Jump to content
IGNORED

Popcorn A 300 i tablet z aplikacją NMJ Navigator na androidzie.

daru0105

Recommended Posts

Czy ktoś z forumowiczów posiada taki zestaw i chciałby się podzielić wrażeniami.?

Nie mam ani tabletu, ani pena wifi do popcorna.Wydatek by był min.500 zł.Nie chciałbym zostać z niepotrzebnym mi tabletem,gdyby to był niewypał.

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Kwotę masz nie za wielką i łatwo się wpakować na minę, więc wyboru tabletu dokonaj uważnie - zwróć uwagę na procesor, ekran, wersja androida, wyposażenie (3G, karty SD).

Nie wiem jakie wyposażenie jest Ci potrzebne i do czego poza sterowaniem będziesz go używał (np czy potrzebujesz 3G, czy wystarczy WiFi).

Najlepiej wybierz jakiś w markecie, tzn pobaw się nim wcześniej czy responsywność jest dobra, czy nie zamula, czy ekran jest ok.

Z tańszych acz jeszcze porządnych bez 3G mogę polecić Samsung Galaxy Tab 3, myślę, że po targowaniu za tyle go kupisz.

Co do samej współpracy z Popcornem - poszukaj raczej na zagranicznych forach, większy user base, większe doświadczenie.

--

Jeśli chcesz poznać cywilizację...posłuchaj jej muzyki - Konfucjusz

Tablet będzie potrzebny tylko do puszczania muzy z popcorna.Mam plazmę Panasa,trochę to żre.

Chodzi mi głównie o funkcjonalność takiego zestawu.Czy program NMJ Navigator spełnia podstawowe wymogi dla pełnej i bezproblemowej obsługi.

Ale chyba pożyczę gdzieś tableta i sam się dowiem.

Muszę jednak kupić kartę wifi do popcorna

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.