Skocz do zawartości
IGNORED

Hobbit cz II


lolek126

Rekomendowane odpowiedzi

Kupisz?:))) Zresztą - bierz za darmo! Film fajny; już czekam na kolejną część. Ostatnią - niestety...:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z synem. Film dla dzieciaka super, ja miejscami prawie drzemałem. Jak zwykle elfy najnudniejsze.

 

Ja nie wytrzymałem nawet pół godziny nuda nuda nuda. Ten smok to może i wystraszy ale 10 latka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem nawet pół godziny nuda nuda nuda. Ten smok to może i wystraszy ale 10 latka.

To fakt, powiastka fajna dla dzieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie A2? : ) ...nie widziałem nawet cz. 1 : )

 

Z pięknymi zdjęciami, choć inne klimaty, polecam film: Samsara. Kręcony na taśmie 70mm, coś niesamowitego, ale dającego też i do myślenia. Do tego muzyka Lisy Gerrard.

wszystko fajnie ale jednak wolalbym 1 czesc :) hobbita a samsara nie widzialem, zobacze po pracy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, kradną w Imaxie! To na pewno robota krasnoludów!:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem nawet pół godziny nuda nuda nuda. Ten smok to może i wystraszy ale 10 latka.

 

a ten smok to miał kogoś straszyć?.. faktycznie masz pojęcie, szanowny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten smok to miał kogoś straszyć?.. faktycznie masz pojęcie, szanowny...

 

Dokladnie i albo ktos nie rozumie tej powiesci albo zasada jest taka ze trzeba czegos sie czepnac, w tym wypadku smoka , ktory tak naprawde nia mial zamiaru nikogo starszyc w 100% znaczenia tego slowa..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na 2d. Jak dla mnie o wiele lepszy film od pierwszej części. Do tego mega zajebista piosenka Eda Sheerana na napi sach końcowych. Nikt z widzów nie wyszedł przed jej końcem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie i albo ktos nie rozumie tej powiesci albo zasada jest taka ze trzeba czegos sie czepnac, w tym wypadku smoka , ktory tak naprawde nia mial zamiaru nikogo starszyc w 100% znaczenia tego slowa..

 

No nie nie mam pojęcia bo ja cztery dychy mam na karku a film dla dzieci więc co się dziwicie dzieci mnie staremu ?!

 

aaa to oni szli do tego smoka pobawić się ??? o ja głupi !

Smok co ma nie straszyć.... beczki co się nie zatapiają ???

Rekord bije "killer twister" z beczki.

 

 

Obejrzyjcie sobie Fanny Games to jest kino ! Ale to od 18 Lat to może nie.

 

Ten smok był zapewne za mało nazistowski - Stalina porządnie wystraszyć mógł tylko porządny Hitler-smok.

 

Nie rozróżniasz stalin od Stalin ? Bystry jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozróżniasz stalin od Stalin ? Bystry jesteś.

 

 

Mały stalin, duży Stalin, może świętym być! Przejdziem Morię, przejdziem Gondor, naszym koniem będzie ponton. Bystry hobbit, głupi smok, alleluja i trzy kroki w bok!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały stalin, duży Stalin, może świętym być! Przejdziem Morię, przejdziem Gondor, naszym koniem będzie ponton. Bystry hobbit, głupi smok, alleluja i trzy kroki w bok!

 

Zgaduj dalej dzieciaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stalin: a żeś, człowieku-nad-wyraz-dojrzały, Hobbita w ogóle czytał? Czy może się nie brukasz taką dziecięcą literaturą? po 40-ce to pewnie wyłącznie Kanta wypada czytać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedz hobbita II

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się ponownie na "Pustkowie Smauga", tym razem w wersji 3D. Po seansie muszę stwierdzić, iż wersja zwykła bardziej mi odpowiada, zwłaszcza w scenach walk 3D kompletnie się nie sprawdza (ten chaos i rozmazanie konturów od czego bolą oczy). Smaug w trzech wymiarach też nieprzekonywujący. Tak naprawdę najefektowniej wyglądały latające pszczoły w siedzibie Beorna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem się ponownie na "Pustkowie Smauga", tym razem w wersji 3D. Po seansie muszę stwierdzić, iż wersja zwykła bardziej mi odpowiada, zwłaszcza w scenach walk 3D kompletnie się nie sprawdza (ten chaos i rozmazanie konturów od czego bolą oczy). Smaug w trzech wymiarach też nieprzekonywujący. Tak naprawdę najefektowniej wyglądały latające pszczoły w siedzibie Beorna...

Podziwiam: 2 x to samo i jeszcze drugi raz w 3D. Jesteś prawdziwym fanem.

Dokladnie i albo ktos nie rozumie tej powiesci albo zasada jest taka ze trzeba czegos sie czepnac, w tym wypadku smoka , ktory tak naprawde nia mial zamiaru nikogo starszyc w 100% znaczenia tego slowa..

No jak to nie miał straszyć ? Wszyscy w filmie i bajce się go bali a widzowie nie powinni ?

 

Odpowiedź: Nie powinni bo to film dla dzieci i młodzieży jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu i ja obejrzałem.

Spoko wodza! Fajny film, miło się oglądało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stalin: a żeś, człowieku-nad-wyraz-dojrzały, Hobbita w ogóle czytał? Czy może się nie brukasz taką dziecięcą literaturą? po 40-ce to pewnie wyłącznie Kanta wypada czytać....

 

Czytam Kanta i nie śpię w pościeli w spider-mana.

Jestem sztywniakiem, mówię dziękuję przez duże "ę" unosząc kapelusz, nie siorbam przy jedzeniu.

Tak poważnie to tak myślę że hobbit to dla dzieci jest (klasyfikacja wiekowa 12lat) bo to prawda a także że filmowym przeciętniakiem jest. Oglądam bardzo dużo filmów więc mam do tego prawo. Nie podniecam się filmem tylko dlatego że czytałem książkę. Nie ulegam sentymentom a oceniam nie unosząc się emocjami. Z doświadczenia wiem że film oglądany w kinie pod wpływem reklam i aury kina i samej wyprawy do kina podoba się widzom mimo iż to gniot(nie dotyczy Hobbita). 2013 nie obfitował w jakieś wartościowe nie mówiąc już o sensacyjnych produkcjach które odbiłyby się czymś więcej niż tylko frekwencyjnym echem w świecie kina. Pewnie i 2014 też nie zachwyci ale mam nadzieje że się milo rozczaruję

 

Pewnie małolatki po wyjściu z sali kinowej będą pod wielkim wrażeniem filmu o idolu Justine Bieberze a Hobbitowcy zapewne film wyśmieją ...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Kant nie pisał o tym, że wyzywanie kogokolwiek od dzieciaków i małolatów nie jest oznaką dojrzałości, a wyłącznie arogancji, buty i braku dystansu do świata i do siebie. A może jednak było to tam gdzieś między wierszami?... musisz chyba raz jeszcze przeczytać.

 

p.s. pytanie za 100 pkt: co ma wspólnego Justine B. z Tolkienem? I kim są ci "hobbitowcy"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. pytanie za 100 pkt: co ma wspólnego Justine B. z Tolkienem? I kim są ci "hobbitowcy"?

 

Błysk w oku. Wspólny jest błysk w oku jednych i drugich, przeświadczenie że właśnie widzieli coś cudownego, niepowtarzalnego i wyjątkowego zarazem. Dostane 100 punktów ?

Na druga część twojego pytania nie odpowiem, wybacz.

 

Nazwanie kogoś dzieciakiem nie jest wyzwiskiem.

 

wyzywanie kogokolwiek od dzieciaków i małolatów nie jest oznaką dojrzałości, a wyłącznie arogancji, buty i braku dystansu do świata i do siebie.

 

Napisz jeszcze że dręczę zwierzęta i dokuczam staruszkom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warner Bros wydał oświadczenie w tej sprawie chyba w lutym tego roku. Taka informacja jest też zawarta na stronie wikipedii, poświęconej filmowej trylogii "Hobbit".

 

Przecież to robota MGM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu i ja obejrzałem.

Spoko wodza! Fajny film, miło się oglądało.

wziąłem "na wynos" - do domu.:) Cholera ... trzy razy przysypiałem. Może wina dnia? A może - wina wina?:))) Coś dziwnego jest, bo za pierwszym razem - byłem zachwycony ...:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiejs gazecie czytalem ze Hobbit III w grudniu... to juz czlowiek moze zglupiec czerwiec czy tez grudzien...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiejs gazecie czytalem ze Hobbit III w grudniu... to juz czlowiek moze zglupiec czerwiec czy tez grudzien...

 

Zapewne w grudniu bo wtedy jest największa frekwencja w kinach. Dystrybutorzy "biją" się o Koniec grudnia, styczeń, luty. Czerwiec odpada najmniejsza frekwencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zrobiony w New zeland?

Mysle ze tak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga część Hobbita została nominowana do Oscara w trzech kategoriach:

 

1. Najlepszy dźwięk

2. Najlepszy montaż dźwięku

3. Najlepsze efekty specjalne.

 

Zobaczymy w ilu z nich wygra.

Moze sie okazac ze w zadnej... jakos mam wrazenie ze w ostanim czasie tego typu filmy to srednio sa nagradzane , moze poza WP ale to na tamte czasy taki film to naprawde bylo cos nowego...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.