Skocz do zawartości
IGNORED

Integry sh,okolice 10kzł,ML vs Leema vs Sugden vs Unison


octavarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w niedalekiej przyszłości rozważę zmianę lampy na tranzystor i chciałbym aby bardzo nie bolało brzmieniowo.Wytypowałem kilka integr z rynku wtórnego za ok.9-12k:

-Mark Levinson no.383

-Leema Tucana II

-Sugden Masterclass IA-4

-Unison Research Unico 100 lub 200

 

Kolumny to B&W 805matrix,źródła:Meridian 508.20,G08.2,obecny wzmacniacz:Unison Research S6.

Na liście potencjalnych zakupów znalazły się dwie najwyższe hybrydy Unisona dlatego ponieważ z bowersami moje wcześniejsze 3 wzmacniacze UR bardzo się lubiły,jest Leema Tucana II którą słuchałem z Wilson Benesch Trinity(krótki odsłuch nie w swoim systemie) i to był bardzo dobry dźwięk,IA-4 Sugdena za sprawą rekomendacji jednego z forumowych kolegów,a Levinson 383 ma interesujące opinie.

 

Praktycznie w ciemno mógłbym zaczaić się na Unisona 100 lub 200 i biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z włoskimi hybrydami (Secondo,SR1) byłoby co najmniej dobrze.Ale ciekawią mnie Wasze opinie na temat pozostałych wzmacniaczy,w jakich systemach słuchaliście i jak wypadły.

Zapraszam do dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co Tobie przeszkadza w dotychczasowym systemie , skoro szukasz tranzystora ?

... Mark Levinson z bowersami ... to raczej zupełnie inny dżwięk . Jak ma być w miarę strawny ( czytaj muzykalny ) , to lepiej połączyć końcówkę Levinsona ( 332 lub 333 ) z pre lampowym . Wtedy może być dynamicznie i muzykalnie .

 

 

Na marginesie : kiedyś słuchałem S6 połączone z Harbethami SHL5 . Za żródło robił jakiś Burmester - to był jeden z najlepszych kombinacji tej wystawy .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co Tobie przeszkadza w dotychczasowym systemie , skoro szukasz tranzystora ?

Pewnie chce więcej kontroli, rozdzielczości.

 

... Mark Levinson z bowersami ... to raczej zupełnie inny dżwięk . Jak ma być w miarę strawny ( czytaj muzykalny ) , to lepiej połączyć końcówkę Levinsona ( 332 lub 333 ) z pre lampowym . Wtedy może być dynamicznie i muzykalnie .

Czytaj "z większą ilością zniekształceń", pod postacią parzystych harmonicznych = gorszą rozdzielczością.

 

Na marginesie : kiedyś słuchałem S6 połączone z Harbethami SHL5 . Za żródło robił jakiś Burmester - to był jeden z najlepszych kombinacji tej wystawy .

Kwestia gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę Audie Flight One obecnie to dla mnie docelowy wzmacniacz, bo brzmienie jego jest genialne to jedyny wzmacniacz potrafiący połączyć ogień i wodę :). Jest ciepły i ma piękną wręcz lampową barwę ale jednocześnie jest hiper szczegółowy, szybki i dynamiczny a to wszystko podane z pięknym wypełnieniem. U nas w kraju raczej ciężki do kupieniu ale może na ebayu prędzej. Ja swojego nie sprzedam, może w przyszłości jak będę wymieniać to najwyżej na dzielone pre i power Audi bo bardzo podoba mi się stylistyka brzmienia tej włoskiej firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć co Tobie przeszkadza w dotychczasowym systemie , skoro szukasz tranzystora ?

 

To dobre pytanie,w grę wchodzą powody nie związane z brzmieniem systemu,zmiana S6 na integrę tranzystorową podyktowana byłaby,nazwijmy to,względami praktycznymi.

Tranzystora z tego przedziału cenowego u siebie nigdy nie miałem,wiem co potrafi dobra lampa więc napisałem żeby po powiedzeniu lampie bye za bardzo nie bolało.

 

Pewnie chce więcej kontroli, rozdzielczości.

 

@Kyle,jest kontrola,jest przyzwoita rozdzielczość i po zmianie chcę aby tak zostało;)

 

Ja od siebie polecę Audie Flight One obecnie to dla mnie docelowy wzmacniacz, bo brzmienie jego jest genialne to jedyny wzmacniacz potrafiący połączyć ogień i wodę :). Jest ciepły i ma piękną wręcz lampową barwę ale jednocześnie jest hiper szczegółowy, szybki i dynamiczny a to wszystko podane z pięknym wypełnieniem.

 

W takim razie dopisuję do listy Flight One,zdecydowanie w takim kierunku z tranzystorem chciałbym pójść:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doświadczenia mogę z całą odpowiedzialnością polecić Leema Tucana II - to znakomity wzmacniacz. Mocny, muzykalny z odpowiednim wypełnieniem, z drivem. Potrafi przekazać emocje zawarte w muzyce.

Osobiście jednak wybrałem Musical Fidelity kW500, który spełnił moje oczekiwania. Ze względu na moje kolumny wybrałem po prostu większą moc. Zdecydowanie polecam. kW to prawdziwy high-end.

Obecnie na ebay są 2 sztuki do kupienia. Warto. Można brać w ciemno bo Musical w niczym nie zawiedzie. Jest idealnie skrojony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyli Audia jest do trafienia,te rysy na górnej pokrywie jeszcze do przełknięcia ale wysyłka UK Mainland only.Kubasa-jesteś może gdzieś z południa kraju?

 

Ze swojego doświadczenia mogę z całą odpowiedzialnością polecić Leema Tucana II - to znakomity wzmacniacz. Mocny, muzykalny z odpowiednim wypełnieniem, z drivem. Potrafi przekazać emocje zawarte w muzyce.

 

Dokładnie takie odniosłem wrażenia z odsłuchu Leemy i to jest mój cichy faworyt obok Unisona 200,ten drugi jednak to niestety żywe 60kg-praktycznie wzmacniacz "dwuosobowy",waga jak na integrę mocno dyskusyjna,podejrzewam,że brzmienie na tym samym poziomie da się uzyskać z 20-30kg mniej;)

 

Piopio,odnośnie MF znam Twoje zdanie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję tylko to co jest dobre. Uważam, że kW 500/550 za 10-12 tys. to idealnie wydane pieniądze. Jasne, że jestem miłośnikiem Musicala ;-) ale polecam też inne przesłuchane sprzęty jak Leema czy Lavardin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,w niedalekiej przyszłości rozważę zmianę lampy na tranzystor i chciałbym aby bardzo nie bolało brzmieniowo.Wytypowałem kilka integr z rynku wtórnego za ok.9-12k:

-Mark Levinson no.383

-Leema Tucana II

-Sugden Masterclass IA-4

-Unison Research Unico 100 lub 200

 

Kolumny to B&W 805matrix,źródła:Meridian 508.20,G08.2,obecny wzmacniacz:Unison Research S6.

Na liście potencjalnych zakupów znalazły się dwie najwyższe hybrydy Unisona dlatego ponieważ z bowersami moje wcześniejsze 3 wzmacniacze UR bardzo się lubiły,jest Leema Tucana II którą słuchałem z Wilson Benesch Trinity(krótki odsłuch nie w swoim systemie) i to był bardzo dobry dźwięk,IA-4 Sugdena za sprawą rekomendacji jednego z forumowych kolegów,a Levinson 383 ma interesujące opinie.

 

Praktycznie w ciemno mógłbym zaczaić się na Unisona 100 lub 200 i biorąc pod uwagę wcześniejsze doświadczenia z włoskimi hybrydami (Secondo,SR1) byłoby co najmniej dobrze.Ale ciekawią mnie Wasze opinie na temat pozostałych wzmacniaczy,w jakich systemach słuchaliście i jak wypadły.

Zapraszam do dyskusji.

 

Dlaczego integra?

Za te pieniądze? Pre-amp! Tym bardziej - z używanych. Jeśli priorytetem ma być dźwięk...

 

Pozdrawiam!

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego integra?

 

Kurcze,znalazło by się kilka powodów,m.in. natury praktycznej ale są po prostu nudne więc nie ma o czym pisać;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,znalazło by się kilka powodów,m.in. natury praktycznej ale są po prostu nudne więc nie ma o czym pisać;)

 

Może pomogę...

- brak miejsca na półce?

- dodatkowy IC...

To praktyczne...

 

Inne też są?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodatkowy zasilajacy :)

Przy sprzecie z tego pulapu to jednak ma minimalne znaczenie.

 

Pawel,

Odsluch IA-4 jak tylko bedziesz gotowy zorganizujemy. Fajnie byloby to polaczyc z odsluchem czegos z powyzszych Twoich propozycji.

W razie czego pisz.

 

P.S.

Zerknij do klubu Krella - jest KSA 50 MKII na sprzedaz - no ale to koncowka.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest tucana II do oddania :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mozna pewnie jeszcze cos z ceny urwac:-)

Wzmacniacz godny uwagi jak rozniez cd tej firmy i kolumny. Zywe energiczne granie.

Polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest rynkowa. Za tyle chodzi na rynku wtórnym Tucana II.

Zdecydowanie polecam ten wzmacniacz.

Jest w Polsce do kupienia MF kW500 za 8700. Pewnie da się zejść z ceny.

To chyba jeszcze lepszy wybór ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń:

-słuchałem MF kw 500 z B&W 802.

Z całym szacunkiem dla powyższego, ale jeśli przesiadka z lampy na trana ma mniej boleć to polecam Sungdena IA-4

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest tucana II do oddania :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mozna pewnie jeszcze cos z ceny urwac:-)

Wzmacniacz godny uwagi jak rozniez cd tej firmy i kolumny. Zywe energiczne granie.

Polecam

No tak w tej cenie to można pomyśleć o Tucanie II cena sklepowa to takie małe nieporozumienie jest. Kilka miesięcy temu z kolegą trenowaliśmy ją przez kilka godzin w domu niby dobrze ale jednak coś było nie teges.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest tucana II do oddania :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mozna pewnie jeszcze cos z ceny urwac:-)

Wzmacniacz godny uwagi jak rozniez cd tej firmy i kolumny. Zywe energiczne granie.

Polecam

 

czy ktoś kupował z tej strony? wysyłają do Polski? i czy będę potrzebował jakiejś przejściówki aby grało to w Polsce? jestem mocno zainteresowany tą Leemą

 

<br />A jakim aspekcie brzmienia było nie teges ? <br />

podłączam się do pytania

 

<br />Za tyle chodzi na rynku wtórnym Tucana II. <br />Zdecydowanie polecam ten wzmacniacz. <br />Jest w Polsce do kupienia MF kW500 za 8700. <br />
<br />Za tyle chodzi na rynku wtórnym Tucana II. <br />Zdecydowanie polecam ten wzmacniacz. <br />Jest w Polsce do kupienia MF kW500 za 8700. <br />

jakie różnice w brzmieniu będą w tych wzmacniaczach, który bardziej rozdzielczy z otwartą górą? itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakim aspekcie brzmienia było nie teges ?

 

Ogólnie rzecz biorąc nie zrobiły przynajmniej na mnie jakiegoś ogromnego wrażenia może przy cenie 17tysi spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego. Oczywiście nie mogę napisać że to zły wzmacniacz. Jednak powtórzę te 17tysi ile życzyło sobie Moje Audio to trochę za wiele. Może z głośnikami nie chciał grać (Focal Profile 928).W każdym razie po wpięciu jakiejś odmiany Markówa w miejsce Tucany II odetchneliśmy z ulgą i Marków miał to co ja nazywam feeligiem moim zdaniem Tucana tego nie miała. W każdym razie główny zainteresowany stwierdził że nie da 17tysi max to za nowy 10 i ja też tak twierdzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK inne są tylko kable zasilające. Wystarczy dokupić kabelek.

 

MF kW 500 jest bardziej wyrafinowany. Ma lampkę w przedwzmacniaczu. No i ta moc ...

Moim zdaniem jest lepszy od Tucany. Na co zresztą wskazuje cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF kW 500 jest bardziej wyrafinowany. Ma lampkę w przedwzmacniaczu. No i ta moc ...

 

Nie miałem okazji posłuchać MF kW500 ale wygląda to niezwykle interesująco. Szczególnie ta moc, toż to elektrownia jest. A czy miałeś okazję porównać to do jakiegoś używanego albo nowego Maca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Tutaj jest tucana II do oddania :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) />

 

a jaki koszt z UK przesyłki, bo jak zadzwoniłem do dhl i chciałem tam wysłać swoją integrę 16kg to pani wyliczyła mi koszt 720zł to chyba jakoś bardzo dużo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 kg polscy kurierzy dostarcza do domu za jakies 15 funtow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 30 kg polscy kurierzy dostarcza do domu za jakies 15 funtow.

dokładnie to chodzi mi z Polski do Szkocji

możesz jakiegoś polecić sprawdzonego w tej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz eagletransport.net.pl wysylalem juz wielokrotnie i wszystko ok i na czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój z kurierami i zastanawianiem się kto za ile przywiezie. To nie ebay gdzie trzeba się dogadywać ze sprzedającym.

 

a jaki koszt z UK przesyłki, bo jak zadzwoniłem do dhl i chciałem tam wysłać swoją integrę 16kg to pani wyliczyła mi koszt 720zł to chyba jakoś bardzo dużo?

 

Fanthorpes to jest normalny sklep/diler i na 100% ma podpisaną umowa z kurierem.

Jak jesteś zainteresowany to pisz do nich i rozmawiaj o cenie finalnej z transportem i ubezpieczeniem.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angliapolska.pl- sprawdzone,polecam.

expresowepaczki.pl-nie polecam,2 razy patalachy z dpd sie nie pokazaly aby odebrac przesylke,ubaw po pachy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Roksan Caspian m2, Epos m12.2,Cambridge Audio Stream Magic 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena przesyłki u "normalnego" kuriera jest zazwyczaj astronomiczna.

Ja korzystałem z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Tanio i na czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.