Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Tekne - high-end to za mało...


moreno1973

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przegapiłem okazję życia bo nie byłem w pokoju gdzie grał system Audio Tekne.

 

Czy faktycznie było to tak poruszające przeżycie? Jeden znajomy, którego zdanie cenię mówi że się tym dźwiękiem zauroczył... a mało co go potrafi zauroczyć...

 

W numerze grudniowym Hi Fi News Ken Kessler opisuje swoje wrażenia z wizyty w Bolonii, gdzie słuchał systemu chyba jeszcze bardziej ekstremalnego...co ciekawe (najmniejszego z dostepnych) też japońskiego konstruktora Bé Yamamura o wartości 500 000 EURO... Bardzo ciekawa lektura pokazująca jak się sprzedaje taki sprzet i do kogo on trafia. Można wtedy zrozumieć wiele na temat ekstremalnego audio... Polecam lekturę, czekam na opinie o Audio Tekne a w między czasie warto obejrzeć jak się odpowiednio ustawia zestaw głosnikowy (oj przydałoby się wielu wystawcom AS2013 takich dwóch panów do pomocy;-)...

 

 

a tu poniżej do linku pokazującego co można kupic za swoje pieniądze...gdy się jest obrzydliwie bogatym i gdy nie boimy się żony;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie zachwyciło. Może dlatego, że nie cierpię monitorów ... a już szczególnie takich z lufami wycelowanymi we mnie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat Audio Tekne już się wypowiedziałem :).

Byłem w tym pokoju cztery razy,a może pięć.

Dźwięk wybitny w swojej naturalności,i najlepszy jaki kiedykolwiek słyszałem.Grało fantastycznie zarówno z gramofonu,jak i z CDeka,na winylu Ella Fitzgerald z pianistą Paulem Smithem,na CD Ella z gitarzystą Joe Passem.Wokal Fitzgerald nie prawdopodobny!!!Filozofia zbliżona do Reimyo,dźwięk jeszcze troszkę lepszy.

Na koniec dnia "przytachali" wielkie kolumny,chyba Bodnar Audio,brzmienie nadal bardzo dobre,ale magia już uciekła,kolejny dopracowany system jako całość.

Na siłę można by się przyczepiać do kontroli basu,ale przecież pokój zupełnie nie przygotowany.

I tak jak już pisałem,zrobili to co powinno zrobić więcej wystawców:

Zmniejszyli ilość miejsc siedzących (6-8 osób),a zostawili dużo przestrzeni za kolumnami,i zagrało :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Nie słuchałem tego sprzętu u siebie w domu więc trudno mi się wypowiadać.

Choć designem deliktnie mówiąc nie zachwyca to coś musi w tym być skoro tylu osobom podobała się prezentacja muzyki na tym zestawie.

Pytanie tylko czy to nie jest system skrojony na odtwarzanie jednego gatunku muzyki np. muzyki symfonicznej albo kameralnych składów jazzowych?

A co by było gdyby zagrać np. rocka lub muzykę elektroniczną ?

Podejrzewam ,że mogło by być mniej zachwycająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem tego sprzętu u siebie w domu więc trudno mi się wypowiadać.

Choć designem deliktnie mówiąc nie zachwyca to coś musi w tym być skoro tylu osobom podobała się prezentacja muzyki na tym zestawie.

Pytanie tylko czy to nie jest system skrojony na odtwarzanie jednego gatunku muzyki np. muzyki symfonicznej albo kameralnych składów jazzowych?

A co by było gdyby zagrać np. rocka lub muzykę elektroniczną ?

Podejrzewam ,że mogło by być mniej zachwycająco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Audio Tekne dowiódł, że pokój wystawowy nie jest przeszkodą dla dobrej prezentacji.

Sprzęt prawdziwie odtwarzający muzykę po prostu gra. I wystawa jest jak najbardziej do słuchania podczas niej muzyki. Prawdą jest, że niewielu ludzi ma pojęcie jak powinno grać i jak to osiągnąć,

dlatego tym bardziej warto docenić tych wybrańców.

 

W przyszłym roku Audio Tekne zapowiada ponowną swoją obecność w Warszawie. Kto przegapił okazję podczas tej edyscji AS za rok będzie mógł nadrobić stratę.

 

Dystrybutorzy, którzy narzekają, że wystawa nie służy promocji i nic z niej nie wynika - nie mają racji.

Dobra prezentacja natychmiastowo wprowadza nową firmę w obieg. Warunek: trzeba się postarać.

 

Warto kliknąć w "Our Philosophy" i poczytać trochę skąd ten dźwięk Audio Tekne się bierze...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Warunek: trzeba się postarać.

A ja myślałem ,że warunek to posiadanie kilku drobnych w portfelu.

No ale na forum to przecież żaden problem.

Życie jednak weryfikuje "mokre sny" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Audio Tekne dowiódł, że pokój wystawowy nie jest przeszkodą dla dobrej prezentacji.

Sprzęt prawdziwie odtwarzający muzykę po prostu gra. I wystawa jest jak najbardziej do słuchania podczas niej muzyki. Prawdą jest, że niewielu ludzi ma pojęcie jak powinno grać i jak to osiągnąć,

dlatego tym bardziej warto docenić tych wybrańców.

 

No.

A jak kiedyś napisałem, że dobry sprzęt musi zagrać dobrze nawet w schowku na szczotki to zaraz zaczęło się bicie piany!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy to nie jest system skrojony na odtwarzanie jednego gatunku muzyki np. muzyki symfonicznej albo kameralnych składów jazzowych?

No nie moge sie do niczego dopieprzyc w tym systemie, wiec...;)

No chyba ze ktos szuka tego aby poruszylo mu flaki, to nie wiem czy by sie ten system sprawdzil, ale chyba i tu by sobie poradzil. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsluch tego systemu zostawia w psychice jakiś niezatarty slad, taki niepokoj, ze to co myśleliśmy o odtwarzaniu dzwieku dotad nie ma znaczenia. Chce się tego doswiadczyc jeszcze raz , aby się upewnić, a potem to już chyba mieć na stale. Ja mysle tylko o wzmaku na 300 B . Mam takie wrazenie ze z Avantgardami może być zaskakująco dobrze. Tak przynajmniej mowi Hari, a Jarek mowi , ze Hari wie co mowi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy faktycznie było to tak poruszające przeżycie?

 

Dla mnie to była jakaś metafizyka. Plumkający jazz, którego nie znoszę ścisnął mnie za gardło jak nic, nigdy dotąd. Zdecydowanie najlepszy dźwięk jaki słyszałem na AS.

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie trwało tak długo, dokąd jakiś cyrkowiec nie zgłębi tajemnicy wysokotonówki i kategorycznie nie stwierdzi, że to nie może TAK grać. Jakaś stara technologia, nie najdrożna, dziwnie zabudowana.

 

Naturalność nie męczy i tutaj zostało to dobitnie udowodnione. Czystość dźwieku bez maksymalnego rozciągnięcia pasma potrafi się doskonale obronić. Wzmacniacze lampowe nie biją rekordów, ani płyta analogowa, kable łączące całość w cenie do 2 tys. za sztukę - a jednak powstało coś niepowtarzalnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to była jakaś metafizyka. Plumkający jazz, którego nie znoszę ścisnął mnie za gardło jak nic, nigdy dotąd.

 

Miałem nic więcej nie pisać o Audio Tekne, ale zachęciłeś mnie swoją szczerością :)

Kiedy pan wystawiający zapytał, jak mi się podoba, a byłem sam w pokoju, to nie mogłem wydusić słowa... Czyste emocje, ale chyba o to w tej pasji chodzi.

Powiedzieć, że to dźwięk wystawy, to banał.

Chyba po raz pierwszy w życiu naprawdę żałuję, że mnie nie stać :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztował ten system?

 

Krążą na ten temat już legendy;-)...

 

Natomiast podobno ich kable są bardzo dobre i do tego w atrakcyjnych cenach...

 

Kondo ma swoje kable w realistycznych cenach a potrafia one zagrać doskonale w wielu systemach...widac taka japońska moda tych małych manufaktur...zarabiają krocie na sprzecie a kable to tylko dodatek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu kolumny ktore graly na AS-Takashi Nemoto and listen to his $23k Audio Tekne SP-8716 loudspeakers

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem przez chwilę tylko, ale dla mnie dźwięk był zjawiskowy.

W wątku o AS podałem dokładny skład zestawu grającego na Audio Show.

 

Może skopiuję go tutaj:

Głośniki Audio Tekne:

- SP 8716 3.5 C - monitor pełnozakresowy z obudową z bloku carbonowego, carbonowymi standami oraz tweeterem 160 p. Do tego zewnętrzna zwrotnica w wersji super permalloy.

 

Przedwzmacniacz lampowy Audio Tekne:

- TFA-8695PCS z transformerami w wykonaniu super permalloy oraz attenuatorami na wyjściu i wejściu

 

Monofoniczne lampowe wzmacniacze mocy Audio Tekne:

- TM 8801 push pull na lampach 300 B z transformatorami w wersji super permalloy, 15W na kanał

 

Lampowy przedwzmacniacz gramofonowy Audio Tekne:

- TEA-2000 moving coil w układzie push pull z transformatorami w wykonaniu super permalloy

 

Odtwarzacz CD:

- Marantz 16 CD player zmodyfikowany przez Mr. Imai.

 

Gramofon:

- TW acoustics Raven One z ramieniem TW 10.5 i starą wkładką Supex (próby z wkładką AT nie wypaliły)

 

Kable Audio Tekne:

- ARC-500 rca oraz xlr

- ARSP-500 głośnikowe

- zasilające Special blue cable

 

Główny kabel zasilający:

- Faber's cable power cord Fifth element

 

Zasilanie:

- Farber's power La potenza

 

Niestety wszystkie komponenty bardzo drogie...

 

Ja osobiście mam system Jadisa i Audio Tekne jest chyba pierwszą marką, którą rozważyłbym jako upgrade...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam system Jadisa i Audio Tekne jest chyba pierwszą marką, którą rozważyłbym jako upgrade...

Ale co lepiej Ci zagralo z CD w pokoju Audio Tekne? Ja sluchalem swojego fortepianiku no i Audio Tekne jednak rozmazalo troche to nagranie a na Jadis byl blask i prawdziwa akustyka. Co innego vinyl...moim zdaniem to CD w Tekne mieli slabe!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co lepiej Ci zagralo z CD w pokoju Audio Tekne? Ja sluchalem swojego fortepianiku no i Audio Tekne jednak rozmazalo troche to nagranie a na Jadis byl blask i prawdziwa akustyka. Co innego vinyl...moim zdaniem to CD w Tekne mieli slabe!

To o tyle trudne pytanie, że do Audio Tekne wpadłem tylko na chwilę. Nie zwróciłem nawet uwagi, czy grało CD, czy winyl. Po prostu usiadłem i słuchałem wspaniałego brzmienia muzyki. Natomiast w tym roku, w pokoju Jadisa, nie było systemu analogowego, więc nie da się tych dwóch prezentacji porównać.

 

Jak się dobrze przyjrzysz temu, co napisałem o konfiguracji systemu Audio Tekne, to nie grali oni na swojej wkładce AT MC-6310, tyko na jakiejś leciwej wkładce Supex. I to jest prawdziwa zagadka - co tak ładnie grało!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był nienaturalny dźwięk. Duże podbarwienia, wypchnięta średnica. Trąbka w głowie a nie w przestrzeni. Tak nie gra muzyka. Nie da rady zagrać np. symfoniki.

Z tub dobrze zagrały tylko Zingali. Równo i pełnym zakresem. Reszta to podbarwione oszustwo. Ale rozumiem, że są amatorzy takiego typu dźwięku. To nie jest poprawny a tym bardziej najlepszy dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie gra muzyka.

Tak gra wlasnie muzyka! Nagranie to zawsze co innego niz live...to nie jest wypchanie to prawda dzwieku! Ale tez tak myslalem jak Ty ;)

 

Jak chodzilem na koncerty live bez naglosnienia to zawsze sobie myslalem jejku czemu to gra tak plasko...tak plasko ale pieknie. Na Audio Tekne jest To samo!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na takim zestawie zagrać dynamiczny fragment piano solo i zakładam się, że taki zestaw wyłoży się na nim. Nie zagra pełnego pasma. Będzie efekt instrumentu w studni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na takim zestawie zagrać dynamiczny fragment piano solo i zakładam się, że taki zestaw wyłoży się na nim. Nie zagra pełnego pasma. Będzie efekt instrumentu w studni.

No wlasnie mialem okazje sluchac swojego nagrania fortepianu (ktoro dobrze znam) z plyty testowej Stereophila i nic takiego nie zauwazylem, a gralem ten kawalek na AS2013 chyba z 15 razy. Na Audio Tekne zagralo jak prawdziwy fortepian w wielu salach na tym kawalku system sie wywalal ale nie tam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy na takim zestawie zagrać dynamiczny fragment piano solo i zakładam się, że taki zestaw wyłoży się na nim. Nie zagra pełnego pasma. Będzie efekt instrumentu w studni.

 

Dla takich miłosników dynamicznych fragmentów są urządzenia innej maufaktury z Japonii...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

To był nienaturalny dźwięk. Duże podbarwienia, wypchnięta średnica. Trąbka w głowie a nie w przestrzeni. Tak nie gra muzyka. Nie da rady zagrać np. symfoniki.

Z tub dobrze zagrały tylko Zingali. Równo i pełnym zakresem.

Podpisuję się obiema rękami pod słowami Arka. Dla mnie Zingali było odkryciem, nie sądziłem że tuby mogą zagrać tak subtelnie i jednocześnie detalicznie. W tym sensie grało to bardziej kompletnie niż Audio Tekne. To ostatnie, owszem robi wrażenie, ale ja to oceniam jako zauroczenie odmiennością. Oczywiście, może się podobać, ale nie jest to system neutralny, więc nie może być referencją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem męski wokal z cd, był zniekształcony i wyostrzony, dziwny jakby obcięty od dołu.Tak nie brzmi ludzki głos. Proponuję zaczynać testy od głosu. Wszyscy wiemy kiedy jest ok. Może to wina CD Marantza, niby przerobiony a jednak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem 4 razy w pokoju Audio Tekane i chyba mialem pecha bo jakosc dźwięku była za kazdym razem po prostu slaba. Nienaturalny malo rozdzielczy dzwiek. A jakosc wykonania tych urządzeń jest po prostu karygodna za te $$$$

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.