Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 300zł


smykowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w wyborze słuchawek? Dotąd nigdy nie kupowałem żadnych droższych a nie chce wyrzucać pieniędzy w błoto. Przede wszystkim interesują mnie modele nauszne, z nausznikami które otaczają ucho(nie wiem jak ten typ się nazywa), fajnie by było aby wygłuszały otoczenie i miały odłączany przewód(wiem że w tej cenie to mało wykonalne, ale fajnie by było). Najważniejsze aby miały w miarę czysty dźwięk i dobre głębokie bassy(tak żeby gitarę basową było słychać).

Słuchawki będę podpinał pod urządzenia mobilne więc impedancja nie większa niż 32 Ohm.

 

Próbowałem sam szukać, ale totalnie się zamotałem. Nie mam możliwości pojechania do sklepu i sprawdzenia (mieszkam na pięknej polskiej wsi). Podobają mi się modele producentów akg(szczególnie k430), pioner, sony, ale jestem otwarty na modele innych producentów.

 

Liczyłem że w przedziale dwustu złotych się zmieszczę ale jeżeli warto to mogę dołożyć do tych trzystu zeta.

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest osobny wątek w którym możesz pogrzebać i wchłonąć trochę wiedzy na ten temat. Poszukaj trochę. Z mojej strony jeśli chodzi o urządzenia mobilne polecam koss porta pro. Są dosć delikatne ale za 200zł masz naprawdę dobre granie. bas urywa głowę więc jeśli ci na tym zależy to się nie zawiedziesz. Ja mam już 3 parę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Nocs NS700, na allegro możesz je właśnie kupić do 300 zł. Miałem kiedyś jedną parę i jak za tą kasę to solidnie wykonane. Grają już w miarę, z tego co pamiętam to podstawę basową miały całkiem niezłą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam spróbować Creative Aurvana Live! przyjemnie grają, przyzwoicie izolują, spróbuj wysyłkowo- można zawsze zwrócić towar w ciągu 10 dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL są świetne do zastosowań mobilnych i do domu :) takie połączenie. Piszę z doświadczenia. W Domu - superluxy pod wzmacniaczem, po za - CAL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.