oferty na Solo6C NEW, zapraszam do nas. Na kod AUDIOSTEREO wpisany w podsumowaniu koszyka, w polu bony rabatowe otrzymasz 5% rabatu.

Co do jakości dźwięku, w tym przedziale cenowym Solo6C to jeden z najlepszych wyborów.

moze i w tym przedziale cenowym, to dobra opcja..

.. ale kupowac glosniki do kompa (czyli DAC + wzmacniacz + przetworniki w jednym) za 300 pln to bezsens kompletny.

no chyba, ze ma to to grac gdzies w tle w biurze, czy w pubie.. zeby cokolwiek lecialo sobie cicho.

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.