Skocz do zawartości
IGNORED

Lampa i kolumny do PC ~2k


pawel2208

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='erazm2' timestamp='1386607327' post='3015695']
zartuje;)
to odpowiedz na zarty ze tylko buble mozna kupic za 500
[/quote]Żartujesz, że umiesz czytać ze zrozumieniem. Pokaż mi gdzie napisałem że "tylko buble można kupić za 500zł". ... napisałem, że kupując zestaw za 2000zł, szkoda ładować w bubla ifi Audio iTube za 1350zł, szczególnie, że na kolumny i wzmak (czyli kluczowe elementy zestawu) pozostaje 1/3 budżetu. ... idź że po rozum do głowy.

[quote name='erazm2' timestamp='1386607327' post='3015695']
zdajesz sobie soprawe jakie katy rozpraszania ma ten seas?
[/quote]Zdajesz sobie sprawę, że im wyższa częstotliwość, tym bardziej fala jest kierunkowa i łatwiej zlokalizować źródło? (niezależnie od tego "jakie kąty rozpraszania ma ten seas" - bo szerokie kąty, sprawiają "jedynie", że głośnik promieniuje z bardziej wyrównaną mocą w szerszym zakresie kątów). Jak głośniki są oddalone znacznie od siebie, to w mniejszym, lub większym stopniu można usłyszeć oddalenie przetworników, jeśli słucha się z małej odległości od kolumn (zależy od częstotliwości podziału, bo przy 80 Hz to nawet przy całych decymetrach przesunięcia, z odległości np. 1 metr, nie słychać przesunięcia ... do 500Hz jest relatywnie mało kierunkowo, z tego powodu nie ma problemu z odsłuchem wielkich Genelec 8260A z niewielkiej odległości, bo między koncentrykiem, a wooferem jest podział przy mało kierunkowych 350Hz ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie naucz pisac logicznie
dales cytat
kolumny 500 wznacniacz 300 i dopisałes szkoda ladowac do takiego bubla

dla kazdego myslacego logicznie bubel to co cytujesz powyzej
czyli automatycznie za 800 mozna kupuic kolumny i wzmacniacz tylko buble do ktorych szkoda ladowac czegokolwiek




taki zestraw za 1000 dobrze kupiony gra jak nowy ze sklepu za x 000

wiec opowiesci ze nie warto ladowac iTuba do zestawu bo zestaw jest niedoinwestowany ogromnie w stosunku do urzadzenia sa opowiesciami z lasu

jak najbardziej warto tam ładowac tak samo jak warto ładowac do nowego zestawu za 7k
producent zaleca zreszta do kazdego zestawu ;) - wiec jak najbardziej i do takiego

to ze Tobie sie nie podoba to Twoja sprawa
ja czuje ze mi własnie potrzeba tego co on oferuje a ponoc duzo oferuje - i nie mam tu na mysli tylko najprzedniejszej jego sprawy lapmpizacji

zestaw jest jak najbardziej wystarczajacy- bo jesli nie jest to niczyj nie jest ;)
i porostu iTube jest na smietnik ;)


koncze bo dalsze drazenie nie ma sensu
tez skoncz wymyslac problemy a bedzie dobrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

[quote name='erazm2' timestamp='1386611988' post='3015758']
to sie naucz pisac logicznie
dales cytat
kolumny 500 wznacniacz 300 i dopisałes szkoda ladowac do takiego bubla

dla kazdego myslacego logicznie bubel to co cytujesz powyzej
czyli automatycznie za 800 mozna kupuic kolumny i wzmacniacz tylko buble do ktorych szkoda ladowac czegokolwiek




taki zestraw za 1000 dobrze kupiony gra jak nowy ze sklepu za x 000

wiec opowiesci ze nie warto ladowac iTuba do zestawu bo zestaw jest niedoinwestowany ogromnie w stosunku do urzadzenia sa opowiesciami z lasu

jak najbardziej warto tam ładowac tak samo jak warto ładowac do nowego zestawu za 7k
producent zaleca zreszta do kazdego zestawu ;) - wiec jak najbardziej i do takiego

to ze Tobie sie nie podoba to Twoja sprawa
ja czuje ze mi własnie potrzeba tego co on oferuje a ponoc duzo oferuje - i nie mam tu na mysli tylko najprzedniejszej jego sprawy lapmpizacji

zestaw jest jak najbardziej wystarczajacy- bo jesli nie jest to niczyj nie jest ;)
i porostu iTube jest na smietnik ;)


koncze bo dalsze drazenie nie ma sensu
tez skoncz wymyslac problemy a bedzie dobrze :)
[/quote]

O iTube zostało już napisane wiele dobrego. Tutaj masz kilka polskich recenzji:

http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/739-ifi-audio-itube
http://www.highfidelity.pl/@main-1764&lang

... no i kilka zagranicznych:

http://www.monoandstereo.com/2013/08/i-fi-itube-preamplifier-test-review.html
http://www.inearmatters.net/2013/08/impression-ifi-audio-itube-magic-infused.html
http://cymbacavum.com/2013/10/02/ifi-audio-iusbpower-kingrex-ucraft-y-cable-part-1/
http://earmass.com/2013/10/20/ifi-audio-itube-the-analog/

Jest tego więcej, ale te dość mocno wyczerpują temat. iTube jest polecany do różnych systemów, w różnych cenach, często naprawdę drogich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.