Jump to content
IGNORED

lampowy sprzęt

Wojtek1972

Recommended Posts

Witam mam na imię Wojtek ,tak się ułożyło ,że słucham muzyki przez amplitunera trio kw33 +infiniti ,i radio z głośnikami saba ,trio powoli szwankuje jeden kanał gra ciszej .przy okazji ,chciałem się trochę rozwinąć i zapisałem się na forum szukając porady jaki zestaw zbudować lampowy wzmacniacz ,tuner lub amplituner do tego cd i kolumny ,słucham każdej muzy z przewagą mocnego rocka.

Czołem.

Na początek poczytaj podstawy, tj: początek przygody z pierwsza lampą, a dalej to o chińczykach (MingDa), ukraińcach (PhaSt), itp. Z tych wątków pójdziesz dalej i po tygodniu jesteś nakierunkowany.

Następnie pomyśl o całości, tj: wzmacniacz, kolumny, cd (radio zawsze może zostać - sygnał podasz na wzmacniacz). Na koniec posłuchaj gdzieś, co wybrałeś - lub wypożycz do domu (np. Elektropunkt - MingDa).

A finanse zawsze w tyle głowy się liczą same, bo ta bajka może kosztować każdą posiadaną sumę.

Jak masz podstawy + wzmacniacz + kolumny + cd + akustyka pomieszczenia, to dopiero wówczas myśl o lampach, kablach, gumkach itp.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.