Skocz do zawartości
IGNORED

Hobbit cz II


lolek126

Rekomendowane odpowiedzi

Również byłem w kinie na drugiej części Hobbita. Wersja 3D oczywiście bez dubbingu wersja 48 klatek na sek. Wrażenia, że hohoho. Bardzo dobra jakość. Rzadko kiedy można zobaczyć tak ładnie stworzony materiał 3D. Co do samego filmu to nie ukrywam, że jestem fanem WP i Hobbita i bardzo mi się podobało. Najbardziej dobijające było zakończenie, gdyż czekałem na akcje, a tu już 3 godziny minęły.

 

GORĄCO POLECAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem w kinie na drugiej części Hobbita. Wersja 3D oczywiście bez dubbingu wersja 48 klatek na sek. Wrażenia, że hohoho. Bardzo dobra jakość. Rzadko kiedy można zobaczyć tak ładnie stworzony materiał 3D. Co do samego filmu to nie ukrywam, że jestem fanem WP i Hobbita i bardzo mi się podobało. Najbardziej dobijające było zakończenie, gdyż czekałem na akcje, a tu już 3 godziny minęły.

 

GORĄCO POLECAM.

Ja jutro ide wiec tez wrazenia opisze ...

 

To już za rok : )

 

Ja jeszcze nie byłem, aczkolwiek wczoraj prawie poszedłem, tylko został ostatni seans na 23, a preferuję ten film oglądać raczej wypoczęty : ) Opinie podzielone, a ja coraz ciekawszy : )

Z tego co wiem 3 cz. ma byc w w czerwcu czy cos kolo tego w kinie...chyba ze cos mi sie pokrecilo..

 

Wczoraj seans zaliczony. Dawno nie ogladalem juz filmu z taka iloscia akcji :) Niestety wersja z dubbingiem, nienajlepiej ale nie bylo jak inaczej..... Film oglada sie znakomicie, nie meczy, nie nudzi ...

 

 

Pozdrawiam.

Kolego proponuje nigdy nie chodzic na tego typu filmy z dubbingiem, szkoda kasy i czasu... jak masz canal + to wystarczylo chwilke obejrzec hobbita I z dubbingiem i po 10 min. nie dalo sie ogladac.... N aszczescei w wersji rozszerzonej na bluray sa napisy :-)

 

Dubbing w PL wykonaniu tak mnie rozprasza i wk*, że o skupieniu na obrazie trudno wtedy mówić.

Dokladnie , zreszta kwestia skupienia na obarzie przy czytaniu to tez zalezne jest od danego czlowieka na ile jest w stanie podzielic uwage na czytaniu, a w tym samym momencie ogladac film, i sprawa tez znajomosci angielskiego dla kogos kto troche choc zna nie wszystko musi czytac... ale nawet czytajac wszystko mozna na spokojnie podzielic uwage na czytaniu i ogladaniu filmu... choc to pewnie tez jest kwestia indywidualna kazdego z ogladajacych film.

 

Bylem na 2D i napisach. Nie jest zle...lepszy od 1szej czesci.

Rzeczywiscie dzieje sie wiele czasem az za wiele....podobne odczucia mialem juz w "Powrocie Krola" gdzie walki zaczynaly przypominac kilku sek migawki jak 10 zlych jest rozchlastanych po jednym ciosie w 5 sek. I tak w kolko....

 

Na 3D bym nie poszedl....sceny z udzialem Smauga (rewelacja) sa i tak ciemne. A w okularach 3D pewnie by trzeba bylo sie niektorych elementow domyslac.

W I cz. tez sa sceny ciemne i mam wersje rozszerzona w 3d na bluray i naprawde wszystko jest widac w okularach..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ograniczenia czasowe wybralbym sie na wersje z napisami tylko 2d, dla mnie filmy w 3d to przerost formy nad trescia.Ogladac mam z przyjemnoscia a nie droga przez meke :) (moje zdanie ofkors) Tak czy siak to tylko wstepne lookniecie filmika, a spokojnie to juz w domku przy jakiejs przekasce i likierku ;)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO takich filmów trzeba mieć spokój w domowych warunkach jest to ciężkie do zrealizowania, ale nie mówię, że niemożliwe. Najlepiej wyłączyć telefon. Zasłony , rolety spuścić (aby była czerń absolutna w pokoju), dobre nagłośnienie. dobry tv i wygodne miejsce (tego w kinie nie ma) i do tego winko własnej roboty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) hobbit 3 - 18 lipiec 2014. Więc już niebawem. Kurcze tylko latem oglądać taki film to tak jakoś bez klimatu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO takich filmów trzeba mieć spokój w domowych warunkach jest to ciężkie do zrealizowania, ale nie mówię, że niemożliwe. Najlepiej wyłączyć telefon. Zasłony , rolety spuścić (aby była czerń absolutna w pokoju), dobre nagłośnienie. dobry tv i wygodne miejsce (tego w kinie nie ma) i do tego winko własnej roboty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) hobbit 3 - 18 lipiec 2014. Więc już niebawem. Kurcze tylko latem oglądać taki film to tak jakoś bez klimatu.

Wszystko sie zgadza, podobne mam zdanie ale jednej rzeczy nie zastapi sie w domu wielkosci obrazu jaki daje nam kino a juz nie wspomne o IMAX-ie..tego sie nie da zastapic i ogladanie takiego filmu nawet na 55 czy 65 calowym, a juz nie wspomne o mniejszych tv nie da takiej radosci jak w kinie... wiec jak dla mnei to kino musi byc a do tego oczywiscie wydanie rozszerzone na bluray 2d i 3d :-). A propo III cz. to nie myleilem sie ze wlasnie gdzies okolice lipca bedzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światowa premiera filmu "Hobbit - tam i z powrotem" odbędzie się 17 grudnia 2014 r.

 

Co do "Pustkowia Smauga" dziś go obejrzałem w wersji 2D z napisami. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne i zupełnie nie przeszkadzają mi liczne odstępstwa od literackiego pierwowzoru. Bardzo dobra muzyka, płytę zakupiłem kilka dni temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie miałem okazji byc w IMAXie nigdy w zyciu. najbliżej jest w Poznaniu. Jest duża różnica na plus od multikina? Oglądałem w Gdansku w wersji 3D w Multikinie w wersji 48 klatek, nie wiem czy było lepiej niz zwykłe wyświetlanie klatek, ale jakość była bardzo dobra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie miałem okazji byc w IMAXie nigdy w zyciu. najbliżej jest w Poznaniu. Jest duża różnica na plus od multikina? Oglądałem w Gdansku w wersji 3D w Multikinie w wersji 48 klatek, nie wiem czy było lepiej niz zwykłe wyświetlanie klatek, ale jakość była bardzo dobra.

Jak dla mnie kolosalna, jak bedzie III cz. przejedz sie i sam zobaczysz ze naprawde warto, ja pierwszy raz jak wszedlem na sale to oczy lataly mi jak malemu dziecku jak cos zobaczyl pierwszy raz :-) Jesli chodzi o te 48 klatek to mowia ze niby w tym filmie pomaga , mi ososbiscie tak srednio lezy te 48 klatek, ale na I cz. bylem dwa razy - raz wlasnie na 48 klatkach i z zona na zwyklym. Ale co dziwne przy bluray rozszerzonym moja zona na poczatku cos miala problem z ogaldaniem w 3d, a nigdy tego nie miala przy innych filmach...

 

Światowa premiera filmu "Hobbit - tam i z powrotem" odbędzie się 17 grudnia 2014 r.

 

Co do "Pustkowia Smauga" dziś go obejrzałem w wersji 2D z napisami. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne i zupełnie nie przeszkadzają mi liczne odstępstwa od literackiego pierwowzoru. Bardzo dobra muzyka, płytę zakupiłem kilka dni temu.

A gdzie to przeczytales odnosnie III cz. , bo ja na 100% czytalem ze gdzies okolo lipca

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na 2D i napisach. Nie jest zle...lepszy od 1szej czesci.

Rzeczywiscie dzieje sie wiele czasem az za wiele....podobne odczucia mialem juz w "Powrocie Krola" gdzie walki zaczynaly przypominac kilku sek migawki jak 10 zlych jest rozchlastanych po jednym ciosie w 5 sek. I tak w kolko....

 

Na 3D bym nie poszedl....sceny z udzialem Smauga (rewelacja) sa i tak ciemne. A w okularach 3D pewnie by trzeba bylo sie niektorych elementow domyslac.

 

Polecam jednak zdecydowanie 3D ale tylko i wyłącznie w 48fps - High frame rate redukuje jednak (przynajmniej dla mnie) wrażenie przyciemnienia. Samo 3D dla mnie zdecydowanie gorsze.

 

W ogóle film rzeczywiście jest lepszy od jedynki. Smaug to chyba najlepszy smok w historii kina.

 

Jedynka zarobila ponad 1 miliard $ zobaczymy ile dwojka , mysle ze wiecej...

 

Niestety chyba nie. Mamy do czynienia z syndromem 2 części po umiarkowanie przyjętej pierwszej (mi tam się jedynka podobała, ale sporo osób oczekiwało chyba innego klimatu, bardziej w kierunku LOTRa, a to przecież inna historia jest jednak, pisana dla młodszego odbiorcy). Dlatego część osób nie pójdzie na 2 do kina - głównie Ci, którzy nie są fanami Tolkiena i PJa.

 

W Stanach 2 część - mimo że lepsza i ciekawsza od 1 zarabia na razie mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, 2D napisy. Bardzo ładnie druga część się rozwinęła, te prawie 3 godz. zleciały nie wiadomo kiedy. Smok cudny (ale jakoś mi przypomina Draco z "Ostatniego smoka"... tak bardziej z pychola). Odliczam dni do zwieńczenia historii.

Jestem zawiedziony ścieżką muzyczną, po wyjściu praktycznie nie pamiętam żadnego motywu, poza tymi pochodzącymi z LOTR:) A najbardziej zawiedziony jestem wizytą w kinie, ten smród prażonego żarcia, mlaskania, siorbania z butelek i puszek, i chodzenia w kółko do kibelka... brr. Z rozkoszowaniem się filmem poczekam na wersję EXT na BR.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

es dla mnie kolosalna, jak bedzie III cz. przejedz sie i sam zobaczysz ze naprawde warto, ja pierwszy raz jak wszedlem na sale to oczy lataly mi jak malemu dziecku jak cos zobaczyl pierwszy raz :-) Jesli chodzi o te 48 klatek to mowia ze niby w tym filmie pomaga , mi ososbiscie tak srednio lezy te 48 klatek, ale na I cz. bylem dwa razy - raz wlasnie na 48 klatkach i z zona na zwyklym. Ale co dziwne przy bluray rozszerzonym moja zona na poczatku cos miala problem z ogaldaniem w 3d, a nigdy tego nie miala przy innych filmach...

 

 

A gdzie to przeczytales odnosnie III cz. , bo ja na 100% czytalem ze gdzies okolo lipca

 

Warner Bros wydał oświadczenie w tej sprawie chyba w lutym tego roku. Taka informacja jest też zawarta na stronie wikipedii, poświęconej filmowej trylogii "Hobbit".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, a czym się różni wersja rozszerzona Hobbita od tej zwykłej na BR? Mam zwykłą i nie wiem czy wymieniać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie rozszerzone przede wszystkim dotyczy dodatków, których jest teraz ponad 9 godzin, bo sam film jest wzbogacony tylko o ok. 13 minut nowego materiału. Na ile wartościowego niestety nie wiem, bo też posiadam jedynie wersję kinową. Wydanie to zawiera ponadto wersję z polskim lektorem. Wszystkie dodatki są przetłumaczone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj ja bylem na filmiku oczywiscie w 3d i 48 klatek i mi bardzo sie podobal, na pewno lepsza jest II cz. jak pierwsza ale mi i I cz. sie podobala. Duzo wiecej mrocznosci w tej czesci i chyba na dobre wyszlo, bo jednak wielu osobom bardziej sie to podoba. Smok pierwsza klasa tak jak ktos wczesniej napisal chyba najlepszy smok jakiego widzialem w kinie, a juz troche ich widzialem... :-) super zrobiony i ten glos aktora I klasa.. Duzo akcji i fajne efekty. Generalnie bardzo polecam. Jedno co mnie drazni to co kolege wyzej ze starsznie smierdzi tym popkornem, ale niestety jest jak jest,wiec rowniez czekam az wyjdzie na bluray rozszerzona wersja a wtedy raz jeszcze sie obejrzy i zapewne nie tylko raz ..

 

słuchajcie, a czym się różni wersja rozszerzona Hobbita od tej zwykłej na BR? Mam zwykłą i nie wiem czy wymieniać...

Kolego wiec tak jesli chodzi o dl. filmu to tak jak zostalo napisane jest wiecej 13 min wiec duzo tego nie ma bo i tak jest dlugi film, ale jest masa dodatkow i jesli interesuje Ciebie jak robili taki film i ile to pracy kosztowalo zrobienie tego typu filmu to na pewno jest warto kupic. Ja mam i WP rozszerzona wersje i Hobbita i kolejne tez kupie na pewno rozszerzone wersje..Uwielbiam takie klimaty.

 

Polecam jednak zdecydowanie 3D ale tylko i wyłącznie w 48fps - High frame rate redukuje jednak (przynajmniej dla mnie) wrażenie przyciemnienia. Samo 3D dla mnie zdecydowanie gorsze.

 

W ogóle film rzeczywiście jest lepszy od jedynki. Smaug to chyba najlepszy smok w historii kina.

 

 

 

Niestety chyba nie. Mamy do czynienia z syndromem 2 części po umiarkowanie przyjętej pierwszej (mi tam się jedynka podobała, ale sporo osób oczekiwało chyba innego klimatu, bardziej w kierunku LOTRa, a to przecież inna historia jest jednak, pisana dla młodszego odbiorcy). Dlatego część osób nie pójdzie na 2 do kina - głównie Ci, którzy nie są fanami Tolkiena i PJa.

 

W Stanach 2 część - mimo że lepsza i ciekawsza od 1 zarabia na razie mniej.

Generalnie jest to inna historia i kazdy powinien sobie z tego zdawac sprawe jesli sie czytalo ksiazke..ale II cz jest bardziej mroczna od pierwszej wiec wg mnie bardziej przypomina WP niz ta I cz. Wiele osob pisalo wlasnie ze za malo jest tej mrocznosci, a w II cz jest tego naprawde duzo..

A skad masz dane ze mniej zarabia w USA II cz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty moga byc. realizacja tez

ale generalnie moim zdaniem nuda i dluzyzny

myslalem ze peter j. posucha krytykow po "wladcach" i zrobi cos normalnego

z reszta oryginalnie mial byc inny rezyser i dwie czesci w czym druga miala laczyc hobbita i wladcow. ale nie...

kasa ma sie sypac do kieszonek inwestorow wiec zamiast jednego zgrabnego filmiku wymodzili trzy rozbuchane filmidla z dobudowana fabula.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty moga byc. realizacja tez

ale generalnie moim zdaniem nuda i dluzyzny

myslalem ze peter j. posucha krytykow po "wladcach" i zrobi cos normalnego

z reszta oryginalnie mial byc inny rezyser i dwie czesci w czym druga miala laczyc hobbita i wladcow. ale nie...

kasa ma sie sypac do kieszonek inwestorow wiec zamiast jednego zgrabnego filmiku wymodzili trzy rozbuchane filmidla z dobudowana fabula.

Kolego jakbys mial rozszerzone wersje WP i Hobbita I to bys wiedzial ze nie zrobili III cz ze wzgledu na kase tylko PJ nie chcial tego co bylo przy kreceniu WP ze kupa materialow nie zostala uzytych nawet w wersji rozszerzonej... W zwiazku z tym zeby nie powtorzyc bledu zrobili III cz. Zrezsta jak czytasz opinie to w wiekszosci wypadkow nikomu sie nie dluzylo, wiec moze to nie Twoj klimat.... a Jakbys tez ogaldal dodatki to na premierze III cz. WP ludzie krzyczeli do PJ " Hobbit, Hobbit...." A skasa nie bylo za rozowo, bo dwie firmy nie bardzo mogly sie dogadac i rezyser ktory mial krecic czyli G.D.T. nie wytrzymal do konca chyba presji tak to trzeba ujac i przyjal krecenie innego filmu. A w zwiazku z tym ze juz kupa kasy poszlo na rozne rzeczy , kostiumy,rekwizyty, dekoracje itp. jak sie firmy dogadaly to poprosili PJ zeby on nakrecil Hobbita, a ktorego wczesniej powiedzial oficjalnie ze nie nakreci bo nie chce porownan do WP. Tylko jesli nie on to kto by to mial zrobic.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off i łączący się raczej z LOTR, ale może kogoś zainteresuje. Co łączy Elijah'a Wood'a oraz Grado? : )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakbys mial rozszerzone wersje WP i Hobbita I to bys wiedzial ze nie zrobili III cz ze wzgledu na kase tylko PJ nie chcial tego co bylo przy kreceniu WP ze kupa materialow nie zostala uzytych nawet w wersji rozszerzonej... W zwiazku z tym zeby nie powtorzyc bledu zrobili III cz.

no to po co ta kupe materialow robil?

no halo. pobodka.

nie wydaje sie milionow dolarow przypadkowo. w takiej branzy nie robi sie rzeczy z rozpedu tylko wszytsko dokladnie planuje bo kazda minuta takiego filmu to sa powazne koszta.

biedny peter - zmusili go do pracy. i jak on teraz bedzie z tym zyl? wierzysz w takie brednie? przeciez to reklama medialna - nic poza tym. zmuszony biedny peter...

 

to jest akurat moj klimat bo lubie takie filmy

poza tym widzialem wersje rezysterka lotr i nic mnie nie zmusi do obejrzenia takiej wersji hobbita

 

ruda elfica jest cacy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się w piątek i ogólnie strasznie mi się podobała jedynka, najbardzej chyba wizualnie, ale to 3D. Nie przepadam, czy teraz wszystkie filmy muszą tak wyglądać...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda jest bardzo cacy :)

Czy to nie przypadkiem ta slicznotka z "LOST" ?

 

A zdecydowanie na + bylo by gdyby Hobbit byl na 2 czesci rozbity....

P.S jestem wielkim fanem Tolkiena :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty moga byc. realizacja tez

ale generalnie moim zdaniem nuda i dluzyzny

myslalem ze peter j. posucha krytykow po "wladcach" i zrobi cos normalnego

z reszta oryginalnie mial byc inny rezyser i dwie czesci w czym druga miala laczyc hobbita i wladcow. ale nie...

kasa ma sie sypac do kieszonek inwestorow wiec zamiast jednego zgrabnego filmiku wymodzili trzy rozbuchane filmidla z dobudowana fabula.

 

Po gigantycznym sukcesie "LotR" PJ na w dupie tak zwanych "krytyków". I słusznie.

 

Ze słownika nowoczesnej polszczyzny: "krytyk" - sfrustrowany osobnik, zazwyczaj taki, któremu się nie powiodło w danej dziedzinie lub branży. Uważa się za specjalistę, tym samym pretenduje do bycia nieomylnym. Błędzie sądzi, że jego opinia cokolwiek znaczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po gigantycznym sukcesie "LotR" PJ na w dupie tak zwanych "krytyków". I słusznie.

 

Ze słownika nowoczesnej polszczyzny: "krytyk" - sfrustrowany osobnik, zazwyczaj taki, któremu się nie powiodło w danej dziedzinie lub branży. Uważa się za specjalistę, tym samym pretenduje do bycia nieomylnym. Błędzie sądzi, że jego opinia cokolwiek znaczy.

Bardzo dobrze napisane..

 

no to po co ta kupe materialow robil?

no halo. pobodka.

nie wydaje sie milionow dolarow przypadkowo. w takiej branzy nie robi sie rzeczy z rozpedu tylko wszytsko dokladnie planuje bo kazda minuta takiego filmu to sa powazne koszta.

biedny peter - zmusili go do pracy. i jak on teraz bedzie z tym zyl? wierzysz w takie brednie? przeciez to reklama medialna - nic poza tym. zmuszony biedny peter...

 

to jest akurat moj klimat bo lubie takie filmy

poza tym widzialem wersje rezysterka lotr i nic mnie nie zmusi do obejrzenia takiej wersji hobbita

 

ruda elfica jest cacy

 

Wierze Kolego w to co mowi PJ, poniewaz ne jestem typowym Polakiem, ktory we wszystkim szuka podstepu. Juz po nakreceniu ostatniej cz. WP powiedzial ze na pewno Hobbita nie bedzie krecil i tak sie stalo , mial krecic kto inny, a ze presji czekania nie wytrzymal na konkretne decyzje to juz na pewno nie wina PJ... a raczej checi zarobienia kasy JDT na innym filmie, ktory w razie czego przeszedlby mu kolo nosa. A co do checi zarobienia wiekszej kasy to ja mysle Kolego ze PJ i kilka innych osob z tej ekipy juz naprawde nie musi nic robic w zyciu i beda zyc bardzo dobrze... na pewno nie ma co sie martwic o jego kase...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruda jest bardzo cacy :)

Czy to nie przypadkiem ta slicznotka z "LOST"

 

Tak, to Evangeline Lilly z LOST...Ciekawe czy będzie ciąg dalszy jej wątku "romansowego" z Kilim, który polegnie przecież w Bitwie Pięciu Armii...Chyba, że Jackson coś zmieni względem książki ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta aktorka w kilku innych tez grala filmach , nawet nei poznalem jej ze ona rowniez grala w filmie giganci ze stali...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalaliście "rudą", żem się do kina dopchać nie mógł.... Eeeee! - taka sobie. Natomiast smok - najlepszy ze wszystkich! Gdyby jeszcze po polsku gadał - wypisz, wymaluj - moja teściowa...:) Film - znakomity! W zdrowiu życzę Wam doczekać trzeciej części - Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zachwalaliście "rudą", żem się do kina dopchać nie mógł.... Eeeee! - taka sobie. Natomiast smok - najlepszy ze wszystkich! Gdyby jeszcze po polsku gadał - wypisz, wymaluj - moja teściowa...:) Film - znakomity! W zdrowiu życzę Wam doczekać trzeciej części - Jacek.

To zazdroszcze Ci tesciowej :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 23

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.