Jump to content
IGNORED

Amplituner 4K

normanamator

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Ja pójdę bardziej lakonicznie cyz jest sens kupowania bluray albo amplitunera jeżeli mam full wydajnego laptopa. Lepszą jakość uzyskam zgrywając wszystko na płyty? Trochę ogólne pytanie zadałem, ale liczę na odpowiedź lub link do ciekawej recenzji.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Ja pójdę bardziej lakonicznie cyz jest sens kupowania bluray albo amplitunera jeżeli mam full wydajnego laptopa. Lepszą jakość uzyskam zgrywając wszystko na płyty? Trochę ogólne pytanie zadałem, ale liczę na odpowiedź lub link do ciekawej recenzji.

Wg mnie to tez zalezy ile bys chcial przeznaczyc na taki bluray, bo np jesli okolo 700-1000 zl to juz mysle ze jest sens... Ja u sasiada np czasem on cos puszczal wlasnie z laptopa, po czym sprawdzalismy na ps3 i bylo lepiej zarowno z dwiekiem jak i z obrazem... jeszcze lepiej to wygaldalo jak sie jakis koncert porownalo.. ale to moje zdanie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Właśnie się zastanawiam. Dużej kolekcji nie mam, ale lubię oglądać w dobrej jakości. Sprzet Audio jest na bardoz wysokim poziomie. TV nie narzekam, ale zwsze chce się uzyskac tego maxa z tego co sie ma.

Kolumny: Xavian XN360 ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: MIT MH 750E PLUS 2x3m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 3x Wireworld stratus 5.2 : MIT MH 750E PLUS 2x3m, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:Optoma UHD38::: Amplituner: Marantz SR7013 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Xavian XN360 (front) ,Focal Chora 806 (tył,boki, sufit), CC900 (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Dużej kolekcji nie mam, ale lubię oglądać w dobrej jakości.

Musisz pomyśleć o czymś w stylu Oppo lub CA. Jakość obrazu na najwyższym poziomie. Dźwięk zresztą też. Oczywiście nie wykluczam, że inne firmy też oferują odtwarzacze o podobnej jakości obrazu i dźwięku.

po czym sprawdzalismy na ps3 i bylo lepiej zarowno z dwiekiem jak i z obrazem

PS3 ma naprawdę dobry obraz. Z dźwiękiem jest trochę gorzej, ale oczywiście bez przesady. Największe ograniczenia PS3 ma w odtwarzaniu plików. Jeżeli ktoś chce ją wykorzystać tylko jako odtwarzacz BD i plików to odradzam.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Czyli jednym słowem odpuścić sobie ogladane z laptopa? Specjalnie pod skalowanie mam dysk ssd najszybszy i7 i do tego 16gb ramu i grafe 660gtx

U mnie dźwiek wychodzi do DAC'a Stream Magic 6 więc o dźwięk u siebie się nie martwię.

U mnie dźwiek wychodzi do DAC'a Stream Magic 6 więc o dźwięk u siebie się nie martwię.

Jak masz kase to kup na pewno nie bedziesz zalowal tylko kup juz wiesz deko lepszy ... zobaczysz ze roznica bedzie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.