Skocz do zawartości
IGNORED

Info dla użytkowników torrentów.


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cycus12

(Konto usunięte)

uhum, zobaczymy jak będzie, ja się zastanawiam czy przedłużać bo coraz mniej oglądam.. (nie ma czego), przedłużyłem i tak ze względu na matkę która chce domo i coś tam jeszcze (mamy multi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech oszukańczy biznes który wyludzal kase pisemkami z wezwaniem do zaplaty do nieświadomych uzytkownikow streamingu został wlasnie ukrucony przez sad, ciekawe jak kapitalistyczni legalni złodzieje zareagują stawiam na odwołania i inne pokazówki celem "nie dowalenia się do ukradzionych do tej pory pieniędzy"

także pozew zbiorowy mysle ze jest dobrym pomysłem na kolejnego pseudobiznesmena w białym kolmierzyku, chociaż konfiskaty majątku nie ma jak wprowadzić do prawa kapitalizmu biznesmeni w białych kolmierzykach ciagle blokują ten pomysl co mnie smuci

także kapitalizm jest ciekawy ale tylko dla legalnych złodziei bo przeciętny obywatel już nie ma kolorowo wszędzie chcą go okrasc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>cover tworzy w porozumieniu z prawdziwym autorem, uzyskuje jego zgodę, i odprowadza odpowiednie składki za prawa autorskie.

 

Widzę, że w końcu zrozumiałeś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

>>cover tworzy w porozumieniu z prawdziwym autorem, uzyskuje jego zgodę, i odprowadza odpowiednie składki za prawa autorskie.

 

Widzę, że w końcu zrozumiałeś...

 

Dlaczego mnie cytujesz z tego typu dopiskiem? Czy kiedyś coś innego pisałem?

Z tego, co było wcześniej, to chyba właśnie Ty nie rozumiałeś różnicy pomiędzy plagiatem a coverem oraz np. standardem (o czym wspomniał MarkN).

A w cytacie pominąłeś istotny fragment - "bardzo często", co nie znaczy zawsze!

Istotniejsze od opłacenia składek za prawa autorskie jest podanie prawdziwego autora - to jest istota covera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Widzę że temat się cały czas rozwija.

Nasz szanowny p.Prezes Emereko jak zawsze ma rację.

Łubu dubu,Łubu dubu

niech na żyje,prezes naszego klubu

Niech żyje nam.

T ja, Jarząbek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Widzę że temat się cały czas rozwija.

Nasz szanowny p.Prezes Emereko jak zawsze ma rację.

Łubu dubu,Łubu dubu

niech na żyje,prezes naszego klubu

Niech żyje nam.

T ja, Jarząbek. ;)

 

Ależ nie trzeba było... ;) :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Widzę że temat się cały czas rozwija.

Nasz szanowny p.Prezes Emereko jak zawsze ma rację.

Łubu dubu,Łubu dubu

niech na żyje,prezes naszego klubu

Niech żyje nam.

T ja, Jarząbek. ;)

Jarząbek.

Tutaj zachęcam do rozmowy, nawet osoby z całkowicie odmiennymi poglądami.

Natomiast proszę, żeby nie robić tutaj szopki.

Dasz radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Jarząbek.

Tutaj zachęcam do rozmowy, nawet osoby z całkowicie odmiennymi poglądami.

Natomiast proszę, żeby nie robić tutaj szopki.

Dasz radę?

Oczywiście ;)Da się radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie napisał już MarkN :)

Ciebie, Ultro, wypada tylko zapytać, kto dał Ci prawo jazdy, skoro nie znasz zasad odpowiedzialności, jaka Ci grozi?

Bo normalnie w takich przypadkach mandat (często bez naliczenia punktów karnych) dostaje właściciel pojazdu!

...z życia wzięte ;)

 

PS Mój nick to eMeReKo - można używać "kopiuj-wklej", jeśli są jakieś problemy ;)

 

chcesz mnie sprowokować czy po prostu z ciebie taka tempa dzida ?

 

 

zresztą nie tłumacz, ponad 4000 twoich postów na AS o czyś świadczy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

chcesz mnie sprowokować czy po prostu z ciebie taka tempa dzida ?

 

zresztą nie tłumacz, ponad 4000 twoich postów na AS o czyś świadczy....

 

Pisze się tępa, "tempa dzido"! ;)

A o Tobie świadczy już ten jeden, powyższy post...

Nic dodać, nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ... ą ę pier kardę :D

nie pomyliłem się, o tobie świadczy 4016 postów ...

 

 

Ultro.

Proszę o wpisy na jakimś poziomie albo do widzenia.

 

ok to do widzenia :)

 

PS. no ja Twój poziom podziwiam w wątku o wyrobach pana kuleszy czy cuś :) poziom poziomu "ekspert" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cover jest niczym innym, jak skopiowaniem czyjegoś pomysłu i dzieleniem się kasą z jego Twórcą. Pod względem technicznym to plagiat, który został usankcjonowany prawnie.

Niejaki Cugowski, kiedy udzielał się jeszcze politycznie w senacie, forsował chore pomysły obowiązkowego opodatkowania obywateli...

Więc może ja to Szanownym Państwo przedstawię z drugiej strony.

Skoro Oni mogą, to mógłbym jako projektant drogowy oczekiwać od Cugowski i innych, aby płacili mi powiedzmy 0,10 zł za kilometr drogi, którą zaprojektowałem, a której używają...

Dokumentacja projektowa, a ściślej projekt budowlany czy też wykonawczy jest również dziełem autorskim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

To musisz to sobie zawrzeć w kontrakcie. Czemu nie?

Bardzo dobry pomysł. Jeśli Twój projekt będzie na tyle innowacyjny, że ktoś przystanie na Twoje warunki oczywiscie.

Najlepiej żebyś zaprojektował drogę, znalazł inwestora( tak jak artysta wydawcę), który wyłoży na nią kasę i budujcie. Potem bramki i każdy kto na nią wjedzie będzie Wam płacił. Kasę będę jeszcze Twoje wnuki trzepać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz to sobie zawrzeć w kontrakcie. Czemu nie?

Bardzo dobry pomysł. Jeśli Twój projekt będzie na tyle innowacyjny, że ktoś przystanie na Twoje warunki oczywiscie.

Najlepiej żebyś zaprojektował drogę, znalazł inwestora( tak jak artysta wydawcę), który wyłoży na nią kasę i budujcie. Potem bramki i każdy kto na nią wjedzie będzie Wam płacił. Kasę będę jeszcze Twoje wnuki trzepać.

Prosze nie promowac szkodliwych rozwiazan i patologii do ktorych doszlo za kapitalizmu...

 

Należy dazyc do minimalizacji rozwarstwienia i dobrobytu ogolnego a nie do wyzysku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale też i nie do złodziejstwa.

 

Prosze nie promowac szkodliwych rozwiazan i patologii do ktorych doszlo za kapitalizmu...

 

Należy dazyc do minimalizacji rozwarstwienia i dobrobytu ogolnego a nie do wyzysku

Czyli co?

Komunizm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zachowania, może być i kapitalizm, ale nie odpłatne drogi odpłatne powietrze odpłatne.... tylko (wy)zysk (wy)zysk (wy)zysk (wy)wyzysk i tworzenie kolejnych granic i rozwarstwienia,

ludzki system dla ludzi a nie biznes na ludziach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstaję za Wolnym Rynkiem, ale wbrew pozorom nie jest łatwo go utrzymać. Jak mnie uczono w podstawówce, w czasach gdy książki przepisywano ręcznie można było za jedną kupić 3 wioski. Następnie pojawił się Gutenberg i za książkę już można było kupić co najwyżej kawałek płota - towar z elitarnego stał się powszechny, rynek zadziałał i cena towaru spadła. Coś podobnego stało się w dzisiejszych czasach - dobra intelektualne straciły swój materialny wymiar, stały się cyfrową, łatwo powielaną informacją ale... praktycznie nie poszedł za tym spadek cen tychże, i tu jest źródło problemu tak zwanego "piractwa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiś sposób mogę zrozumieć Cugowskich i podobnych, że chcą się nachapać i czerpać wielokrotne zyski z jednego przeboju (istne perpetum mobile).

Ale jak już wspomniałem wcześniej, idąc tym tokiem myślenia dochodzimy absurdów.

Skoro dajmy na to fryzjer musi im płacić haracz, to mógłby zwrócić się do producenta parapetów, aby ten żądał z kolei od nich daniny, bo gdzieś to radio trzeba postawić ;-)

Pazerność może zgubić tą branżę. Chwała, że istnieje coś takiego, jak p2p...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Coś podobnego stało się w dzisiejszych czasach - dobra intelektualne straciły swój materialny wymiar, stały się cyfrową, łatwo powielaną informacją ale... praktycznie nie poszedł za tym spadek cen tychże, i tu jest źródło problemu tak zwanego "piractwa".

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Na forum mamy kolegę który był uprzejmy napisać, że ściąga po kilka tysięcy płyt na rok. W innym temacie się chwali tym, że zarabia po kilka tysięcy funtów na tydzień.

I co?

On oczywiście też nie czuje się piratem. Jak to kiedyś napisał:,, śmierć frajerom''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Na forum mamy kolegę który był uprzejmy napisać, że ściąga po kilka tysięcy płyt na rok. W innym temacie się chwali tym, że zarabia po kilka tysięcy funtów na tydzień.

I co?

On oczywiście też nie czuje się piratem. Jak to kiedyś napisał:,, śmierć frajerom''.

 

z jednej strony degradacja psychiki przez dostep do calosci dokonan muzycznych w internecie a z drugiej strony postep spowodowal ze dorobek intelektualny jest tak latwo kopiowalny ze trzeba na nim zarabiać w inny sposób bo w sposób taki jaki istniał w czasach kiedy nie było jak skopiować się już nie sprawdza ale przez monopole wydawnicze wciąż jest popierany i promowany, chociaż trochę dale w strumienie (z zyskiem glownie dla siebie a dla artystow prawie zadnym) także piractwo to tylko odpowiedz rynku na brak alternatywnego (legalnego) zrodla do dostępu do dorobku intelektualnego w czasach kiedy nie da się na nim zarabiać jak za czasów kiedy wydawca był monopolista i dyktowal wszystko bo mogl to zrobić bo nie dalo się tego kopiować albo dalo się kopiować w bardzo ograniczonym stopniu

 

problemem jest już mentalność (chociaż dla mnie to zbawienie) a wiec ludzie w większości już nawet nie uwazaja tego jako zlego procederu (dla mnie to zbawienie bo monopole nie będą się rozrastać stojąc w miejscu i będą musiały albo rozwijać się albo tracic coraz wieksza ilość rynku i w zamian trzymać ceny na obecnym poziomie oraz coraz większy procent od artystow pobierac no i po drugie nawet korumpując system prawny będzie ciężko powstrzymać rozwój w dostępie do własności intelektualnej bo to staje się nawykiem ludności)

 

powinniscie się cieszyc a nie narzekac bo monopole były sa i zawsze będą największym problemem wolnego rynki i rozwoju przecież artyści(no nazwijmy ich tak bo większość to tylko biznesmeni nie artyści w dziesiejszych czasach artyści to było w latach 60 70 80 i trochę 90 teraz to tylko garstka) i tak dzięki działaniom monopoli wydawniczych dość ze bez koncertow i własnych inicjatyw nie przezyja to jeszcze coraz mniej korzystne warunki dostają wlacznie w brakiem własności do swojego dokonania wiec w większości stary system (przedinternetowy) nawet by im zaszkodzil a teraz mamy zalew dzięki netowi

 

po ostatnie największe oburzenie jeśli chodzi już o artystow to jest wlasnie wśród tych wypromowanych za czasów predinternetowych (a wiec metallica itp. popularne zespoly) i tutaj się nie dziwie bo gdyby utrzymać przedinternetowy system to oni wciąż by zgarniali dużo jako ze brak odsluchow porownan powodowal by promowanie bardzo wąskiej grupy artystow (pokroju metalliki) reszta by nawet nie powstala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... chociaż trochę dale w strumienie (z zyskiem glownie dla siebie a dla artystow prawie zadnym) także piractwo to tylko odpowiedz rynku na brak alternatywnego (legalnego) zrodla do dostępu do dorobku intelektualnego w czasach kiedy nie da się na nim zarabiać jak za czasów kiedy wydawca był monopolista i dyktowal wszystko bo mogl to zrobić bo nie dalo się tego kopiować albo dalo się kopiować w bardzo ograniczonym stopniu

 

 

Całkowicie się z tym zgadzam. Wg mnie ceny "płyt" w internecie powinny spaść do takiego poziomu że człowiek nie zastanawiałby się za bardzo czy kliknąć "kupuję" - to by rozwiało problem "piractwa", nikomu poza paroma dzieciakami nie chciało by się szperać w sieci by "coś ściągnąć" - no ale wtedy stary system by upadł. A niższą cenę muzyki zrekompensowała by wielkość rynku internetowego i łatwość dostępu do niego (tu nawet grajek z jakiejś wsi na Słowacji może zrobić karierę np. w Chinach)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Następny nasz film i chyba ta sama kancelaria z Niemiec:

http://www.hotmoney.pl/nabiezaco/Sciagnales-z-sieci-ten-film-Czekaja-cie-klopoty-a33851

 

Kwota pozwu też bez zmian. 550zł.

Ktoś ma może informacje jak skończyły się sprawy pozwanych za poprzedni film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ci kapitalisci... byle nie tworzyc a zarabiac... a producent filmu i tak troche zarobi a reszta miedzy stado darmozjadow zie rozejdzie konczac nawet na prawnikach jak widze po ostatnim poscie...

A to stado darmozjadow to zapowiedz ze nie będzie taniej i nie bedzie zbytniego wyboru bo kazdy by chcial cos zgarnac a im latwoej i taniej tym mniej darmozjadow po drodze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobieranie jest dozwolone, tylko upload jest problemem - nie wszyscy wylaczyli seedowanie. Ostatnio pracownicy mojego lokalnego ISP mi wspomnieli o tym, ze chcac nie chcac musieli wydac logi. Zagorzaly zostaje jakis No-IP + szyfrowanie dysku+ kawalek niezabezpieczonego WiFi (zeby moc zwalic wine na kogos kto sie podpial z zewnatrz). Jako uczciwy obywatel czekam na Netflixa - mam nadzieje ze wejda na rynek I ze oferta na PL bedzie sensowna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.