Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw do 5000zł (wzmacniacz + DAC + k. podstawkowe)


Real_fidelity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam sprzętu do ok. 5000zł a dokładniej wzmacniacz, DAC i kolumny podstawkowe. Pokoj to 16m2. Slucham praktycznie każdego rodzaju muzyki, głównie ROCK, ELEKTRONICZNA, POP, DANCE. Zalezy mi na niskiej awaryjności sprzętu i na tym aby zestaw grał dobrze już na niskim poziomie głośności. Miałem już wiele sprzętow i jestem dosc sceptycznie nastawiony do NAD-ow (większość z nich lądowała w serwisie). Lubie podkreślone skraje pasma czyli mocny BASS i wyraziste, czyste wysokie tony (detaliczne wokale), srednica ma dla mnie mniejsze znaczenie. Zatem szukam dynamicznych i z mocnym uderzeniem podstawek (w miare możliwości oczywiście, zdaje sobie sprawe ze nic nie zastapi pod tym względem podłogówek).

 

Mój prywatny faworyt to : Denon PMA 720 + Arcam rDac + Paradigm Mnini Monitor v7

 

Ewentualnie może być jakis Canton zamiast Paradigmow. Co do wzmaka to zapewne lepiej było by wziąć NAD-a C326 ale boje się o tą awaryjność ze znowu sprzet będzie czesciej w serwisie niż u mnie w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.