Skocz do zawartości
IGNORED

Montaż uchwytu do plazmy Panasonic


darek2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zakupiłem uchwyt do plazmy Panasonic ART model: AR 20B, uchwyt mocowany jest na rogu, do ściany przymocowałem i jest wszystko ok - sprawdzone poziomicą w pionie i poziomie, problem zaczyna się wtedy gdy zmieniam pozycję uchwytu przymocowanego do plazmy, jeśli przekręcam w poziomie to poziomica pokazuje wszystko ok, gorzej gdy uchwyt wyciągnę bardziej do przodu, przykładowo ustawiam śrubami z tyłu położenie blisko ściany, poziomica pokazuje, że jest wszystko ok, jeśli wyciągnę uchwyt bardziej do przodu widać już nawet wizualnie, że TV wisi krzywo, czy miał już ktoś takie przypadki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że widać a zdjęcia nie zamieściłeś. Ja mam wieszak nieruchomy /nie Panasonika/ innym kupującym radzę zwracać uwagę na dostęp do gniazd. Ja na jasnej ścianie przeciwległej mam gąbki jako ustroje akustyczne. I mimo, ze wszystko wisi równo to w TV obija się krzywo. Jakby tafla ekranu nie była idealną płaszczyzną. Cóż tak wygląda konfrontacja teorii z praktyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdjęcie przedstawia ustawienie bardziej pod ścianą z regulacją przy użyciu regulacji z tyłu uchwytu i poziomicy, która pokazuje, że TV jest ustawiony w poziomie, drugie zdjęcie uchwyt został bardziej odciągnięty do przodu - poziomica pokazuje, że nie ma poziomu, prawy bok schodzi bardziej w dół

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-36-0-02214100-1382357404_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie widać nierówności. Jak dla mnie wieszak do zwrotu. Mogłeś zrobić inaczej. Ja bym powiesił TV centralnie na ścianie a ekran zrobił rolowany z sufitu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran ma juz kilka lat i zrobiłem go z płyty mdf w bardzo niskich kosztach, ta ściana co mam ekran wykonana jest z regipsu i montaż plazmy na niej odpada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któreś ramie w wieszaku musi być krzywe bądź ma luzy na śrubach/tulejach,jak wyciągasz tv do siebie to działa w takim przypadku większa siła na wieszak no i stąd mogą być te krzywizny. Montaż tv na ścianie z regipsu to żaden kłopot, są tak zwane DRIVY, koniecznie metalowe, badź kołki z niebieską koszulką które nie "puchną" w trakcie wkręcania śruby tylko zwijają się opierając się na wewnętrznej stronie regipsu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.