Skocz do zawartości
IGNORED

Klipsch RF-52 dobry wybór?


_Kamol_

Rekomendowane odpowiedzi

Bo były trochę drogo a ja nie wiem czy chcę zmieniać - Tzn szukam okazji żeby się pobawić i nie stracić.

Były też za 2100zł RF 62 I - ale coś tam miały podrapane i się bałem, że są po przejściach

Ciśnienia nie mam - jak się trafi to będą ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Bo były trochę drogo a ja nie wiem czy chcę zmieniać - Tzn szukam okazji żeby się pobawić i nie stracić.

Były też za 2100zł RF 62 I - ale coś tam miały podrapane i się bałem, że są po przejściach

Ciśnienia nie mam - jak się trafi to będą ;)

bo to jest tak z mojej strony.Mój towar jest (zawsze) idealny tzn wygląd salonowy.Żadnych ukrytych wad(no chyba że sam o nich nie wiem) żadnych otarć,pęknięć itd.Zawsze komplet z papierami pudłami itd.Poza tym mój towar zawsze jest jeszcze przynajmniej trochę na gwarancji lub zaraz po.Więc chyba normalne że jak ja mam towar niecałe dwa lata albo kilka dni więcej (po gwarancji) to będę żądał kwotę większą ni ten co ma ten sam towar ale 4 letni i na dodatek tu obdrapane,tam obite itd mimo że to ten sam towar.Żeby nie było że cukruje he he ale naprawdę każdy towar ode mnie jest w stanie salonowym.Jak to mówią jak dbasz tak masz.Tak że jak ktoś będzie widział że coś jest z mojej strony do sprzedania to zapewniam że obaw nie ma he he.Oczywiście że piszę to żeby się zareklamować- a jak ! he he pozdrawiam.

Aha i dodam żeby nie było że jestem jakimś handlarzem- piszę tylko o swoich rzeczach które użytkuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...

Maniek - Ty za używane kolumny "wołałeś" prawie tyle samo, za ile można kupić nówki...

Nawet w Naszym Małym Miasteczku pomiędzy Łodzią a Warszawą w niektórych sklepach spokojnie można zamówić sprzęt z ponad 30% upustem względem sugerowanych cen Polskich Dystrybutorów (sprawdzone w przypadku Polpaku, Audioklanu i Elco-Eximu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Radul ja taki upust dostanę,ty może też,ale kilka tyś osób nie.Więc jak ktoś z tych kilku tyś lub kilu set tyś(Polska to duży kraj) ;) może kupić towar w stanie salonowym za cenę trzydzieści procent taniej niż z salonu to też jest w niebo wzięty.Ja się nigdy nie śpieszę ze sprzedażą.Wystawienie towaru to parę marnych groszy.A z podejścia co niektórych kupujących po prostu czasem mi się śmiać chce.Myśli że jak raz nie zeszły to zaraz cenę opuszczę ha ha.Ja cenę zawsze wystawiam bardzo adekwatną do wyglądu towary i jego wartości.Chyba zauważyłeś że czasem pajac jeden z drugim piękny opis tylko zrobi ale foto już jest z firmowych zdjęć.Dlaczego nie ma real foto-bo najprawdopodobnie ma coś do ukrycia albo mu się aparat popsuł.Zresztą ja zawsze kupującego zapraszam do domu-a to chyba o czymś świadczy.A twój wpis że wołałem (prawie) tyle samo nie ma pokrycia.Bo tych kolumn z Polskiej dystrybucji nigdzie nie było za( prawie tyle samo) a za tyle co wołałem to żaden diler za tyle nie odda.Trochę lat w tym się bujam i mnie nie zaskoczysz.A jak wy takie sklepy jak RTV max z Łódzi bierzecie za sklep autoryzowany danej marki .albo Mediamax 24 i wiele innych to tylko pogratulować wiedzy itd.I potem pisze jeden z drugim, że na stronie sklepu jest napisane że są dilerem danej marki i gwarancja 5 lat ha ha i mają cenę podobną do pańskiej ale całkiem nowe.Krutka piłka to kup tam i dupy nie zawracaj.Ale fakt jest faktem że towar jest idealny od mańka i wsio.pozderki

 

Rafał no a ja i nnej opcji ni ma.Full wypas po całości .Mucha nie siada.Jak to mówią (będziesz pan zadowolony) he he :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale "takie" ceny na towar z polskiej dystrybucji to nawet w Skierniewicach każdy wynegocjuje - trzeba tylko trochę popytać, nawet nie trzeba negocjować...

 

Takie czasy - wszyscy dają duże rabaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj w małych sklepach z elektroniką - jest kilka u nas mieście - może ktoś ma dostęp do E.I.C.

Ja nigdy się sprzętem od tego dystrybutora nie interesowałem - zdecydowanie namawiałbym na coś z Polpaku lub Elco-Eximu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Nie chce mi się opisywać całego zdarzenia,ale żeby takie jaja były to już szczyt wszystkiego.Salon audio (autoryzowany) odkupił ode mnie sprzęt(fakt w stanie idealnym) za odpowiednią kwotę i ten sprzęt miał być dla klienta jako nowy z tego właśnie salonu.Doszedłem do tego jak zobaczyłem kto mi przelew zrobił (widniała nazwa sklepu).A wiem że chcieli to sprzedać gościowi jako nowy dlatego że gość też był zainteresowany kupnem ode mnie.Po którymś telefonie od niego powiedziałem mu że ktoś już go wyręczył z jego miasta i towar ode mnie kupił.Facen nawet chciał żeby mu nr fabryczny podać o ile jest taka możliwość tego sprzętu.Reasumując ,salon kupił na alledrogo od mańka sprzęt i chciał sprzedać jako nowy klientowi z zarobkiem 250pln.Nie wiem czy doszło do transakcji i jak ten salon chciał mu gwarancję wystawić.Może mają kupę kart gwarancyjnych od dystrybucji he he tego nie wiem.Więc morał jest taki że nawet kupując z salonu nie wiesz co kupujesz.Takie życie. .Zainteresowanym osobom nazwę salonu mogę podać na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mi namiar na sklep gdzie dostanę nowe rf62ii za 2700 pln i zamawiam za raz.Właśnie mój małolat chce nowe paczki więc prezent mu zrobię.

 

Pewnie się nie dostanie. Rozumiem, że można dostać 30% upustu ale to zależy jaką cenę (marżę) miał salon. Ja osobiście nie dałbym 90% ceny nowych.

 

Wiem, że pewnie zapłaciłeś za nie więcej 2 lata temu i inaczej na to patrzysz ale ja jako kupujący zawsze będę patrzył na swój interes ;-) Jeśli je sprzedałeś to Gratulacje - masz łeb do interesów ;-)

 

Dla mnie za używane kolumny to jest max 75% nowych - Jeśli ponoszę jakieś ryzyko to musi być jakaś odczuwalna różnica. Poza tym jak pamiętam serię RFI to ceny poszły dość w górę. Serię ''Synergy'' podbili o 20%. Więc za kolumny z pierwszego wypustu - cena 2000zł za parę RF62I jest dość normalna pod warunkiem, że zadbane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Dla ciebie to max 75% zapłacić za używane w lux stanie.I tak było.Gość dostał kolumny za 67% ceny nowych.To chyba nie jest kosmos.A czy mam głowę do interesów-hmmm.Poprostu jestem z klientem szczery do bulu,nie wciskam mu ciemnoty,nie zachwalam tylko rozmawiam jak z kumplem i o co pyta to ma wyperswadowane jak na tacy.Najlepiej zawsze rozmawiać osobiście(nawet przez tel,a nie drogą e-maill) to całkiem co innego.Słyszysz gościa i wyczujesz z kim masz do czynienia.I piszę tu jak i o kupującym jak i sprzedającym i to wszystko.Jak ja jako sprzedający nie mam nic do ukrycia to nie mam obaw.Każdy chce na swoją stronę.Ja chcę swoje dostać a ty najtaniej kupić.Ja mam jaja i zawsze na jakiś kompromis pójdę,ale jak ktoś wyskakuje z ceną że od razu cię wku...wi to nawet szkoda zachodu żeby gościowi odpisywać.Czasem myślą kupujący że po drugiej stronie frajer jest-no ale maniek z frajernią nie ma nic wspólnego.pozderki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówię, że spojrzałem na allegro - nowe 3400zł gwarancja 2 lata ( była 5 lat wcześniej ) a 3000zł bez gwarancji - to 400zł wolałbym jednak dopłacić do nowych.

 

Ty na pewno straciłeś więcej. Właśnie na tym problem polega. Jako sprzedający patrzysz ile na to wydałeś a kupujący za ile to idzie dostać na rynku aktualnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Ja tylko mówię, że spojrzałem na allegro - nowe 3400zł gwarancja 2 lata ( była 5 lat wcześniej ) a 3000zł bez gwarancji - to 400zł wolałbym jednak dopłacić do nowych.

 

Ty na pewno straciłeś więcej. Właśnie na tym problem polega. Jako sprzedający patrzysz ile na to wydałeś a kupujący za ile to idzie dostać na rynku aktualnie.

jak mowa o takich cenach i są za 3400 nowe z EIC-to pewnie że wolę je za 3400.A gdzie są teraz nowe za 3400 nieuszkodzone z EIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500zł/szt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

AHA- i ja nie patrzę na to ile ja wydałem.Tylko biorę pod uwagę okres użytkowania,ich stan-i obecne ceny nowych na rynku.

 

jest jeszcze mały problem ten kolor to nie czarny,to po pierwsze,a po drugie zapytaj w EIC czy sklep electromedia ma od nich towar. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mowa o takich cenach i są za 3400 nowe z EIC-to pewnie że wolę je za 3400.A gdzie są teraz nowe za 3400 nieuszkodzone z EIC.

 

są ;-) tylko że v1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a kolega jak widzisz znalazł jeszcze ciekawszą ofertę - choć nie ma nic napisane czy jest to polska gwarancja. Też już nie patrzę na te ich EIC. Wysyłam do sklepu a sklep dalej i to wszystko

 

Poza tym tak jak mówię - RF tylko z ciekawości Synergy ogólnie mi odpowiadają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

no widzisz z wami jak z dzieciakami.Są ale wersja 1.No to o czym ja mam z wami dyskutować.Dobra koniec bajery,temat mnie nie dotyczy.Ja nie kupuję a swoje już dawno sprzedałem.Co do( ja wysyłam a sklep robi ) oj żebyś czasem nie płakał.Właśnie takie nie profesjonalne podejście do klienta jakie ma np RTV max w sprawach gwarancji to byś wtedy inaczej do tego podchodził.pozdrawiam

 

Co mnie obchodzi czy z EIC mają towar? :)

Jaśniejsze wg mnie ładniejsze.

A to że nie masz gwarancji na zakupiony towar.A o gustach się nie dyskutuje.A w stosunku do seri RF II czarne zawsze były droższe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to że nie masz gwarancji na zakupiony towar.A o gustach się nie dyskutuje.A w stosunku do seri RF II czarne zawsze były droższe. :)

Przecież jest wyraźnie napisane 60miesięcy gwar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest wyraźnie napisane 60miesięcy gwar.

 

Nie kolego - elektromedia.pl - to jest ''Manjek'' na allegro - on nie ma EIC ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz z wami jak z dzieciakami.Są ale wersja 1.

 

To był taki Dżołk :-))) spokojnie - chciałeś EIC to podałem ;-) Ja bardziej chcę kupić ogólnie serię RF II - Coś tam gdzieś czytałem, że przez podział zwrotnicy na 1,5kHz wokale brzmią lepiej niż w wersji V1. Kwestia tylko czy dobrze zszyte z resztą pasma.

 

RF62 v1 - miał na 1800Hz a np RF52 v1 aż na 1900Hz - może mieć to faktycznie dość istotny wpływ - na jakość przekazu. Dodatkowe 400Hz wrzucone na tubę w porównaniu do Rf52 na pewno nie jest bez znaczenia.

 

Masz też rację, że lepiej kupić w PL. Ale ''AudioŚwiat'' nie chyba złych opinii - chyba, że coś pokręciłem. ''Elektromedia'' - nie mam pojęcia - ale Klipsch RF62 v2 - mają po 3000zł nowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie realne co za różnica skąd jest towar. Sklep sprzedajacy ma obowiązek udzielenie gwarancji. Wiec nie interesuje Cie czy on pozniej odesle go do EIC czy kupil go w niemczech i tam go odesle. Masz miec w 30 dni spowrotem i już.

A EIC obniżyło okresy gwarancji swoich produktów i z tego co iwem to u nich Klipsch i Tannoy nie są już objęte 5 letnią gwarancją. A za ampli za dodatkową opłata mozna u nich przedłużyć. No powiem szczerze,

 

To obrocenie się tyłkiem w kierunku kupujących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie też jestem tego zdania.

Serwis w Polsce może być nawet gorszy niż ten za granicą. Pod warunkiem uczciwego podejścia sklepu oferującego sprzedaż takich zabawek.

Polski dystrybutor tnie w Kulki z cenami - to dlaczego mam nie korzystać z zagranicznych ofert - komuna się skończyła już dawno ( podobno ).

 

Nie rozumiem sytuacji - dlaczego sprzęt w Norwegii jest tańszy niż w Polsce. Chciałem nawet tam kupić ale cło + upierdliwości z transportem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Przecież jest wyraźnie napisane 60miesięcy gwar.

Napisać można wszystko,mało masz jeszcze doswiadczenia i wszystko.

 

Pytanie realne co za różnica skąd jest towar. Sklep sprzedajacy ma obowiązek udzielenie gwarancji. Wiec nie interesuje Cie czy on pozniej odesle go do EIC czy kupil go w niemczech i tam go odesle. Masz miec w 30 dni spowrotem i już.

A EIC obniżyło okresy gwarancji swoich produktów i z tego co iwem to u nich Klipsch i Tannoy nie są już objęte 5 letnią gwarancją. A za ampli za dodatkową opłata mozna u nich przedłużyć. No powiem szczerze,

 

To obrocenie się tyłkiem w kierunku kupujących.

Racja mnie też to wali z kąt i gdzie oni to wyślą.Ale poczytaj o sklepach co towar mają z Rajchu,i jak potem dochodzi do reklamacji.Prostym przykładem jest RTV max.Jest tego sporo w necie.A jak by tego było mało to zobacz pod jakim nickiem występują teraz na alledrogo.A wiesz dlaczego-bo mieli od ch...ja negatywów i nick zmienili bo już nikt tam kupować nie chciał.

 

To był taki Dżołk :-))) spokojnie - chciałeś EIC to podałem ;-) Ja bardziej chcę kupić ogólnie serię RF II - Coś tam gdzieś czytałem, że przez podział zwrotnicy na 1,5kHz wokale brzmią lepiej niż w wersji V1. Kwestia tylko czy dobrze zszyte z resztą pasma.

 

RF62 v1 - miał na 1800Hz a np RF52 v1 aż na 1900Hz - może mieć to faktycznie dość istotny wpływ - na jakość przekazu. Dodatkowe 400Hz wrzucone na tubę w porównaniu do Rf52 na pewno nie jest bez znaczenia.

 

Masz też rację, że lepiej kupić w PL. Ale ''AudioŚwiat'' nie chyba złych opinii - chyba, że coś pokręciłem. ''Elektromedia'' - nie mam pojęcia - ale Klipsch RF62 v2 - mają po 3000zł nowe.

Audio Świat to normalny profesjonalny salon.A mowa była o electomedia.Ale po co ten temat ciągnąć.On mnie nie dotyczy.Kupujcie gdzie chcecie.Dorośli chyba jesteście.Ja nic nie sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie gdzie chcecie.Dorośli chyba jesteście.Ja nic nie sprzedaję.

cale szczęście bo od takich kontrahentów to uchowaj Panie i skończ już te promocyjne wypociny bo na wymioty zbiera - wykup gdzieś reklamę a tu nie troluj

ps. nie odpisuj mi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się off topic. Więc coś napiszę. Byłem dziś na odsłuchu w MM. Słuchałem Yamaha NS-777 (duże krowy) ten lakier fortepianowy bardzo fajnie wygląda. Basu miały dość dużo gorzej z czystością. Grały tak jakby za ścianą. Słuchałem też JBL ES80. Też ładnie grały. Cena bardzo fajna bo ~900zł/szt. Obudowa jednak średniej jakości. Szczególnie przy łączeniach. I bas nie powalał.. Słuchałem też Klipsch RF52 II. Te wypadły zdecydowanie najlepiej. Może basu troszkę mniej od Yamah , ale czystość brzmienie wokalu itp. Najlepsze. Kolumny grają czyściutko. Nie spodziewałem się, że są takie małe. Mniejsze niż F1 o.O Bas z tych membran też bardzo dobry. Cena jednak najwyższa w sklepie to było 1600zł. Nie patrząc na cenę to Klipsch > JBL > Yamaha ;)

Jutro jadę do salonu. Tam będą bardziej zbliżone warunki do tych w domu.

 

Powiedzcie mi jeszcze jak według was wypadają ES80 oraz NS 777 w porównaniu do F1 i RF52?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przecież swoje wnioski. Pokrywają się mniej więcej też z moimi.

Yamaha ma świetny bas ale gra trochę zbitym dźwiękiem i tak jak za kotarą. Należy jednak brać pod uwagę, że tego typu kolumny są spalone przy szybkim odsłuchu, właśnie przez tą gorszą wyrazistość, natomiast mogą nie być męczące przy dłuższym graniu.

Z tych trzech to już bym wolał zostawić Klipsch F1. RF to już pół klasy wyżej.

 

Ogólnie też jestem tego zdania.

Serwis w Polsce może być nawet gorszy niż ten za granicą. Pod warunkiem uczciwego podejścia sklepu oferującego sprzedaż takich zabawek.

Z tymi bez gwarancji PL jest właśnie ta niepewność co do uczciwości sklepu. Bo niby masz gwarancję z przesyłkami itd za darmo, ale odsyłasz do sklepu a nie do serwisu. Komunikacja z serwisem jest nie między nami a serwisem tylko między sklepem i serwisem. I załóżmy pójdzie nam tweeter, albo jest jakaś wada wymagająca wymiany i serwis wymieni za darmo np tweeter a sklep może chcieć nas zrobić w capa i krzyknąć o kasę za nowy głośnik, bo my go spaliliśmy (wiem, że to nie podlega gwarancji ale często serwisy wymieniają za darmo przy pierwszej awarii).

Więc prosta sprawa - masz dużo taniej - chyba opłaca się zaryzykować, masz tylko minimalnie taniej to olej taki interes i masz spokojne sumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja też F1 poztsawił bym w tym samym szeregu co ES 80 i Yamahy 777. RF są jednak schodek wyżej w hierarchii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.