Skocz do zawartości
IGNORED

a jeśli nie PRO-JECT DEBUT CARBON (2M-RED) to co?


stachukubik

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='burz' timestamp='1386454751' post='3014396']
O cholercia, to już 999. post
[/quote]
No to święto musisz uczcić pracą! Proszę o długiego i ciekawego posta, może byś coś o uciążliwych kotach galicyjskich :)
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julciu, wiesz że lubię Cię jak brata, którego nigdy nie miałem, ale na Boga pieroga....

...czemu takie truchło ludziom wpinasz.

No umówmy się, Pan Dystrybutor ma przecież dobry gramofon w ofercie (świeżutki, gwarancja, półeczka), znaczy się SME 30/12, Julinku tą drogą ludzi prowadź.

A nie w paździerze ProJectowo/Regowe ludzi wpuszczasz.

Gruss und tschuss znad odwiecznie polskiego morza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386441344' post='3014197']
Tylko tak się składa, że Debut Carbon ma lepszy stosunek S/N od tego Telefunkena :)
Gdy zaś zamiast Debuta weźmiesz RPM 1,3 Genie masz możliwość regulacji VTA i azymutu.Masz odsprzęgnięty silnik. Dodatkowo weźmy pod uwagę, że wkładka 2M Red kosztuje 330-400zł.
Wniosek? 1,3 Genie jest świetną alternatywą dla ludzi, którzy nie znają się na staruszkach, nie mają czasu i chęci na ich serwis, daje mnóstwo możliwości regulacji i upgrade'u. Nieźle jak na gramiak za 1200zł bez wkładki.
Chciałeś błysnąć ale wyszło dość ch*jowo.
[/quote]

Zapomniałeś dodać, że jego zaletą jest jeszcze skurczone ramię 8,6 cala. Waga 3 KG to kolejna zaleta o której nie napisałeś. O innych plusach tego czegoś można poczytać tutaj (napisane przez użytkowników a nie forumowych marketingowców):
http://www.audiostereo.pl/zabawka-pro-ject-rpm-13_91851.html

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwieczne dylematy ... ;-)

A wystarczy postawić jednego obok drugiego i zagrać ... i nie ma o czym deliberować.
Pomijam kwestię gustu/wyglądu i słuchania 'oczami'.

... czy ktoś z Was robił już takie ... starcie ... ? ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ahaja' timestamp='1386502445' post='3014645']
A wystarczy postawić jednego obok drugiego i zagrać ... i nie ma o czym deliberować.
[/quote]
O to, to! Patrz post nr 15.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie to podkreśliłem w pierwszym poście. Chodziło mi osoby które słuchały tego PJ i mają odniesienie do używanego sprzętu w podobnym budżecie warunek tylko taki że skoro używany to powinien gać lepiej. Bo jeżeli gra tak samo to 2 lata gwarancji piechotą nie chodzi. A wygląd kwestią gustu.

Jakbym mógł posłuchać tych sprzętów w moim systemie było by cudownie. Ale cudów niema więc posiłkuję się, mam nadzieje opinią ludzi którzy na nie jednym talerzu czarne placki piekli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386441344' post='3014197']<br />Tylko tak się składa, że Debut Carbon ma lepszy stosunek S/N od tego Telefunkena :)<br />[/quote]
Lepszy na papierze S/N 65 / 68 :)
[quote name='ahaja' timestamp='1386502445' post='3014645']<br />A wystarczy postawić jednego obok drugiego i zagrać ..<br />[/quote]
O! to to !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paul_67' timestamp='1386500678' post='3014621']
Stones, głupoty piszesz jak to ludzie powiązani z Megadisc!
[/quote]
Poczytaj swoje wypociny amatorze! Gdyby twój mózg był powiązany z szarymi komórkami pewnie było by inaczej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Stones_Fan' timestamp='1386541971' post='3015289']
Poczytaj swoje wypociny amatorze!
[/quote]
O! Profesjonalista-rupieciarz dał głos! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yul' timestamp='1386572739' post='3015363']
O! Profesjonalista-rupieciarz dał głos! :)
[/quote]
Nie napinaj się tak chłopaku i zwolnij z tym marketingiem - bonus i tak dostaniesz. Pamiętaj All Yul need is love :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Z kamienia ciosany? Spoko :)
My jednak oscylujemy w tym temacie w okolicach 1500zł i ciągle jestem zdania, że doradzanie zakupu nowicjuszowi 30-letniego automatu od handlarza jest niepoważne. Bywa, że forumowicz tutaj się apgrejduje i pozbywa staruszka. Wtedy tak, można się zastanawiać, ale nie w ciemno od piiiii ( wypikano) z naszego portalu aukcyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo chętnie zobaczyłbym na czym polega fenomen thorensów, telefunkenów i innych forumowych "best buy'ów", wyprodukowanych 30-40 lat temu. Niestety. Nie mam odpowiednich narzędzi do reanimacji staruszka (wprawdzie od czego są sklepy), nie mam za bardzo umiejętności (po totalnym "załatwieniu" 2 thorensów, jest szansa że trzeci by ożył a ja zyskałbym umiejętności i doświadczenie), nie mam zbyt wiele czasu (ale powiedzmy że to też jakoś się zorganizuje). Nie mam przede wszystkim miejsca w którym mógłbym się rozłożyć z tym całym szrotem. Nie mam warsztaciku, gebineciku, oddzielnego pomieszczenia z blatem zawalonym śrubkami, spręzynkami, plintami itp. Dlatego na razie ograniczyć się musiałem do gramofonu Music Hall z fajną wkładką (dzięki kolego!). Teraz jeszcze jakieś dobre pre... Ale jak powiedziałem na wstępie. Chętnie bym zabawił się w rewitalizację takiego thorensa 320 (lub podobnego). Jeśli tylko znajdę czas i miejsce na taką zabawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jak się kupuje używany gramofon, to jedyną "rewitalizacja" i "reanimacją" powinno być wstawienie nowego paska i wlanie świeżego oleju do łożyska. Więc nie bardzo rozumiem po co komuś warsztat do takich "operacji"...

Ja regularnie odnawiam "trupy", jeden gramofon mam do grania, drugi na szafce, trochę części w szulfadzie, zestaw podstawowych narzędzi.

Nie rozumiem po co to straszenie starym gramofonem. Wszystkie (sic!) gramofony które kupiłem, były sprawne, bez żadnych wad, dobrze zapakowane, a miałem już tych sprzętów trochę.

No ale jak kto woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.
A to wszystko łącznie z dywagacjami można przeczytać w [b]FAQ[/b] na początku zakładki.
Jest, na co zwrócić uwagę, co z czym moze się wiązać i czym grozić. O [b]jakości[/b] również.
Wystarczy wybrać kwotę, [b]polecane[/b] modele i przeszperać ebay czy alle - czy to takie trudne?

Kwiaty typu s600 za 2 ... 3 kzł będą się zdażać. Na to się nic nie poradzi.
Podobnie jak owa nowa gramofonowa 'TATA' za 1500zł.

Grunt, by nabywca miał [b]świadomość[/b] na co się decyduje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mam takie głupie pytanie. Czy nie widujecie tu zapytań w stylu: "Ratunku, potrzebny serwis w okolicy Gdańska", "Kupiłem Duala i coś tam nie działa" ? Telefunken też tu ostatnio gościł. Jakieś problemy z elektroniką jeśli dobrze pamiętam

Umówmy się, że ludzie kupują drapaka stan igła, nówka, niepalone, a ahaja i pawel i może jeszcze fan kamieni je serwisują jak się okazuje,że jednak nie stan igła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecanie starego runchla nowicjuszowi jest tak samo [i]mondre[/i], jak polecanie blondynce, która za dobrze nie wie gdzie jest wlew paliwa do auta, takiegoż samego, 40-letniego trupa na 4 kółkach. Różnica jest tylko taka, że blondynka się w takim "pojeździe" wcześniej czy później zabije, no a adept gramofoniarstwa, oświecony i uszczęśliwiony przez szacowne forum klamociarzy, może niekoniecznie. Uszczerbek na zdrowiu jednak poniesie (nieodwracalne uszkodzenia słuchu po obcowaniu ze starym runchlem - tabletek na słuch nie ma wszakże).
Nikt kto kupuje takiego RPM-1.3 czy niedrogiego Music Hall'a, nie ma chyba złudzeń, że kupuje hi-end, bo raczej wie, że kupuje poprawne hi-fi. Zachodzi jednak pytanie, ilu posiadaczy starych runchli zakłada że "[i]majom hi-enta".[/i] Czasem odnoszę wrażenie, że 100% :)
Propozycję propagowania wśród ludzi gramofonu SME 30/12, w sytuacji gdy mają oni na gramofon przeznaczone 1500 zł, traktuję jedynie w kategoriach zachęty do przestępstwa, co jak wiadomo jest karalne i to nawet dość wysoko. Albo tak drogi gramofon ukradną, albo co najwyżej sobie o nim poczytają i pooglądają obrazki W tym drugim przypadku będą tak samo [i]mondrzy[/i] jak autor propozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frywolny
Naturalnie masz rację.

Szkoda mi czasu na takie 'trzepanie kapucyna'.
Co uważałem za stosowne, napisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutejsze FAQ jest napisane tendencyjnie, ja osobiście tak to oceniam. Jedyne czym należy się kierować przy zakupie gramofonu jest jego odsłuch w warunkach możliwie komfortowych. Jest to związane z pewnymi niedogodnościami (czas, subiekcja), a ponieważ wymaga jakiegoś wysiłku (dojazd w obie strony oraz posadzenie swoich szanownych 4 liter na fotelu) i kosztów, to rzadko się z tego korzysta. Przy czym koszty związane z odsłuchem są wręcz pomijalne wobec tysięcy (czasem złotych, czasem euro), które często wyrzuca się w błoto. Stąd się bierze nieustanna "karuzela" ze sprzętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianie, moja skierowana do Ciebie uwaga miała charakter offtopu, nie związanego z przedmiotem tematu - gramofonem za około 1500 PLN.

Kiedy zaczniesz polecać SME, będziesz miał przynajmniej sumienie czyste, bo to porządny sprzęt.

A Pro-Ject niestety nie...

(Mam nadzieję, że nie zdenerwowałem Cię znowu, [i]mundrasku[/i]).

Pozdrowienia, dokładam jeszcze życzenia "najlepszego", mimo niezbyt miłego tonu z Twojej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurtis, mam dobrą wiadomość - miejsce teoretyka-polecacza gramofonów za kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy złotych na tutejszym forum jest nieobsadzone! Nie krępuj się! Zamieniamy się w słuch.
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386602225' post='3015626']<br /> Czy nie widujecie tu zapytań w stylu: "Ratunku, potrzebny serwis w okolicy Gdańska", "Kupiłem Duala i coś tam nie działa" ? <br />[/quote]

Tak , czyta się , tyle że tych pytań jest co kot napłakał , teraz sobie zobacz ile w stosunku do tych pytań schodzi dziennie na allegro tych tzw rupieci !
Dobre i bardzo dobre gramofony ,jak np Thorens / Lenco /Telefunken , produkowane w latach 70-80 wcale nie muszą być zużytym badziewiem.!
Przecież już w 1982 roku wszedł nośnik CD który to niemal wszystkich zachwycił i ogłupił :)
Większość gramofonów poszła w odstawkę na kilkanaście/dziesiąt lat , wcale nie muszą być wyeksploatowane , wymiana paska , przeczyszczenie itp nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Jest tu taki wątek o nieuczciwych sprzedawcach z Allegro. Ludzie się skarżą, przeklinają od najgorszych , że płyta NM porysowana gwoździem, a ja patrzę, że oni mają 100% pozytywów :)
Reasumując. Miliony straceńców winylowych schodzi, same pozytywy, tylko parę zgorzkniałych marud na tym forum wymyśla problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tomasz_pianista' timestamp='1386593010' post='3015545']
Chodzi o to, że jak się kupuje używany gramofon, to jedyną "rewitalizacja" i "reanimacją" powinno być wstawienie nowego paska i wlanie świeżego oleju do łożyska. Więc nie bardzo rozumiem po co komuś warsztat do takich "operacji"...
[/quote]
Masz rację. Powinno być. Ale niestety nie jest to reguła. Nie wszyscy też mają tyle szczęścia co ty. Zresztą zaraz potem piszesz, że masz jeden gramofon do grania, drugi na szafce i szufladę części. Rozumiem że w tej szufladzie masz jedynie paski i olej do smarowania...
Ja powrót do analogu zacząłem właśnie od używanego gramofonu, kupionego od pewnego kolegi z tego forum. Sprzęt okazał się zombie (taki trup co to jeszcze trochę żyje). Dodatkowo jeszcze dostał za swoje od kuriera. A jakże. Próbowałem go wskrzesić. Zaczął nawet grać w miarę poprawnie. Przynajmniej do czasu aż nie zaczął mu padać silnik. Gramofon zawinąłem w karton i oddelegowałem go do piwnicy. Tego samego dnia złożyłem zamówienie na sztukę nówkę.
Teraz najważniejsze. Ja na prawdę nie mam nic przeciwko używanym gramofonom. Jeszcze raz powtarzam. Chętnie bym sobie takiego lenco czy thorensa odbudował. Wydaje mi się jednak że jeszcze nie na tym etapie - za mało wiem o gramofonach. Uważam też, że proponowanie używanego, czterdziestoletniego gramofonu komuś kto płytę winylową zna z opowieści dziadka to kompletne nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Yul' timestamp='1386604348' post='3015650']
Polecanie starego runchla nowicjuszowi jest tak samo [i]mondre[/i], jak polecanie blondynce, która za dobrze nie wie gdzie jest wlew paliwa do auta, takiegoż samego, 40-letniego trupa na 4 kółkach. Różnica jest tylko taka, że blondynka się w takim "pojeździe" wcześniej czy później zabije, no a adept gramofoniarstwa, oświecony i uszczęśliwiony przez szacowne forum klamociarzy, może niekoniecznie. Uszczerbek na zdrowiu jednak poniesie (nieodwracalne uszkodzenia słuchu po obcowaniu ze starym runchlem - tabletek na słuch nie ma wszakże).
Nikt kto kupuje takiego RPM-1.3 czy niedrogiego Music Hall'a, nie ma chyba złudzeń, że kupuje hi-end, bo raczej wie, że kupuje poprawne hi-fi. Zachodzi jednak pytanie, ilu posiadaczy starych runchli zakłada że "[i]majom hi-enta".[/i] Czasem odnoszę wrażenie, że 100% :)
Propozycję propagowania wśród ludzi gramofonu SME 30/12, w sytuacji gdy mają oni na gramofon przeznaczone 1500 zł, traktuję jedynie w kategoriach zachęty do przestępstwa, co jak wiadomo jest karalne i to nawet dość wysoko. Albo tak drogi gramofon ukradną, albo co najwyżej sobie o nim poczytają i pooglądają obrazki W tym drugim przypadku będą tak samo [i]mondrzy[/i] jak autor propozycji.
[/quote]
Yulek kolejeczka, bo tu się akurat z Tobą zgadzam :-) chłop ma do wydania 1500 peelenów to nie ma co pi...ć mu o SMEkach za 29000 pln wersja budget albo inne Transrotory czy Gyrodec :-) co do wspierania PJ to jestem daleki od przyklaśnięcia Tobie ale to mamy już wyświechtane na tym forum ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='thrak' timestamp='1386618090' post='3015898']
o SMEkach za 29000 pln wersja budge
[/quote]
Rzecz w tym, że gramofon do którego należy szczególnie zachęcać posiadacza kwoty 1500 PLN, kosztuje 126 800 tychże PLN. I zera mi się nie pomyliły.
Pozdro,
Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

[quote name='frywolny trucht' timestamp='1386615266' post='3015842']<br />Jest tu taki wątek o nieuczciwych sprzedawcach z Allegro. Ludzie się skarżą, przeklinają od najgorszych , że płyta NM porysowana gwoździem, a ja patrzę, że oni mają 100% pozytywów :) <br />[/quote]

O ! kupuję płyty od takiego jednego , który tu na forum jest z***ny jak bura suka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.