Skocz do zawartości
IGNORED

Lampa i kolumny do PC ~2k


pawel2208

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
aktualnie z moim kompem grają logitechy z-2300 podpięte do e-mu 0204 usb i chciałbym trochę swój komputerowy tor audio polepszyć. W związku z tym, że e-mu oferuje mi możliwość podpięcia dwóch różnych zestawów wyjściowych, aktualne kolumny planuję pozostawić do użytkowań nie-muzycznych, a pod drugie wyjście podpiąć coś stricte do muzyki. Zawsze marzyła mi się lampa i pomyślałem, aby spełnić tę zachciankę nawet w ramach PC-Audio. Pokój w którym będę korzystał ze sprzętu ma ok 11mkw, jest kwadratowy i niestety ale biurko z komputerem jest blisko ściany, bardzo blisko. Maksymalna odległość jaką byłbym w stanie od tej ściany wygospodarować to w w dużych porywach 0,5m. Co do oczekiwań, to rzucenie tematu lampy nie jest przypadkowe - zależy mi na ciepłym, miękkim, zrównoważolnym tonalnie brzmieniu, o mięsistym, ale nie dudniącym basie, z szeroką sceną i plastyczną średnicą. Co do odsłuchiwanej muzyki, to jest ono mocno zróżnicowane, właściwie większość gatunków się tam znajduje. Apropos tego, co sam wykombinowałem:

wzmacniacz: taga hta-500b
kolumny: Pylon Pearl Monitor

co myślicie o takim zestawie, może zaproponujecie coś innego? Co do kwestii finansowych - jeśli będzie warto, jestem w stanie budżet trochę zwiększyc, pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawel2208' timestamp='1385910306' post='3008607']

kolumny: Pylon Pearl Monitor

[/quote]Trudne warunki i kolumny z tylnym wylotem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawel2208' timestamp='1385910306' post='3008607']
wzmacniacz: taga hta-500b
[/quote]
Po pierwsze nie kupuj tego syfu. Zamiast tego można upolować sensownego używanego tranzystorowca. A jak koniecznie chcesz żeby coś się świeciło to postaw na nim jakąś lampkę nocną;]

[quote name='pawel2208' timestamp='1385910306' post='3008607']
kolumny: Pylon Pearl Monitor
[/quote]
Lepiej dołóż 200zł i kup Magnaty Quantum 673, są znacznie lepsze od tych pylonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zdecydowanie lepiej Indiana Line Tesi 260

[img]http://indianaline.rafko.pl/pliki/images/rekomendacja_av.png[/img]

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[img]http://www.av.com.pl/avfiles/images/artykuly/kolumny/magnat_quantum653-dane.gif[/img]
Obrazki nam za wiele nie powiedzą;]
Miałem okazję posłuchać tych magnatów w porównaniu do Tesi 260. Na podstawie tego czego autor tematu oczekuje raczej magnaty spełnią jego oczekiwania gdyż oferują znacznie lepszą jakość basu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy, że wróciłem ostatnio trochę na ziemię i myslę teraz o zwykłych kolumnach aktywnych, a konkretnie wpadły mi w oko edifiery r2600. Jest tylko jeden problem - kolumny muszą u mnie stać na biurku i to w odległości 0,5m - 1m ode mnie, czy w takim wypadku kupno dość sporych edifierów ma sens?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kyle' timestamp='1386269478' post='3012418']
"Spore" to są APS AEON ;) Te Edifiery powinny się spisać.
[/quote]
Są spore bo sporo potrafią;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifi Audio iTube - 1300zł
bufor lampowy z masą dodatków - marzy mi sie popróbowac lecz chwilowo jestm na ziemi ;)

[url="http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/739-ifi-audio-itube"]http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/739-ifi-audio-itube[/url]


kolumny
uzywane - 500
wzmacniacz uzywany - 300


usb0204 sprzedajesz za 350
kupujesz emu0404 pci za 200

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='erazm2' timestamp='1386321907' post='3012864']
kupujesz emu0404 pci za 200
[/quote]Dzisiaj nie ma sensu kupować czegokolwiek na starym PCI. ... tak, że nawet gdyby pytający miał stacjonarny PC, to i tak jak coś wewn., to na PCI-E.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie nie ma bo nie kazdy ma kompa z plyta w ktorej sa tylko pci-e
i rownie nie kazdy zmieni takiego kompa szybko
mam socket 1156 ktorego oewnie mase czasu nie zmienie bo nie ma takiej ani nie bedzie takiej potrzeby - wszystko uciagnie przez wiele lat

a muzyczny komp to calkowity staroc mikro atx775 na celeronie 440
nigdy go nie zmienie bo po co - ma byc wlasnie taki z jak najmniejszymi fluktuacjami
zadnych wentylatorów dobry zasilacz - i robic swoje bedzie do smierci (pewnie mojej bo jego wydajnosc nie umrze:)

jesli byłaby okazja kupic swietna karte na pci to nie skorzystac? bo jakas "przyszłosc" ? - eee tam :)

np u mnie przyzłosc to kupic na wyprzedazy RME pod pci :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='erazm2' timestamp='1386421581' post='3013930']
niekoniecznie nie ma bo nie kazdy ma kompa z plyta w ktorej sa tylko pci-e
[/quote]Ja nawet mam jeszcze stare PCI na płycie ... jednak zdaję sobie sprawę z tego, że w przyszłym kompie już mogę nie mieć. Tak, że ja bym nie patrzył jedynie przez pryzmat swojej sytuacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrze przez pryzmat swojej tylko przez pryzmat co sie oplaca - ja to mam w nosie pci ex a kazdy sam oceni swoja sytuacje

kazdy wie jakie ma zlacza

nie kupi chyba 2 razy drozej (np nowa choc mógłby uzywana i załozmy chciałby ale... pci ) tylko dla tego ze moze w przyszłosci cos tam cos tam - dla mnie to idiot a nie rozsadny ale kazdego sprawa
uwazam ze ludzie maja rozum i sami ocenią swoją sytuacje terzniejsza przyszła przeszła i odsprzedazową

za to nie cierpie marketingiu wolajacego kupujcie pci ex bo cos tam cos tam :)
i wlasnie dl;a tego nie napisałem na pci ex a na PCI bo wersja ex sie nie oplaca - tyle w temacie pryzmatu

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='erazm2' timestamp='1386429005' post='3014037']
za to nie cierpie marketingiu wolajacego kupujcie pci ex bo cos tam cos tam :)
[/quote]Nie ma "marketingu" i nie ma "coś tam", tylko konkretnie mówię: niebawem sobie będzie można wsadzić PCI co najwyżej w tyłek, tak jak już dzisiaj, w nie jednej płycie nie ma złącza PATA.

[quote name='erazm2' timestamp='1386429005' post='3014037']
nie kupi chyba 2 razy drozej (np nowa choc mógłby uzywana i załozmy chciałby ale... pci )
[/quote]Jak nie ma złącz PCI, to i tak nie kupi PCI.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co bedzie niebawem to bedzie niebawem
a ja mowie co moze zagrac a nie co bedzie niebawem

nie obchodzi mnie co bedzie niebawem
niebawem to mozna całe zycie trzymac kompa z pci - bedzie rok "2050" i nadal miec kompa z pci

martw sie o siebie ;)
niech kazdy martwi sie o siebie a bedzie duzo lepiej

Ty sie martwisz "o mnie"
a ja sie martwie o ciebie po co Ci nowa płyta bez pci :)

tu temat o graniu muzyki a nie o tym ktop musi ulepszac kompy
nikt sie nie pytał o nową plyte ani byc moze nikt "ani tu ani tam" nie zamierza ulepszac swojego kompa o nowe plyty

to nie Twoj ani moj interes napedzac rynek ani opowiadac co bedzie a co nie bedzie u kogo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś dzień władanie czegokolwiek na PCI czy PCI-e niema sensu.
To jest jest zabytek, najnowsze urządzenia na USB brzmią lepiej i nie sa zasilanie syfem z kompa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='rambo54' timestamp='1386442036' post='3014209']
Na dziś dzień władanie czegokolwiek na PCI czy PCI-e niema sensu.
To jest jest zabytek, najnowsze urządzenia na USB brzmią lepiej i nie sa zasilanie syfem z kompa.
[/quote]Jak masz tandetny zasilacz, to masz "syf z kompa". Inna sprawa, że u mnie syfi monitor po masie przez komputer (czyli syf nie jest dokładnie z kompa :) ), i nie ma znaczenia czy podłączyłem interface przez USB, przez fire-wire 1394, czy COAX - zawsze był syf. Tak że jak już coś, to lepiej kupić dobry DAC z wejściem optycznym, by się odseparować od całego zestawu komputerowego.

[quote name='erazm2' timestamp='1386441306' post='3014196']
to nie Twoj ani moj interes napedzac rynek ani opowiadac co bedzie a co nie bedzie u kogo
[/quote]To jest mój interes, i nie "napędzam rynku", tylko nie mam ochoty już płacić za utrzymanie przestarzałego standardu w nowych produktach, którego nie używam od ... 7 lat. (i mało kto tego jeszcze używa).

A nie dogadaliśmy się, bo ty mówisz o sytuacji kupna sprzętu używanego, Ja natomiast o kupnie sprzętu nowego. Jak szukasz jak najtańszych używek, to stare PCI wyrwiesz na rynku wtórnym najtaniej - między innymi dla tego, że się ludzie pozbywają pół-martwego standardu. JAk kupujesz nową kartę, to wybierzesz stare PCI zamiast PCI-E ? - jeśli tak, to Cię nie rozumiem (szczególnie, że cena podobna).

... paradoksalnie to Ty napędzasz rynek, wspierając PCI.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle, czytam po raz n-ty, że jak DAC to tylko z toslink.
Świat nie stoi tylko Dacami z Toslink, ba, nawet budżetowe DACi pomijąją wogóle spdif
Komp sieje sam z siebie, gdy jeden zasilacz obsługuje mase urządzeń (CPU GPU HDD USB EHTERNET RAM CHIPSET PCI)
W dobie tego nawet niedrogi DAC na USB bez Spdif, i zewn nawet tanim zasilaczem zagra najcześciej lepiej niż karty typu RME MIA EMU na PCi/PCIe.
Mi tak wyszło w moim systemie, a sporo kart półprofesjonalnych wewn używałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle
martwy standard to bedzie kiedy przestanie działac
znaczy sie kiedy jakosc ulegnie deghradacji to bedzie martwe

rozumiemy sie? prodigy hd bedzie zyło tak dlugo az umrze i nie bedzioe martwym

martwia Cie upeposzenia komputerów - idz na forum komputerowe
tu jest o dzwieku z komputerów a nie o standardach płyt

jak mi udowodnisz ze na pciex gra lepiej to masz racje:)
nie to daj sobie spokój

bo ja durnot nie bede polecał typu kup nową na pci ex bo ....
kiedy mozna za pol ceny

jak kto chce to sam wie ze mozna nową i na pci ex

dyskusja bez sensu
nie musisz ludzi uswiadamiac to sobie uswiadom - kazdy wie co ma i jak długo chce to trzymac
kiedy kupuje na pci to wie ze ma pci i wuie ze chce je jeszcze "pomiec"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='erazm2' timestamp='1386443779' post='3014228']
bo ja durnot nie bede polecał typu kup nową na pci ex bo ....
kiedy mozna za pol ceny
[/quote]Pokaż mi[b] nową[/b] kartę PCI za połowę ceny tej karty w wersji PCI-E, albo przeczytaj co wyżej napisałem (Ty mówiłeś o sprzęcie używanym, Ja o nowym i z tego powodu nieporozumienie).

[quote name='rambo54' timestamp='1386443030' post='3014218']
Kyle, czytam po raz n-ty, że jak DAC to tylko z toslink.
Świat nie stoi tylko Dacami z Toslink, ba, nawet budżetowe DACi pomijąją wogóle spdif
[/quote]... zapomniałeś też, że po raz "n-ty" pisałem, że na wszystkich standardach elektrycznych, miałem słyszalne brumienie z powodu pętli mas, a na optyku nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałes gdzies nową 0404 za 200?
to po co mnie poprawiasz- mowie o najtanszej ofercie

do wyboru (załozmy) mamy pci uzywana za 190
i nową pcie za 450

ja kupuje te uzywaną i taki zakup polecam
chcesz polecic inny polec inny ale nie opowiadaj ze to umarło
umrze kiedy przestanie grac

oplacalnosc "Twojego " zakupu jest zadna
pomimo nowego standardu

gra nam tak samo
choc w przypadku st / stx - sa glosy ze st jest wrecz lepszą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani PCi ani PCie nie umarło i nie umrze.
Podzieliłem się tylko moją opinią z własnego doświadczenia, że najnowsze rzeczy na USB, bez loga typu CA MF ARCAM graja w lepiej niż staruszki na szyne PCi/PCIe w tej samej cenie.
Jednym z najważniejszych zjawisk przy konwersji D/A to zasilanie, którego w PC nie uświadczymy, nawet zasilając PC liniowymi zasilaczami z dużymi toroidalnymi trafami.

Jak ktoś chce się pobawić mamna zbyciu szyny pod PCI z dołącznym zewn zasilaniem. Można we własnym systemie sprawdzić co daje pominięcie zasilania z zasilacza ATX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='erazm2' timestamp='1386321907' post='3012864']
ifi Audio iTube - 1300zł
bufor lampowy z masą dodatków - marzy mi sie popróbowac lecz chwilowo jestm na ziemi ;)

[url="http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/739-ifi-audio-itube"]http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/739-ifi-audio-itube[/url]

[/quote]Do czego to doszło, że ludzie radzą kupować zniekształcacze sygnału ... i to jeszcze za 1350zł, do zestawu za 2 tys, więc do tego:

[quote name='erazm2' timestamp='1386321907' post='3012864']
kolumny
uzywane - 500
wzmacniacz uzywany - 300
[/quote]... tak że moim zdaniem czysta głupota kupowanie takiego bubla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu, czy ktoś mógłby ktoś się jeszcze ustosunkować do edifierów r2600 pod kątem tego, czy stawiając je na biurku jakieś pół metra ode mnie to wszystko będzie miało nogi i ręce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle

jak kupisz uzywaną glupote to bedziesz miał glupote i bubel

jak nie do jednego to to drugiego - byle sie czepic - to dopioero głupota

madrzejsze to by było jakbys cos konstruktywnego doradził


Pawle

skoro nie masz innej mozliwosci to nic nie zmienisz
raczej kupowanie mniejszych nie poprawi a tylko pogorszy

ja siedze pomiedzy (po metrze) shogunami 2
i nie czuje dyskomfortu kiedy siedze - wrecz to lubie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot rs3 [url="http://allegro.pl/pilot-acoustics-rs-3-glosniki-seas-peerless-i3780183803.html"]http://allegro.pl/pilot-acoustics-rs-3-glosniki-seas-peerless-i3780183803.html[/url]
pionner 510 [url="http://allegro.pl/pioneer-s-510-i3750868051.html"]http://allegro.pl/pioneer-s-510-i3750868051.html[/url]

tribuny , monolthy , allribin6 - wszystko do 500 z wysyłka - smieci , buble i glupota - ołł matko jak kto sie zajmuje smieciami np tanoyami m1/2 czy uzywanymi dali z sorrundów za 500 to ma taka opinie

smieci i gusła ;)

szukam woltanów mk2 za 600-700 i wiem ze bywają - "buble"

taki zestaw za 1000 zabija na wstepie "twoje" nowiosci z polecanych - smieci i nowych bubli "niesamowicie" grajacych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pawel2208' timestamp='1386501549' post='3014628']
wracając do tematu, czy ktoś mógłby ktoś się jeszcze ustosunkować do edifierów r2600 pod kątem tego, czy stawiając je na biurku jakieś pół metra ode mnie to wszystko będzie miało nogi i ręce?
[/quote]Powinno być OK (tzn. 0,5m od "linii kolumn"? - między uchem a kolumną będzie więcej = lepiej).

[quote name='erazm2' timestamp='1386506233' post='3014703']
pilot rs3 [url="http://allegro.pl/pilot-acoustics-rs-3-glosniki-seas-peerless-i3780183803.html"]http://allegro.pl/pilot-acoustics-rs-3-glosniki-seas-peerless-i3780183803.html[/url]
pionner 510 [url="http://allegro.pl/pioneer-s-510-i3750868051.html"]http://allegro.pl/pioneer-s-510-i3750868051.html[/url]
[/quote]... to ma być optymalne do odsłuchu z niewielkiej odległości? ... chyba żartujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zartuje;)
to odpowiedz na zarty ze tylko buble mozna kupic za 500

owszem jest o wiele optymalniejsze od mikrusów ktore nie nadaja sie do niczego innego niz sluchanie przy biurku
odejde od biurka i co - koniec "magii":)

ps
zdajesz sobie soprawe jakie katy rozpraszania ma ten seas? najwyzszy model - same oprzetworniki warte 300 -400 za pare
jest o milion razy bardziej optymalny niz wszelkie edfindery


mam "gowna" optymalne na biurko (leza w szafie) co mi z optymalnych skoro wielkie graja o wiele optymalniej - czy siedze czy leze czy stoje

w zyciu bym nie kupił optymalnego ktory ma ograniczenia masakryczne wyłacznie dla optymalnosci
cghyba ze mam drugie o wiele lepsze kolumny ale nigdy jako jedyne

wolałbym zakombinowac i powiescic na sciane za biurko zamkniete zamiast stawiac na biurko i miec sensowny sprzet niz upychac na siłe na biurko- wiele jest opcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.