Skocz do zawartości
IGNORED

WHARFEDALE DIAMOND 10.6 czy STX FS-250


Łukasz Piechowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup kolumn, jednak jestem w tym temacie kompletnym nowicjuszem, naczytałem się sporo opini, jednak wydaje mi sie, ze bardzo subiektywnych. Tak jak w temacie myslalem o jednej z wymienionych par, ludzie je polacaja zwlaszcza w przedziale cenowym jaki mnie interesuje a mianowicie do 800-1000zl za kolumne (im mnie tym lepiej), oczywiscie do tego amplituner za podbną cene. Jak juz pisalem nie znam sie na tym :) tak wiec bede sie poslugiwal terminologia laika :), pokoj 25-30m2 nie wiem dokladnie nawet, jest dość spory w formie prostokata w proporcjach 2/1 mniej wiecej. Odtwarzane na tych kolumnach bedzie w zasadzie kazdy rodzaj muzyki, jednak w szczególności chciałbym ze kolumny radzily sobie z cieższym brzmieniem jak Rock, Dub czy House, ważny jest mocny bass, jednak nie chcę dudnienia rodem z wiejskich festynów. Prosił bym o porównanie obu kolumn (STX FS-250, WHARFEDALE DIAMOND 10.6 (Oczywiście jestem otwarty na inne propozycję)) pod wzgledem jakości odwtarzanej muzyki, mocy, bassu a także tego jak sprawdza się z wymienionymi wyzej rodzajami muzyki. Ampli brane pod uwagę w tym przedziale cenowym to oczywiscie TEAC AG-790, DENON DRA-F109DAB, HARMAN KARDON HK 3390, YAMAHA R-S300 i tak samo ktory to najlepszy wybór?

 

Z góry dziekuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się z przypadku elektroniki. kolumn STX nie sl;uchalem więc to pozostaiwam innym.

 

TEAC AG-790, DENON DRA-F109DAB, HARMAN KARDON HK 3390, YAMAHA R-S300 i tak samo ktory to najlepszy wybór?

 

Denon to amplitunerek od mini iwerzyczki nie napedzisz nim dobrze kolumn podlogowych. HK 3390 bedzie z nich najmocniejszyz wykopem. Yamaha bardziej spojna troszke zaostrzona na gorze. Dod dub i house miedzy tymi dwoma modelami bym wybieral.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.