Skocz do zawartości
IGNORED

a jeśli nie PRO-JECT DEBUT CARBON (2M-RED) to co?


stachukubik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Po wielu pochlebnych recenzjach, testach, nagrodach naszło mnie pytanie. Jako że w tym temacie jestem laik. Ciekawi mnie na ile dobry jest ten gramofon z tą wkładką i oczywiście co bardziej mnie interesuje. Co kupić z używanego sprzętu żeby było taniej a lepiej. Proszę o odpowiedz doświadczonych forumowiczów którzy obeznani są z dźwiękiem z tego gramofonu. Szukam pierwszego gramofonu i myślę że te Pro Ject byłby dobrym wyborem. No ale jeżeli da się taniej a lepiej to czemu nie. Prosiłbym o wpisy z kompletnymi propozycjami czyli gramofon + wkładka + pre.
Niemal zawsze padają propozycje dotyczące używanego sprzętu który lepiej się opłaca kupić niż nowy, więc wydaje mi się że w tym temacie też nie powinno być problemu. Proponował bym jednak przyjąć górną granice za wszystko nie więcej niż 1500 pln żeby było taniej po prostu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

RPM 1,3 Genie z 2 M Red. Też nówka :)

http://audio.com.pl/testy/pro-ject-rpm-13-genie:4

"Ładnie wygląda też kolumna ramienia, wykonana z grubej rurki mocowanej do okrągłej, grubej płytki za pomocą nimbusowych śrub. Pozwala to na ustawienie VTA. W dość prosty sposób można ustawić azymut wkładki - rurka ramienia mocowana jest pojedynczą śrubą.
Obydwa te elementy są ustawiane w fabryce, ale jeśli chcielibyśmy zmienić wkładkę, będzie można z nich skorzystać."

Komedia, nie zauważyłem, że podstawowy Pro-Ject daje takie możliwości regulacji. Ciekawe, czy Debut też ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekwości: co to są śruby NIMBUSOWE, bo ja znam tylko imbusowe. Jakby ktoś chętny podpowiedział ki czort?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386336100' post='3013067']
nie zauważyłem, że podstawowy Pro-Ject daje takie możliwości regulacji. Ciekawe, czy Debut też ma?
[/quote]
Ten ma, Debut nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na razie wiemy że nowszy Pro-Ject RPM-1.3 Genie dzięki własnie regulacją jest lepszy od Pro-Ject Debut Carbon. Ale panowie, a właśnie o Was mi chodziło, (gdzie jest Jozwa?) :-) chyba jesteście w stanie zaproponować coś z używanych sprzętów. No chyba ze faktycznie trudno będzie coś poskładać w tych pieniądzach żeby mogło zagrozić propozycją Pro-Jecta. A to by świadczyło tylko o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. No i że jak się ma do wydania na gramofon ok 1500 to to jest optymalny wybór. Zwłaszcza dla początkującego "vinylomaniaka"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiostereo.pl/zabawka-pro-ject-rpm-13_91851.html

Polecam zerknąć w specyfikację na stronie wytwórcy.
... zaś potem porównać ze specyfikacją takiego PS-X60 ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z FAQ wynika że nie da się skompletować używanego sprzętu w cenie nie przekraczającej założonego budżetu. Bo np. Telefunken 600 to w chili obecnej 1900 zł. Ale w tym wypadku pozostaje pytanie na ile lepiej zagra od nowego PJ. To samo tyczy się wymienionego Sony PS-X60. Żaden nie jest tańszy. A pytane na ile są lepsze. Specyfikacje mi nic nie mówią - nie znam się.
.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...w faq masz też podane przedziały cenowe, to , że ktoś szuka jelenia i chcę opchnąć telefunkena za 2000zł...

Na kiedy "potrzebujesz" gramofon? Będę składał thorensa 160 z ramieniem rega 250, tylko do 15 grudnia na pewno nie będę miał czasu. Możesz sobie poczytać o tych sprzętach, jest sporo opinii w sieci, zarówno o ramieniu jak i o gramofonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz_pianista pośpiech jak wiemy jest złym doradcą więc jeżeli chodzi o termin to mi się nie pali. Rozumiem że wkładka do dokupienia osobno. Ale jeżeli efekt końcowy będzie zbliżony do Thorensa TD 160 HD to chyba warto poczekać. Jakbyś mógł podać więcej szczegółów na priv, to będę wdzięczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Ahaja, znowu kojarzysz sprzęty ze swojego- dość jednak specyficznego- kąta. No ile z tych ( rozumiem, że niezwykłych?) parametrów PS-X60 zdobytego za darmo z niemieckiej wystawki przed domem, zostało do dziś?
Ty usiądziesz, poświecisz mu 200 roboczogodzin, części za 100 zł i masz. A kolega może nie ma takich możliwości?
Chyba, że ma. Spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frywolny trucht
A ile takich miałeś w swoich rękach, że takie rzeczy wypisujesz?

Nie sprzedaję gramofonów. Zwracam uwagę [b]na jakie[/b] [b]konstrukcje[/b] [b]warto[/b] zwrócić uwagę w poszukiwaniach.
200 roboczogodzin mogę poświęcić na zbudowanie extra pre ale nie na ustawienie i doprowadzenie napędu do stanu wzorowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='stachukubik' timestamp='1386346974' post='3013205']
No to z FAQ wynika że nie da się skompletować używanego sprzętu w cenie nie przekraczającej założonego budżetu. Bo np. Telefunken 600 to w chili obecnej 1900 zł. Ale w tym wypadku pozostaje pytanie na ile lepiej zagra od nowego PJ. To samo tyczy się wymienionego Sony PS-X60. Żaden nie jest tańszy. A pytane na ile są lepsze. Specyfikacje mi nic nie mówią - nie znam się.
.
[/quote]
Każdemu kto w temacie gramofonowym niezbyt obeznany, polecam ruszenie 4 liter i posłuchanie używanych gramofonów. Na przykład w Łodzi, w komisie audio na ul. Piotrkowskiej 204 jest obecnie ze 20 gramofonów "z epoki" do kupienia, w tym takich prawdziwych, kozackich, forumowych "referencji" też nie brakuje. W wielu innych miastach jest podobnie. Ceny w komisie nieco wyższe niż na allegro, co jest zrozumiałe, bo człowiek w końcu prowadzi sklep. Ale mimo to ceny nadal rozsądne, bo aby żądać za takiego telefunkena 1900 zł to trzeba "mieć nie po kolei" lub być bezczelnym. Ale jednak to słuchanie starych runchli to przeżycie z gruntu traumatyczne - ostrzegam. Konieczna będzie wizyta u laryngologa w celu podreperowania słuchu po takiej sesji odsłuchowej. Niedrogi, wyposażony w adekwatną wkładkę (broń Boże nie jakiś tandetny Ortofon OM3E!) oraz dobrze ustawiony i skalibrowany Pro-Ject zjada te "kozackie referencje" na śniadanie. Wszystkie na raz :)
Stachukibik, pamiętaj, gramofon zagra Ci tak, jak zagra jego wkładka plus pre gramofonowe, a wkładka zagra tak, jak pozwala płyta.
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rochu

(Konto usunięte)

[quote name='Yul' timestamp='1386401860' post='3013640']
(...) Pro-Ject zjada te "kozackie referencje" na śniadanie. Wszystkie na raz :)
[/quote]

[img]http://cdn.mdjunction.com/components/com_joomlaboard/uploaded/images/cat_laugh.gif[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audiostereo.pl/zabawka-pro-ject-rpm-13_91851.html
Nie bierz sobie do serca co ja wtedy tam pisałem bo teraz nie wiem co rzeczywiście oglądałem:) RPM 1,3 nie jeździ po stoliku bo ma podkładki antypoślizgowe i brzmi (wkładka 2 M Red) bardzo dobrze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yul' timestamp='1386401860' post='3013640']
... bo aby żądać za takiego telefunkena 1900 zł to trzeba "mieć nie po kolei" lub być bezczelnym.
[/quote]

Stara rynkowa zasada mówi że dany towar jest wart tyle ile kupujący chce za niego zapłacić.
I tak jest czy Ci się ta bezczelność podoba czy nie.
Śmieszą mnie takie komentarze do cen. Gdybyś napisał że nie jest tyle wart bo to przechodzony złom ale że jest za drogi bo Ty tak sądzisz to trochę nie na miejscu.
Sprzedający mógłby Ciebie okreslić jako bezczelnego lub mającego nie po kolei bo wypisujesz takie głupoty. I jak byś się czuł?

A wracając do tematu proponuję AD Fontesa.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' timestamp='1386407318' post='3013681']
Stara rynkowa zasada mówi że dany towar jest wart tyle ile kupujący chce za niego zapłacić.
I tak jest czy Ci się ta bezczelność podoba czy nie.
Śmieszą mnie takie komentarze do cen. Gdybyś napisał że nie jest tyle wart bo to przechodzony złom ale że jest za drogi bo Ty tak sądzisz to trochę nie na miejscu.
Sprzedający mógłby Ciebie okreslić jako bezczelnego lub mającego nie po kolei bo wypisujesz takie głupoty. I jak byś się czuł?

A wracając do tematu proponuję AD Fontesa.

Pozdro
[/quote]
Popieranie abstrakcyjnych cen na stare graty na publicznym forum zawsze wydawało, wydaje i będzie mi się wydawało podejrzane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yul' timestamp='1386407580' post='3013686']
Popieranie abstrakcyjnych cen na stare graty na publicznym forum zawsze wydawało, wydaje i będzie mi się wydawało podejrzane.
[/quote]

A kto popiera?
Przecież to autor wątku wynalazł ten gramofon.

Jeśli chcesz pilnować i forum i internetu to kiedyś była taka formacja ORMO :). Niedługo nic nie będzie można polecić bo Yul pilnuje. A Q21 zamknie swoje podwoje.


Uppps, moja propozycja przekracza budget. Wycofuję. To nie do tego wątku.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' timestamp='1386407845' post='3013690']
A kto popiera?
Przecież to autor wątku wynalazł ten gramofon.

Jeśli chcesz pilnować i forum i internetu to kiedyś była taka formacja ORMO :). Niedługo nic nie będzie można polecić bo Yul pilnuje. A Q21 zamknie swoje podwoje.


Uppps, moja propozycja przekracza budget. Wycofuję. To nie do tego wątku.

Pozdro
[/quote]
Mimo że przekracza budżet to i tak ciekawa propozycja zacnie wyglądająca konstrukcja i z polskiej manufaktury. A jak coś jest polskie i dobre to należy to popierać. Tak więc dziękuje za zwrócenie uwagi na ten sprzęt, przyjrzę się mu bliżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' timestamp='1386407845' post='3013690']
A kto popiera?
Przecież to autor wątku wynalazł ten gramofon.

Jeśli chcesz pilnować i forum i internetu to kiedyś była taka formacja ORMO :). Niedługo nic nie będzie można polecić bo Yul pilnuje. A Q21 zamknie swoje podwoje.


Uppps, moja propozycja przekracza budget. Wycofuję. To nie do tego wątku.

Pozdro
[/quote]
Kolego, wstałeś lewą nogą? Wyrażam swoje zdanie, że stary trup nie jest wart 1900 zł i jego cena wydaje mi się abstrakcyjna, a propozycja takiej ceny godna jedynie wzruszenia ramion, czyli w gruncie rzeczy bezczelna. Ty najwidoczniej jesteś przekonany, że jest wart tego po stokroć. Czy możemy pozostać przy swoich zadaniach? Czy nie powstrzymasz się od chamskiego wyjeżdżania tutaj z ORMO? Bo to stawia w tym momencie przede wszystkim ciebie w złym świetle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yul' timestamp='1386411287' post='3013748']
Wyrażam swoje zdanie, że stary trup nie jest wart 1900 zł i jego cena wydaje mi się abstrakcyjna, a propozycja takiej ceny godna jedynie wzruszenia ramion, czyli w gruncie rzeczy bezczelna
[/quote]
1500zł za PJ Debut - jak to nazwać? To nie jest bezczelność? To również jest abstrakcja. Przecież ten "gramofonopodobny" wyrób nie powinno kosztować więc niż 500zł z wkładką!!! Więc jak widzisz po obu stronach rynku mamy anomalie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='stachukubik' timestamp='1386410210' post='3013727']
Mimo że przekracza budżet to i tak ciekawa propozycja zacnie wyglądająca konstrukcja i z polskiej manufaktury. A jak coś jest polskie i dobre to należy to popierać. Tak więc dziękuje za zwrócenie uwagi na ten sprzęt, przyjrzę się mu bliżej.
[/quote]

Bardzo proszę. Miałem to poleciłem. Poszukaj używki. Ja swojego sprzedałem za 2200 zł.

Pozdro

[quote name='Yul' timestamp='1386411287' post='3013748']
Kolego, wstałeś lewą nogą? Wyrażam swoje zdanie, że stary trup nie jest wart 1900 zł i jego cena wydaje mi się abstrakcyjna, a propozycja takiej ceny godna jedynie wzruszenia ramion, czyli w gruncie rzeczy bezczelna. Ty najwidoczniej jesteś przekonany, że jest wart tego po stokroć. Czy możemy pozostać przy swoich zadaniach? Czy nie powstrzymasz się od chamskiego wyjeżdżania tutaj z ORMO? Bo to stawia w tym momencie przede wszystkim ciebie w złym świetle.
[/quote]

Anomalie pogodowe zaszkodziły?

Po pierwsze nie wyraziłeś jedynie swojego zdania tylko poparłeś je epitetami: o trzeba "mieć nie po kolei" lub być bezczelnym. Gdybym był sprzedawcą tego gramofonu to byś zobaczył środkowy palec albo inną k...ę.
Po drugie na końcu zdania z ORMO są takie punkciki, przyjrzyj się proszę dobrze a nie bierz do siebie.
Po trzecie kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Jak będę chciał to sobie kupię starego trupa bo dla mnie będzie więcej wart niż dla Ciebie. Bo rynkiem rządzi teraz nie Twoje zdanie tylko popyt i podaż. Czy Ci się to podoba czy nie.

Jak chcesz napisać że ten trup nie jest wart swojej ceny to napisz że Twoim zdaniem i bez epitetów cytowanych powyżej. I nie będziemy musieli bić bez potrzeby w klawisze.
Zapewne mój gramofon twoim zdaniem też nie jest wart swojej ceny ale ja z przyjemnością będę dzisiaj ustawiać ramię i wkładkę po dokonanym upgrade'zie.

Miłej soboty.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie: ja też kiedyś szukałem czegoś nowego, żeby obroty nie pływały i miał regulowane ramię. Po mojej porażce z używany Dualem 415-2 - na szczęście zapłaciłem za niego ok 100 pln i za mniej więcej tyle poszedł w świat - powiedziałem sobie, że nigdy więcej używanych gramofonów. Jestem z moim Technisiem 1210 od kilku lat i służy mi bez problemów - tfu żeby nie zapeszyć. Zanim go kupiłem, to bardzo poważnie rozważałem zakup PJ ale zwyciężył rozsądek i kilka tysiaków zamiast władować w przewartościowanego PJ wsadziłem w lepszą wkładkę i kilka półek płyt :-) Jeśli nie chcesz spędzać godzin nad naprawianiem kilkudziesięcioletniego patefonu zamiast słuchać i cały czas coś w nim poprawiać to kup sobie na dobry start ATLP120, wymienisz wkładkę na jakaś at120, 100, 110, czy 440 i będziesz miał bardzo dobry patefon.
[url="http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=311464&&utm_source=Ceneo&ref=Ceneo&utm_medium=Price_comparison&utm_campaign=311464_Ceneo"]http://www.conrad.pl...gn=311464_Ceneo[/url]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

[quote name='Stones_Fan' timestamp='1386411932' post='3013757']
1500zł za PJ Debut - jak to nazwać? To nie jest bezczelność? To również jest abstrakcja. Przecież ten "gramofonopodobny" wyrób nie powinno kosztować więc niż 500zł z wkładką!!! Więc jak widzisz po obu stronach rynku mamy anomalie.
[/quote]

Tylko tak się składa, że Debut Carbon ma lepszy stosunek S/N od tego Telefunkena :)
Gdy zaś zamiast Debuta weźmiesz RPM 1,3 Genie masz możliwość regulacji VTA i azymutu.Masz odsprzęgnięty silnik. Dodatkowo weźmy pod uwagę, że wkładka 2M Red kosztuje 330-400zł.
Wniosek? 1,3 Genie jest świetną alternatywą dla ludzi, którzy nie znają się na staruszkach, nie mają czasu i chęci na ich serwis, daje mnóstwo możliwości regulacji i upgrade'u. Nieźle jak na gramiak za 1200zł bez wkładki.
Chciałeś błysnąć ale wyszło dość ch*jowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='burz' timestamp='1386453893' post='3014382']
Postawiłem szklaneczkę, bo frywolny na luzie trafił w sedno;)
[/quote]
Ja też dostawiam. Ciekawe ile frywolny bierze w Prodżekcie, chyba więcej niż ja, hehe.
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386454501' post='3014390']
Miesięcznie tysiak leci jak nic. Plus katalogi kolorowe.
[/quote]
Frywolny, to ty może jesteś ten łysawy gościu w garniturze, co go mijam codziennie na korytarzu w Prodżekcie??? :)))
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.