Jump to content
IGNORED

Jak Uzyskać efekt cyfrowego dźwięku?

Maverick0069

Recommended Posts

Kłaniam się.

Od 2 tygodni borykam się z problem uzyskania porządnego dźwięku na kinie domowym.... sprawa wygląda tak......

Posiadam kino domowe Panasonic SA Pt550 (model srebrny) i to kino jeszcze dwa tygodnie temu było podpięte do zintegrowanej karty dźwiękowej w płycie głównej kablem optycznym, dźwięk był przyzwoity.

Płyta się spaliła, więc kupiełem nową płytę główną w której zintegrowana karta dźwiękowa posiada tylko wejścia na mini jack.

W płycie mam też kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio SB0790 która również nie posiada wyjścia optycznego tylko mini jack, wyczytałem że mógłbym uzyskać cyforwy dźwięk gdybym miał w amplitunerze złącze coaxial natomiast na mój prosty rozum mam zwykły cinch oprócz optycznego .

Prostym rozwiązaniem jest chyba kupno karty dźwiękowej z wyjściem Spdif tylko czy to jest najtańsza opcja?

Czy może można coś pokombinować .

Na komputerze odtwarzam dźwięk w jakości DTS, na chwilę obecną dvd jest spięte z kartą dźwiękową w komputerze kablem jack/jack

Trzeszczy rypi i parska.

Tutaj prośba o interwencję.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.