Skocz do zawartości
IGNORED

lampowy sprzęt


Wojtek1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Wojtek ,tak się ułożyło ,że słucham muzyki przez amplitunera trio kw33 +infiniti ,i radio z głośnikami saba ,trio powoli szwankuje jeden kanał gra ciszej .przy okazji ,chciałem się trochę rozwinąć i zapisałem się na forum szukając porady jaki zestaw zbudować lampowy wzmacniacz ,tuner lub amplituner do tego cd i kolumny ,słucham każdej muzy z przewagą mocnego rocka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Na początek poczytaj podstawy, tj: początek przygody z pierwsza lampą, a dalej to o chińczykach (MingDa), ukraińcach (PhaSt), itp. Z tych wątków pójdziesz dalej i po tygodniu jesteś nakierunkowany.

Następnie pomyśl o całości, tj: wzmacniacz, kolumny, cd (radio zawsze może zostać - sygnał podasz na wzmacniacz). Na koniec posłuchaj gdzieś, co wybrałeś - lub wypożycz do domu (np. Elektropunkt - MingDa).

A finanse zawsze w tyle głowy się liczą same, bo ta bajka może kosztować każdą posiadaną sumę.

Jak masz podstawy + wzmacniacz + kolumny + cd + akustyka pomieszczenia, to dopiero wówczas myśl o lampach, kablach, gumkach itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.