Jump to content
IGNORED

Do posiadaczy amplitunerów Pioneer

reniu91

Recommended Posts

Witam wszystkich

Kupiłem ampli pionner 422 podłaczylem wszystko tak jak pisze w instrukcji i mam kilka problemów..

- na tv nie pojawia sie menu ampli (tzw OSD)

- gdy do tv podłaczylem dysk przenosny i wlaczyłem film dzwiek lecial z tv a powinien z ampli

Uzyłem dobrych kabli hdmi optical i oraz kabla komponent

Prosze o pomoc

Może sprawdź w instrukcji obsługi czy ten amplituner obsługuje GUI (OSD) przez HDMI, bo może być, że nie obsługuje i tylko w trybie analogowym to OSD działa, natomiast jeśli chodzi o dźwięk z dysku podłączonego do USB w Telewizorze - to do wyjścia optycznego w telewizorze (jeśli ma) podłącz kabel optyczny i podłącz go z drugiej strony do wejścia optycznego w amplitunerze ale oprócz tego musisz "oznaczyć" w funkcjach amplitunera z którego cyfrowego portu ma on korzystać czy z Coaxial czy Optical - wybierz Optical i powinno być OK

A moze kabel od suba jest winny?

No co ty - ten amp ie obsługuje GUI przez HDMI i to wszystko.

Bez osd nie dam rady tego oznaczyc..

Dasz rade - pilotem i przyciskiem na nim Signal Sel masz mieć na wyświetlaczu O1 (chyba! - nie pamiętam już tak dokładnie)

Wielkie dzieki, dzwiek leci z ampli:):)

Podlaczylem ampli i tv analogowo (monitor out - video in, tym kablem od suba) ale dalej nie ma osd.. A nie wiesz moze czy nie trzeba wlaczyc tego pilotem ?

Ta ang instrukcja to masakra..

Ok juz mam wielkie dzieki jeszcze raz:)

A nie wiesz moze czy nie trzeba wlaczyc tego pilotem ?

Jak wchodzisz w menu to OSD powinno się pojawiać od razu - nie włączasz tego jakąś odrębną funkcją czy klawiszem - klikasz w menu czy tam setup (nie pamiętam już każdy amp ma inaczej :D ) i powinieneś mieć wyświetlenie funkcji ampa na ekranie

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.