Skocz do zawartości
IGNORED

Dobre i słabe konfiguracje systemów audio w kontekście wystaw jak Audio Show czy Monachium.


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek ten założyłem nie mogąc pisać w innym z powodu bana Elberotha i narzuconej przez niego cenzury. A temat wydaje się ciekawy, gdyż każdego roku i po każdej dużej wystawie audio pojawiają różne a czasem nawet sprzeczne opisy wrażeń. Jednym dana konfiguracja podoba się a innym wręcz przeciwnie. Poza tym zawsze pojawia kilka prezentacji, które zupełnie rozczarowują, podczas gdy zbliżone choć nie identyczne systemy na innych wystawach potrafią zachwycić. Czytając teraz wasze opisy wrażeń z Audio Show sytuacja powtarza się. Niektóre systemy świetne ale inne wypadły słabo. Jeszcze inne w ogóle w tak prezentowanej konfiguracji nigdy nie powinny być wystawione, bo stają się antyreklamą poszczególnych sprzętów czy kolumn. Mam kilka informacji, które mogą pomóc znaleźć odpowiedzi jak na przyszłość unikać tych samych błędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część dystrybutorów łączy ze sobą klocki i dokonuje prezentacji w sposób mechaniczny. Dźwięk jest niedobry bo mają określone, często niepasujące do siebie urządzenia w ofercie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i to jest pierwszy ważny powód. Przykładem może być Trimex dystrybutor np Focala. Fajni ludzie ale praktycznie co roku robią ten sam błąd łącząc jakiś model Utopii ze wzmacniaczem który kompletnie się do tego nie nadaje. Kiedyś były ponoć Stelle napędzane....NAD-em!! W tym roku sytuacja się powtarza i znów jest to antyreklama Utopii. To tak jakby do Mercedesa 6.3 AMG nalać starej ropy i dziwić się, że silnik fatalnie pracuje. To już lepiej pokazać kolumny ale ich nie podłączyć albo po prostu wypożyczyć od innego dystrybutora odpowiedni wzmacniacz. Przy okazji byłaby to dobra promocja właśnie tego lepszego wzmacniacza. Nie rozumiem dlaczego tak się nie robi i dystrybutorzy nie dogadują się między sobą? Współpraca zawsze popłaca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały tor gra jak najsłabsze urządzenie w torze. Jeśli wszystko jest z oferty jednego dystrybutora,lubproducenta to wynik bywa wiadomy.

Był jeden wyjatek z TAD-em; grało wyśmienicie! ale nie zwróciłem uwagi czyje kable używali :)

 

Sly wypożycz na czas targów od innego dystrybutora dobry komponent :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie rozumiem dlaczego tak się nie robi i dystrybutorzy nie dogadują się między sobą? Współpraca zawsze popłaca.

Jak nie wiadomo o co chodzi ..... to wiadomo ,że chodzi o pieniądze ;)

Takie wystawy należy traktować z przymrużeniem oka.

Wiadomo,że dystrybutorzy zestawiają sprzęt z tego co mają w swojej dystrybucji.Inaczej sprawa ma się gdy wystawia się producent a nie dystrybutor.Wtedy jest wolny wybór.

 

Poza tym moim zdaniem takie wystawy można porównać do wyborów Miss World.

Każdemu z publiczności podoba się inna laska a jury i tak wybierze zupełnie inną.Jeszcze nie słyszałem aby nagroda publiczności i tytuł miss trafiły w te same ręce ;)

Inna kwestia to jeszcze czas po wyborach.

Co z tego ,że na widowni podobała się nam np. Miss Burkina Faso skoro może okazać się w domu , że po zmyciu makijażu jest przeciętnym "lachonem".

A jak na dodatek jeszcze otworzy "paszczę" to czar pryska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Jarek w kwestii gustów i tu każdy ma swój. Ale napędzanie Stella Utopia np NAD-em to nie jest kwestia gustu a obiektywnie złe połączenie które nie pokazuje nawet 20% możliwości Stelli. To ewidentny błąd. Rafaell ma też trochę racji, że nie jest łatwo wypożyczyć jakiś wzmacniacz od innego dystrybutora akurat na czas wystawy ale ustawiając wszystko odpowiednio wcześniej jest to możliwe. Poza tym np Eter Audio czy RCM zawsze mają dużo sprzęty i nie są w stanie wystawić nawet 20% swojego stock-u, więc coś by wypożyczyć od nich można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym np Eter Audio czy RCM zawsze mają dużo sprzęty i nie są w stanie wystawić nawet 20% swojego stock-u, więc coś by wypożyczyć od nich można.

 

Może kiedyś będzie Second Audio Show własnie z takich sprzętów które zostały u dystrybutorów ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był jeden wyjatek z TAD-em; grało wyśmienicie! ale nie zwróciłem uwagi czyje kable używali :)

 

 

 

Jak dotąd jedna opinie o tej prezentacji jest słaba ale reszta dobra a twoja bardzo dobra. Znam te kolumny bardzo dobrze.Testowałem je w sumie chyba 5 czy 6 tygodni. Moim zdaniem rewelacja. To było nieprawdopodobne jak tak w sumie nieduże kolumny z basowcem 20cm napędzały u mnie duży pokój 55m2 będący częścią otwartego 170m2. Poza tym barwa, nasycenie, scena…wszystko na najwyższym poziomie. Ale tym razem na Audio Show nie są podłączone pod równorzędny wzmacniacz. Grają z piecem TAD-a ale nie z tej samej ligi. Kolumny są z najwyższego pułapu TAD-a a wzmacniacz ze średniego. I tu mamy kolejną przyczynę gdy prezentacja jest dobra ale mogłaby być jeszcze lepsza. Gdy komponenty są dobrze dobrane ale nie są z tego samego pułapu czy z tej samej klasy to słabszy element w tym przypadku wzmacniacz ogranicza lepszy,tu kolumny i grają one świetnie ale…mogłoby być jeszcze lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd jedna opinie o tej prezentacji jest słaba ale reszta dobra a twoja bardzo dobra. Znam te kolumny bardzo dobrze.Testowałem je w sumie chyba 5 czy 6 tygodni. Moim zdaniem rewelacja. To było nieprawdopodobne jak tak w sumie nieduże kolumny z basowcem 20cm napędzały u mnie duży pokój 55m2 będący częścią otwartego 170m2. Poza tym barwa, nasycenie, scena…wszystko na najwyższym poziomie.

No widzisz TAD-y grały wyśmienicie a Dynaudio które także miałeś u siebie w Bristolu niestety nie. Mógłbyś porównać jakoś te kolumny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd jedna opinie o tej prezentacji jest słaba ale reszta dobra a twoja bardzo dobra. Znam te kolumny bardzo dobrze.Testowałem je w sumie chyba 5 czy 6 tygodni. Moim zdaniem rewelacja. To było nieprawdopodobne jak tak w sumie nieduże kolumny z basowcem 20cm napędzały u mnie duży pokój 55m2 będący częścią otwartego 170m2. Poza tym barwa, nasycenie, scena…wszystko na najwyższym poziomie. Ale tym razem na Audio Show nie są podłączone pod równorzędny wzmacniacz. Grają z piecem TAD-a ale nie z tej samej ligi. Kolumny są z najwyższego pułapu TAD-a a wzmacniacz ze średniego. I tu mamy kolejną przyczynę gdy prezentacja jest dobra ale mogłaby być jeszcze lepsza. Gdy komponenty są dobrze dobrane ale nie są z tego samego pułapu czy z tej samej klasy to słabszy element w tym przypadku wzmacniacz ogranicza lepszy,tu kolumny i grają one świetnie ale…mogłoby być jeszcze lepiej.

Właśnie, w zeszłym roku prezentacja TAD'a była lepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w zeszłym roku prezentacja TAD'a była lepsza.

No cóż TAD-R1 to 76000EU a TAD-CR1 Słuchany wczoraj to 40000EU

 

I jak rok temu na TAD-R1 było zejście basu do samego hadesu czy jednak nie do końca?

 

(stary cennik z 2011)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem Dynaudio Evidence i wg mnie też bardzo dobre kolumny. Poważnie interesowałem się tymi nowymi czyli Platinum. Były zamówione i czekałem ale Dynaudio chyba nieźle je sprzedaje bo trwało to i trwało. W finale te kolumny niedawno pojawiły się w Polsce i na pewno te które są teraz na Audio Show nie są w pełni wygrzane. Jeśli nawet pograły powiedzmy 4 tygodnie czyli 28 dni po 5h dziennie bo pewnie więcej nie to mają "wygrane" ok 150h a powinny mieć minimum 500h a najlepiej więcej np 1000h. Dynaudio bardzo się zmieniają w miarę wygrzewania. Te które miałem u siebie, czyli poprzedni model grały zupełnie inaczej gdy je podłączyliśmy a potem po miesiącu grania po 12h dziennie diametralnie inaczej. Tak więc skoro jest już kilka opisów, że te nowe grały wczoraj słabo, średnio albo nieźle to na 100% przede wszystkim nie są wygrzane. Uprzedzałem Pana Roberta żeby nie popełnił tego błędu i nie pokazał ich niewygrzanych ale co miał zrobić skoro one niedawno przyjechały i fizycznie po prostu nie było możliwości żeby one pograły 500 czy 1000h. To jest kolejna ważna przyczyna dlaczego tak wiele prezentacji na różnych wystawach jest mniej lub bardziej nieudanych.

Sprzęt trafia na nie zupełnie nowy, pogra przed takim show 50-150h ale to jest za mało. Takie sprzęty nie grają tak jak powinny. Dystrybutorzy musieliby dostawać sprzęty dużo wcześniej i poważnie przyłożyć się do ich wygrzania przed pokazem. Ale czasem i tak jest to niemożliwe gdy pojawia się na rynku najnowszy model i dystrybutor chce go pokazać co jest zrozumiałe. Tak właśnie jest z Dynaudio Evidence Platinum. A myślę, że to świetne kolumny. Skoro poprzednik jest dobry a te pod każdym względem lepsze to muszą mieć potężny potencjał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Masz rację Jarek w kwestii gustów i tu każdy ma swój. Ale napędzanie Stella Utopia np NAD-em to nie jest kwestia gustu a obiektywnie złe połączenie które nie pokazuje nawet 20% możliwości Stelli. To ewidentny błąd. Rafaell ma też trochę racji, że nie jest łatwo wypożyczyć jakiś wzmacniacz od innego dystrybutora akurat na czas wystawy ale ustawiając wszystko odpowiednio wcześniej jest to możliwe. Poza tym np Eter Audio czy RCM zawsze mają dużo sprzęty i nie są w stanie wystawić nawet 20% swojego stock-u, więc coś by wypożyczyć od nich można.

Dokładnie o tym pisałem.

Dystrybutor wystawia to co akurat ma w sprzedaży.

Wypożyczanie sprzętów, których się nie sprzedaje od innych dystrybutorów widocznie nie jest takie proste.

Nie znam umów dystrybucyjnych z producentami ale mogę przypuszczać ,że są w nich jakieś ograniczenia w tym zakresie.

Poza tym wiadomo nie od dzisiaj ,że dystrybutor X nie koniecznie przepada za dystrybutorem Y. ;)

 

Dlatego moim zdaniem najlepiej wypadają prezentacje producentów.

Przykład : CH Precision + Zellaton na AS w Monachium.

Same pozytywne opinie.

 

Niestety Polskie AS to prowincjonalna imprezka i producenci nie mają ciśnienia na prezentacje.

Powód prosty - brak siły nabywczej w naszym kraju ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Polskie AS to prowincjonalna imprezka i producenci nie mają ciśnienia na prezentacje.

Nie kop Elba bez niej to dopiero była by prowincja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę obiektywnie "non de individuo".....

 

To weź sprawę w swoje ręce :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te które są teraz na Audio Show nie są w pełni wygrzane.

 

Według mnie Dynaudio pogrązyła je elektronika Ayona. Nie podobało mi się. Zbyt wiele podkolorowań kosztem utraty rozdzielczości i definicji przekazu. Nudno to grało i monotonnie bez kontrastów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

To weź sprawę w swoje ręce :)

Nie ta branża.

Tobie jest zdecydowanie bliżej ;)

 

Tak jak pisałem wcześniej to rynek generuje konkretne zachowania ( w tym np. różnego rodzaju imprezy).

Ale uważam ,że każda udana impreza (nawet najmniejsza) jest czymś pozytywnym w naszej smutnej rzeczywistości. ;)

Poza tym ... "tak krawiec kraje jak mu materii staje...".

 

Według mnie Dynaudio pogrązyła je elektronika Ayona. Nie podobało mi się. Zbyt wiele podkolorowań kosztem utraty rozdzielczości i definicji przekazu. Nudno to grało i monotonnie bez kontrastów.

Jaki Ayon grał z Dynaudio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dokładnie nie znam ich oferty. Raz grali z plików a raz z cd. Z cd grało słabo. Z plików troche lepiej

Sorki za jakość - telefon

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Dokładnie nie znam ich oferty. Raz grali z plików a raz z cd. Z cd grało słabo. Z plików troche lepiej

Sorki za jakość - telefon

Może to wina okablowania?

Te Ayony na zdjeciu to chyba Orthos .

Aż tak żle było?

Tak to jest z prezentacjami. Znam ludzi , którzy mają Ayona i są b. zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie nie jest to najlepsze zestawienie. Same kolumny mogą być świetne i reszta równie dobra a niekonieczne muszą się "polubić". Powszechna jest opinia że Dynki najlepiej spasowują się z szybkimi, rozdzielczymi tranzystorami a te Ayony chyba lampowe są.

 

Jest kilka wpisów o prezentacji Wilsonów. Zdania są podzielone. Same kolumny są bardzo dobre i dość łatwe do napędzenia. Nie są kapryśne. Wzmocnienie teź niczego sobie, więc skoro części osób mimo wszystko nie podobało się, to być może jest tak jak niektórzy sugerują, że sprawcą kontrowersji jest DAC MSB. Rafaell napisał, że poszatkował on częstotliwości ale później już ich nie złożył w całość. Może coś w tym być. Gdy testowałem 2 różne modele MSB w tym topowy Diamond to nie wypadł on u mnie źle. W sumie wysokiej klasy DAC, ale faktycznie nie wciągał w odsłuch muzyki a testowany był na 2 zupełnie rożnych systemach w 2 różnych pokojach. W obu przypadkach dość szybko przychodziło pewnego rodzaju zmęczenie i niechęć do dalszych odsłuchów mimo, że dżwiek był gładki, rozdzielczy, dynamiczny itd. Niby wszystko super ale....czegoś brakowało albo czegoś było za dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu miałe monitory dynaudio Audience 42 i grałem ze wzmakiem dzielonym Audioneta i grało to naprawdę fajnie.

Szybki, mocny i neutralny wzmak do dynek to jedno z dobrych rozwiązań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Dynaudio pogrązyła je elektronika Ayona. Nie podobało mi się. Zbyt wiele podkolorowań kosztem utraty rozdzielczości i definicji przekazu. Nudno to grało i monotonnie bez kontrastów.

Lampowce Ayona do Dynaudio ? Dystrybutor zachowuje się jakby dopiero zaczynał przygodę z audio. Widać że ma duszę eksperymentatora, ha, ha, haaaaaa.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu prezentuje sprzęty jakie ma w ofercie. Eter Audio ma kilka dobrych brandów lampowych ale nie za bardzo ma tranzystory poza Accuphase.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po prostu prezentuje sprzęty jakie ma w ofercie. Eter Audio ma kilka dobrych brandów lampowych ale nie za bardzo ma tranzystory poza Accuphase.

To lepiej niech sobie stoją po cichu niepodłączone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam w kilku przypadkach. Lepiej żeby kolumny nie grały wcale niż mają zagrać na 50% swoich możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam w kilku przypadkach. Lepiej żeby kolumny nie grały wcale niż mają zagrać na 50% swoich możliwości.

To nie jest 50%, podłączanie Dynaudio z lampowcami i to Ayona to jest poprostu psucie dźwięku tych kolumn.

 

Zresztą podobnie " skrzywiony " dźwięk prezentuje od lat Grobel łącząc najpierw Sonus Faber a teraz Ktemy z Jadis'em.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak dotąd jedna opinie o tej prezentacji jest słaba ale reszta dobra a twoja bardzo dobra. Znam te kolumny bardzo dobrze.Testowałem je w sumie chyba 5 czy 6 tygodni. Moim zdaniem rewelacja. To było nieprawdopodobne jak tak w sumie nieduże kolumny z basowcem 20cm napędzały u mnie duży pokój 55m2 będący częścią otwartego 170m2. Poza tym barwa, nasycenie, scena…wszystko na najwyższym poziomie. Ale tym razem na Audio Show nie są podłączone pod równorzędny wzmacniacz. Grają z piecem TAD-a ale nie z tej samej ligi. Kolumny są z najwyższego pułapu TAD-a a wzmacniacz ze średniego. I tu mamy kolejną przyczynę gdy prezentacja jest dobra ale mogłaby być jeszcze lepsza. Gdy komponenty są dobrze dobrane ale nie są z tego samego pułapu czy z tej samej klasy to słabszy element w tym przypadku wzmacniacz ogranicza lepszy,tu kolumny i grają one świetnie ale…mogłoby być jeszcze lepiej.

 

Moim zdaniem w tym roku TAD sie nie udal, w ubieglym roku bylo zdecydowanie lepeiej, dla mnie byl w pierwszej trojce wystawy .

NIe wiem dlaczego w tym roku sie nie udalo.

Za to na plus imo byla w tym roku prezentacji Trimexa z Utopiami ( chyba Scala V2) i elektronika Exposure . Duzo lepsze granie, niz w ubieglym roku.

Uslyszalem firmowy , dobry dzwiek Focali.

Na pewno moze byc jeszcze lepiej , ale porazka to byla w ubr.

 

 

 

Według mnie Dynaudio pogrązyła je elektronika Ayona. Nie podobało mi się. Zbyt wiele podkolorowań kosztem utraty rozdzielczości i definicji przekazu. Nudno to grało i monotonnie bez kontrastów.

Jak widac roznie odbieramy muze.

Dla mnie granie Dynaudio z Ayonami z muza z plikow, to byla pierwsza trojka wystawy.

Takiego fortepianu , jak wczoraj z tego zestawu jeszcze nie slyszalem.

Inne numery wypadly duzo gorzej, ale fortepian, ktory jest sprawdzianem ostatecznym wypadl wybitnie. Dlatego umiesilem ten zestaw na 2 miejscu wystawy w swoim subiektywnym rankingu, po Rockportach z McIntoshem. Lata swietlne przed zestawem Wilson/ARC/MSB, ktory sie po prostu nie udal. IMO z winy MSB , bo Wilson z ARC to synergiczne polacznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączanie Dynaudio z lampowcami i to Ayona to jest poprostu psucie dźwięku tych kolumn.

nie wiem jak Ayon poradził sobie z Dynaudio..... u mnie Dynaudio tylko S25se + Jadis da88 signature

radzi sobie całkiem przyzwoicie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te dzwoneczki na Dynaudio z Ayonem wypadły beznadziejnie. Pierwszy utwór prezentacji. Takie dzwoneczki nie są naturalne. Było to spektakularne ale barwowo do dupy. Na jakich lampach gra Ayon? KT? Zresztą ten sam "zimny" dźwiek był w Audiofast w obu pokojach w Bristolu. Tak nie gra muza. To jest sztuczny, audiofilski dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 18

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.