Skocz do zawartości
IGNORED

wyjatkowo trudne pomieszczenie, psb mini, paradigm atom, mentor menuet?


zyx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieplo w zimowa pore,

 

Mam duzy problem i potrzebuje czyjejs pomocy, wskazowek, wiem ze meczace sa ciagle te pytania o porade, ale nie mam wyboru.

Przeprowadzam sie do malego pomieszczenia z polaczona kuchnia, sypialnia oddzielna, ale bez drzwi, panele podlogowe.

_______________

| ........... kuchnia |

| ........... ______|

| ........... |

| ........... |

| ........... |

| ........... |\

|_____.... |

sypialnia|

 

:)))

 

dodatkowo jest to gorne pietro ala strych, lewa sciana jest od wysokosci ok 1.2m skosna, a sufit konczy sie dosyc wysoko.

Nie wiem jeszcze w jaki sposob ulozyc kanape i sprzet, ale nie wiem co wybrac.

Dziekuje za rady o odsluch, ale naprawde nie mam takiej mozliwosci, a chyba wszystko bedzie i tak gralo zupelnie inaczej u mnie niz w salonie.

Mam dobry wzmak, Cyrus 8vs2, stojaki i zastanawiam sie co by moglo z podstawek tam zagrac odpowiednio, nie dajac mi bolu glowy po 20 minutach.

 

Na mojej liscie mam PSB Imagine Mini, Paradigm Atom (Mini?), Mentor Menuet, troche drozsze ale tez biore pod uwage, moze ktores Elaki?

 

Wczesniej mialem Quady 21l2 i Roksany Kandy tr5, z obu bylem bardzo zadowolony.

Nieznosze ostrego dzwieku (np. Monitory Audio wg mnie), ale dobra jakosc musi byc.

Moim gustem muzycznym bym sie nie kierowal bo na wszystko znajduje odpowiedni czas, chociaz w przewazajacej ilosci slucham elektroniki(wszystkiego, klasyki jak Steve Roach, Klaus Schulz, jak rowniez nowoczesnych klubowych brzmien), progresywnego metalu, ambient.

 

Naprawde wielkie dzieki za jakiekolwiek porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę konfigurację i Twoje preferencje, zaproponowałbym Ci kolumny Rega RS1 (http://q21.pl/rega-rs-1.html), ewentualnie Tannoy Revolution DC4 (http://q21.pl/tannoy-revolution-dc4.html), obydwie propozycje powinny idealnie współgrać z Cyrusem.

 

Serdecznie zapraszam jeśli masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań słuźę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod uwagę konfigurację i Twoje preferencje, zaproponowałbym Ci kolumny Rega RS1 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), ewentualnie Tannoy Revolution DC4 (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), obydwie propozycje powinny idealnie współgrać z Cyrusem.

 

Serdecznie zapraszam jeśli masz taką możliwość do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań słuźę pomocą.

 

Rega gra cudowna srednica i swietnie pokazuje pierwsze plany. Bardzo dobra stereofonia z precyzyjnymi lokalizacjami zrodel pozornych. Tannoy to tez zacna kolumna i jesli lubisz zwiewne granie propozycja Q21 przypadnie Ci do gustu. Jesli jednak lubisz w dzwieku nieco wiecej "dociazenia" w basie i jednoczesnie obawiasz sie o akustyke, warto pomyslec o Amphion Ion+ lub Argon 1. Maja wiecej basu i swietnie spisuja sie w "trudnych" pomieszczeniach. Poza tym swietnie wygladaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.