Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 1500-1600 zł


Wojciech_50625

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam kolumny Tannoy M1 i chciałbym zakupić jakiś wzmacniacz do ww. kolumn w przedziale cenowym do 1600 zł.

Jeśli chodzi o moje wymagania i przeznaczenie wzmacniacza, chcę by grał ładnie w pokoju 25 m2. Do wzmacniacza zamierzam podłączyć Telewizor, odtwarzacz hd-Dune, tuner telewizji kablowej i odtwarzacz cd. Dodam że słucham różnych gatunków muzycznych więc chciałbym aby wzmacniacz był uniwersalny i grał przyzwoicie w każdej muzyce, nadmienie że w nie planuje zakupu kolumn podłogowych tylko chciałbym kupić wzmacniacz (nowy) pod Tannoy M1.

Proponowano mi xindak a-06 lub Nad 316 Bee twierdząc że najlepiej zagrają z Tannoy m1 czy potwierdzicie to czy może macie jakieś inne typy wzmacniaczy dla tych kolumn?.

 

Dziękuje za zainteresowanie i pozdrawiam Wojciech.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem to dwa najlepsze rozwiązania w podanym przedziale cenowym, optymalnie sprawdzające się w konfiguracji z kolumnami Tannoy Mercury M1. Ewentualnie jako alternatywa można jeszcze pomyśleć o wzmacniaczu Cambridge Audio Azur 351A (http://www.q21.pl/cambridge-audio-azur-351a.html), który ma balans tonalny przesunięty bardziej w górne rejestry, jednak w połączeniu z Tannoy końcowy efekt powinien być optymalny.

Reasumując jednak pozostałbym przy pierwszych dwóch propozycjach.

 

Serdecznie zapraszam na odsłuchy do naszego salonu, w przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Jest kilka podobnych tematow na forum. Oto jeden z nich:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z nowych polecilbym Yamahe A-S500, z uzywanych Densen Beat B 100. Oczywiscie trzeba potestowac przed ostatecznym "ozenkiem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam kolumny Tannoy M1 i chciałbym zakupić jakiś wzmacniacz do ww. kolumn w przedziale cenowym do 1600 zł.

Zdecydowanie do tych głośników coś mocnego i wydajnego prądowo : z drugiej ręki Rotel RA-980BX, RA-985BX lub zestaw dzielony RB/RC-06 lub też używany wzmacniacz Yamahy A-S-1000 (500-tka będzie do nich zdecydowanie za słaba). Niestety w 25 m2 nawet na tak mocnych wzmacniaczach mocnego basu nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

czy wam na oczy padło,czy po prostu nie macie co robić i klikacie gdzie popadnie,kolega w (nawiasie) zaznacza że (NOWY) a jeden z drugim jeszcze się (zapytuje) czy może być z drugiej ręki.Ja pindole.....Dobrze ci zaproponowano,i q21 też to potwierdził-jeśli nie może to być używany klocek.A jak( troszkę dołożysz )to i Nad 326 da się ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wam na oczy padło,czy po prostu nie macie co robić i klikacie gdzie popadnie,kolega w (nawiasie) zaznacza że (NOWY) a jeden z drugim jeszcze się (zapytuje) czy może być z drugiej ręki.Ja pindole

Może dlatego Koledzy tak piszą bo wiedzą , że nowy sprzęt w tej cenie to g...o... a z używanego całkiem fajny system można złożyć. Również popieram takie podejście.

Mimo , że autor wątku piszę o sprzęcie nowym to każdy chcąc dobrze namawia na używany.. szczególnie przy takim budżecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wam na oczy padło,czy po prostu nie macie co robić i klikacie gdzie popadnie

Naprawdę NAD 326? Dlaczego polecasz coś co ma tylko zbliżoną cenę i nic więcej? Przecież z tymi Tannoyami ten wzmacniacz zamuli dźwięk do granic możliwości, a w 25 m2 totalnie polegnie. Zanim coś napiszesz raczej zastanów się kolego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

a dlaczego mam wymieniać,naście (po ceneo mam latać tak jak wy to robicie)a zielonego pojęcia nie macie jak dany klocek gra i polecać kilka w przybliżonym budżecie.Po następne-byłeś w tym pokoju,słuchałeś,że stwierdzasz że już będzie zamólone całe pasmo.A ja bym go zabrał do domu i dopiero wtedy stwierdził.Jakoś tak się otarło że Nad zamula,i takie pierdoły wypisujecie.Sorry ale ja nie stwierdzam tego-a może mam idealny pokój.Po następne wzmacniacz jest uniwersalny i ze wszystkim repertuarem się sprawdzi.I po następne w tej cenie nowego lepszego,nie widzę.Potwierdza to wiele testów polskich i zagranicznych.1600PLN za 326 to dobre pieniądze za (NOWY) klocek-a spokojnie za tyle go dostanie.

 

to powiedz mi kto te nowe klocki z salonu ma kupować.Jak wszyscy te stare szroty a alledrogo i innych aukcji będziemy łykać to salony zbankrutują a nam zostanie tylko allegro. :)Po za tym do tych kolumienek na ten metraż to nawet wypasiony wzmak nie pomoże.No ale druga sprawa zależy kto czego oczekuje.Niektórym wystarcza mini zestaw i jest w niebo wzięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę NAD 326? Dlaczego polecasz coś co ma tylko zbliżoną cenę i nic więcej? Przecież z tymi Tannoyami ten wzmacniacz zamuli dźwięk do granic możliwości, a w 25 m2 totalnie polegnie. Zanim coś napiszesz raczej zastanów się kolego.

Zanim coś napiszesz posłuchaj NADa 326 z innymi kolumnami. To Tannoye zamulają dzwięk a nie ten NAD.

Ja rownież z nowych wzmacniaczy polecam tego NADa bo słuchałem wszystkie nowe do 2000 zł i w moim odczuciu i z moimi monitorami zagrał najlepiej. Mam go w 18m2 i radzi sobie bez problemu a monitory mają 85 dB skuteczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, bez nerw, wszystko zależy od tego, czy macie w głowie punkt odniesienia do swoich odsłuchów i doznań. Jeżeli nie, to KAŻDY sprzęt jaki będzie u was grał, i w dodatku będzie grał dobrze. Tak małe kolumienki jak TannoyM1, czy to w 15 m2, czy w 25m2, a nawet 35 m2 będą grać. I będzie się to podobać.

 

Zamulenia sprzętu, czyli przycięcia górnych rejestrów, nie stwierdzicie jeśli nie porównacie z czymś innym.

Wystarczy tego NAD zmienić na średni model Rotela, a dopiero usłyszycie to o czym mówię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali swoje. Mi Rotel nie odpowiada ponieważ owszem jest szybki i dynamiczny ale jest suchy i brak mu barwy.

NAD rownież jest dynamiczmy, może nie tak szybki ale za to o wiele lepiej oddaje barwy instrumentów i nie męczy przy dłuższych odsłuchach tak jak Rotel,

To moje odczucia po odsłuchu Rotela RA-06.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moje odczucia po odsłuchu Rotela RA-06.

Przecież ten RA-06 to też niezły zamulacz :-) Ale NAD jest jeszcze większym, więc jak wykrzesać z tych głośników barwy instrumentów o których wspominasz? No weź daj spokój :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechali kowboje każdy chwali co swoje ;)

 

Najlepiej to kolego, podjedź do salonu ze swoimi tanoykami i złap wzmakiem swoje brzmienie, jak już się określisz, co Ci pasuje będzie łatwiej Ci pomóc.

jedno jest pewne, masz spory pokój i malutkie kolumienki, potrzebujesz kawałek wydajnej elektrowni:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten RA-06 to też niezły zamulacz :-) Ale NAD jest jeszcze większym, więc jak wykrzesać z tych głośników barwy instrumentów o których wspominasz? No weź daj spokój :-)

Pamiętaj że to kolumny mają największy wpływ na dźwięk wtaz z akustyką pomieszczenia i wiem że zaden najlepszy NAD ani Rotel niewiele tu pomoże bo te Tannoye to bardzo ale to bardzo słabe monitory.

To na tyle ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to właśnie napisałem na samiuśkim początku. :-)

 

Dlatego poleciłem coś dużo wydajniejszego niż RA-06.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam również że kolega szuka nowego, jeszcze raz-NOWEGO Wzmacniacza do 1600 zł.

Może pan Sittek wskaże wzmacniacz który jest dynamiczny, szybki, muzykalny i jak ty to piszesz nie zamula :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam również że kolega szuka nowego, jeszcze raz-NOWEGO Wzmacniacza do 1600 zł.

Może pan Sittek wskaże wzmacniacz który jest dynamiczny, szybki, muzykalny i jak ty to piszesz nie zamula :-)

Kuźwa, ile można pisać, że w tej cenie z takimi marzeniami to tylko do Świętego Mikołaja ?

 

bo te Tannoye to bardzo ale to bardzo słabe monitory.

To na tyle ;-)

Nie słuchałeś ich nigdy albo w beznadziejnej konfiguracji. To bardzo dobre kolumienki, potrzebują tylko mnóstwo prądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, ile można pisać, że w tej cenie z takimi marzeniami to tylko do Świętego Mikołaja ?

Oto właśnie chodzi ale jeżeli autor szuka nowego to ja przynajmniej piszę w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szuka nowego i tylko nowego to raczej niech zbiera kasę i uzbroi się w cierpliwość, bo tak może spotkać go szczery zawód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, ile można pisać, że w tej cenie z takimi marzeniami to tylko do Świętego Mikołaja ?

 

Nie słuchałeś ich nigdy albo w beznadziejnej konfiguracji. To bardzo dobre kolumienki, potrzebują tylko mnóstwo prądu.

Mam kolumny które potrzebują jeszcze wiecej prądu wiec nie musisz o prądzie mi tu mydlić.

Słuchałem ich nawet z NADem 372 i hybrydą Xindaka. Tym wzmacniaczom na pewno nie brakowało prądu a kolumny nadal grały słabo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechali kowboje każdy chwali co swoje ;)

 

Najlepiej to kolego, podjedź do salonu ze swoimi tanoykami i złap wzmakiem swoje brzmienie, jak już się określisz, co Ci pasuje będzie łatwiej Ci pomóc.

jedno jest pewne, masz spory pokój i malutkie kolumienki, potrzebujesz kawałek wydajnej elektrowni:)

 

Przyznam, że proste i genialne w swojej prostocie - kolumienki są małe. Wkładasz na bagażnik Wigry3 i zasuwasz na salony - będziesz wiedział w jaką stronę chcesz je zmienić.

 

Wówczas można dalej pytać kolegów - na forum ale z jakimś pojęciem. Inaczej oni się pozabijają a ty i tak gówno będziesz wiedział.

 

Co to znaczy kuźwa, że ma grać ''ładnie'' ? = Każdy gra ładnie dopóki się nie popsuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolumny które potrzebują jeszcze wiecej prądu wiec nie musisz o prądzie mi tu mydlić.

Słuchałem ich nawet z NADem 372 i hybrydą Xindaka. Tym wzmacniaczom na pewno nie brakowało prądu a kolumny nadal grały słabo.

Skoro tak to kupiłeś sobie bardzo słabe kolumny i widać że Dynaudio Audience 50, pomimo teoretycznie gorszych paranetrów, biją je na głowę pod każdym względem. I bądź grzeczniejszy, bo ludzie czytają.

 

Co to znaczy kuźwa, że ma grać ''ładnie'' ? = Każdy gra ładnie dopóki się nie popsuje.

Raczej dopóki nie posłucha się czegoś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo spokojny i grzeczny w przeciwieństwie do Ciebie Sittek.

Nie słuchałem Dynaudio Audience 50 więc się na ich temat nie wypowiadam ale za to wiem że ty nie słuchałeś moich kolumn a już wiesz jak grają :-D Żałosne to jest troszkę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rob Roy

(Konto usunięte)

Witam, posiadam kolumny Tannoy M1 i chciałbym zakupić jakiś wzmacniacz do ww. kolumn w przedziale cenowym do 1600 zł.

Jeśli chodzi o moje wymagania i przeznaczenie wzmacniacza, chcę by grał ładnie w pokoju 25 m2. Do wzmacniacza zamierzam podłączyć Telewizor, odtwarzacz hd-Dune, tuner telewizji kablowej i odtwarzacz cd. Dodam że słucham różnych gatunków muzycznych więc chciałbym aby wzmacniacz był uniwersalny i grał przyzwoicie w każdej muzyce, nadmienie że w nie planuje zakupu kolumn podłogowych tylko chciałbym kupić wzmacniacz (nowy) pod Tannoy M1.

 

http://www.richersounds.com/product/amplifiers-receivers/marantz/pm6004/mara-pm6004-blk

 

TSP£299.95

SAVE £130

 

NOW £169.95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skoro tak to kupiłeś sobie bardzo słabe kolumny i widać że Dynaudio Audience 50, pomimo teoretycznie gorszych paranetrów, biją je na głowę pod każdym względem. I bądź grzeczniejszy, bo ludzie czytają."

 

W kwestii zrozumienia-chodziło mi o to że Tannoye nadal grały słabo z mocnymi wzmacniaczami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo spokojny i grzeczny w przeciwieństwie do Ciebie Sittek.

Nie słuchałem Dynaudio Audience 50 więc się na ich temat nie wypowiadam ale za to wiem że ty nie słuchałeś moich kolumn a już wiesz jak grają :-D Żałosne to jest troszkę...

Tak uważasz? Jeżeli nie miałeś robionych ich na zamówienie i pod nazwą nie kryją się jakieś inne kolumienki, to zmartwię cię ale miałem tę przyjemność ich słuchać. Niestety ze słabym wzmacniaczem zachowywały się dość niestabilnie, rzadko się zdarza, aby w nowych konstrukcjach, przy zwiększeniu głośności, dźwięk zaczął delikatnie charczeć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego Ty słuchałeś ale u mnie nic nie charczy a kolumny kupiłem używane z 2007 roku, jak jeszcze zamiast zwór dawali odcinki kabli. Kupiłem od znajomego pasjonata w stanie wzorowym.

Kolega wymienił Nextony na 30-sto letnie szerokopasmowce Philipsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuje za zainteresowanie tematem , odsłuchałem Xindak-06 oraz Nad 316 Bee i wybrałem ten drugi (jak dla mnie bardziej uniwersalny i ŁADNIE gra).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.