Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile ze Szczecina łączcie się


Seband
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

W internecie.

 

Większość sklepów wykosiły wchodzące kolejne Empiki i MM, w tym ostatnim na początku był świetny (moim zdaniem) wybór płyt, ale z czasem ograniczali dział coraz bardziej, w tej chwili jest bieda straszna. O Empiku mi się nie chce pisać, bo popaprańcy dyktują takie ceny że głowa mała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w zach - pomorskim nie ma żadnego sklepu z płytami. W Koszalinie widziałem mały sklepik, bodajże "Gandalf", który próbował sprzedawać coś ciekawszego, ale obecnie marazm jak wszędzie. W Szczecinie nie udało mi się nic znaleźć (moge się mylić, MM i Empik omijam juz od jakieś czasu). Zostaje internet. A może znacie jakies ciekawe adresy w Berlinie np. dobre second - hand. Bo to nam chyba pozostaje, jeśli chce sie poszperać pomiędzy półkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest spis ściągnięty ze stronki turystycznej Berlina. Od razu masz wskazane łatwiejsze dojazdy jeżeli nie jesteś samochodem. Swoją drogą, takie spisy są bardzo łatwe do zrobienia gdy miasto ma sporządzony przestrzenny plan zagospodarowania i model elektroniczny. Nasze urzędy nadal nie mogą do tego dojść chociaż Poznań i Wrocław już nad tym pracują :-)

 

Franz & Josef Scheiben

Kastanienallee 48, Prenzlauer Berg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Rosenthaler Platz

 

Musictrain

Kantstraße 76, Charlottenburg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Wilmersdorfer Straße

Nächster S-Bahnhof / Nearest suburban train station Charlottenburg

 

Platten Pedro

Tegeler Weg 100, Charlottenburg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Mierendorffplatz

 

Rock Steady Records

Maaßenstraße 5, Schöneberg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Schöneberg

 

Zwei mal Zwei

Records:

Wilmersdorfer Straße 60-61 , Charlottenburg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Wilmersdorfer Straße

 

CD's:

Pestalozzistraße 33, Charlottenburg

Nächster U-Bahnhof / Nearest underground station Wilmersdorfer Straße

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum, więc chcę się przywitać.

 

Od niedawna interesują mnie wynile, ale że jestem narazie laikiem w sprawach gramofonowych mam wielką prośbę.

Czy ktoś z Was mógł by pomóc mi w optymalnym ustawieniu gramofonu? (Tracking Force, Antyskating itd.). Sam sobie z tym nie poradze, ponieważ do tej pory nie miałem z patefonami wiele do czynienia. Jeżeli są takie osoby, które mogą mi pomóc to prosze o kontakt. Dzięki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

czesc

pisaliscie wczesniej o sklepie audiobaszta, bylem tam osobiscie jest niezly warto go odszukac i o porozmawiac ze sprzetawca zreszta polecam pomieszczenie jak narazie jedyne ktore posiada jakiekolwiek wygluszenia i jest wpelni profesjonalnie przygotowanie do odsluchow to osobny pokoj

jezeli chodzi o sprzet to ostatnio byl BAT VK 200 koncowka mocy nie wiem czy jeszcze jest ale odsluch byl ciekawy

pozatym opera usher fokal nad AE itp

sprzetu ma byc wiecej po swietach szykuja jakos niespodzianke

pozyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.