Skocz do zawartości
IGNORED

Laik a sprzęt - pomoc przy wyborze sprzętu.


KKabanos

Rekomendowane odpowiedzi

Bry. Szukam jakiegoś sprzętu audio, ale się na tym nie zna. Wiem, że chcę odtwarzać płyty - mam ~550 zł. Wiem też, że nie jestem dźwiękowym purystą po prostu chcę dźwięk lepszy niż ten z komputera/konsoli/DVD. Nie mam pojęcia czy za taką cenę coś da się zdziałać, ale jeśli by się dało to proszę o pomoc. Myślałem nad głośnikami i odtwarzaczem CD, ale wyczytałem, że tak się nie da zrobić, znowu jeśli chodzi o kolumny to powinny być małe - sprzęt do domowego słuchania, a pokój mniej więcej 12m kwadratowych. Proszę o pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans . Może jakś jakaś używana wieżyczka ...?!

Poza tym to pytanie raczej nadaje się do działu "start" i tam bym poszperał na Twoim miejscu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie to warto by poszukać używanego sprzętu.

Używanych CD-ków nie sprzedajemy.. ale po szybkim zapoznaniu się z ofertą Alledrogo w oko wpadła mi ta YAMAHA CDX-593:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Patrząc na te opinie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wydaje mi się, że warto na nią zapolować.

 

Oczywiście zaznaczam, że to nie moja aukcja, nie odpowiadam ani za sprzedającego, ani za towar, który sprzedaje.

 

A jeśli chodzi o głośniki, możesz zwrócić uwagę np na Microlaby Solo7C, wcale nie są za duże jak na 12m2. Co jakiś czas pojawiają się u nas zestawy RFB (REFURBISHED=odnowione przez producenta). Można je kupić w dużo niższych cenach, w stosunku do cen rynkowych. Np tutaj, komplet w bardzo dobrym stanie wizualnym za 499pln:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Mamy jeszcze kilka kompletów w nieco gorszym stanie estetycznym (co nie znaczy, że w złym). Gdy tylko zrobimy zdjęcia wystawimy je w aukcji licytacji. Także zapraszam :-)

 

Takie połączenie zapewni napewno lepszy dźwięk niż z miniwieży, a równocześnie będzie pierwszym krokiem w kierunku "dużego" stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.