Skocz do zawartości
IGNORED

wybór subwoofera


misiekwlkp1986

Rekomendowane odpowiedzi

witam zastanawiam sie nad kupnem suba. jestem laikiem w temacie. moj pokoj to ok 20 m2.

obecnie posiadam tv- samsung 51 f5500, amplituner- yamaha rxv 673, blu ray - yamaha bd s473 oraz kolumny 5.0 taga azure.

chcialbym zakupic suba do 100 0 zl moze byc uzywka

ktos pomoze? zastanawialem sie nad tonsil activ 250

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pada pytanie co będzie przeważało muza czy kino ale w tej cenie nie pogodzi się tego chociaż może coś w używkach można by wykopac

 

tu masz nowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

 

 

Opis sugeruje wręcz, że jest to jest to subwoofer dla mających niedobór magnezu - "(...)magnez 1,49kg,(...)". Natomiast nie wspomina nic o tak mało istotnych cechach jak wylot bassreflexu w dolnej płycie obudowy czy odłączanym przewodzie sieciowym. U tego sprzedawcy nie kupiłbym żadnego sprzętu mimo, że przedstawia się jako "Proffesional Audio".

 

Za te pieniądze subwoofer z membraną 25 cm i wagą niemal 25 kg jest godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w dobrym stanie używkę JBL 150P, nowe można jeszcze dostać poniżej 1000zeta, za te pieniądze moim zdaniem rewelacja. Nadaje się do filmów i muzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj pada pytanie co będzie przeważało muza czy kino ale w tej cenie nie pogodzi się tego chociaż może coś w używkach można by wykopac

 

tu masz nowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo dobre pytanie od tego trzeba zaczac...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego sprzedawcy nie kupiłbym żadnego sprzętu mimo, że przedstawia się jako "Proffesional Audio".

 

podałem propozycję tego suba , którego można niekoniecznie kupić u tego sprzedawcy a jeśli jest taki nieuczciwy czy jak to może lepiej dołożyc ze dwie stefy do nowego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dołożyc ze dwie stefy do nowego .

 

na allegro też jest nowy miałem na myśli kupienie gdzie indziej z dołożeniem tych 2 stów , nie miałem możliwości edycji gdy się kapnąłem jak napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

podałem propozycję tego suba , którego można niekoniecznie kupić u tego sprzedawcy a jeśli jest taki nieuczciwy czy jak to może lepiej dołożyc ze dwie stefy do nowego .

 

Nie zrozumiałeś. Żartowałem sobie ze sprzedawcy, który nie odróżnia magnezu od magnesu, a mieni się w nazwie profesjonalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis sugeruje wręcz, że jest to jest to subwoofer dla mających niedobór magnezu - "(...)magnez 1,49kg,(...)". Natomiast nie wspomina nic o tak mało istotnych cechach jak wylot bassreflexu w dolnej płycie obudowy czy odłączanym przewodzie sieciowym. U tego sprzedawcy nie kupiłbym żadnego sprzętu mimo, że przedstawia się jako "Proffesional Audio".

 

Za te pieniądze subwoofer z membraną 25 cm i wagą niemal 25 kg jest godny uwagi.

Swietny "magnez" taki to dopiero zagra, ja w swoim subie "magnezu " jak dobrze pamietam mam 9,8 kg, a moze mial na mysli magnez bo myslal o walorach leczniczych a nie brzmieniowych :-) ale mnie jak do tej pory - sub , a mam wiecej "magnezu" jakos z niczego nie wyleczyl..:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.