Jump to content
IGNORED

Potrzebuje dobrych głośników 2.0

premier

Recommended Posts

Witam planuje zakup jakichś dobrych głośników 2.0 Trochę już przeglądałem oferty jak i opinię i wybrałem 3 różne zestawy. Dodam tylko, że wyrosłem już z bardzo głośnego słuchania muzyki więc nie potrzebuje kolumn estradowych tylko dwóch dobrze grających głośników. Ważne żeby bas nie buczał. A więc"

1. MICROLAB SOLO 6C nie miałem okazji posłuchać jak graja ale mam już microlaby pro 3 i grają świetnie z amplitunerem denona (taki zestaw mam w domu a teraz potrzebuje czegoś na stancje)

2. Modecom MC-SHF80U słyszałem jak grają i co do dźwięku to nie mam zastrzeżeń

3. Genius SP-HF2020 najtańsze z tych wszystkich, ogólnie podobają mi się z wyglądu no i cena ciekawa, nie wiem czy dobrze grają ale jeśli nie ma dużej różnicy do poprzednoch to może są godne polecenia ?

Ewentualnie może jeszcze jakieś inne byście polecili ? tak jak mówiłem nie potrzebuje głośnego grania więc może kupić jakiś niższy model głośników np modecom shf56 i do tego kartę dźwiękowa ?

• 2 weeks later...

Philips 544 electronic

uzywane (moze nie od tego sprzedawcy co teraz) - piekna rzecz bywaja taniej i od solidniejszych

wpisz i philips 654

544 znacznie lepsze

jak chcesz nowe to cóz - ja nie lubie nowych kiedy stare sa duzo lepsze i "taniej"

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

edifier r2800 ale trzeba poczekać na dystrybucje w Polsce jednak lepiej kupić raz a dobrze czyli bose 5

Domyślam się, że kolega szuka monitorów, do odsłuchu z małej odległości, a nie takich krów, które powinny być szeroko, daleko rozstawione.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.