Jump to content
IGNORED

Laik a sprzęt - pomoc przy wyborze sprzętu.

KKabanos

Recommended Posts

Bry. Szukam jakiegoś sprzętu audio, ale się na tym nie zna. Wiem, że chcę odtwarzać płyty - mam ~550 zł. Wiem też, że nie jestem dźwiękowym purystą po prostu chcę dźwięk lepszy niż ten z komputera/konsoli/DVD. Nie mam pojęcia czy za taką cenę coś da się zdziałać, ale jeśli by się dało to proszę o pomoc. Myślałem nad głośnikami i odtwarzaczem CD, ale wyczytałem, że tak się nie da zrobić, znowu jeśli chodzi o kolumny to powinny być małe - sprzęt do domowego słuchania, a pokój mniej więcej 12m kwadratowych. Proszę o pomoc.

W tej kwocie to warto by poszukać używanego sprzętu.

Używanych CD-ków nie sprzedajemy.. ale po szybkim zapoznaniu się z ofertą Alledrogo w oko wpadła mi ta YAMAHA CDX-593:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Patrząc na te opinie:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wydaje mi się, że warto na nią zapolować.

Oczywiście zaznaczam, że to nie moja aukcja, nie odpowiadam ani za sprzedającego, ani za towar, który sprzedaje.

A jeśli chodzi o głośniki, możesz zwrócić uwagę np na Microlaby Solo7C, wcale nie są za duże jak na 12m2. Co jakiś czas pojawiają się u nas zestawy RFB (REFURBISHED=odnowione przez producenta). Można je kupić w dużo niższych cenach, w stosunku do cen rynkowych. Np tutaj, komplet w bardzo dobrym stanie wizualnym za 499pln:

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Mamy jeszcze kilka kompletów w nieco gorszym stanie estetycznym (co nie znaczy, że w złym). Gdy tylko zrobimy zdjęcia wystawimy je w aukcji licytacji. Także zapraszam :-)

Takie połączenie zapewni napewno lepszy dźwięk niż z miniwieży, a równocześnie będzie pierwszym krokiem w kierunku "dużego" stereo.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.