Jump to content
IGNORED

Edifier R2600 vs Microlab Solo 7C + karta muzyczna

JEsterrro

Recommended Posts

Witam, planuję zamianę swoich głośników Logitech Z-4 2.1. Jestem w tematach dźwiękowych zielony więc pytam fachowców ;)

Zastanawiam się nad dwoma zestawami, a mianowicie:

1) Edifier R2600

oraz

2) Microlab Solo 7C

Do tego również karta muzyczna, zastanawiam się nad:

1) Audiotrak Maya U5:

oraz

2) Audiotrak Prodigy Cube

Jeżeli chodzi o głośniki to będą one służyły głównie do muzyki typu rock/metal, ale też i do filmów.Pokój mam duży, około 20 m2, głośniki będą stały od siebie w odległości około 2,5-3m.

Jeżeli chodzi o kartę muzyczną to czytałem dużo pozytywnych opinii o Maya U5, ale czytałem też takie, że jest to integra pod USB. Podobno Prodigy Cube jest sporo lepsza, ale czy warto dokładać do niej te ~130 zł czy Maya U5 wyciągnie z głośników to co najlepsze?

Byłbym bardzo wdzięczny za opinie i podpowiedzi odnośnie wyboru odpowiedniego zestawu ;)

Jeśli chcesz kupić zewnętrzna kartę dźwiękową do użytku stacjonarnego, pod kolumny, to rozważ zakup urządzenia z zewnętrznym zasilaczem. Teraz w MIKOŁAJOWEJ promocji można kupić DAC Audinst HUD-mx1 w cenie 499pln (cena regularna tego DAC-a zaczyna się od 599pln i w zależności od sprzedawcy waha się nawet do 700pln). Jeśli Twój budżet jest elastyczny warto dołożyć. Przeczytaj o nim opinie na forum, przeczytaj artykuł:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Warto!

Co do proponowanego zakupu zestawu kolumny i wzmacniacz.. to jeśli mamy go odnieść do zakupu głośników aktywnych Microlab Solo7C.. to przecież to nie jest ten budżet.. Za 639pln (cena NOWEGO kompletu głośników Solo7C) ciężko będzie kupić sensowny nowy wzmacniacz.. a co dopiero wzmacniacz i kolumny.. no chyba, że będziesz szukał używanego sprzętu..

Moim zdaniem Solo7C spełnią Twoje oczekiwania.

Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, daj znać możesz podjechać do nas i odsłuchać sobie te głośniki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.