Skocz do zawartości
IGNORED

Szukam ekspertów


Gość StaryM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Postanowiłem również stać się ekspertem. W końcu niechaj narodowie postronni znają, iż Polacy nie gęsi i swoich ekspertów mają. Co prawda największych geniuszy jak Binienda, Cieszewski, Nowaczyk i Szuladziński wyeksportowaliśmy patriotycznie na pohybel innym krajom, ale w końcu jakichś ekspertów tu na miejscu powinniśmy mieć.

W końcu nie tylko po angielsku można rzec piii-bziuuuu.

Z tego też powodu zakupiłem dziś parówkę i dokonałem eksperymentu myślowego podczas jej gotowania.

 

parowka-smolenska.png

 

Wszystko się potwierdziło. Parówka pękła. Co tam pękła, wręcz rozerwała się.

Mój znajomy przeprowadził eksperyment podobny, ale z kaszanką. Kaszanka również pękła. Zatem jest dowód i to niezaprzeczalny!

 

Czas wziąć sprawy we własne ręce. Prezerwatywy też pękają. I też jest na to dowód.

 

Poszukuję ekspertów, którzy wraz ze mną będą chcieli udowodnić to, czego malkontenci, zdrajcy i niedowiarki nie chcą uznać.

 

1382538058_vs8jig_600.jpg

 

Udowodnimy, że kable grają, tfu... chciałem rzec, że był zamach. W związku z tym proszę zgłaszać się. Oczywiście tylko prawdziwi naukowcy. Kryterium minimalne to przynajmniej doktorat honoris causa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to ogłoszenie matrymonialne ? takie jeszcze tu nie było :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja mogem dołączyc do tego grona.

proszę podaj nr konta, dokonam wpłaty jeszcze dziś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

No szlag by to trafił.

Taka okazja a ja nie mam żadnego piwa w puszce. Ale bym pooksperymentował.

Ale jak już wcześniej pisałem popełniłem kiedyś tytuł mgr inż. leśnik.

Jakby ktoś chciał, to o brzozie mogę długo.

Oczywiście za odpowiednie honorarium. I nawet mam ten komfort, że za głoszone herezje mnie z żadnej uczelni nie wywalą bo nie praktykuję w tym zawodzie.

Więc mogę być ekspert niezależny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Skrytożercom parówkowym należy powiedzieć stanowcze NIE!, zwłaszcza że towar ten zaczyna być coraz bardziej popularny i pożądany.

Bozia kazała się nimi dzielić, a nie skrycie je zżerać.

Te trzy panny chyba się nimi skrycie obżerały, a może i coś innego z nimi wydziwiały - stąd i te diabelskie kurwiki w ich oczach, bo jeszcze by chciały.

To napisałem ja - utytułowany wszelkimi nieznanymi Wam tytułami, Expert od kurwików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

A czy miłośnicy wody brzozowej też mają szansę na akces?

Tu nie o miłośników ale o ekspertów chodzi!

Tam był wybuch, więc Ci od wody ognistej też powinni się wypowiedzieć. A że lecieli na mszę to myślę że od święconej też powinni coś wnieść do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę na experta! Kiedyś leciałem jakimś TU-154(może go potem przerobili na ten rządowy), a w wojsku miałem do czynienia z TNT więc pewnie jakieś ślady zostawiłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Zapomniałem napisać od razu. Ekspertami mogą być tylko naukowcy (rozumiem, wszyscy nimi jesteśmy) zamieszkali w Polsce. Bo to być musi nasza własna komisja na miarę naszego własnego misia.

 

Kiedyś leciałem jakimś TU-154

Przerobili go na bombowiec. O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szkoda, bo moglibyśmy skorzystać z wiedzy światowej sławy emigrantów jak niejaki I'Diottore.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy otwarty umysł jest mile widziany.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jako zachętę do eksperymentów dodaję musztardę.

Mam tu lepsza:

82sf.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

(Konto usunięte)

Zapomniałem napisać od razu. Ekspertami mogą być tylko naukowcy (rozumiem, wszyscy nimi jesteśmy) zamieszkali w Polsce

Dlaczego chcesz tak bardzo ograniczać nasze kompetencje?

Przecież na przykładzie najjaśniejszej komisji nie do pobicia ( niestety) widać jak leci do przodu niczym strzała, korzystając właśnie z dorobku naszych wyeksortowanych mędrców.

Podołamy? Bez Nasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry kolego, ale nie wykazałeś się rewolucyjną czujnością. Zamach był w Rosji, wiec wyłącznie musztarda rosyjska. Ostatecznie dopuścić można "saperską".

Ale ja jestem ekspertem od musztard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nada się. Gaz musztardowy to ciekawa hipoteza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Autorowi interesującego i na czasie wątku.

 

No! Jak widać mamy eksperta od brzozy. Komisja się nam powoli rozrasta.

Powinieneś się zwrócić do mnie.

Wiosną tego roku obciąłem brzozę.

I dziwi mnie, ze nikt ze "znafców" nie podjął tematu łzawiącej brzozy.

Z każdej brzozy po nacięciu, obcięciu gałęzi, ucięciu pnia wycieka sok!

Szczególnie wiosną! Wręcz płacze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było to w ramach eksperymentu naukowego? Jakiej marki było narzędzie tnące, to bardzo istotne dla śledztwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mianuję expertem od budowy płatowców i konstrukcji lotniczych ,ponieważ w młodości popełniłem okolo 40 modeli samolotów z małego modelarza.W tym była też rosyjska konstrukcja IŁ-62.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Wiosną tego roku obciąłem brzozę.

A to ty obciąłeś tę brzozę! No to wszystko jasne. Chris Cieszewski mówił o toporach i piłach.

A skoro już to ten odgłos piijiii-bzziuuu to były gdy się stamtąd ewakuowałeś? ;)

 

w młodości popełniłem okolo 40 modeli samolotów z małego modelarza.W tym była też rosyjska konstrukcja IŁ-62.

No to masz duże doświadczenie lotnicze. Nie tak jak ten, co widział wybuchające stodoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox: Makita spalinowa.

 

Ale tekstem tym chciałem wskazać; że nawet brzoza nie zapłakała nad tą szopką...

 

A to ty obciąłeś tę brzozę! No to wszystko jasne. Chris Cieszewski mówił o toporach i piłach.

Zaraz, zaraz.

Wiosną tego roku obciąłem brzozę.

Tego roku to znaczy, którego...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne --ale tak naprawdę nie ma się tu z czego śmiać jak się pomyśli że do dnia dzisiejszego nie ma w Polsce "czarnych skrzynek" -- śmieszne no nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makita, hmm... ale szwagier też takową posiada więc dopuszczam do materiału dowodowego.

 

 

Ja się mianuję expertem od budowy płatowców i konstrukcji lotniczych ,ponieważ w młodości popełniłem okolo 40 modeli samolotów z małego modelarza.W tym była też rosyjska konstrukcja IŁ-62.

Jak mogłem wcześniej o tym nie wspomnieć! jako dzieciak namiętnie sklejałem modele samolotów 1:72 , miałem ich ponad setkę a w składnicach harcerskich mieli mnie już dość gdy pytałem czy jest coś nowego. Miałem wszystkie numery Skrzydlatej Polski z lat 85-88 oraz Żołnierza Polskiego... Prowadziłem eksperymenty z wpływem karbidu jako mat. wybuchowego na puszki po lakierach oraz uzywałem opiłków magnezu jako materiału pirotechnicznego. Wiele z moich modeli samolotów poświęciłem przeprowadzając crash testy, w tym z użyciem materiałów palnych i wybuchowych. Jako, że mieszkam w pobliżu lotniska całe dnie spędzałem na obserwacji startów i lądowań a bywało, że zakradaliśmy się z kolegami pomacać antki, jednego kumpla nawet złapali, hehe. Czytałem wszystkie książki o lotnictwie, w szczególności Meissnera, Wacława Króla, Stanisława Skalskiego.

etc.etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEGO roku, tego o którym wszyscy wciąż mówią!

Aaaa... Bo ja już nie mówię o tamtej brzozie.

Już dawno w wiadomym wątku stwierdziłem, że ch*j z tą brzozą.

Jebnęli bo za bardzo rozpędzili się w dół... i zakręt przeoczyli...

 

Ech... a ty ścinałeś zwykłą brzozę? ;)

Nie taka zwykła.

Brzoza płacząca Youngii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne --ale tak naprawdę nie ma się tu z czego śmiać jak się pomyśli że do dnia dzisiejszego nie ma w Polsce "czarnych skrzynek" -- śmieszne no nie?

Ale sa zolte... przy drogach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.