Jump to content
IGNORED

Zestaw do 5000zł (wzmacniacz + DAC + k. podstawkowe)

Real_fidelity

Recommended Posts

Witam,

Szukam sprzętu do ok. 5000zł a dokładniej wzmacniacz, DAC i kolumny podstawkowe. Pokoj to 16m2. Slucham praktycznie każdego rodzaju muzyki, głównie ROCK, ELEKTRONICZNA, POP, DANCE. Zalezy mi na niskiej awaryjności sprzętu i na tym aby zestaw grał dobrze już na niskim poziomie głośności. Miałem już wiele sprzętow i jestem dosc sceptycznie nastawiony do NAD-ow (większość z nich lądowała w serwisie). Lubie podkreślone skraje pasma czyli mocny BASS i wyraziste, czyste wysokie tony (detaliczne wokale), srednica ma dla mnie mniejsze znaczenie. Zatem szukam dynamicznych i z mocnym uderzeniem podstawek (w miare możliwości oczywiście, zdaje sobie sprawe ze nic nie zastapi pod tym względem podłogówek).

Mój prywatny faworyt to : Denon PMA 720 + Arcam rDac + Paradigm Mnini Monitor v7

Ewentualnie może być jakis Canton zamiast Paradigmow. Co do wzmaka to zapewne lepiej było by wziąć NAD-a C326 ale boje się o tą awaryjność ze znowu sprzet będzie czesciej w serwisie niż u mnie w domu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.