Skocz do zawartości
IGNORED

Przeprosiny


gsmok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Piszę w tym dziale, aby nie zaśmiecać Działów merytorycznych, choć sprawa dotyczy głównie Działu Lampy elektronowe.

Głupio mi się przyznać, ale mimo kilkuletniej obecności na Forum (głównie biernej, choć bywam tutaj praktycznie codziennie) nie zauważyłem, że istnieje tutaj narzędzie nazwane w profilu jako Komunikator. Zobaczyłem je dzisiaj zupełnie przypadkowo (otrzymałem po raz pierwszy automatycznie wysłaną z Forum wiadomość, że ktoś coś napisał) i znalazłem tam kilkanaście skierowanych do mnie pytań, na które nie odpowiedziałem - bo po prostu o nich nie wiedziałem.

 

W trakcie przeglądania tych zaległych listów gdzieś mi je "wcięło" - nie mam pojęcia jak je odzyskać. Niestety nie jestem obyty z mechanizmami Forum. Chciałbym w tym miejscu przeprosić wszystkich, którzy nie doczekali się odpowiedzi. Mam nadzieję, że przeczytają ten post. Jeszcze raz przepraszam.

 

Pozdrawiam

gsmok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest otwarty to myślę że warto przeprosić......

 

Ja przepraszam za to że kiedyś za "młodu" głosowałem na PO. Z tego powodu do tej pory mam strasznego "moralniaka".

Proszę wybaczcie już nigdy nie popełnię tego błędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest otwarty to myślę że warto przeprosić......

 

Ja przepraszam za to że kiedyś za "młodu" głosowałem na PO. Z tego powodu do tej pory mam strasznego "moralniaka".

Proszę wybaczcie już nigdy nie popełnię tego błędu.

 

Chyba nie temu miał służyć wątek. Zaraz będą przepraszać, że nie załatwili bratu biletu do Tutki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam za to że kiedyś za "młodu" głosowałem na PO. Z tego powodu do tej pory mam strasznego "moralniaka".

Proszę wybaczcie już nigdy nie popełnię tego błędu.

Zagłosuj na PIS lub inną partię , ale z następnymi przeprosinami powstrzymaj się , to takie tandetne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używamy w języku potocznym bardzo często przedrostka "prze". Przy różnej okazji i na wszelkie sposobności odmieniany.

Szkoda, że przy okazji zapomnieliśmy używać pięknego wyrazu "przepraszam". Ale na szczęście nie wszyscy. To wielka odwaga i kultura osobista człowieka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przeprosić wszystkich czytelników forum, za te z moich nieudolnych wpisów, którymi kiedykolwiek kogoś obraziłem, czy spowodowałem w jakiś inny sposób frustrację.

 

Przepraszam również wszystkie te osoby, które zawiodły się na mnie, które liczyły na więcej, na konkretne informacje zamiast ogólników.

 

Przepraszam moderatorów forum, za to że posiadam tendencję do sprawiania kłopotów, rodzajem swojej postawy, charakterem oraz temperamentem.

 

Przepraszam wszystkich, którzy z powodów obiektywnych nie są w stanie uniknąć czytania moich postów, wpisów, za treść, która może nie odpowiadać ich wyobrażeniom, przekonaniom, może godzić w ich uczucia oraz drażnić wrażliwość.

 

Przepraszam wszystkie osoby o innych poglądach politycznych, za czasami agresywną postawę, mającą postać podobną do kampanii politycznej na rzecz jednego z dużych podmiotów politycznych na polskiej scenie, za to, że pomniejszam wartość innych uczestników życia publicznego, posiadających odmienne poglądy.

 

Jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? To nie Twoja wina. Nikt świadomie nie wyrządza krzywdy.

Masz wybaczone jak wszyscy, którzy nie wiedzą co czynią...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem winny, wszystko czynię świadomie, czas na poniesienie konsekwencji i ban.

 

Czas zakończyć funkcjonowanie na forum.

 

Ludzie wybierają urządzenia obciążone wadami, zamiast funkcjonalne, wybierają polityków, którzy ich okradają z marzeń i środków, zamiast tych działających w interesie narodowym.

 

Z kim przystajesz takim się stajesz, nie mam ochoty na dalsze przebywanie w nieprzyjaznym środowisku, bycie banowanym w tematach specjalistycznych, przez adeptów, którzy mają jeszcze mleko pod nosem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że zajrzałem do tego wątku - myślałem że to coś poważnego ...

Widać jakie ważne są twoje przeprosiny w porównaniu z autorem tematu , zerknij na stawiane kolejki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem winny, wszystko czynię świadomie, czas na poniesienie konsekwencji i ban.

 

Błądzić jest rzeczą ludzką , wybaczać Boską , nadto , któż z nas , na tym forum jest idealny ?

 

Z kim przystajesz takim się stajesz, nie mam ochoty na dalsze przebywanie w nieprzyjaznym środowisku, bycie banowanym w tematach specjalistycznych, przez adeptów, którzy mają jeszcze mleko pod nosem.

 

To prawda , że " złe towarzystwo psuje dobre obyczaje " (1 Koryntian 15 :33 ) , niemniej proszę nie opuszczać tegoż forum , ponieważ dzięki panu chętniej tu zaglądam , uwielbiam pana czytać , i jak mniemam , nie tylko ja . W bardzo zręczny sposób łączy pan trafność wypowiedzi z kulturą wypowiedzi , co dziś jest dużą rzadkością , po prostu potrafi pan pisać , nikogo przy tym nie obrażając , jest pan sympatyczny , inteligentny , oryginalny .

Oczywiście , aby to dostrzec trzeba się wznieść ponad wklejane przez pana zdjęcia Hyuny i skupić się na treści pańskich postów , z całą pewnością Forum AS bez pana będzie znacznie uboższe , z wyrazami szacunku i sympatii , Piotrek .

 

Skoro temat jest otwarty to myślę że warto przeprosić......

 

Ja przepraszam za to że kiedyś za "młodu" głosowałem na PO. Z tego powodu do tej pory mam strasznego "moralniaka".

Proszę wybaczcie już nigdy nie popełnię tego błędu.

 

Nie Ty jeden dałeś się zwieść , a czy to był błąd , to oceni Historia ?

Niemniej przeprosiny przyjęte , serdeczności !

 

Ale po co? To nie Twoja wina. Nikt świadomie nie wyrządza krzywdy.

Masz wybaczone jak wszyscy, którzy nie wiedzą co czynią...

 

To ja też skorzystam , jak wszyscy , to wszyscy , i bardzo przepraszam , że się napraszam !

 

Przepraszam , że zajrzałem do tego wątku - myślałem że to coś poważnego ...

 

Może będzie , to zależy , za co ludzie zaczną przepraszać ?

 

Przepraszam za przepraszam ;)

 

I tak grzecznościom nie było końca !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat jest otwarty to myślę że warto przeprosić......

 

Ja przepraszam za to że kiedyś za "młodu" głosowałem na PO. Z tego powodu do tej pory mam strasznego "moralniaka".

Proszę wybaczcie już nigdy nie popełnię tego błędu.

 

może z mostu skocz , takiej hańby zwykłe przeprosiny nie wymażą . Jesteś skończony , chyba nie masz po co żyć . Taki błąd ale każdy ma problemy na miarę zawartości łba .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przeprosi za wpisy podobne do tych powyżej

Znajdzie się odważny? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam i proszę o wybaczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przeprosi za wpisy podobne do tych powyżej

Znajdzie się odważny? ;)

 

w Tobie brak odwagi ? Maju przeproś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cholernie mi wstyd że oglądałem Eurowizję w tym roku.

 

sam nie wiem kogo ale przepraszam..........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie mi wstyd że oglądałem Eurowizję w tym roku.

 

sam nie wiem kogo ale przepraszam..........

A mrugałeś w trakcie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam naród Polski, że spodobała się mi Conchita Wurst - jako piosenkarka, mężczyzna i kobieta.

 

Nie przepraszaj , Naród Polski , to nie tylko chrześcijańscy heteroseksualiści , kucharki i penelopy , to również ludzie kultury , homoseksualiści , mężowie zdradzający żony , dzieciobójczynie i złodzieje ( to tak w wielkim skrócie) , serdeczności !

 

Cholernie mi wstyd że oglądałem Eurowizję w tym roku.

 

sam nie wiem kogo ale przepraszam..........

 

Wszystkiemu winna UE , niemniej "Bruksela" przeprosiny przyjęła !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z kosmosem ?......w Avatarku to rozgrzesza. / :)-to ja córkę przepraszam.. :(-przykro mi.

 

W żadnym razie , gdyż kosmos nie może rozgrzeszyć , natomiast nie widzę powodu , aby Conchita Wurst oraz jej idole przepraszali lub byli gorsi od złodziei , cudzołożników (również tych heteroseksualnych ) , dzieciobójczyni , itd.,itp. , i to miałem na myśli , serdeczności .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- a ja przepraszam wszystkich na zapas - tych, których niewątpliwie oburzą i doprowadzą do białej gorączki opinie, które wygłoszę w przyszłości na forum.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.