Skocz do zawartości
IGNORED

Hobbit cz II


lolek126

Rekomendowane odpowiedzi

Załozylem ten watek zeby napisac swoje wrazenia odnosnie 2 czesci wymienionego filmu w temacie, po obejrzeniu go w kinie. Przypominam - premiera 27.12.2013 r.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to film drogi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to film drogi ...

Ja bym powiedzial bardzo drogi, a po obejrzeniu dodatkow ponad 9 godzin z Hobbita I to tez i ciezki do zrobienia zeby to bylo na najwzyzszym mozliwie poziomie. A Polska to niestety jeszcze taki kraj gdzie wszystko sie przelicza i na spokojnie premiera moglaby byc tydzien przed swietami. Ale badania pokazuja wyraznie ze ludzie malo chodza do kina przed swietami.. wiec zarobek mniejszy wtedy jest dla kin..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale robienie z książki dla dzieci (hobbit w przeciwieństwie do władcy pierścieni jest skierowany właśnie dla dzieci) o fabule mieszczącej się na 1 stronie scenariusza - 3 ponad trzygodzinnych filmów to jest ekstremalne przegięcie. Już pierwsza część była przez to przeciąganie wszystkiego poprostu nudna. Nie wiem czy dam radę obejrzeć kolejne takie nudy, a jestem fanem Tolkiena i filmów Jacksona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

"Trzy części "Władcy Pierścieni" otrzymały w sumie 17 Oscarów i 30 nominacji ("Drużyna Pierścienia" - 13 nominacji, 4 Oscary, "Dwie Wieże" - 6 nominacji, 2 Oscary, "Powrót Króla" - 11 nominacji, 11 Oscarów).

 

Hobbit dostał 3 nominacje i żadnego Oscara. Ciekawe jak będzie z pozostałymi dwiema częściami.

 

LOTR uwielbiam, ale Hobbit mnie mocno rozczarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem sporo oczekiwania co do ekranizacji, ale również mocno się rozczarowałem. Film dobrze wyprodukowany, ale mnie ma najważniejszego: uciekł gdzieś ten urok, czar Śródziemia i całego świata opisanego w książce. Zobaczyć można, ale z ciekawości. Z TLOR zrobili tylko i wyłącznie wyciskarkę do robienia kasy, niestety, smutne, ale prawdziwe :( Takie jest moje zdanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie z Panami zgodzic...o ile jestem fanem Tolkiena i uwazam ze LOTR jest bardzo dobra ekranizacja (zwlaszcza pierwsza czesc gdzie sam wstep powoduje "mrowki" na plecach) o tyle Hobbita ogladalem jak Opowiesci z Narni....pare dobrych momentow...ale czar prysl szybko. Za duzo za mocno za bardzo na sile...

Ze zwiastunow widze ze druga czesc troche w kierunku LOTR idzie w przeciwienstwie do cukierkowego Hobbita...moze to dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest jak jest , nie neguje waszych wypowiedzi bo kazdy moze meic swoje zdanie. Trzeba calosc chyba objerzec i wtedy porownac aczkolwiek juz widac ze to jest inny film i inna opowiesc. Mi sie podoba Hobbit i juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie w kinie, a pozniej kiedy zawita u mnie rozszerzona wersja bluray na polce. Jedno jest pewne filmu nie mozna oceniac na podstawie ile ma oskarow, bo jest kilka filmow ktore maja oskary, a jak dla mnie nie sa warte tego, jak i odwrotnie jest kilka filmow co na pewno i wam sie podobaja, a nie maja... tak sama jak z nagroda Eisy ....to samo ...Oskary , czy Eisa to pewna polityka za ktora i tak nie trafimy. A wracajac do Hobbita zobaczymy po objerzeniu II cz. w ktora strone bedzie szedl film.. nei oceniajmy jeszcze zanim co sie obejrzy i oczywiscie w kinie, a nie na monitorze powiedzmy 22 calowym... bo jak sami wiecie to roznica jest w odbiorze takiego filmu jak LOTR czy Hobbit.Jedno jest pewne duzo pracy i wysilku to kosztuje i n apewno PJ. nie robi tego wylacznie dla kasy bo mysle ze juz ma jej dosyc, a jakby chcial tylko dla kasy to od poczatku on by rezyserowal, a w wogole nie byl tym zainteresowany, wrecz nie chcial tego, gdyz nie chcial zeby porownywac to wlasnie do LOTR. Ale przez to ze dlugo nie wiadomo bylo czy w wogole Hobbit powstanie ( chodzi o dogadanie sie miedzy dwoma wytworniami filmowymi ) to Guillermo del Toro zrezygnowal bo za dlugo czssu juz byla ta niepewnosc. A w tym samym czasie poszla juz kasa na rekwizyty i przygotowania to poprosili wlasnie PJ zeby ten sie zgodzil i wyrezyserowal ...Poczekamy zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się filmem dla młodzieży

Gdy film sprawnie zrealizowany - czemu nie?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy film sprawnie zrealizowany - czemu nie?:)

 

Gdy film sprawnie zrealizowany - czemu nie?:)

 

Ale nie jest. Zbyt długi przez co nudny.

 

Premiera może jest wyznaczona na 27 (pewnie dlatego że kiniarze też chcą spędzić święta z rodziną)ale film można grać wcześniej. u nas nima tak dobrze i gramy od 26.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kiedy u mnie, ale i tak pójdę! I to na pierwsze seanse, bo jak Francuzi zrobią dubbing- to ręce opadają:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kiedy u mnie, ale i tak pójdę! I to na pierwsze seanse, bo jak Francuzi zrobią dubbing- to ręce opadają:)

 

Dubbing zabije każdy film nawet Hobbita i nawet gdyby robili go niemcy (spece od dubbingu) to też

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pójdę, a co... ale bez dubbingu : )))

 

W sumie to książki JRR pisał dla dorosłych, więc dorosły może sprawdzić jak wyszła młodzieżowa ekranizacja tego, co przeczytał : ) Osobiście Hobitta czytałem wiele razy i chętnie do niego wracam (działa zajebiście odprężająco), ale też i po jego ekranizacji nie spodziewałem / spodziewam się niczego nadzwyczajnego: to wszystko już przecież było w TLOTR. Miło jednak popatrzeć : )

 

Jacek, mam nadzieję, że wyzdrowiejesz do premiery ; )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz oglądałem "Pancernych" w niemieckiej wersji. Uciechy miałem po pachy:))) Kiedyś była - słynna w Europie - Polska szkoła dubbingu. Teatry BBC - były lepsze, niż oryginał. Pozdro. SVART - oczywiście, że wyzdrowieję, wątpisz? :) Zawziąłem się. Dziękuję!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dubbing zabije każdy film nawet Hobbita

E tam, Czesi to dopiero maja dubbing :D . Dla nich to tam luz, oni chyba nigdy nie mieli lektorów, no ale już sobie wyobrażam: "Pane Terminatore ?!" albo LUK ja sem twoj otec :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, Czesi to dopiero maja dubbing :D . Dla nich to tam luz, oni chyba nigdy nie mieli lektorów, no ale już sobie wyobrażam: "Pane Terminatore ?!" albo LUK ja sem twoj tatinek :)

Czesi tak samo się chichrają z naszego języka. Gdy kiedyś, po koncercie Floydów w Pradze, zapomniałem gdzie zaparkowałem auto i powiedziałem Pani Taksówkarce, że "szukam" - prawie mi dała po pysku!:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniecacie się filmem dla młodzieży

Proponuje sprawdzic w slowniku co znaczy slowo "podniecenie", gdyz jesli chodzi o moja osobe i mysle ze inni rowniez, podniecaja sie w zupelnie innych sytuacjach niz premiera filmu..

 

Ale nie jest. Zbyt długi przez co nudny.

 

Premiera może jest wyznaczona na 27 (pewnie dlatego że kiniarze też chcą spędzić święta z rodziną)ale film można grać wcześniej. u nas nima tak dobrze i gramy od 26.

Dlatego jest od 27 ( a przynajmniej w tych najwiekszych miastach w Polsce) zeby zarobic wiecej, a nikt nie dba o "kiniarzy " zeby sobie z rodzina posiedzieli, z badan kiedys wyniklo ze Polacy przed swietami i w same swieta bardzo rzadko chodza do kina. A wiadomo ze chodzi o to zeby zarobic jak najwiecej. A wiekszosc kin jak sie nie myle i tak w drugi dzien pracuja, ale i tak kina duze boja sie ryzyka mniejszego zarobku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sprawdzic w slowniku co znaczy slowo "podniecenie", gdyz jesli chodzi o moja osobe i mysle ze inni rowniez, podniecaja sie w zupelnie innych sytuacjach niz premiera filmu

 

Sam sprawdź bo ja to wiem co to znaczy Ty zaś tylko o jednym.

 

...ale co m tam wkleję Ci bo znaczenia tego określenia są różne Ty znasz tylko jedne (za dużo Hobbita czy co ?)

 

1. «wywołać u siebie stan silnego pobudzenia nerwowego, uczuciowego, radosnego ożywienia»

2. «wpaść w stan ożywienia»

3. «zostać pobudzonym zmysłowo, seksualnie»

4. «podniecić wzajemnie jeden drugiego»

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo błędem była ekranizacja wpierw LOTR a potem Hobbita. Powinno być tak jak bieg akcji czyli wpierw Hobbit i wtedy byłby zachwyt a potem LOTR i byłby mega zachwyt.

A tak spalili Hobbita bo po Władcy nie ma szans!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i Hobbit musi mieć min. 3 części, czyli nie może być gorszy od LOTR : )))

 

Przed ekranizacją Hobbita w ogóle odchodziły jakieś cyrki. Do tego dochodzą procesy sądowe, w tym z PJ oraz rodziną JRR. O ekranizacjach książek JRR można napisać ....niezłą książkę, do tego z dreszczykiem, porządnym. Branża filmowa działała, działa i będzie działać dalej w podobny sposób, coś jak metodologia banków...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo błędem była ekranizacja wpierw LOTR a potem Hobbita. Powinno być tak jak bieg akcji czyli wpierw Hobbit i wtedy byłby zachwyt a potem LOTR i byłby mega zachwyt.

A tak spalili Hobbita bo po Władcy nie ma szans!

Pytanie czy jakby najpierw był Hobbit to nie spaliliby LOTR? Jak dla mnie widać że w kotle co napędzał LOTR nie ma już nawet części pary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jakby najpierw był Hobbit to nie spaliliby LOTR? Jak dla mnie widać że w kotle co napędzał LOTR nie ma już nawet części pary.

A ja mowie tak ze poczekam zobacze wszystkie 3 czesci i wtedy ocenie calosc, ale jedno jest pewne ze to jest inna historia i n apewno inaczej byloby gdyby najpierw nakrecono Hobbita , a pozniej LOTR.. ale jest jak jest i tego sie nie zmieni... ludzie chcieli zeby zostal nakrecony Hobbit, mozna to wyczytac na roznych forach naszych jak i zagranicznych, a na premierze ostatniej czesci LOTR ludzie skandowali " Hobbit , hobbit ... wiec mysle ze znacznie byloby gorzej jakby nie powstal ten film... wiele osob jest tym faktem zadowolonych i wiele osobom sprawi PJ przyjemnosc.. a zawsze jest tak ze jednym cos sie podoba a innym nie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

A ja mowie tak ze poczekam zobacze wszystkie 3 czesci i wtedy ocenie calosc

 

Ja nie potrzebuje całej trylogii, żeby ocenić jedną część. Wg mnie pierwszy Hobbit jest słaby i żadne rozszerzenia, dodatki czy superdodatki tego nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuje całej trylogii, żeby ocenić jedną część. Wg mnie pierwszy Hobbit jest słaby i żadne rozszerzenia, dodatki czy superdodatki tego nie zmienią.

Ale mi nie chodzi o jedna czesc tylko o calosc jako trylogii... a poza tym co z tego ze Tobie sie nie podoba - a mi sie podoba i wielu innym tez ale to ma jakies znaczenie? Dodatki nie wplywaja na jakosc filmow tylko po to sa, ze jak ktos lubi tego typu filmy to fajnie jest obejrzec ile wysilku i trudu ( nie wspomne o kasie ) kosztuje zrealizowanie takiego filmu. Tak samo w tym wypadku rozszerzenie to zaledwie 13 min wiec nikt nie kupuje rozszerzonej wersji dla tych 13 min ... to chyba proste jest... Oczywiscie rozumiem ze moze Ci sie nie podobac ale to nie zmienia faktu ze innym sie podoba. Ale zeby ocenic jako calosc trylogii i porownac do LOTR to musimy na calosc poczekac i wtedy poronywac. Tylko kazdy wie ze to jest inny film i co innego ma widzom pokazac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dubbingu, koleżanka z Hiszpanii zazdrościła nam, że są u nas lektorzy a nie badziewny dubbing, który często psuje radość oglądania. 3 części Hobbita to oczywiście przegięcie i produkcja kasy. Pewnie sobie teraz w brodę plują, że nie zrobili po 3 odcinki na każdą część trylogii :) Swoją drogą jako młodzian nie wierzyłem, że można będzie kiedyś zrealizować LOTR. Technika jednak poszła do przodu i proszę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dubbingu, koleżanka z Hiszpanii zazdrościła nam, że są u nas lektorzy a nie badziewny dubbing, który często psuje radość oglądania. 3 części Hobbita to oczywiście przegięcie i produkcja kasy. Pewnie sobie teraz w brodę plują, że nie zrobili po 3 odcinki na każdą część trylogii :) Swoją drogą jako młodzian nie wierzyłem, że można będzie kiedyś zrealizować LOTR. Technika jednak poszła do przodu i proszę :)

Dokaldnie wszystko do przodu idze tylko chodzi o kase , pomysl i ludzi ktorzy tym sie zajmuja.. ale poczekajmy do avatara 2 tam dopiero beda efekty z tego co juz mozna wyczytac w sieci.. :-) Cameron szaleje..:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie A2? : ) ...nie widziałem nawet cz. 1 : )

 

Z pięknymi zdjęciami, choć inne klimaty, polecam film: Samsara. Kręcony na taśmie 70mm, coś niesamowitego, ale dającego też i do myślenia. Do tego muzyka Lisy Gerrard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.