Skocz do zawartości
IGNORED

wybór odtwarzacza multimedialnego


lamerblamer

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chciałbym sprzedać mój odtw. CD. Mam pokaźną kolekcję FLACów i chciałbym umieścić je na pendrive lub HDD i odwtarzać bezpośrednio z nich. Wpadły mi w oko 2 urządzenia

1.DUGOOD HDAP-10(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

 

2.JF Digital HDM-03 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

 

czym one się różnią funkcjonalnie? czy jakość dzwięku jest taka sama z obu? proszę o pomoc w wyborze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po namyśle zamówiłem z chin file player Aune X6, cena:ok 1350zł,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

co o nim sądzicie? czy ktoś go używa? pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po namyśle zamówiłem z chin file player Aune X6, cena:ok 1350zł,

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

co o nim sądzicie? czy ktoś go używa? pozdr.

dziś chińczyk wysłał mi instrukcję obsługi w PDF. Karty SD tylko do 32GB to urządzenie obsługuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zadecydowało, że wybrałeś akurat taki "wynalazek", a nie np. Pioneer N-30? Mieszkasz w Polsce? Bo chyba nie ma to dystrybucji u nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zadecydowało, że wybrałeś akurat taki "wynalazek", a nie np. Pioneer N-30? Mieszkasz w Polsce? Bo chyba nie ma to dystrybucji u nas.

zniechęciła mnie niepochlebna recenzja:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wybrałbym Marantz NA7004, ale to juz inna półka cenowa. Postanowiłem dać szansę chińczykowi trochę z ciekawości, trochę z przekory.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniechęciła mnie niepochlebna recenzja:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wybrałbym Marantz NA7004, ale to juz inna półka cenowa. Postanowiłem dać szansę chińczykowi trochę z ciekawości, trochę z przekory.

poza tym chodzi o 23% VAT, którego Chińczycy nie narzucają i niskie koszty pracy w Chinach w porównaniu z Europą i Japonią. Kupując taki odtwarzacz za 1350zł, kupujesz to samo co w Polsce kupiłbyś za 2500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Co do Pioneera, to nie czytałem tej recenzji, faktycznie może odstraszyć. Mnie zniechęca mało czytelny wyświetlacz.

DNP-720 ma dość duże ograniczenia przyjmowanych plików, o ile pamiętam, ale jego młodszy mniejszy brat DNP-F109 to jak dla mnie faworyt. W Twoim Aune przede wszystkim brakuje mi wifi, no i ogólnie zagadka, więc skrobnij o nim coś więcej, gdy już go trochę poznasz. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w budżecie około 1500 zł nie lepiej kupić używanego daca za około 1000 zł i oddzielnie player?

 

Za 1000 zł można kupić CA Dac Magic, rDaca i kilka innych dobrych urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, choćby używane, można kupić jako player za 500 zł? Bo nawet Squeezebox Touch używany jest droższy.

 

Jeśli chodzi o mnie, to daca mam, ale potrzebuję niebawem transport do plików plus radio internetowe bez kompa, bo tego diabła widzę osiem godzin w pracy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w budżecie około 1500 zł nie lepiej kupić używanego daca za około 1000 zł i oddzielnie player?

 

Za 1000 zł można kupić CA Dac Magic, rDaca i kilka innych dobrych urządzeń.

Na WIFI , LAN i wejściu USB z komputera mi nie zależy. chcę odtwarzacz i DAC w jednym pudełku.wiadomo, że ciężko będzie z gwarancją i nie wiadomo w jakim stanie będzie. jak już przyjdzie postaram się porównać brzmienie do brzmienia odtwarzaczy CD Marantz 6004 i Exposure 2010S bo takie mam teraz w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na WIFI , LAN i wejściu USB z komputera mi nie zależy. chcę odtwarzacz i DAC w jednym pudełku.wiadomo, że ciężko będzie z gwarancją i nie wiadomo w jakim stanie będzie. jak już przyjdzie postaram się porównać brzmienie do brzmienia odtwarzaczy CD Marantz 6004 i Exposure 2010S bo takie mam teraz w domu.

witam, przejdę teraz do recenzji urządzenia Aune X6, które dotarło do mnie wczoraj. cena:około 400USD + 71zł VAT. Na wstępie powiem że spodziewałem się lepszego brzmienia. W porównaniu do mego CD Exposure urządzenie wypadło blado. Eliminacja jitter'a jest co najmniej dobra ale Chińczycy muszą się jeszcze sporo nauczyć. Przejdźmy do konkretów. Dźwięk jest wyraźnie ocieplony, kulturalny. Żaden podzakres nie próbuje dominować. Płyta Dead Can Dance "Spiritchaser" i jest mało dynamicznie - nie słychać energii uderzenia w bębny murzyńskie ani pociągania strun gitary akustycznej, Słabo słychać jak powietrze wibruje po uderzeniu. Jest dosyć płasko i jednostajnie. Słaby atak przekłada się na słabe wyrażanie emocji. Wokale nie wybrzmiewają i nie wibrują tak jak na Exposure. Teraz wiem za co zapłaciłem kilka tysięcy złotych. Exposure daje o wiele większe wrażenie realizmu przedstawienia, zupełnie jakbym słuchał występu na żywo (to także zasługa moich Eposów, które uważam za bardzo dobre kolumny w swoim przedziale cenowym). Urządzenie ma też usterkę fabryczną: pliki .ape i.cue odtwarza z przerwami i trzaskami. Pilot nie zawsze reaguje na naciśnięcia przycisków. Samo urządzenie wykonane jest estetycznie, nic w nim nie lata luzem ani nie trzeszczy. urządzenie spróbuję zwrócić. Co o tym sądzicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przejdę teraz do recenzji urządzenia Aune X6, które dotarło do mnie wczoraj. cena:około 400USD + 71zł VAT. Na wstępie powiem że spodziewałem się lepszego brzmienia. W porównaniu do mego CD Exposure urządzenie wypadło blado. Eliminacja jitter'a jest co najmniej dobra ale Chińczycy muszą się jeszcze sporo nauczyć. Przejdźmy do konkretów. Dźwięk jest wyraźnie ocieplony, kulturalny. Żaden podzakres nie próbuje dominować. Płyta Dead Can Dance "Spiritchaser" i jest mało dynamicznie - nie słychać energii uderzenia w bębny murzyńskie ani pociągania strun gitary akustycznej, Słabo słychać jak powietrze wibruje po uderzeniu. Jest dosyć płasko i jednostajnie. Słaby atak przekłada się na słabe wyrażanie emocji. Wokale nie wybrzmiewają i nie wibrują tak jak na Exposure. Teraz wiem za co zapłaciłem kilka tysięcy złotych. Exposure daje o wiele większe wrażenie realizmu przedstawienia, zupełnie jakbym słuchał występu na żywo (to także zasługa moich Eposów, które uważam za bardzo dobre kolumny w swoim przedziale cenowym). Urządzenie ma też usterkę fabryczną: pliki .ape i.cue odtwarza z przerwami i trzaskami. Pilot nie zawsze reaguje na naciśnięcia przycisków. Samo urządzenie wykonane jest estetycznie, nic w nim nie lata luzem ani nie trzeszczy. urządzenie spróbuję zwrócić. Co o tym sądzicie?

dodam tylko że są to pierwsze wrażenia. Właśnie dostałem dodatkowe instrukcje od Chińczyka jak odtworzyć .ape i .cue bez problemu. zaoferował też wymianę pilota. Wrócę do tematu za kilka dni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewien, że to będzie szajs ale nie chciałem psuć zabawy.Teraz już wiesz jak jest i niech będzie to przestroga dla innych. Chińskie to są dobre sztuczne ognie i pierożki. A tak na serio w Chinach też produkuje się dobre rzeczy ale nie są już tanie. Siła robocza w Chinach bardzo podrożała i coraz więcej firm ucieka z produkcją np do Tajlandii, Birmy, Wietnamu itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyglada dosc ciekawie i w miare solidnie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jednym słowem dźwięk jak z taniego DVD. Nie lepiej było kupić "Kukurydzę" podobne pieniądze a dużo więcej walorów użytkowych. Sam się nad czymś takim zastanawiam bo jakoś nie che mi sie dopłacać do Coktajla w którym i tak nie wykorzystam wzmacniacza, a z tego co widzę to bez Daca sie nie obejdzie.

Pozdrawiam,

Paweł

 

To wyglada dosc ciekawie i w miare solidnie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a to rzeczywiście ciekawe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLAC (do 24bit/48kHz) - dyskwalifikacja...

 

Rzeczywiście nie wniknąłem. Masz racje Maciek. Czyli co pozostaje z tanich? Kukurydza i tak potrzebny przetwornik i tak. Bo na własnym to pewnie dźwięk jak ze słoika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Zakładając opcję zewnętrznego DACa można kupić CA NP-30. Małe, estetyczne i funkcjonalne urządzenie. Z rynku wtórnego da się wyhaczyć w okolicach 1,5k i się cieszyć plikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kiedyś coś coś takiego miałeś albo jeszcze masz to zapewne wiesz co piszesz. Przynajmniej sprawdzone urządzenie. A jak to się ma do Coktajla pomijam tutaj wyświetlacz i możliwości ripowania. Może miałeś Maciek porównanie albo ktoś porównywał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Miałem NP-30 a sprzedałem bo wówczas nie miał funkcji gaplsss/

W sumie jeśli chodzi o sam transport (bez DAC) NP-30 to bardzo miłe urządzenie.

Niestety nie miałem możliwości zabawy z Coktailem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wniknąłem. Masz racje Maciek. Czyli co pozostaje z tanich? Kukurydza i tak potrzebny przetwornik i tak. Bo na własnym to pewnie dźwięk jak ze słoika.

Ja bralem tylko pod uwage playera pod DACa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralem tylko pod uwage playera pod DACa.

 

Oczywiście że pod DACA tylko że jak player nie przepuści gęściejszych plików to o kant tyłka rozbić. Nie można zakładać że tylko będziesz odtwarzał ripy z CD a nóż widelec trafi się coś gęściejszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lamerblamer, za tę cenę jednak mogłeś spodziewać się takiej jakości dźwięku. Tym bardziej że Exposure jest co do źródła wymagający i szybko pokazuje jego słabe strony.

Ja tuż przed świętami stałem się posiadaczem Denona DNP-F109 i właśnie poznajemy się bliżej. :) Wg mnie w okolicach 2 tys. jest to najlepszy wybór w relacji cena-możliwości, tzn. lepszy niż NP-30 czy Pioneer N-30 lub nowość Audiolab M-net. Czyta flac 24/192, ma gapless, wifi, dźwięk po analogu całkiem znośny (u mnie jednak tylko jako transport), obsługa również przez smartfon. Ja kupiłem półroczny za 1300, ale to żadna okazja, bo na paragonie widnieje 1600.

Pewnie zauważę jakieś wady po pewnym czasie, ale jak na razie jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma sluzyc tylko jako transport to proponuje podlaczyc bezposrednio NASa Synology do DAC USB (nie wszystkie wspolpracuja, nie mniej i to mozna obejsc dokupujac konwerter USB M2tech na ten przyklad). Synology ma wbudowany odtwarzacz Audio Station, ktory mozna sterowac za pomoca komputera w przegladarce jak i tabletu czy telefonu z androidem, badz iOSem(darmowa aplikacja DSAudio). Odtwarza gapless, pliki o wysokiej rozdzielczosci tez (nie wiem czy tej najwyzszej nie posiadam), jest cichy ok 19dB, a witarak mozna jeszcze spowolnic w ustawieniach serwera, dysk polecam WD RED praktycznie bezglosny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani i dobry odtwarzacz to dune hd smart d1 / h1 / b1

Bardzo stabilny i czyta wszystko:-) Sam taki uzytkuje juz dlugi czas i jest bezproblemowy. Gra naprawde ok nawet bez daca ale zawsze mozesz podpiac jakiegos. Cena uzywki to pewnie jakies 500zl za niego. Rozwaz te opcjie. Kukurydza lubila sie wieszac i zawsze miala mniej dopracowany fw, nie wiem jaj na dzien dzisiejszy.

 

pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że pod DACA tylko że jak player nie przepuści gęściejszych plików to o kant tyłka rozbić. Nie można zakładać że tylko będziesz odtwarzał ripy z CD a nóż widelec trafi się coś gęściejszego.

Mi akurat to nie potrzebne, bo nie ma zadnych ciekawych pozycji. A sluchac gestych, bo to takie audiofilskie mnie nie przekonuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po nowym roku sprzęt zwracam do sprzedawcy.już jesteśmy dogadani. co do formatu gęstego to gęste pliki flac nie brzmiały lepiej niż zwykłe o jakości płyty CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też użytkuję dune smart d1 jego wielkim plusem jest wyświetlacz na którym to z 3m widać wszystko i można wygodnie zmieniać katalogi. Może kiedyś jako gadżet doczekamy się aplikacji pod iOS lub androida dla tego modelu.

 

Z dac hegla gra to bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.