Skocz do zawartości
IGNORED

Hobbit cz II


lolek126

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...coś na ścianę dla zwaśnionych fanów Hobbita :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wrocławskim oldtimer bazar jeden gość na swoim stoisku ma tego pełno ;)

A tak z ciekawosci w jakiej cenie ten ala zegar?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam link , bo chyba rozszerzona wersja bedzie tylko z nazwy tak naprawde nie liczac dodatkowych 25 min soundtracow i innej okladki ... chyba ze cos nie tak z tym komunikatem...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat jest jasny - będzie 25 min. dodatkowego materiału filmowego, zobrazowanego nową muzyką.

Tak na to wychodzi - niestety... wiec jesli film bedzie np drozszy o 50-60 zl to mysle ze malo chetnych bedzie na te dodatkowe 25 min..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 25 min. to i tak znacznie wiecej niż dodano przy reżyserskiej wersji "Niezwykłej podróży".

To inaczej rozumiesz to , na innym forum kolega napisal ze te 25 min to nie ze bedzie o tyle dluzszy film, tylko dodatkow bedzie wiecej o 25 min... dla mnie to nie normalne, ale tez gdzies w sieci wyczytalem ze ludzie tak jakby w ten sposob rozumowali. Dla mnie to o 25 min wiecej filmu powinno byc, a w kwestii samych dodatkow to juz inna bajka i mysle ze jedna wiecej plyta to bedzie ... ale teraz to juz zglupialem sam.. :-). Jesli bylby dluzszy film o 25 min to wiecej jak w I cz. bo tam bylo 13 min , ale i dluzszy film byl w porownaniu do Hobbita II.

Dlatego piszac poprzedni post odnosilem sie do tych 25 min jako dadatkow, a nie samego filmu .. ale ja bym osobiscie obstawial jednak ze to film bedzie dluzszy o te 25 min.. Wiec jest nas dwoch :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

...coś na ścianę dla zwaśnionych fanów Hobbita :)

 

Gościu, który sprzedaje takie zegary na wrocławskim Oldtimer Bazar nie zdradził mi nazwy producenta, ale znalazłem stronkę, na której są podobne zegary z winyli. Może robią też pod indywidualne zamówienie.

 

Link: http://www.zdrugiegotloczenia.pl/notatniki/category/20/zegary-winylowe/zegary-winylowe-wycinane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu, który sprzedaje takie zegary na wrocławskim Oldtimer Bazar nie zdradził mi nazwy producenta, ale znalazłem stronkę, na której są podobne zegary z winyli. Może robią też pod indywidualne zamówienie.

 

Link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Super ten zegar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek126 dopisuję się do was czyli 3...;-) dlatego iż ja poniższą informację: ,,Jednocześnie Jackson zapowiedział, że wersja reżyserska "Pustkowia Smauga" zostanie poszerzona o 25 minut dodatkowego materiału, któremu towarzyszyć będą nowe kompozycje muzyczne autorstwa Howarda Shore'a". rozumiem tak: wersja będzie poszerzona o 25 minut filmu=materiał dodatkowy=dłuższy film, którego w normalnej wersji nie ma, w którym poszczególne momenty ścieżki dźwiękowej są autorstwa Howarda Shore'a. Ja to tak rozumiem... ;-) Poczekamy i zobaczymy kto ma rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek126 dopisuję się do was czyli 3...;-) dlatego iż ja poniższą informację: ,,Jednocześnie Jackson zapowiedział, że wersja reżyserska "Pustkowia Smauga" zostanie poszerzona o 25 minut dodatkowego materiału, któremu towarzyszyć będą nowe kompozycje muzyczne autorstwa Howarda Shore'a". rozumiem tak: wersja będzie poszerzona o 25 minut filmu=materiał dodatkowy=dłuższy film, którego w normalnej wersji nie ma, w którym poszczególne momenty ścieżki dźwiękowej są autorstwa Howarda Shore'a. Ja to tak rozumiem... ;-) Poczekamy i zobaczymy kto ma rację.

Ja tak zrozumialem jak tylko przeczytalem, ale ze jakos to innym nie podpasowalo - moje przemyslenie :-) to sobie pomyslalem ze moze sie jednak myle,,,, ale jak jest nas trzech to juz nie jest zle. Ja i tak czekam do listopada. W kinie bylem wiec przezyje .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiazana wersja rozszerzona dluzsza o 25 min..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jasne od samego początku, po prostu wystarczy czytać ze zrozumieniem.;-)

Niby tak, ale niektorzy inaczej rozumowali... nie istotne, wazne jest to ze jest 25 min wiecej filmu i mam nadzieje ze jedna wiecej plyta dodatkow bedzie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera tej wersji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuu no to przed ostatnią 3 częścią będzie maraton u mnie, a w sumie po premierze ostatniej części mam zamiar strzelić trylogie hobbita i władcy pierścieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuu no to przed ostatnią 3 częścią będzie maraton u mnie, a w sumie po premierze ostatniej części mam zamiar strzelić trylogie hobbita i władcy pierścieni.

Ale ostatnia cz Hobbita rozszerzona to dopiero bedzie w listopadzie 2015 roku - troche dlugo tyle czekac, ale jak w kinie byles to troszke lepiej mozna to zniesc :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Tak będzie wyglądało rozszerzone wydanie Hobbit 2:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedstawiam scenę z rozszerzonej wersji

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Trailer sceny z filmu...Nie ogarniam już tego.

Bo tu nie ma nic do ogarniania :-) Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

film jest przekombinowany, u Tolkiena sprawna wartka akcja, Smaug zdenerwowany rozmową z Bilbo uderza na miasto a w filmie ta cała scena we wnętrzu góry, walka ze smokiem, na szybkiego wylanie rzeźby ze złota aby utopić gada......... o, matko, ziewałem na tym serdecznie i modliłem się o koniec. A tu ma się ukazać wersja rozszerzona, czyli jeszcze dłuższa???????????

 

Filmowa wersja Hobbita przypomina mi prozę Pratchetta czy też Goodkinda a z podwórka muzycznego - późniejsza twórczość Dream Theater - trzy miliony pomysłów na raz, hej i byle szybko do przodu aż do zawrotu głowy i do utraty tchu, szkoda że klimatu i tak naprawdę prawdziwej treści w tym wszystkim po prostu brak...

 

ostatnią cześć sobie raczej już odpuszczę, aż się boje pomyśleć jaką to ekwilibrystykę i sztuki prestidigitatorskie zostaną pokazane przy okazji bitwy pięciu armii, elfy będą pląsać po głowach zdezorientowanych goblinów, legolas zjedzie z góry na tarczy i wybije jak nic połowę przeciwnika, drugą załatwi beorn ciskając orkiem z prędkością światła w tłum zgromadzonych.

 

u Tolkiena królował rozsądek i wyważenie akcji, w filmie Thorin stoi na nosie Smauga. Ratunku i na pomoc ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film jest przekombinowany, u Tolkiena sprawna wartka akcja, Smaug zdenerwowany rozmową z Bilbo uderza na miasto a w filmie ta cała scena we wnętrzu góry, walka ze smokiem, na szybkiego wylanie rzeźby ze złota aby utopić gada......... o, matko, ziewałem na tym serdecznie i modliłem się o koniec. A tu ma się ukazać wersja rozszerzona, czyli jeszcze dłuższa???????????

 

Filmowa wersja Hobbita przypomina mi prozę Pratchetta czy też Goodkinda a z podwórka muzycznego - późniejsza twórczość Dream Theater - trzy miliony pomysłów na raz, hej i byle szybko do przodu aż do zawrotu głowy i do utraty tchu, szkoda że klimatu i tak naprawdę prawdziwej treści w tym wszystkim po prostu brak...

 

ostatnią cześć sobie raczej już odpuszczę, aż się boje pomyśleć jaką to ekwilibrystykę i sztuki prestidigitatorskie zostaną pokazane przy okazji bitwy pięciu armii, elfy będą pląsać po głowach zdezorientowanych goblinów, legolas zjedzie z góry na tarczy i wybije jak nic połowę przeciwnika, drugą załatwi beorn ciskając orkiem z prędkością światła w tłum zgromadzonych.

 

u Tolkiena królował rozsądek i wyważenie akcji, w filmie Thorin stoi na nosie Smauga. Ratunku i na pomoc ;)

 

Po co się modlić wystarczy wyłączyć film bo rozumiem że film z netu ściągnąłeś, a nie kupiłeś w sklepie, bo już dawno byś o tym napisał. Nikt nikomu nie karze oglądać na siłę filmu szkoda się męczyć.. a co dopiero tak się poświęcać żeby się aż modlić o koniec filmu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się modlić wystarczy wyłączyć film bo rozumiem że film z netu ściągnąłeś, a nie kupiłeś w sklepie, bo już dawno byś o tym napisał. Nikt nikomu nie karze oglądać na siłę filmu szkoda się męczyć.. a co dopiero tak się poświęcać żeby się aż modlić o koniec filmu..

 

kolega raczy zaproponować administracji audiostereo punkt w regulaminie mówiący o tym w jakim terminie od daty premiery można zamieszczać wrażenia po seansie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.